>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
A ja myślę że dzisiaj nie będzie niespodzianek, tak jak poprzedniej nocy gdzie część faworytów (wg. buków) nie dała rady udźwignąć tego ciężaru ???? .
Typ na Caps wydaje się raczej oczywisty bo Pens w dużych kłopotach ostatnio i praktycznie w każdym spotkaniu się męczą. Ale jak pokazała noc nic nie jest pewne w tej lidze. O ile w stronę NYI, Blues, Panthers czy Hawks można było wczoraj zagrać i sporo osób to zrobiło, ale nie wiem czy jest wśród nas ktoś kto zagrał w stronę Kings. Wiadomo też, żę spotkania Caps - Pens mają też dodatkowe podteksty więc pewnie Pingwiny będą walczyć. Raczej też jestem za graniem w kierunku Caps, ale co do undera raczej był nie ryzykował bo rzeczywiście te ekipy grają między sobą underowe spotkania, ale potrafią zagrać również w ostatnim czasie wysokie overy w okolicach 10 bramek. Więc tutaj jak to się mówi na dwoje babka wróżyła. Ostatnio akurat taka sekwencja over/under/over/under. Jeśli iść za tym torem to dziś over. Ja osobiście raczej widziałbym over między innymi ze względu na to, że ekipa Caps nieco się zmieniła w bieżącym sezonie, wydaje mi się że grają nieco bardziej otwarty hokej i są bardziej nastawieni na ofensywę po zmianie szkoleniowca.
Co do drugiego spotkania obie ekipy po ostatnich dość wyraźnych porażkach. Jak wiadomo jeśli chodzi o Avs wszystko będzie zależeć od pierwszej linii, ostatnio słabszy występ więc dziś powinno być lepiej. Raczej widział bym zwycięstwo Colorado i do tego jakiś over. Ostatnio w spotkaniach tych ekip zwycięstwa gospodarzy stały się normą.
I z tym co napisał kolega pepo1990 zgadzam się w 100% :highhive: i to są moje typy na dzisiaj.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Avs nie pokonali żadnej drużyny z TOP u siebie, ale również nie są ekipą, która pretenduje do TOP. Chwilowe miejsce w czubie tabeli był raczej przejściowym, dla nich kluczem jest walka o PO i w tej okolicy będą prawdopodobnie się znajdować. Dziś przeciwko nim ekipa Montrealu, która również nie gra super wyjazdów i również nie jest pretendentem do Pucharu, swoje cudowne lata Habs mają daleko za sobą i nie wydaje się, by miały szybko wrócić. Avs potrzebują punktów, po ostatniej słabszej serii spotkań i uważam, że muszą ich zdobywać więcej na swoim lodzie, żeby powalczyć o PO. Dziś przeciwnik spokojnie do ogrania, agresywny, niekiedy męczący, ale również z agresji biorą się kary, a pierwsza linia Avs w PP potrafi zrobić dobrą grę. Ostatnie zwycięstwa Habs to 3xSens, Hawks, słabi na obcym lodzie NYR i będąca pod formą Carolina, z którą przydarzyła się również jedna porażka. Mocniejsze personalnie ekipy jak Sharks, Wild czy 2xBruins okazały się mocniejsze, nawet mimo swoich problemów w ostatnim czasie. Dlatego jak dla mnie Colorado powinno dziś to ogarnąć w 60&#39;, choć niewątpliwie Rantanen i MacKinnon muszą swoje dorzucić jeśli tam ma się stać.
 
mark1973 791,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Może i macie racje, ze dzis bedzie bez niespodzianek, moze i nie ma wielkic argumentow za Pens i Habs bo patrzac logicznie i obserwujac to co do tej pory grali niewiele za nimi przemawia to ja jednak sprobuje wyciagnac jakiegos doga a noz widelec, bo jak kazdy wie w tej lidze jest wiele niedorzecznosci i trzeba sprobowac pod prad , jak to mam w zwyczaju. Habs kibicuje od bardzo dawna i z reguły nie gram przeciwko nim wiec sila rzeczy gram ich win a mecz Caps-Pens ma tyle podtekstow, zawodnicy znaja sie jak łyse konie i licze ze zadecyduje dyspozycja dnia. Ja dzis wbrew logicznym argumentom i pod prąd bo ta liga pokazała ze czasem wszelką logike i argumenty nijak sie maja do wyniku, gram takie opcje
Pens 60 kurs 2,9✅✅
Pens minus 1,5 kurs 3,95⛔⛔
Habs 60&#39; kurs 3,25⛔⛔
Habs minus 1,5 kurs 4,55⛔⛔
Rano sie zobaczy, jak cos wejdzie super,jak nic to kolegom wejdzie i pogratuluje nosa
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zgadzam się z kolegą powyżej, że ta liga zaskakuje. Osobiście widzę więcej argumentów po stronie Caps, ale raczej nie będę grał tego spotkania na zwycięzców, bo mimo pewnych przewidywań wiem, że w tym meczu może się wiele wydarzyć i dużo będzie zależeć od tego jak spotkanie się ułoży. Myślę, że może zakład każda z drużyn 3+. Jeśli w stronę Caps to raczej delikatnie, bo teoretycznie Pens powinni kiedyś zaskoczyć i coś grać, chyba że mentalnie ekipa jest tak rozbija, że to po prostu już na dobre tory nie wejdzie bez poważniejszych zmian. Z drugiej strony Oveckin, który ostatnio idzie jak maszyna i jeśli utrzyma taką grę to może rozstrzelać Pitts.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
szczerze nie warto było nawet dziś oglądać żadnego z tych meczy:facepalm:.
Mój przyjaciel tez nie pocieszony bo co innego mógł zagrac jak nie -1,5Pens. Zabrakło sekund
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
NHL nie gram praktycznie wcale, ja tam jednak &#39;fanatyk&#39; europejskiego hokeja jestem, nie mniej lubię grać na przerwanie serii. Dziś Preds po 8 kolejnych wyjazdowych porażkach ma fajną okazję by ta serię przerwać, rywal najgorsza domowa ekipa regularnie oddająca punkty u siebie. H2h może nie zachwyca nie mniej @ 2,40 jest dla mnie wystarczające by zagrać na przełamanie. Aspekty czysto sportowe zostawiam na boku pewnie koledzy siedzący w tej lidze po nocach maja większą wiedzę, biorę typ tylko że względu na zbyt duża jak dla mnie ilość kolejnych porażek wyjazdowych Nashville.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Miałem nic nie grać ale jak na tafli Toronto to muszę ;-). Będzie bez analiz, bo trochę brak czasu. Zapewne któryś z kolegów coś napisze w nawiązaniu moich typów (kolega pepo na pewno).
Od dziś będę podawał przy typach stawki. To co gram 0,5 tzn ze jestem tego mniej pewny a więc i ryzyko większe.
Leafs in reg 1,72- 1u✅
Stars in reg - 1,83 -1u⛔
Sharks vs Jets over 6 - 1,80- 0,5u✅
Ktoś pytał co gramy na dogów a wiec proszę:
Blackhawks in [email protected] (1u)✅
Canadiens in [email protected] (1u)✅
Islanders in [email protected] (1u)⛔
Ducks -1,5 [email protected] (2u)⛔
Devils -1,5 [email protected] (2u)⛔
Panthers -1,5 [email protected] (1u)⛔
Blackhawks -1,5 [email protected] (2u)✅
Canadies -1,5 [email protected] (1u)⛔
proszę tylko o zastanowienie, ponieważ ja nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne przegrane. Taka gra jak to zostało opisane jest ryzykowna i przynosi efekty długofalowo, czasem się zdarzaja przegrane rzędu tygodnia- do tego potrzeba dyscypliny, duży bankroll i stalowe nerwy.

Podsumowanie 21/12/2018
1x2 = 4-0-2 = + 3,87
puck line = 1-0-4 = + 2,46
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Faktycznie to dobry moment na przełamanie dla Preds, jednak nadal braki w składzie i mocno niestabilna gra. U Lotników dziś znów Hart, pytanie czy drugi mecz zagra tak dobrze. Kurs na Preds atrakcyjny, ale po tych licznych ostatnich problemach nie do końca przekonuje mnie by w ich stronę zagrać.
Myślę, że dziś atrakcyjnie wygląda kurs na Calgary, w Tampie zagra dziś Domingue, a wiadomo że swoje błędy potrafi zrobić, Płomienie zaś mają kim postraszyć w ofensywie. Kurs powyżej 2,6 w RT to dobra opcja.
Wyczuwam nutkę sarkazmu u kolegi elmisteriozo , więc skoro tak to nie zostawię typów bez komentarza. Co do proponowanych pierwszy trzech dubel Toronto&amp;Stars wydaje się dziś najprostszą opcją do gry. Toronto ostatnio się odblokowało, nie tak dawno porażka z Panterami na wyjeździe dziś będą chcieli sobie to odbić. Nie mam też czasu na większe analizy więc nie ma się co rozpisywać, jeśli chodzi o potencjał ekip. Stars u siebie mocni, Chicago wszyscy tutaj wiemy, że to ekipa z dużymi problemami, oparta na wiekowych graczach. Gwiazdy powinny ich dziś odprawić. Można pomyśleć o grze z handi w obu spotkaniach. Over między Sharks i Jets też bardzo prawdopodobny, osobiście raczej do jakieś tasiemki wrzucę, bo overów w singlach nie gram.
Co do dogów Hawks i Panthers się wykluczają z typami powyżej więc skoro jestem przekonany w tych spotkaniach do faworytów to w ich kierunku będę szedł. Dobry kurs na Devils, ale dziś niepewność będzie w bramce, oczywiście ponownie niedoceniane Kaczki, wiadomo co Boston potrafi ostatnio zagrać. Również niezły kurs na Habs, po drugiej stronie marna w ostatnim czasie Arizona. Atrakcyjny kurs na Isla, Vegas wracają do domu, ciekawe jak się zachowają po powrocie, również Jets kurs blisko 3.0 więc całkiem niezły, ostatnio porażka, na pewno będą chcieli dziś zmazać plamę a wiadomo, że stać ich na dobrą grę, po drugiej stronie Rekiny, które się rozkręciły, ale na pewno Jets stać na to, by ich zatrzymać także na ich lodzie. Osobiście widzę te dwie ekipy w finale Konferencji w tym sezonie. Także niezły kurs na Wild i Canucks, na pewno oba spotkania do przemyślenia.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Kolego nic się nie wyklucza, to jest hazard, sport i czynnik ludzki -tutaj wszelkie prawdopodobieństwo trzeba rozważać. Tego typu strategie grane są z dwóch rożnych banków.
Miłej nocy pozdrawiam.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Typ się wyklucza, bo wchodzi jeden i jednocześnie likwiduje drugi zakład zjadając stawkę. Dlatego grając zakład na faworyta z podaną stawką 1u i jednocześnie na doga również tą stawką przy zwycięstwie faworyta nie zarobi się nawet na stawki obu zakładów. Wszystko jest możliwe bo to sport, każdy gra jak uważa, ważne by być na plus. Osobiście jeśli widzę faworyta i chcę go zagrać w singlu to znaczy, że tego dnia jestem tej ekipy pewny i liczę na wygraną, więc skoro tak to nie gram jednocześnie przeciwko tej ekipie, bo to nie ma logicznego uzasadnienia. Chyba tylko tak się gra, gdy liczy się na wygraną doga, a gra dodatkowo faworyta, by ewentualnie minimalizować straty. Grając wyłącznie w jednym kierunku albo liczę tego dnia na wygraną albo będzie wtopa. Wpisane w tą zabawę. Czasami się uda i typ jest do przodu, czasami do tyłu, ważne by ostatecznym rozrachunku być do przodu, czego wszystkim tutaj życzę.
 
mark1973 791,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tradycyjnie ide w dogi i tez kilka bo małe kursy tutaj nie idą, nie wszystkie da sie logocznie wytłumaczyć ale kto to gra od lat to wie w czym rzecz, ja po przemysleniach upatrzyłem sobie nastepujace
Ducks 60&#39; kurs 3,35⛔⛔
Ducks minus 1,5 kurs 5,1⛔⛔
Islanders 60&#39; kurs 3,75⛔⛔
Islanders minus 1,5 kurs 5,8⛔⛔
Red Wings 60&#39; kurs 4,55✅✅
Red Wings minus 1,5 kurs 6,5✅✅
Hawks 60 kurs 3,8✅✅
Hawks minus 1,5 kurs 5,6✅✅
Nucks minus 1,5 kurs 3,3✅✅
Panthers 60 kurs 4,15⛔⛔
Rano sie zobaczy czy cos weszło
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Cóż widzę że temat się ostatnio rozruszał i dobrze - nieobliczalna liga - wysokie kursy i emocje
Ja na nockę mam następujące typy :
Toronto reg 1 ,72 - to wygląda mi najokazalej :)
Odmiennie od przedmówców sądzę że Boston wygra z Kaczorami i przełamie ostatnią niemoc z tym rywalem.
Boston 1,95
Boston - 1,5 2,50
A w ostatnim szeregu pomimo absencji zagram na przełamanie Predatorów
reg 2.4
oraz wygrana Stars
reg 1,75
 
mark1973 791,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis trzy mecze , nie ma az tylu dogów by cos wiecej ugrac ale mnie ciekawi spotkanie Devils-Senators. Obie ekipy o zblizonym potencjale. Senatorowie pokonali juz w tym sezonie Diabły u siebie 7-3 ale to zaden argument. Wczoraj Devils walczyli z kurtkami wiec moze dzis nie bedzie takiej mocy, Kursy chyb zaniżone na Devils wiec próbujemy Sens
Sens 60&#39; kurs 3,3⛔⛔
Sens minus 1,5 kurs 4,7⛔⛔
Para Avs-Hawks
Jastrzebie ostatnio poprawili gre i gdyby nie wystep młodego bramkarza miedzy słupkami , który grał w poprzednim sezonie dwa mecze i wpuscił 7 bramek to szedłbym w strone Hawks pewnie, chociaz jeszcze nie ma potwierdzenia tego faktu, u Avs tak naprawde graja dwie pierwsze formacje a jak nie idzie pierwszemu atakowi to gra sie troche sypie i nie widac liderów, hmm kurs 1,68 na RT Avs to jaja jakes i chocby z tego wzgledu zagram Hawks a nóz widelec młody bedzie miał dobry dzien. Jastrzebie tez b2b.
Hawks 60&#39; kurs 4,3✅✅
To tyle tytułe, dogów choc cudów sie dzis nie spodziewam bo oferta uboga i roznie moze wysc
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
typy na dziś:
-1,5 Colorado @1,95- 2u
o Colorado napisane zostało ostatnio tutaj wiele,że ja tylko dopisze ze Colorado gra dziś pierwsza grę back-to-back i leci jutro do Arizony. Nocne spotkanie + jutrzejsze powinni uznać za dobry sposób na zdobycie 4 punktów przed rozpoczęciem przerwy świątecznej. CHW zagrało wczoraj słabo ale jeszcze słabiej zagrały Gwiazdy stad ich nocne zwycięstwo. Dlatego sadze ze w nocy Colorado ich porostu rozklepie.

Ottawa Sens in reg@3,30 -2u
Ottawa Sens -1,5ot@ 4,7- 1u

Trochę się obawiam,że Sens mając aż trzy dni przerwy mogą dziś być nie w rytmie, ale z kolei New Jersey gra swoją trzecią grę w ciągu 4 dni, grając wczoraj w Columbus. Liczę, że dziś ostro ruszą na New Jersey wcześnie, zdobywają prowadzenie i zostawiając sobie siły na Waszyngton, który tez dziś gra i ma dużo bardziej kłopotliwego przeciwnika.
1x2 = 4-0-2 = + 3,87
puck line = 1-0-4 = + 2,46
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
jest to podsumowanie dzisiejszej nocy
1x2 to zakład 3 drogowy a wiec wygra -remis- przegra.zagrałem takich 6 zakładów z czego 4 wygrane-0- zwrotów 2 przegrane
puck line a więc po europejsku handicap- zagrałem 5 zakładów 1-wygrany- 0 zwrotów 4 -przegrane
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
jest to podsumowanie dzisiejszej nocy
1x2 to zakład 3 drogowy a wiec wygra -remis- przegra.zagrałem takich 6 zakładów z czego 4 wygrane-0- zwrotów 2 przegrane
puck line a więc po europejsku handicap- zagrałem 5 zakładów 1-wygrany- 0 zwrotów 4 -przegrane
OK. A ja myślałem że to jakieś wzory do ogrywania buka ????
Oby tak dalej????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Pomyślałem, że mogę się z wami podzielić sposobem, którego używam grając NHL. Sprawdzony w dwóch poprzednich sezonach za małe stawki (mimo to całkiem niezły plus) w tym sezonie stawki trochę zwiększone. Progresja polega na grze zwycięstwa drużyny (w tym przypadku Capitals) z handicapem -1,5 i podwajania stawki w razie niepowodzenia. Poniżej arkusz w którym wszystko jest opisane:
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
potwierdzeni bramkarze na wieczór
Hart- Flyers
Halak- Bruins
Smith-Flames
Varlamov-Avs
Hill- Coyotes
Bishop- Stars
Dubnyk-Wild
prawdopodobnie
Fleury- VGK
Copley- Caps
 
mark1973 791,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tradycyjnie gram solo dogi wiec ponizej podaje zestaw kilku meczy. Sa tam druzyny któr maja cos do udowodnienia rywalom i takie których forma powinna isc w gore , no i oczywiscie mecze z podtekstem, mam nadzieje ze ktoś z faworytow zawali . Jak zwykle nie da sie wszystkiego logicznie wytłumaczyc ale ta liga juz tak ma.
Blues 60&#39; kurs 3,65✅✅
Blues minus 1,5 kurs 5,5✅✅
Habs 60&#39; kurs 3,4⛔⛔
Habs minus 1,5 kurs 5⛔⛔
Kings 60&#39; kurs 4,2⛔⛔
Kings minus 1,5 kurs 6,4⛔⛔
Rangers 60&#39; kurs 4,6⛔⛔
Rangers minus 1,5 kurs 6,8⛔⛔
Senators 60&#39; lurs 3,45⛔⛔
Nucks 60&#39; kurs 3,5⛔⛔
Nucks minus 1,5 kurs 4,25⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom