>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Rangers- Ducks
Kaczki ML -2,10 over 5,5 - 1,80
Kaczki graja b2b i w bramce dziś zobaczymy Johnsona po drugiej stronie w bramce Rangersow stanie Georgiew. Forma Kaczek jest wyjątkowa, szczególnie gdy graja mecze wyjazdowe które grają z dużą pewnością siebie, wprawdzie Johnson podczas swoich występów wpuszcza trochę bramek ale za to linia obrony jest dużo lepsza niż Rangersów. Georgiev również nie jest słabym bramkarzem, ale od 1 grudnia nie grał i prawdopodobnie będzie trochę sztywny. Wprawdzie w tym sezonie Strażnicy już wygrali z Ducks, ale to było podczas ich strasznego początku sezonu. Od tego czasu są jedną z najlepszych drużyn ligi. Ze względu na sposób, w jaki grają te zespoły to moim zdaniem dziś to Rangers powinni być dogiem. ZAkład O5,5 o tyle fajnie wygląda, ponieważ w ostatnich ostatnich 9 grach Strażników tylko raz suma bramek spadła poniżej 6! Ze swoją defensywną słabością, sztywnym bramkarzem ponad 5,5 wygląda naprawdę dobrze. TT O2,5 dla Kaczek to tez przyjemne 1,70.
Kolego oficjalna strona NHL.com. Można tam znaleźć takie statystyki o których nam w Europie nawet nie przyszło by do głowy gromadzić
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Nie gram żadnego meczu a więc zagramy w strzelca:
Auston Matthews✅
Tyler Seguin⛔
Connor McDavid ⛔
Patric Laine ⛔
Jeff Skinner✅
John Tavares✅
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj miałem udany dzień z KHL, ale nie mam wystarczająco duzo czasu, żeby przemyśleć jakies opcje na noc... Na siłę nie ma co grać. Zastanawiam się jedynie nad propozycjami elmisteriozo - Ducks OT i Red Wings OT do dubla z kursem prawie 6,00 - za 1/3 lub 1/4 normalnej stawki można zagrać. Jeśli do 1:00 - 2:00 coś wymyślę to przeleje swoje przemyślenia tutaj. Wstępnie zastanawiałem się nad Oilers, Wild i Blackhawks...
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
LAK- WPJ
Dwie drużyny które zmierzają zupełnie w innych kierunkach. Królowie są na ostatnim miejscu na zachodzie, przegrali właśnie kolejne 4 spotkanie pod rzad i ich bilans to 2-6-2 w ostatnich 10 meczach. Ich domowa forma zła, a Quick był w najlepszym razie przeciętny w ostatnich pięciu meczach tracąc 17 bramek, w tym pięć przeciwko Diabłom.
Jets wygrywają 5 razy z rzędu i mają bilans 9-1 w ostatnich 10 meczach. Są lepszym zespołem na całym lodzie. a ich forma wyjazdowa jest doskonała i są kompletni zdrowotnie
Win Jets. Cóż jest to tak proste, jak tylko możliwe podczas obstawiania na NHL.
Jak wspomniałem mam przyjaciela w Toronto, z którym codziennie piszemy. Ma on swoja taktykę czyli grania na dogi i na dodatek nie tych publicznych. Patrzcie co wymyślił na dziś:
Sharks in [email protected] (2u) ✅
Islanders in [email protected] (1u)✅
Blues in [email protected] (2u)✅
Panthers -1,5 [email protected] (2u)✅
Red Wings -1,5 [email protected] (2u)⛔
Sharks -1,5 [email protected] (2u)✅
Islanders -1,5 [email protected] (1u)✅
Blues -1,5 [email protected] (2u)✅
...
p.s personally played Sharks -1,5 ot with 3u...my local bookie is probably stupid when they offered odd 4.50 :O while in pinny only 3.60 so smaller stake here!
pozdrawiam i miłego oglądania życzę
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja osobiście odpuszczam granie i meczu Kaczek i meczu Lotników. Uważałbym również na granie pod over w meczu NYR - Anaheim. Kaczki to dla mnie jedna z bardziej underowych drużyn w lidze. Grają hokej niezwykle skuteczny jak poprzedniej nocy, gdzie niby nic wielkiego nie pokazali a odprawili Pens bez większych problemów. Dziś z NYR, którzy teoretycznie dość słabo radzą sobie w obronie, ale na swojej tafli potrafią zagrać dobry mecz i nie mam przekonania co do tego, kto dziś z tej rywalizacji wyjdzie zwycięsko. Kaczki w b2b, trzeci mecz w delegacji, przed nimi jeszcze dwa myślę, że podejdą do tego meczu spokojnie. Oczywiście mogą to wyciągnąć na swoją korzyść nawet 60&#39;, ale może być również odwrotnie jak dla mnie mecz 50:50 więc nie ruszam.
Jeśli chodzi o Lotników rzeczywiście świeżak w bramce to pewne niebezpieczeństwo, jednak po drugiej stronie nie będzie ofensywny z Florydy, Winni czy Toronto więc jak dla mnie to dobre spotkanie na debiut. Red Wings w ogóle do mnie nie przemawiają, bardzo często głupio tracone bramki, tracone przewagi w spotkaniu choćby ostatnio z NYI. Lotnicy oczywiście pod formą właśnie głównie ze względu na duże problemy w bramce, ostatnio kilka porażek. Powrót na własny lód i myślę, że coś będą chcieli w końcu wygrać. Dziś mają dobrą okazję, bo przeciwnik raczej z dolnej półki. Ofensywa potrafi zagrać dobre spotkania, jest również kim pograć: Giroux, Voracek, Couturier, Simmonds, Konecny to zawodnicy, którzy mogą zapunktować +1.5 w spotkaniu. w bieżącym sezonie nieco zawiedziony jestem grą Gostisbehere, liczyłem na więcej pkt z jego strony. Myślę, że Lotnicy mogą się dziś przełamać, ze względu na niski kurs nie będę tego grał, ale nie zagram też w stronę DRW.

Teoretycznie dziś dwóch murowanych faworytów a więc Bolts i Jets, w dublu dają już niezły kurs, ale pytanie czy to rzeczywiście będzie takie proste, żeby stało się prawdziwe. Jakoś nie mam dziś widoków na większe granie więc pewnie puszczę sobie tasiemkę na faworytów, myślę również o przełamaniu Toronto po serii słabszych występów. Z tych wyższych kursów myślę, że można zagrać w stronę Rekinów, nieźle wygląda też kurs na Islę i Florydę, zarówno Arizona jak i Buffalo raczej ostatnio bez szaleństw i są do ogrania. Wydaje mi się, że dziś wyciągną to w 60&#39; Nafciarze, Nutki wiadomo żę nie są w formie, do tego mentalnie ekipa też rozbita. Ostatnio Płomienie bez problemu się po nich przejechali. Oilers po porażce z Orkami będą chcieli znów wrócić do zwycięstw. Pewnie McDavid będzie dziś żądny kolejnych punktów.
Trudno coś wybrać na single z dobrymi kursami więc chyba dziś tylko tasiemki z faworytami, może jakieś ako z overami i do tego pkt zawodników. Raczej dla zabawy niż dla zysku. Nie ma co na siłę szukać jak co do żadnego spotkania nie czuć value. Życzę wszystkim zielonej nocy z NHL.
Tampa/+4,5 @2,13
Winni -1,5 @2,62
Oilers/+4,5 @2,58
Florida ML @2,08✅
Toronto/+4,5 @2,33✅
zawodnicy +1,5 pkt: Wheeler, Scheifele, Kucerov, McDavid, Seguin, Marner⛔, Rielly⛔, Giroux⛔, Voracek⛔, Matthews✅, Barkov✅, Huberdeau⛔
zawodnicy +2,5: Wheeler, Kucerov, Scheifele, McDavid, Giroux⛔, Matthews⛔
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
LAK- WPJ
Ma on swoja taktykę czyli grania na dogi i na dodatek nie tych publicznych. Patrzcie co wymyślił na dziś:
Sharks in [email protected] (2u)
Islanders in [email protected] (1u)
Blues in [email protected] (2u)
Panthers -1,5 [email protected] (2u)
Red Wings -1,5 [email protected] (2u)
Sharks -1,5 [email protected] (2u)
Islanders -1,5 [email protected] (1u)
Blues -1,5 [email protected] (2u)
...
p.s personally played Sharks -1,5 ot with 3u...my local bookie is probably stupid when they offered odd 4.50 :O while in pinny only 3.60 so smaller stake here!
pozdrawiam i miłego oglądania życzę
W pełni sie zgadzam z Twoim kolegą, bo po kilku latach grania tej ligi wiadomo jedno , że trzeba grac dogi i to duze kursy i nie dwa , trzy mecze tylko solo kilka, bo kursów okolo 1,6 -2 sie nie gra bo nie warto, to nie jest europa by podniecac sie kursem 1,7 bo wszedl, tu trzeba walnąć z grubej rury bo inaczej sie nic nie ugra, taka stara prawda i filozofia tej ligi, trzeba sie przestawic na zupełnie inne granie, nie jest to łatwe i nie przychodzi od razu , potrzeba rozeznania, wyczucia, farta i nosa ale wiem ze mozna, tez kogos znam co tak gra i mnie zadziwia bo ma kase z tego i nie zadne tasmy, tu to nie działa a jak wejdzie to raz na rok , no dobra na trzy miechy. Ja dzis gram cos takiego:
Ducks minus 1,5 kurs 4,2⛔⛔
Red WIngs 60 kurs 3,45⛔⛔
Hawks 60 kurs 3,05✅✅
Islanders minus 1,5 kurs 4,15✅✅
Sharks minus 1,5 kurs 3,7✅✅
Blues minus 1,5 kurs 4,45✅✅
Devils minus 1,5 kurs 4,55⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zgadzam się z kolegą mark1973 , że tutaj trzeba grać grube kursy za dobrą kasę, tylko wtedy to ma sens i faktycznie single. Tylko przy takiej grze daje to efekty na dłuższą metę i przynosi zadowalające wyniki. Taśmy na NHL faktycznie to raczej kwestia zabawy na noc a nie poważnego grania. I to co ważne to chyba to, że tą ligę trzeba jakoś wyczuć szczególnie w trakcie sezonu regularnego. Dlatego właśnie dziś odpuszczam poważniejsze granie bo po prostu nie czuje, nie widzę tego doga, który dziś ma dać kasę. Kuszący na poważniejsze zagranie jak dla mnie ten kurs na Sharks -1,5, chyba go pobiorę.
Jeśli chodzi o tasiemki da się złapać 1-2 razy w tygodniu ładną tasiemkę overową czy na bramki ekip jak się dobrze poskłada zespoły po 5-6 zdarzeń więc czasami warto.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
player1st 229

player1st

Użytkownik
Na razie tasiemeczka ładnie wchodzi, punktujący trafieni, że tak powiem &quot;w punkt&quot;, oby Lee nie zawiódł a Sharks i Jets dorzucili swoje i będzie ładny pieniądz ????
Na razie spokoale w NHL może się wszystko w 3 minuty zmienić (np Sabres-Panters) albo największy pewniak zawieść
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Oczywiście, ale mówię o zawodnikach, że pkt ładnie siadły więc już kupon w dużej części się zazielenił, teraz najtrudniejsze, a więc zwycięstwa drużyn, ale mam nadzieje, że będzie na plus, bo ako ładne.
No ja akurat w kierunku Panter, więc jestem zadowolony, że tak się to odwróciło. Jako, że zanegowałem typy na forum to rzuciłem sobie też za grosze takiego dubla.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NzUzMDMzMDMwMDosZT4HsLaog4kWeS0%3D&amp;amp;kind=MAIN
No i NYR na wielkim farcie, no ale jest na plus. Ciekawe, może Lotnicy rozwiązują właśnie swój wielki problem na bramce i będą mieli bramkarza, z którego będzie pociecha w kolejnych latach. Debiut i od razu zawodnik meczu
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Ależ mój przyjaciel się cieszy... i dolary liczy :cash::cash::cash:
Mój przyjaciel tez z tego niezłe żyje o ile pamietam to będzie jak 3 sezon tak gra i w każdym jest grubo do przodu. Zawsze co nieco od niego podbieram tematów:
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Kilka statystyk dotyczących kolejnych spotkań:
WSH- PENS

Caps 8-2 L10 (3-1 Home)
Pens 5-4-1 L10 (1-2-1 Away)
Caps 7-2-1 vs Div (3-1 Home)
Pens 4-5-1 vs Div (1-2-1 Away)
Caps wygrali 3 z 4 ostatnich spotkań rozegranych w domu vs Pens 6-3-1 L10 H2H
3 z ostatnich 4 spotkań rozegranych między tymi zespołami w Stolicy zakończyły się underem (3-9-5-5 total goals)
Misteriozo, jak ty mnie zaimponowałeś w tym momencie. Miałem nie wracać do Polski na święta, bo bilety drogie w opór, ale dzięki tobie i twojemu koledze, spędzę je z rodziną.
Sorry za offtop.
Nie wiem w jakiś sposób ci pomogłem ale dziękuje i wszystkiego dobrego zycze
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
AVS- MC
AVS Nie grają zbyt dobrze w defensywie. W ostatnich pięciu spotkaniach tracili odpowiednio 4-4-4-6-7 bramek. Warto dodać ze nie były to bramki których winę można przypisać bramkarzowi. Dodatkowo na niekorzyść defensywy przemawia fakt ze te straty nie był przeciwko przeciwko drużynom które posiadają sile ofensywna na najwyższym poziomie za wyjątkiem TB. Pozostali rywale to Isles / Stars / Blues / Oilers /. Avs maja bilans 5-2 w tym sezonie przeciwko drużynom z Atlantic Div. Obie porażki to przegrane z TB
Canadiens mają bilans 22-5 w ostatnich 27 meczach po utracie 3 lub więcej bramek.
Over wystąpił w 5-2 w L7 rozegranych przez Canadiens.
Over wystapil w 6-0 w meczach Avalanche kiedy ich przeciwnik w poprzedniej grze strzelił 2 lub mniej goli.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj nadszedł czas na moje ulubione starcie w lidze NHL. Rywalizacja Stołecznych z Pingwinami zawsze wzbudza wielkie emocje wśród kibiców jednej i drugiej ekipy. Dzisiaj mecz o cztery punkty. Caps mogą powiększyć przewagę nad Pens do dziewięciu punktów i mają na to spore szanse. Pens dobrze zaczynają, ale nie potrafią utrzymać przewagi. Stracili dwu bramkową przewagę z Bruins, ale mecz wygrali. Podobna sytuacja gdzie pozwolili doprowadzić LA Kings do dogrywki i ostatnio tracąc dwu bramkową przewagę przegrali u siebie z Ducks. Capitals potrafią odrabiać straty co pokazali w spotkaniu z Canes odrabiając z 4:1 do 6:5 OT. Zespół ze stolicy gra stabilniej niż goście, a na Capital One Arena radzą sobie nadzwyczaj dobrze. Warto spojrzeć też na garść statystyk podanych przez elmisteriozo bo mozna z nich kilka ciekawych wniosków wyciągnąć - między innymi to że często pojedynki tych zespołów kończą się underem i tak też dzisiaj zagram. Warto dodać, że wczoraj czy dzisiaj wyszła jakaś chryja dotycząca Pens (były hokeista NHL zarzuca publicznie kwas w szatni między trenerem a Malkinem i kilkoma innymi zawodnikami). Takie rzeczy źle wpływają na zespół (plotki). Jak na obecną chwilę więcej atutów widzę po stronie gospodarzy. Powodzenia!
Capitals / -6,5 @4,00 Fortuna ⛔⛔⛔
Edit// Wczoraj przeczytałem wszystkie wasze posty i zrezygnowałem ze swoich typów grając dubla Isles + Sharks w regulaminowym. Wyszło na dobre. Dzięki ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Podzielam zdanie mojego przedmówcy co do typu zwycięzcy, ale w bramce Pens ma stanąć Murray a jego GAA to 3,95. Dodatkowo jeśli Caps podtrzyma swa skuteczność strzelecka i wrzuci jak w ostatnich meczach 4-6-6-4-4 w L5 to może będziemy świadkami overa.
Mam jeszcze jedna statystykę - obecnie na Caps jest wystawiony kurs około 1,7 ML co daje mam z kursu koło 60% szans na wygranie meczu (takie dają im szanse bukmacherzy) ale Caps przy takim kursie wystawionym przez buki wygrywali 64% spotkań
Na Pens jest kurs nawet 2,25- 44% szans a wygrywali przy takim kursie 47% spotkań
Powodzenia.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Typ na Caps wydaje się raczej oczywisty bo Pens w dużych kłopotach ostatnio i praktycznie w każdym spotkaniu się męczą. Ale jak pokazała noc nic nie jest pewne w tej lidze. O ile w stronę NYI, Blues, Panthers czy Hawks można było wczoraj zagrać i sporo osób to zrobiło, ale nie wiem czy jest wśród nas ktoś kto zagrał w stronę Kings. Wiadomo też, żę spotkania Caps - Pens mają też dodatkowe podteksty więc pewnie Pingwiny będą walczyć. Raczej też jestem za graniem w kierunku Caps, ale co do undera raczej był nie ryzykował bo rzeczywiście te ekipy grają między sobą underowe spotkania, ale potrafią zagrać również w ostatnim czasie wysokie overy w okolicach 10 bramek. Więc tutaj jak to się mówi na dwoje babka wróżyła. Ostatnio akurat taka sekwencja over/under/over/under. Jeśli iść za tym torem to dziś over. Ja osobiście raczej widziałbym over między innymi ze względu na to, że ekipa Caps nieco się zmieniła w bieżącym sezonie, wydaje mi się że grają nieco bardziej otwarty hokej i są bardziej nastawieni na ofensywę po zmianie szkoleniowca.
Co do drugiego spotkania obie ekipy po ostatnich dość wyraźnych porażkach. Jak wiadomo jeśli chodzi o Avs wszystko będzie zależeć od pierwszej linii, ostatnio słabszy występ więc dziś powinno być lepiej. Raczej widział bym zwycięstwo Colorado i do tego jakiś over. Ostatnio w spotkaniach tych ekip zwycięstwa gospodarzy stały się normą.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
co do drugiego spotkania nie mam faworyta, ale ze jako mi bliżej zawsze sercem do Kanady jestem za Montrealem. Zauważyłem, ze Colorado nie lubi agresywnej gry i niestety w sytuacji kiedy jest dużo walki fizycznej pod bandami i na tafli to chłopaki gubią swój rytm. W domu ponadto Avs nie pokonali jak dotąd żadnej drużyny z TOP. Ich zwycięstwa to przeważnie z drużynami, które graja słabo w drodze /Stars, Blues, Pens, Flyers, Wild. Oczywiście Montreal też nie jest hegemonem spotkań wyjazdowych. Pytanie jak zagra linia ataku Avs,moim zdaniem jeśli inna piątka nie weźmie się do gry to może być ciężko aby tak grali przez ten długi i meczący sezon dywizja centralna nie ma wiele miejsc PO.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom