>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2016/2017

Status
Zamknięty.
deepred 701,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej::hokej::hokej:
Dallas Stars @ Chicago Blackhawks

Stars OT @2,45 ónibet
⛔⛔ 3-4 OT
Szkoda niewykorzystanej gry w przewadze podczas dogrywki
Over 5,5 @1,88 ónibet
✅✅ 7
No i mamy b2b w Chicago. Wczoraj Hawks wygrali w Teksasie. Dlatego dzisiaj gram na Gwiazdki. Bardzo często zdarza się tak, że w przypadku b2b między tymi samymi drużynami przegrany pierwszego spotkania wygrywa kolejny mecz. Tak też myślę, że będzie dzisiaj. Na przekór temu, że Hawks grają ostatnio kapitalnie i wygrywają wszystko jak leci, a Gwiazdki wręcz odwrotnie. Lubię grać naprzeciwko seriom. Zarówno naprzeciwko tym dobrym jak i złym. Liczę po prostu na przełamanie Gwiazdek (jako fan Hawks sam nie wierzę w to co mówię). Poza tym hokeiści z Teksasu często zdobywali United Center. Liczę, że w końcu pokaże się z dobrej strony Seguin, bo póki co cieniuje. Wczoraj sporo kar łapał Benn, dzisiaj liczę na kontynuację jego agresywnej gry, jednakże tym razem w ramach przepisów. Szkoda, że cały czas bez Sharpa, widać jego brak, ale co tam. Typ oparty tylko i wyłącznie na statystykach połączonych z przeczuciem, więc nie będę tutaj sadził farmazonami.
Dlaczego over? Obydwie drużyny lubią postrzelać w meczach między sobą, zwłaszcza w Chicago. Poza tym w bramkach obydwu ekip backupy w osobach Darlinga i Lehtonena. No, bądźmy szczerzy. Wybitnymi backupami to oni nie są. Lehtonen najlepsze lata ma już dawno za sobą, a Darling jak tylko się pojawia to praktycznie z góry skazuje Hawks na porażkę. Nienawidzę grać przeciwko swojej ukochanej drużynie, jednak czuję w moczu, że dzisiaj sobie z Gwiazdkami nie poradzą.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deepred 701,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej::hokej::hokej:
Vancouver Canucks @ New York Islanders

Canucks lub remis @1,93 ónibet &lt;- główny bet
Canucks OT @2,67 ónibet
⛔
Jubileuszowy 800 post, więc trzeba się postarać. Value alert panie i panowie. Dwie żenująco spisujące się ostatnio drużyny mierzą się w dzisiejszym spotkaniu w Nowym Jorku. Ostatnio próżno szukać serii zwycięstw którejkolwiek z tych ekip. Orki fajnie zaczęły sezon 4 zwycięstwami w homestandzie, a potem zatapiają. Wyspiarze to już w ogóle dno, padaka konkretna. Przegrywają i u siebie i na wyjeździe. Bardzo słabo bronią goalies Wyspiarzy i właśnie tutaj upatruję szans dla Orek. Miller to bądź co bądź wyrobiona marka, potrafi i ponad 30 strzałów odbić, a Halak? No, wybitny to on w tym sezonie nie jest. W poprzednim sezonie coś tam poodbijał, ale ogólnie nigdy nie miałem go za wielkiego fachowca. Nucks dzisiaj wzmacniają się w defensywie, wraca czołowy blokujący Edler. Więc to kolejny powód, żeby zagrać w stronę ewidentnego doga (pomijając już sam fakt, że Isles po oddaniu Okposo stali się impotentami w ataku). Jak Tavares nie bierze na siebie grania, to wygląda to śmiesznie. Najbardziej jednak dziwi fakt, że w pierwszej piątce musi grać rzeźnik Clutterbuck.
Nucks ostatnio wtopili z Leafs, ale pokazali, że będą walczyć. Mnóstwo bijatyki w tamtym spotkaniu, nawet Miller z Andersenem ruszyli do walki na pięści. Nucks to drużyna z charakterem, to im zostało jeszcze za czasów obecnego trenera... Rangers, a więc Alana Vigneault. Poza tym Nucks zawsze potrafili grać przeciwko Wyspiarzom w Nowym Jorku. Bracia Sedin już nie ci sami, co 8-10 lat temu, ale to wciąż bardzo solidni zawodnicy. Może wreszcie obudzi się były Niedźwiadek, Loui Eriksson, który pozostaje jedynie z trzema asystami w tym sezonie i wciąż bez gola. Liczę także na... czwarty atak Nucks, a przede wszystkim na Burrowsa, on lubi takie spotkania na wyniszczenie. Dzisiaj passa którejś z drużyn zostanie przerwana. Według mnie Orki biorą to spotkanie, ale tak jak napisałem, główny bet to podpórka z remisem, bo po regulaminowym czasie mogą się dziać różne cuda.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik

Dzisiaj będzie mocno graficznie, ale mam nadzieję, że nie będzie miał tego nikt za złe - bo te grafiki wyjaśnią wszystko bardzo dokładnie.

Alex Ovechkin
- nikomu, kto chociaż w minimalnym stopniu interesuje się hokejem na lodzie, nie trzeba Go przedstawiać.
Dzisiaj Capitals zmierzą się na własnej tafli z nieco uśpionymi w ostatnim czasie Rekinami. Trzeba jednak przyznać, że Rekiny to bardzo mocna, ofensywna drużyna, która na pewno nie jest skazana dzisiaj na pożarcie - co z resztą jasno wskazują kursy, bo mamy aż 2.10 na Stołecznych grających u siebie, mimo że wygrali 4 z 5 spotkań na własnej tafli.
Ale do rzeczy.

Jak widać powyżej - poza jednym spotkaniem - pierwszym w sezonie na własnej tafli - w pozostałych 4 spotkaniach Alex zdobywał minimum 1 pkt !
Co więcej, tylko 1 punkt zdobył przeciwko Strażnikom w przegranym 2-4 spotkaniu, a 2 punkty zdobył przeciwko Lawinom i Panterom, a aż 3 punkty przeciwko Odrzutowcom !!

Alex Ovechkin over 0.5 pkt ⛔
1.55/1.50
Unibet/ Betsson

To jest główny bet.
Dodatkowo, należy zauważyć, że poza wspomnianym spotkaniem z Wyspiarzami na inaugurację sezonu w Verizon Center, w każdym spotkaniu Alex zdobył bramkę, więc:
Alex Ovechkin strzeli bramkę⛔
2.30/ 2.25
Unibet

Na zakończenie dodam, że Alex w 3 z 5 spotkań domowych - jak widać powyżej - zdobył minimum 2 punkty, więc:
Alex Ovechkin over 1.5 pkt⛔
3.00
Unibet/ Betsson

Myślę, że warto za drobne spróbować również
Alex Ovechkin strzeli jako pierwszy
9.00
Unibet
ale to oczywiście dla kogoś kto lubi zaryzykować większe kursy.

Ostatnie spotkania Alexa vs Rekiny:
- 0G 1A
- 0G 1A
- 2G 1A
W ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami (gdy grał Alex bo w 1 spotkaniu nie zagrał) mieliśmy takie wyniki:
Sharks wygrali 5-2 u siebie
Capitals wygrali 5-4 po dogrywce na wyjeździe
Sharks wygrali 6-5 po rzutach karnych na wyjeździe
Jak widać bramek pomiędzy tymi drużynami nie brakowało.
Średnia w meczach Capitals w tym sezonie - 5.18 G/PG
Średnia w meczach Sharks w tym sezonie - 4.91 G/PG
Bramki powinniśmy dzisiaj zobaczyć, a jak widać powyżej - ich zdobywanie w głównej mierze zależy od Alexa.
Kursy podaję z Unibet, bo tylko oni mają już pełną ofertę. Oczywiście można poczekać, gdy konkurencja wystawi kursy, bo może uda się złapać lepsze. Sam czekam z zagraniem, gdy m.in. Betsson da pełną ofertę.


Jeśli analiza się spodobała, pomogłem znaleźć cenne informacje, dałem zarobić, to podziękuj - to motywuje mnie do dalszego pisania analiz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik

Tego Pana po prawo, chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Myślę, że Habs już ochłonęli po blamażu, który sprawiły im Kurtki i wrócili do swojej gry.
Po tej sromotnej porażce 10-0, wygrali kolejne spotkanie 5-4 z bardzo groźną drużyną Lotników. Co ciekawe, w tym spotkaniu zdobyli 5 bramek przy 17 strzałach, co tylko pokazuje, jak niesamowicie skuteczną są drużyną.

Te liczby są niesamowite. Gdy między słupkami jest Price, to Habs pewnie wygrywają i liczę, że również dzisiaj się to nie zmieni.
Bruins ostatnio prezentują się coraz lepiej, ale dzisiaj grają B2B po wygranej u siebie z Sabres (typowałem w temacie Boston) i dzisiaj braknie sił na pojedynek z tak silną drużyną jaką są Habs.
Dodam tylko, że drużyny te spotkały się już raz w tym sezonie i Habs wygrali 4-2 w Bostonie.
Montreal Canadiens 60&#39;✅
1.95
Unibet


Jeśli analiza się spodobała, pomogłem znaleźć cenne informacje, dałem zarobić, to podziękuj - to motywuje mnie do dalszego pisania analiz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik

Canucks posyłają dzisiaj do boju Markstroma - bilans całkiem niezły jak na wyniki Orek - 3W - 2L - 1OTL, 2.11 GAA, 92.0%.
Rangers posyłają do boju Raante - moim zdaniem jednego z najlepszych zmienników w lidze - 3W - 0L, 2.34 GAA, 93,0%.
Orki grały wczoraj z Wyspiarzami z Nowego Jorku i mimo tego, że nawiązali walkę, to przegrali 2-4. Kwestia lotu w tym spotkaniu nie ma znaczenia, jednak gra dzień po dniu, na pewno nie działa na korzyść drużyny z Vancouver.
Orki mają serię 9 porażek z rzędu !! w tym 8 ostatnich spotkań przegranych w 60&#39; !!
Strażnicy mają serię 8 wygranych spotkań na 9 pojedynków na własnej tafli z bilansem 42 strzelonych bramek do 19 straconych !! Wszystkie spotkania wygrali w regulaminowym czasie gry, a co więcej tylko w 1 z tym spotkań wygrali różnicą tylko 1 bramki !!


Bardzo ważna informacja odnośnie dzisiejszego spotkania:
Vancouver has lost nine in a row while averaging just 1.33 goals per game and 3.56 goals against.


Pójdziemy prawem serii.
NY Rangers 60&#39;⛔
1.60
Unibet


Jeśli analiza się spodobała, pomogłem znaleźć cenne informacje, dałem zarobić, to podziękuj - to motywuje mnie do dalszego pisania analiz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dzisiaj jeden mecz,w dodatku ryzykowny ,także stawka raczej symboliczna, typ z gatunku przeczucia więc nie będę lał wody.


New York Rangers - Vancouver Canucks​



Under 5 @ 2.15 unibet⛔
Vancouver Canucks wygra lub remis @ 2.43 unibet✅

Canucks ML 3.7 @ bet365✅


Widzisz Rangers u siebie i myślisz over! w tym sezonie Rangersi grają znakomicie na własnej tafli,która zawsze jest dla nich sporym handicapem.Są w świetnej dyspozycji stąd taki rozkład kursów w tym meczu.Canucks jedna z najsłabszych ekip w tym sezonie,tragiczna forma w dodatku tak jak pisał Mikko, Canucks grali zeszłej nocy i polegli więc powinni być zmęczeni.

Dlaczego zatem podałem takie typy?
Otóż z jednej strony Canucks grają słabo w ofensywie i nie powinni tutaj ustrzelić nie wiadomo ile bramek,więc pozostaje im skupienie się na grze obronnej. Rangersi też nie w każdym meczu będą rozbijać przeciwnika.Publika idzie ostro w Rangers bo przemawia za nimi wszystko,ale mi tu coś śmierdzi. Takie kursy na zwycięstwo w tej lidze? to NHL ,tutaj nie ma słabych drużyn i każdy jest w stanie wygrać z każdym.Mikko idzie za ciosem,a ja wolę iść przeciwko serii,czas na zakończenie serii Rangersów oraz na przełamanie Canucks.Bet na Rangersów wygląda tak pewnie że po prostu nie mogę w to uwierzyć że tak gładko to wygrają,śmierdzi mi tu dogrywką ,a może i nawet zwycięstwem gości.Zwłaszcza że w ostatnim czasie zauważyłem że drużyny które grają dzień po dniu raczej zmieniają trendy,czyli w przypadku zwycięstwa w pierwszym meczu,przegrywają następny, w przypadku porażki,wygrywają. Przeczucie mówi mi żeby grać w stronę gości,i tak też robię ale za na prawdę delikatną stawkę. Bo w tym meczu nie zdziwi mnie nic.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
D 67

duzy-los

Użytkownik
Za namową postanowiłem skrobnąć tyci analizę moją pierwszą więc proszę bez dużych gromów. Niemniej na krytykę konstruktywną jestem otwarty ????
Philadelphia Flyers - Detroit Red Wings
Typ: Detroit Red Wings OT kurs 2.25
Bet365✅

Po serii 6 wygranych z kolei Detroit zanotowało odwrotną serie tzn 5 porażek z kolei. W moim mniemaniu czas na przełamanie a rywal ku temu odpowiedni. Ostatnio, kiedy te zespoły mierzyły się ze sobą wygrali flyers więc tym bardziej czas na rewanż. W bramce Flayers Mason, którego statystki nie są zbyt zachwycające &quot;

Mason has posted an ugly 3.46 GAA and .878 SV% in eight games so far this season ..&quot;&quot; Natomiast w bramce gości Howard, który spisuje się dużo lepiej
&quot;Howard has registered a fantastic 1.12 GAA and .965 SV%&quot; Potencjał większy w ekipie Detroit i mam nadzieję, że uda im się przełamać serię. Nie ukrywam, że to typ głównie na przełamanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Buffalo Sabres - Ottawa Senators​


Senators ML @ 2.2 bet365✅
Kyle Okposso strzeli 1-szą bramkę w meczu @ 13 unibet tu oczywiście symboliczna stawka⛔


Zwłaszcza że w ostatnim czasie zauważyłem że drużyny które grają dzień po dniu raczej zmieniają trendy,czyli w przypadku zwycięstwa w pierwszym meczu,przegrywają następny, w przypadku porażki,wygrywają.

No właśnie,Senators grają dzień po dniu ,wczoraj w nocy ulegli w meczu przeciwko Predators,a dziś przyjadą do Buffalo.W bramce gości zagra prawdopodobnie Condon,któremu niezbyt ufam ale znowu idę za przeczuciem i bez szaleństw gram w stronę gości. Sabres to dla mnie drużyna która jest dobra do grania,jeśli jest dogiem.Zresztą zobaczmy na tabele u siebie i widzimy że gospodarze wygrali tylko jeden pojedynek i trzy przegrali.Grali co prawda z mocnymi Habs i Dzikusami ale już nic nie tłumaczy ich porażki z Listkami.Sabres mają swoje problemy z kontuzjami a oprócz tego w mojej opinii dysponują po prostu słabszym składem od gości. Senators na wyjazdach gra w kratkę,wygrana-przegrana i tak w kółko.Wczoraj w nocy przegrali więc dzisiaj wypadałoby wygrać. Dysponują lepszym składem,mają większe ambicje ponieważ myślą o PO. Publika gra na gospodarzy ze względu na zmęczenie Senators,oraz sugerują się zapewne tym że obydwa zespoły grały ze sobą 3 dni temu w Ottawie,gdzie Sabres zgarnęli zwycięstwo. Mecz meczowi nierówny ,Senators od 4 meczy nie potrafią pokonać Sabres,a w przeszłości dobrze radzili sobie z nimi na wyjazdach.Moim zdaniem czas na przełamanie Senators i rewanż za porażkę sprzed kilku dni.Za drobne gram również Okposso jako strzelca pierwszej bramki,ponieważ dosyć często mu się to zdarza w tym sezonie no i w bramce jednak Condon ????

Podsumowując, nie jest to bet który grałbym ostro,ale moim zdaniem Senators dzisiaj wygrywają.



St Louis Blues - Chicago Blackhawks


Tarasenko zdobędzie punkt @ 1.55 unibet✅
czy dojdzie do bójki w meczu = TAK @ 2.75 betsafe✅

over 1.5 goli w power play @ 2.4 betsafe⛔



Tutaj będzie krótko.

Tarasenko,gwiazdaNutek bardzo lubi sobie punktować przeciwko Blackhawks, czołowy gracz ligi,motor napędowy PP,w meczach przeciwko Blackhawks wznosi się na wyżyny bo jest to główny rywal Nutek.Dobra forma,okazje w PP będą,moim zdaniem punkt spokojnie do zrobienia.

Bójka w meczu? Te zespoły nie przepadają za sobą,i to mało powiedziane.Leją się ze sobą najczęściej w całej historii tych pojedynków doszło do aż 289 bójek, praktycznie w każdym sezonie dochodzi między nimi do bójki.W tym sezonie w pierwszym meczu obyło się bez wymiany uprzejmości,moim zdaniem dzisiaj przyjdzie na to czas.Nie po to Blackhawks mają w składzie Tootoo.

Over 1.5 goli w PP . Mecze między tymi drużynami to sporo emocji i agresji które zazwyczaj skutkują znaczną ilością kar. PK Blackhawks w tym sezonie to tragedia, choć PP Nutek również szału nie robi,znacznie lepiej spisują się w PK,ale PP Blackhawks zawsze jest niebezpieczny,moim zdaniem 2 gole w PP w tym meczu spokojnie do zrobienia.


Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
D 67

duzy-los

Użytkownik
St Louis Blues - Chicago Blackhawks
Typ:
St Louis Blues OT kurs: 1.75 Bet365⛔
krótko bo późno już i brak czasu.
Bardzo ciekawe spotkanie, które gdyby nie czas a raczej jego brak można by się trochę rozpisać. 2 Mocne zespoły gdzie nie tak łatwo wytypować zwycięzce tego spotkania niemniej ja spróbuję zaufać ekipie gospodarzy. Powody? Jeden z nich podał Kubson21 a mianowicie Tarasenko więc nie będę dublował dodam tylko małe statystyki The 24-year-old has 16 points (10 goals, six assists) in his 16 regular-season games against Chicago. 2 powodem jest seria jaką notuje Chicago czyli mają na koncie 6 wygranych z kolei. Ostatni mecz z Dallas był już na styku, więc myślę, że dzisiaj ta seria zostanie powstrzymana przez Blues, którzy odniosą zwycięstwo.
Kto ma czas polecam obejrzeć powinno być ciekawie ????
edit: Mecz mimo mało okazałego wyniku był bardzo ciekawy to co bronił Crawford to jego ;/ Po drugiej stronie Allen też robił co mógł no ale niestety goście zaaplikowali mu 2 bramki, które przesądziły o wygranej Chicago. A już myślałem, że jak Blues wyrównali pod koniec 3 tercji to pójdą za ciosem no ale niestety w dogrywce Blackhawks okazali się lepsi ;/
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Calgary Flames - Dallas Stars



over 5.5 @ 1.85 bet365✅



Kurs niestety słaby, i trochę podejrzany bo widzę że spadają kursy na under ale ten bet to pierwsze co mi się rzuciło w oczy. Obydwie drużyny bardzo słabo radzą sobie w defensywie,i tracą sporo goli. Statystyki są proste , obydwie ekipy strzelają po 2.5 gole na mecz,a tracą 3.5 Stars oraz 3.6 Flames. Przeciętni bramkarze i słaba gra obronna znacznie wpływają na te statystyki. Stars mają problemy z kontuzjami,Flames kiepsko radzą sobie na własnej tafli.
Obydwie drużyny lepiej radzą sobie w ofensywie niż w obronie, i moim zdaniem dzisiaj będziemy świadkami szarpanego meczu w którym dojdzie do małej strzelaniny.


Nashville Predators - St. Louis Blues​


St Louis Blues ML @ 2.30 bet365⛔

Niestety nie mam możliwości poczekać na składy więc nie wiadomo czy Nutki zagrają backupem czy może wystawią Allena ze względu na granie dzień po dniu. Mimo wszystko myślę że Allen dzisiaj zagra,a Nutki po wczorajszej porażce zdołają się dźwignąć i wygrają dzisiejszy pojedynek.
Predators grają bardzo przeciętnie w tym sezonie,i nie potrafią wygrywać seriami,w meczach u siebie na zmianę wygrywają/przegrywają, w ostatnim meczu u siebie wygrali więc pora na porażkę. Nutki to mocny zespół,po wczorajszej porażce na pewno będą zmotywowani do osiągnięcia korzystnego rezultatu,zwłaszcza że przeciwnik nie jest ostatnio w najlepszej formie. Do tego dochodzi to o czym ostatnio wspominałem


&quot;w ostatnim czasie zauważyłem że drużyny które grają dzień po dniu raczej zmieniają trendy,czyli w przypadku zwycięstwa w pierwszym meczu,przegrywają następny, w przypadku porażki,wygrywają.&quot;


Wczoraj ulegli,więc pora na wygraną.Moim zdaniem będzie to ciekawe widowisko z overowym wynikiem,i zwycięstwem Nutek.


Carolina Hurricanes - Anaheim Ducks​


Anaheim Ducks ML 1.86✅
Anaheim Ducks (-1 ) 3.25 unibet✅




Ducks również grali zeszłej nocy i mecz zakończyli porażką w dogrywce.Więc moja taktyka nakazuje mi dzisiaj grać na nich.

Hurricanes to dla mnie po prostu słaba drużyna,ze słabą obroną i dwiema porażkami u siebie na 3 możliwe mecze. Ducks zaś spisują się bardzo dobrze w delegacjach w tym sezonie ( dobra może przegiąłem z tym bardzo dobrze) wygrywają co drugi mecz na wyjeździe,ostatnio przegrali więc...
Ducks mają spory potencjał w ofensywie ,obrona gra dobrze i powinna dzisiaj poradzić sobie ze słabą ofensywą Hurricanes. Proponuję granie na Kaczki ,łącznie z dogrywką i karnymi , oraz za spokojniejszą stawkę Ducks z handi -1,gdzie w razie zwycięstwa jedną bramką otrzymamy zwrot.
Moim zdaniem Ducks powinni poradzić sobie w regulaminowym,jednak gram bezpieczniej, a handi -1 ze względu na to że Hurricanes raczej mało goli tracą w empty net .


Na koniec typ na luźno :

Detroit Red Wings - Vancouver Canucks


czy w meczu dojdzie do bójki? TAK @ 2.5 betsafe⛔

Nie ukrywam że interesuje się bójkami w NHL i jest to dla mnie ciekawy dodatek do meczów. Czemu bójka w tym meczu? W Canucks mamy Dorsetta który jest enforcerem,i w tym sezonie zaliczył już 3 bójki,a to sporo. Red Wings zaskakują mnie w tym elemencie w tym sezonie,ponieważ biją się bardzo często! Jak do tej pory 7 razy , Canucks również nie próżnowali i bili się 8 razy. To dobre cyfry jak na 14 meczów. Kurs na poziomie 2.5 a jeśli chodzi o obstawianie bójek to najczęściej siadają te pomiędzy 2.2 - 2.9 ,rozrywkowo można spróbować .


Oczywiście wszystkie typy bez szaleństw.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 67

duzy-los

Użytkownik
Tampa Bay Lightning - New York Islanders
Typ: Tampa Bay Lightning OT 1.60 ✅
lub dla odważniejszych Tampa 60&#39; 2.00
✅
Analiza:
Ostatni mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem Tampy 6;1.Teraz przy własnej publiczności uważam, że również odniosą zwycięstwo. Islanders nie grzeszą skuteczną defensywą Halak bramkarz gości puszcza 2.82 gola na mecz i w mojej opinii to będzie jak woda na młyn dla takich zawodników jak Stamkos czy Kuczerov. Bramkarz gospodarzy natomiast
Vasilevskiy will start his fifth game; he is 2-1-1 with a 2.24 goals-against-average and .922 save percentage. Reasumując Tampa to silniejsza drużyna lepiej poukładana niż Islanders i po serii meczów w kratkę będą chcieli rozpocząć serie zwycięstw a rywal ku temu idealny.
Także powodzenia ????
edit: No i tak jak napisałem Stamkos otworzył wynik spotkania a Kuczerov strzelił na 2:0 i typ na zwycięstwo wszedł gładko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Mam wrażenie że tylko ja i Mikko przeglądamy ten temat,ale dobra lecimy...

Ottawa Senators - Los Angeles Kings​



Kings ML @ 1.83 bet365⛔


Senators męczą się w tym sezonie w meczach u siebie, bardzo słaba gra w PP powoduje problemy ze zdobywaniem goli.W meczach u siebie niby grają dobrze,tylko jak do tej pory to oni grali ze średnimi drużynami, a jak już dostali Błyskawice to gładko polegli, co prawda wygrali z Canadiens ,ale to było na samym początku sezonu kiedy Habs grali bez Price w bramce. Jak dla mnie Senators męczą swoje mecze,strzelają 2.3 goli na mecz co jest słabym wynikiem.Dzisiaj przyjdzie im grać z Kings ,którzy grają twardo,i agresywnie w obronie, i to powinno być kluczem do ich dzisiejszego sukcesu.
Co prawda grają dzień po dniu ale jak ktoś czyta moje analizy to wie jak do tego podchodzę, wczoraj w nocy przegrali z Canadiens ( co nie jest takie dziwne) i moim zdaniem dzisiaj wygrają ten mecz. Zwłaszcza że przegrali 3 ostatnie mecze z Senators,najwyższa pora się przełamać.Co prawda dalej grają bez Quicka ,a w bramce zagra Zatkoff który nie cieszy się moim zaufaniem, ale mimo wszystko uważam że słaba ofensywa Senators,nie zdoła wygrać dzisiaj meczu przeciwko mocnej obronie Kings.

do tego ciekawostka w temacie bramkarza Senators,Craigu Andersonie:

&quot;His lifetime record versus Los Angeles is 3-7-4, including a 3.71 goals against average and a .871 save percentage.&quot;

są to bardzo słabe cyfry jak na bramkarza.


Edmonton Oilers - Dallas Stars​


Edmonton Oilers wygra w dogrywce @ 8.8 marathonbet ⛔
Edmonton Oilers wygra w karnych @ 12.5 marathonbet⛔



Tutaj skromne stawki, i kwestia przeczucia.Stars grali wczoraj w nocy i wygrali w Calgary,dzisiaj kontynuacja road trip w Kanadzie,tylko że dzisiaj o zwycięstwo będzie znacznie trudniej ze względu na to że Oilers prezentują się bardzo dobrze w tym sezonie,a Stars dalej mają problemy z kontuzjami.Wobec zmęczenia Stars i dobrej formy Oilers ,wypadałoby zagrać po prostu win Oilers,ale ja tam wole poszukać czegoś innego.Zaciekawiło mnie to że wg moich danych Oilers ostatnią dogrywkę w meczu u siebie mieli 14 Lutego! Strasznie sporo czasu minęło od ostatniej dogrywki w Edmonton,przeczucie mówi mi że dzisiejszy mecz nie skończy się w regulaminowym czasie,ale nie wierze też w zwycięstwo Stars. Gram nisko i płasko moje bety i liczę że któryś z nich siądzie.Niestety ale Oilers ML 1.57 niezbyt do mnie przemawia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik


Jak widać powyżej bramkarze nie są jeszcze potwierdzeni, ale nie uzależniam od tego swojego wyboru. Według moich informacji - na 90% - między słupkami Pingwinów stanie ich w/w nr 1, więc idę pewnie w ich kierunku. Typ podaję już teraz, bo może komuś uda się złapać kurs zaproponowany przez Betsson, który jak zwykle śpi.

Toronto gra dzisiaj b2b, gdzie pewnie wygrali swoje spotkanie 6-3 z Lotnikami. Generalnie gra Klonowych Liści wygląda naprawdę dobrze, ale .... tylko na własnej tafli. Na wyjeździe mają bilans 1-6 (3 porażki po dogrywce/rzutach karnych).

Pingwiny grają za to bardzo dobrze na własnej tafli - bilans 6-2 - 5 wygranych w regulaminowym czasie gry. Drużyna z Pittsburgha w ostatnim czasie dobrze nastawiła swoje celowniki i wyglądają naprawdę dobrze w obronie, więc myślę, że dzisiaj będą w stanie okiełznać młodzież z Toronto, która o ile w ofensywie ma bardzo duży potencjał, to z tyłu jest jeden wielki chaos.

Ważna informacja - Toronto od zejścia z własnej tafli do rozpoczęcia kolejnego spotkania ma jedynie około 21h. Jeśli do tego doliczymy około 1h lotu, słabą grę na wyjazdach, to wszystko układa się w całość.

Trendy:
Pittsburgh is 7-1 SU in its last 8 games when playing Toronto
Pittsburgh is 4-1 SU in its last 5 games at home


Pittsburgh Penguins 60&#39; ✅
1.80
Betsson




Capitals grają b2b po wygranej z Chicago Blackhawks, ale postanowiłem im zaufać, a dokładniej ich formacji obronnej.

Capitals zajmują 3 miejsce w kategorii drużyn, które tracą najmniej bramek - ich średnia jest imponująca - 2.15 GA/G.

Hurricanes zajmują z kolei bardzo odległe 22 miejsce w kategorii drużyn, które zdobywają bramki w swoich spotkaniach - 2.46 GF/G.

Capitals w 13 spotkaniach w tym sezonie tylko 4 razy stracili więcej niż 2 bramki.
Hurricanes po niezłym początku sezonu jeśli chodzi o grę w ofensywie - od 5 spotkań nie strzelili więcej niż 2 bramki !!


Między słupkami Capitals najprawdopodobniej stanie dzisiaj Phillip Grubauer, ale jak na razie prezentuje on się naprawdę bardzo dobrze:
Grubauer has won each of his two starts while stopping 41 of 43 shots (.954 SV%).

Carolina Hurricanes under 2.5 60&#39; ⛔
1.70
Unibet




Strażnicy grają w tym sezonie niezwykle widowiskowo i strzelają bardzo dużo bramek. Jak na razie wygrali 10 z 14 spotkań. Z drugiej strony Flames spisują się bardzo słabo - 5 wygranych na 15 spotkań.

Płomienie są 3 najgorszą drużyną w lidze, jeśli chodzi o liczbę straconych bramek
- 3.60 GA/G !!
W 15 spotkaniach stracili aż 54 bramki !!

Po drugiej stronie mamy Strażników, którzy są drużyną, która zdobywa najwięcej bramek w całej lidze !! - średnia 4.14 GF/G - 58 bramek w 14 spotkaniach !!


Tylko w 3 na 14 spotkań nie strzelili minimum 3 bramek.

Biorąc pod uwagę 3 ostatnie sezony - w bezpośrednich pojedynkach tych drużyn Strażnicy w 5 na 6 spotkań strzelili minimum 3 bramki !!

New York Rangers over 2.5 OT ✅
1.645
Pinnacle








Typ w oparciu o to, kto dzisiaj stanie między słupkami obu drużyn.

Howard zagrał w 7 spotkaniach - średnia 1.22 GAA - 96.1% - 195 strzałów na 203 !!

Price zagrał w 9 spotkaniach (9 wygranych) - średnia 1.56 GAA - 95.3% - 284 strzałów na 298 !!

Habs u siebie na 9 spotkań w 7 mieliśmy under na linii 5.5.

Gdy w Detroit bronił Howard - w 6 na 7 spotkań mieliśmy under 5.5.

under 5.5 ✅
1.636
Pinnacle



Bez analizy:
Boston Bruins OT ✅
1.70
Unibet


Tutaj liczę na magię cyferek w NHL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
deepred 701,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Panowie, tutaj wymieniamy się spostrzeżeniami na temat spotkań, a nie na temat tego, kto odwiedza ten dział. Znajduje się tutaj odpowiedni podtemat, w którym możecie offtopować na takie tematy. Cieszy aktywność w dziale, ale wolałbym, żebyśmy tutaj zajmowali się rozmowami stricte na temat NHL.
:hokej::hokej::hokej:
Buffalo Sabres - New Jersey Devils

Under 4,5 reg. time @1,86 ónibet
Wracamy b2b, wczoraj obydwie ekipy spotkały się w Buffalo i po naprawdę dobrym meczu Diabły wygrały 2-1 po dogrywce i golu Greene&#39;a z rzutu karnego. Wczoraj mieliśmy mnóstwo wręcz sytuacji bramkowych, Devils rzucili bardzo dużo sił w to spotkanie. W całym meczu mieliśmy prawie 70 SOG. Bardzo rzadko się to zdarza w meczach Devils. Tylko co z tego, skoro padło mało goli? Tym bardziej dziwny to fakt, ponieważ backupy w bramkach obydwu ekip, dzisiaj pierwsi goaltenders będą strzegli dostępu do bramek, czyli Lehner i Schneider. Wczoraj bardzo intensywny mecz, nie da się dzień po dniu zagrać dwóch spotkań na tak wysokim poziomie fizycznym i mentalnym, dzisiaj spodziewam się spotkania dużo bardziej spokojnego, toczącego się w dość jednostajnym, niezbyt szybkim tempie. Dodatkowo wiadomo, Devils to typowi underowcy, raz na jakiś czas zdarzają im się mecze z większą ilością goli, ale to nie wydarzy się w tym meczu. Jak dla mnie fajna linia na underek, a po takim kursie (biorąc pod uwagę stan faktyczny z jakim mamy dzisiaj do czynienia) pobieram z pocałowaniem ręki.
:hokej::hokej::hokej:
St. Louis Blues @ Columbus Blue Jackets

Blues OT @1,82 ónibet
Ostatnio Bruins pokazali ile warci są Blue Jackets jeżeli zagra się z nimi agresywnie. Wygrany mecz 10-0 to niecodzienny rezultat, tym bardziej, że ograli lidera i skarcili go za brak przygotowania do meczu. To się już nigdy nie zdarzy, mówię to z pełną odpowiedzialnością. Kurtki po tym spotkaniu grali b2b z Nutkami w St. Louis i zasłużenie przegrały, chociaż Nutki męczyły się niemiłosiernie w tym spotkaniu. W ogóle czekam w końcu, aż goście tego spotkania się przebudzą i zaczną grać na miarę swoich możliwości. Widać, że bardzo odbiło się na nich odejście Backesa i do tej pory nie za bardzo wiadomo jak załatać dziurę po wieloletnim byłym kapitanie tego zespołu, który od początku tych rozgrywek jest zawodnikiem wyżej wspomnianych Bruins. Nutkom bardzo pasuje styl gry Kurtek, bardzo często wygrywają z nimi spotkania i w większości &quot;bez przepukliny&quot;. Ostatnio słabo w ofensywie, ale grali przeciwko potentatom, Hawks i Predators. W dwóch meczach strzelili zaledwie dwa gole, więc dzisiaj czas na popis strzelecki. Bober ostatnio był niemiłosiernie dziurawiony przez Niedźwiadków, a wydaje mi się, że potencjał ofensywny w ekipach Bruins i Blues jest bardzo podobny, nawet z lekkim wskazaniem na hokeistów z Missouri. Buki tutaj trochę poszalały z kursami. Jak dla mnie must-win game dla Nutek i głównie na nich skupiałem się analizując tutaj szanse obydwu drużyn na skasowanie dwóch punktów. Stawiam na Blues.

E: ⛔⛔ Dyspozycja wszystkich czterech goaltenderów w tych dwóch meczach to jest mało zabawny żart.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Właściwie to zgadzam się ze wszystkimi typami Mikko, poza tym underem w meczu Red Wings - Canadiens, wg mnie tam będzie na styku z linią i wole nie ryzykować.


Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs​


Penguins - 1.5 @ 2.2 unibet✅
Penguins -2.5 @ 3.45 unibet✅
Malkin over 0.5 pkt @ 1.4 unibet✅

????

Właściwie to Mikko wszystko już tutaj napisał.Listki włożyły wczoraj sporo sił w mecz z Lotnikami,a dzisiaj wyjazd do najlepszej drużyny ubiegłego sezonu która u siebie jest piekielnie mocna,z Crosbym który jest w fenomenalnej formie oraz Malkinem o którym mało się mówi ze względu na genialną forme Sida. Malkin z 14 pkt w tym sezonie również jest w świetnej formie,w dodatku często punktuje w meczach z liskami i dzisiaj będzie podobnie,moim zdaniem Pingwiny rozjadą dzisiaj Listki.


Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues​


St Louis Blues -1.5 @ 3.45 unibet⛔

Tutaj znowu DrDeep napisał wszystko,ja widzę tutaj przełamanie Nutek, a przede wszystkim, wykorzystanie swojego ogromnego potencjału w ofensywie ,liczę że dzisiaj gładko rozprawią się z Kurtkami.


Arizona Coyotes - Boston Bruins​


over 5.5 @ 2.02 unibet⛔
Arizona Coyotes wygra+ over 5.5 goli w meczu @ 6.30 marathonbet tutaj stawka symboliczna⛔


W over wchodzę mocniej,a bet na zwycięstwo Coyotes+ over symboliczną stawką. W over wchodzę śmiało ze względu na świetną formę ofensywną Bruins ,oraz fakt że wystawiają dzisiaj w bramce Rookie ,Zane McIntyre który w tym sezonie zagrał 3 razy i wpuścił 10 goli... Coyotes muszą korzystać z takich prezentów także liczę że obydwie ekipy postrzelają dzisiaj. Do tego ten bet na win gospodarzy,ze względu ma wspomnianego wyżej bramkarza,oraz fakt że Kojoty ostatni raz wygrały z Bruins... w 2010 roku! najwyższa pora na przełamanie,którego raczej nikt się tutaj nie spodziewa ????


Pozdrawiam


edit: Pingwiny zgodnie z planem, do Nutek brak słów,a meczu Coyotes - Bruins zagrał jednak Rask i było po overze...
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Winnipeg Jets - Los Angeles Kings​


REMIS @ 3.75 bet365 3j✅
Kings po dogrywce @ 8.8 marathonbet 1j ⛔
Kings po karnych @ 11.5 marathonbet 1j ⛔


było blisko! Kings mieli 2 razy PP w dogrywce i nic.


Mecz za chwilę, w dodatku do obejrzenia w naszej TV. Więc krótko i do rzeczy. Kings słaba forma,brak Quicka i godnych zastępców na bramce, mimo wszystko twarda i agresywna obrona,ich wyniki są raczej na styku ,a jak już wygrywają,to zazwyczaj w dodatkowym czasie gry. Jetsi dysponują słabszym składem,lecz mimo wszystko są ostatnio w lepszej formie niż Kings. Gospodarze również mają problemy z obsadą bramki,innymi słowy ,ich bramkarze nie należą do najlepszych w swoim fachu. Jak dla mnie to będzie zacięty mecz,który nie zakończy się w regulaminowym czasie gry,a Kings dobrze sobie radzą w dogrywkach. W dodatku ubiegłej nocy była tylko jedna dogrywka na tyle meczy, więc liczę że dzisiaj ujrzymy ich kilka ,a ten mecz wygląda w sam raz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik


Jak widać powyżej - między słupkami stanie dzisiaj Vasilevski i Halak.
Oczywistym jest, że na dyspozycję bramkarza w dużej mierze wpływ ma również formacja obronna, ale Halak w tym sezonie nie prezentuje się najlepiej i zdarzają mu się proste błędy.

Kilka informacji o bramkarzach:
Halak allowed three goals on 43 shots in the Islanders’ overtime loss in Florida on Saturday. Halak makes his second start of the season vs. Tampa Bay. In his first two appearances vs. the Lightning, Halak has allowed a combined six goals on 41 shots (.854 SV%).

Vasilevskiy allowed one goal on 32 shots in the Lightning’s win vs. the Islanders last Thursday. Ben Bishop started on Saturday, but Vasilevskiy will face the Islanders again tonight. The 22-year-old is 3-1-1 with a 2.00 GAA and .932 SV% in five starts this season and makes for a solid option tonight. The Islanders have lost five of their last six games while averaging 2.17 goals per game.

Trendy:
TAMPA BAY is 8-5 (+2.1 Units) against the spread versus NY ISLANDERS over the last 3 seasons
TAMPA BAY is 8-5-0 straight up against NY ISLANDERS over the last 3 seasons
7 of 11 games in this series have gone OVER THE TOTAL over the last 3 seasons . (Over=+3.2 Units).

Tampa w ostatnich 7 spotkaniach gra na przemian - wysokie zwycięstwo i wysoka porażka (1 porażka OT). Teraz czas na zwycięstwo?

Drużyny spotkały się w tym sezonie już dwukrotnie - 2 razy pewnie wygrali Bolts - 6-1 i 4-1.

Islanders zapewne dołożą wszelkich starań, aby nie zakończył kolejnego pojedynku na tarczy. Wyspiarze w ostatnim czasie poprawili nieco swoją grę, a przede wszystkim coraz lepiej wyglądają w ofensywie. Ostatnio w 60&#39; zdobywali odpowiednio:
2 1(z Bolts) 4 3 2 1 (z Bolts) 5 2 2 6

Jak widać nie wygląda to najgorzej jeśli chodzi o grę w ofensywie. Dodam tylko, że na 10 ostatnich spotkań, tylko 3 razy wygrali - co biorąc pod uwagę całkiem niezłą ilość bramek strzelonych przez Wyspiarzy, skłania mnie ku graniu overa w tym spotkaniu.

W NHL bardzo duże odzwierciedlenie mają cyferki i taka mała ciekawostka....:
ostatnie 4 pojedynki Tampy:
- wygrana 4-1
- porażka 3-1
- wygrana 4-1
- porażka 3-1

W tym sezonie Tampa 3 razy na 15 spotkań wygrała 4-1 (raz z Wyspiarzami).

Biorąc wszystkie okoliczności pod uwagę, proponuję:
1. Tampa over 2.5 OT ✅
1.787
Pinnacle

2. over 4.5 60&#39;
1.55
Unibet


for fun - DW: 1-4
23.00
Betsson


Mało brakowało - wynik 0:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Jak jest ze stawianiem NHLa na pewno większość z Was co tu zaglądają wie. Bywa tak, że 7 pewniaczków wejdzie jednej nocy ale potrafi być też tak, jakby buki się umówiły przeciwko nam z drużynami i wszystko wychodzi na opak.
Ponieważ to drugie znacznie powszechniejsze zjawisko ostatnimi czasy pojawiało się częściej (przynajmniej na moich zakładach) to dzisiaj śmiało jadę w stronę mniejszych lub większych faworytów z nadzieją na szczęśliwą noc.
Na pierwszy ogień mój największy faworyt dzisiejszego dnia:
Montreal Canadiens - Florida Panthers
Montreal -1.5 @3.1 Bet365 ????


Rozdrażnieni porażką w Chicago, Kanadyjczycy poszukają dziś szansy na umocnienie prowadzenia jako lider drabinki klasyfikacji ogólnej NHL. Po jednodniowej przerwie na swoim lodowisku podejmą dziś Pantery z Florydy. Bramkostrzelni Kanadyjczycy nie będą dziś bronić swojej twierdzy, a raczej zechcą przyjąć rolę egzekutora stojącego między słupkami Panter, broniącego w kratkę Luongi. Sami swoją bramkę obstawiają zresztą niezawodnym jak dotąd czempionem klasyfikacji Goalie - Careyem Pricem o bilansie 10-0 puszczającym zaledwie 1,4 bramki na mecz.
Rzucając jeszcze okiem na cyferki w statystykach:
Floryda posiada bilans 1-6 w ostatnich 7 meczach wyjazdowych
Montreal posiada bilans 10-0 w ostatnich 10 meczach w domu
Montreal pokrył linie -1,5 w 7 z tych 10 spotkań w domu
Moim zdaniem gracze z Montrealu będą chcieli przerwać dziś niekorzystny dla nich bilans ostatnich starć z graczami z Florydy (0-4) i wygrają to spotkanie przed czasem, z przewagą co najmniej 2 goli.
Drugie spotkanie interesujące mnie dzisiejszej nocy to:
Vancouver Canucks - New York Rangers
NY Rangers OT @1.58 Bet365 /
(grubo ponad normę, żal że nie handi ????)

NY Rangers postara się dziś zmyć plamę na honorze, zadaną w ostatnim starciu z Orkami. To oni zostali drużyną, na której nie najlepiej spisująca się w tym sezonie ekipa z Vancouver tydzień temu zakończyła swój haniebny losing streak.
Ekipa z Vancouver to zespół przede wszystkim młody. Eksperymentujący Willie Desjardins stara się znaleźć dopiero na Niego pomysł (oby zdążył! :p). Jeśli starzy wyjadacze nie ciągną gry, to o punkty ciężko. Gole wpadają jedynie z lepszych, bardziej zaskakujących strzałów, które nie zdarzają się zbyt często.
Jako kibic, zapewniam Was, że wygrana mojej drużyny z tak silnym rywalem jak NY 2 raz pod rząd to dla mnie rzecz niewyobrażalna.
Vancouver posiada bilans 2-6 w ostatnich 8 spotkaniach z rywalem z dywizji Metropolitan
Ponieważ między słupkami Van stanie faworyzowany w teamie przeze mnie goalie Markstrom, stawiam skromne OT.
Z pewnością dziubnę dziś jeszcze wygraną kolejnego faworyta, w starciu Chicago-Winnipeg którym bez wątpienia są Jastrzębie.
Chicago Blackhawks OT @1.76 Bet365 / (WTF!!??)

Czuję noc faworytów (uwaga na St. Louis Blues)! POWODZENIA
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deepred 701,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej::hokej::hokej:
Washington Capitals @ Columbus Blue Jackets

Over 5,5 OT @2,10 7/10 (value alert) &lt;- główny bet
Over 1,5 1T @2,05 2/10
betsson
Ależ świetnie betsson się wysypał z ofertą na to spotkanie. Niesamowity kurs na to zdarzenie. Kurtki u siebie bardzo overowe, a w meczach z Capitals to po prostu ludzkie pojęcie przechodzi. Ostatni raz over w Ohio nie został pokryty w... 2010r., to jest mecz, który ogląda się z przyjemnością. Jest wszystko, na co czekają fani całego hokejowego świata. Bramki, niezliczona ilość akcji, bodychecki, hity, bójki, kary - jednym słowem pojedynki pomiędzy tymi ekipami to esencja gry w hokej. Każdemu, kto psioczy na NHL polecam obejrzenie tego spotkania, bo jak zwykle zapowiada się kapitalne widowisko.
To, co gra Columbus ostatnimi czasy, to jest coś niesamowitego. Wystarczy popatrzeć, jakie ekipy dostawały wpie**ol (bo tak to trzeba nazwać) w Ohio. Mam na myśli przede wszystkim rozgromienie Habs, czy Blues, a także zwycięstwa (nikłe, bo nikłe, ale wygrane) z Hawks, Stars, czy Ducks. Na wyjazdach znacznie gorzej to wygląda, ale u siebie Kurtki grają hokej z innej planety. Właściwie graczy ofensywnych można tylko chwalić. Genialnie grają przede wszystkim Foligno i Wennberg. To są absolutnie kluczowi zawodnicy dla Kurtek.
Jeżeli chodzi o Capitals, to ostatnimi czasy zawodzą. Bęcki od Huraganów w Raleigh 1-5 z pewnością trzeba wymazać z pamięci i wziąć się do roboty. Ovi powinien dzisiaj pokazać, że Caps wciąż są silni i należy się z nimi liczyć. Poniżej oczekiwań grają przede wszystkim Backstrom i Kuznetsov. Całkiem przyzwoita forma T.J. Oshie nie wystarcza jednak na rywali i trzeba trochę podkręcić tempo. Myślę, że przeciwnik odpowiedni, żeby trochę im nastrzelać po blamażu z Canes, Kurtki nie są mistrzami defensywy, a w ataku sieją spustoszenie. Over sam pcha się w ręce. Jak dla mnie najpewniejszy bet tego wieczoru.
Co do overu w pierwszej tercji, to liczę na mocne otwarcie obydwu ekip. Grane trochę przeciwko Vegas, ale po takim kursie nie mogę nie spróbować, tym bardziej, że obydwie ekipy są bardzo ofensywnie usposobione od początku każdego z ostatnich kilku spotkań rozgrywanych między sobą w Ohio.
Do tego dorzucam bez analizy:
Nick Foligno over 0,5 punktu @1,80 3/10
Alexander Wennberg over 0,5 punktu @1,98 2/10
Alex Ovechkin over 0,5 punktu @1,65 4/10
ónibet
Vegas dało znać o sobie. ⛔ ????dla mnie.

:hokej::hokej::hokej:
Nashville Predators @ Toronto Maple Leafs

Leafs over 0,5 1T @1,72 2/10
Leafs over 2,5 @1,74 2/10
betsson
✅✅✅
Zobaczyłem bramkarza Preds na to spotkanie i obydwa overy w kierunku Leafs to według mnie konieczne wręcz zakłady. Liście ostatnio jakby troszkę przygaszone, zwłaszcza na wyjazdach, ale u siebie to niesamowicie overowa drużyna. Co prawda, Kings skutecznie ich powstrzymali i wykorzystali właściwie wszystko co mogli i ograli Leafs na terenie Kanady aż 7-0. To jeden z tych meczów, które po prostu gościom nie wyszedł, a Królom wychodziło wszystko. Poza tym nieudanym spotkaniem Leafs grają u siebie bardzo ofensywnie i strzelają całą masę goli. W tym sezonie regularnym u siebie grali 7-krotnie i tylko w meczu z Kings nie zdołali pokryć overa 2,5. To pokazuje nam obraz Leafs. Pozyskanie Matthewsa okazało się być bardzo dobrym rozwiązaniem, co prawda ostatnio #1 tegorocznego draftu lekko pod formą i pomimo licznych sytuacji nie może trafić do siatki, to Leafs radzą sobie nie jako &quot;bez niego&quot;. Bardzo fajnie grają zwłaszcza podczas gier w przewadze.
Preds na wyjazdach to w tym sezonie kompletnie inna drużyna niż na własnym lodzie, chociaż nawet i u siebie są cieniem drużyny sprzed roku. Coś się w tych trybach zacięło. Dzisiejsze wystawienie w bramce Marka Mazaneca pokazuje, że Preds niejako odpuszczają to spotkanie. Bramkarz nieograny wpuszczony od razu na trudny teren, gdzie Leafs po prostu grają wesoły hokej, sporo atakują, ale widać braki w obronie. Obydwa overki pobieram z pocałowaniem w rękę za tak wysokie kursy.
Do tego dorzucam bez analizy:
Nazem Kadri over 0,5 punktu @1,85 ónibet 3/10 ⛔
Bez analizy kolejnych spotkań dorzucam:
Victor Rask (Carolina Hurricanes) over 0,5 punktu @1,85 2/10
Florida Panthers @ Montreal Canadiens under 1,5 1T @1,70 2/10
ónibet
⛔⛔

P.S. Pozdrowienia z Francji od wonderkido, jego zdaniem overek w Ohio jest gwarantowany.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Fajnie że dzisiaj więcej analiz,czas dorzucić coś od siebie,będzie krótko bo nie mam czasu.
PS. DrDeep ściagaj Kido na forum ????



Colorado Avalanche - Los Angeles Kings​


Kings ML @ 1.8 bet365 4 j⛔
Kings - 1.5 @ 3.35 bet365 2 j⛔



Kings po niezłym meczu w ich wykonaniu przeciwko Jets ,zakończonym porażką w karnych udają się dzisiaj do Colorado w poszukiwaniu zwycięstwa.
Kings dzisiaj co prawda wystąpią bez Kopitara (wszystko na to wskazuje) ale gospodarze również bez swojego najlepszego zawodnika Matt Duchene.W bramce Kings prawdopodobnie Budaj,który w tamtym sezonie grał w drużynie z Colorado,więc na pewno będzie zmotywowany.Co tu dużo mówić, gospodarze tragicznie grają w ataku 1.9 goli na mecz i bardzo słaba gra w PP,w dodatku grają bez wspomnianego Duchene,przeciwko twardej i agresywnej obronie Kings,co skłania mnie do grania na gości.
Kings rzadko kiedy przegrywają więcej niż 3 mecze z rzędu na wyjazdach,a dzisiejsza byłaby 4-tą z rzędu.Do tego od 4 meczy nie potrafią pokonać Avalanche ,więc pora na przełamanie.


Toronto Maple Leafs - Nashville Predators


Toronto Maple Leafs ML @ 2 bet365 3j✅

DrDeep już napisał o tym meczu,co tu dodawać backup w bramce Predators,to duża szansa dla drużyny z Toronto. Tragiczna gra gości na wyjazdach również robi swoje.Listki u siebie grają bardzo solidnie.Wiadomo że ta drużyna wciąż jest w budowie,ale takie mecze jak ten powinni wygrywać,wykorzystując obecność słabego bramkarza gości.Co ciekawe Listki wygrały ostatnio u siebie z Predators ... w 2010 roku! Liczę na przełamanie złej passy tej nocy.


St Louis Blues - Buffalo Sabres


St Louis Blues 60&#39; 1.8 @ unibet 3 j ✅
St Louis Blues -2.5 @ 4 unibet 1j✅



Strasznie się ostatnio zawiodłem na Nutkach,choć z drugiej strony pokazali moc w PP.Nie lubię grać przeciwko Sabres na wyjazdach ponieważ często robią niespodzianki jako dog,ale dzisiaj po prostu nie mogę odpuścić Nutek. 4-ta porażka z rzędu po prostu im nie przystoi, to mocna drużyna,zwłaszcza w regular season,mają mocny zespół,a Sabres nie należy do drużyn z najwyższej półki. Moim zdaniem czas na przełamanie Nutek i odpalenie w ofensywie,a przede wszystkim lepszą grą obronną, przeciwko ofensywie Sabres która notuje 1.9 gola na mecz. Stawiam na Nutki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom