>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Podsumowanie
6 z 9 dzisiejszych gier zakończyło się OT lub karnymi. Wszelkie zakłady zakłady PL lub REG nie miały większego sensu w przypadku faworytów. Capitals jak dla mnie są nie kwestionowanym mistrzem wygrywania w karnych. Under Dog dzisiejszej nocy to zwycięzcy Ducks &amp; Panthers (Toronto znów poległo w BB&amp;T Center) Dawno nie widziałem aby tyle meczy w sobotę i w niedziele zakończyło się w OT.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Canucks vs Oilers
Oilers ML- 1,75⛔
Canucks &amp; Oilers Over 6- 1,95 ▶

Oilers od kiedy na ławce trenera zasiadl Hitchcock maja niesamowity bilans 9-2-2. Dzięki swoim bardzo dobrym wynikom zajmują obecnie 4 miejsce w Pacyfik Div.
Obie drużyny do spotkania przystępują jako zwycięzcy potyczki z Flyers i obie drużyny poprzednie gry zakończyły wysoka suma goli. Ostatnie trzy gry Oilers miały sume 4, 9 i 10. Ostatnie trzy Canukcs to odpowiednio 6, 7 i 5.
Ostatnie 10 pojedynków między tymi zespołami to 6-2-2 na korzyść Edmonton. Sadze ze w nocy Oilers dopisze kolejne zwycięstwo nad Orkami i uważam ze mecz zakończy się suma goli ponad 6.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Chicago - San Jose
Chicago OT @2,26 Fortuna ⛔⛔⛔
Dość ryzykowny zakład biorąc pod uwagę to w jakiej formie są Rekiny. Trzy zwycięstwa z rzędu w tym jedno na wyjeździe, ale Blackhawks mimo słabych wyników ostatnio wyglądają całkiem nieźle. Po zwycięstwie nad Pingwinami powalczyli z Jets przegrywając dopiero w dogrywce. Dzisiaj ponownie grają u siebie, a dla Sharks jest to pierwszy mecz w serii poza domem i tutaj zauważyłem pewną rzecz - Rekiny najczęściej przegrywają swoje pierwsze spotkanie w delegacji. W tym sezonie wyjątkiem od reguły było chyba tylko spotkanie z Nashville, które szczęśliwie wygrali na ich lodzie. Trzy ostatnie przypadki kiedy Rekiny grały swój pierwszy wyjazd zakończyły się ich klęską i dzisiaj liczę na zachowanie trendu. Powodzenia!
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja w dzisiejszy wieczór uderze w spotkanie Boston-Buffalo. Buffalo po ciężkim meczu w stolicy ktory zakończył się coś koło 4 nad ranem naszego czasu a juz o 23 graja nastepny mecz wyjazdowy. Podróż z Waszyngtonu do Bostonu samolotem 1,5 h także czasu na regenercje bylo bardzo mało. Kurs na gospodarzy nie jest może rewelacyjny 1.94(fortuna) rano jeszcze gralem 2.00(forbet) ale mysle ze wart gry.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Flames ML -1.83✅
Blues są wypoczęci i odnieśli ostatnio spory sukces wygrywając 3 z ostatnich 4 meczy, ale nie ufam Allenowi. Ostatnim razem kiedy te zespoły się spotkały, jako wygrani z tafli schodzili Blues, więc spodziewam się, że Flames będą zmotywowani, aby się zrewanżować. Forma Flames jest naprawdę dobra a dodatkowo potwierdzony jest Rittich (wczoraj miał znakomitą grę przeciwko Wild) oraz ponoć wraca Backlund. Wszystko to razem wzięte, bieżące kursy oraz obecna formę wygranych Flames ( 4 z L5 i 8-2 ostatnich L10) przemawia za moim typem.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ładnie się zaczyna. Nie miałem czasu żeby wszystko opisać, a pograłem sobie Canes -1,5 @2,45 Pobrałem od was Flames OT i Bruins OT I zagrałem to w dublu. Następnie swojego singla z Chicago OT i to by było na tyle. Blackhawks jeśli wejdzie to będzie udana noc chociaż będzie ciężko. Nie tykalem hitu kolejki Jets - Bolts bo ciężko zagrać tu jakiś rozsądny zaklad.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wlasnie w weekend brakuje czasu zeby cos napisac. Ja dzis pogralem over 2,5 NYR✅, canes/+5,5⛔, calgary -1,5✅ i calgary/+5,5✅, do tego +2,5 pkt Gaudreau✅, Boston -1,5⛔ i Boston/+4,5⛔ do tego +2,5 pkt Marchand⛔. Z nocy nie ruszam ani Rekinow ani hitu dnia, ewentualnie moze cos na pkt graczy ale na ta chwile nie mam nic zagranego. Jesli chodzi o Orki - Nafciarze tez jeszcze nic nie gralem, ciagle mysle w jakim kierunku to ruszyc. Jak cos zagram to jeszcze wrzuce.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
mi wystarcza jak wchodzą ML rzadko gram PL.
Nie opisałem ale wcześniej grałem overek w NY
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
czas na małe podsumowanie.
Powiem szczerze, ze po minionych meczach najbardziej rozczarowuje postawa Bostonu. Miśki po prostu chyba zignorowali Buffalo, które nie przyjechało do Bostonu aby być dawca pkt. Boston chyba mieli w pamięci formę Buffalo z zeszłego sezonu, lub myśleli ze jak w październiku rozbija Sabres po łatwym meczu. Ale się rozczarowali, kiedy po 60 minutach na tablicy widniało 2-4.
Shark pokazali swoja siłę i to ze potrafią wygrywać na wyjazdach, wprawdzie rywal stawiał jakies warunki tylko w 1 tercji, ale jednak wynik idzie w świat 3-7.
W Winnipeg prawdziwa uczta na fana hokeja, 9 bramek i zwycięstwo Wini w OT. Cały mecz Jets musieli właściwie gonić wynik, odrabiając straty w każdej tercji i doprowadzając do remisu. Bramke na miarę zwycięstwa zdobywa nie kto inny jak Mark Scheifele. Właściwie w Wini tylko pierwsza piątka coś grała, mało widoczny Laine.
No i moje drugie rozczarowanie czyli Oilers. Dali się totalnie zdominować w 2 tercji. Wprawdzie zdobyli bramkę kontaktowa ale nie udało się doprowadzić do wyrównania i ostatecznie przegrali z Canuck 4-2, ponieważ w w 19 minucie strzałem do pustej bramki Oilers podwyższył wynik Horvat.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
I jak tam dzisiejszą noc widzicie? Ponownie jak dla mnie Anaheim nie doceniane przez buków. Ostatnio ML w starciu z Columbus po dobrym kursie. Dziś kolejne spotkanie w delegacji z Pingwinami, które wiadomo, że mają problemy. Wrócił Murray, ale to raczej nie defensywa była problemem Pens, raczej posucha punktowa u gwiazd zespołu. Jak dla mnie dziś gra w stronę Pens nie ma sensu po tym kursie. Nad kuponami będę jeszcze myślał,ale pewnie coś w stronę Kaczek pójdzie. Niestety to często zespół grający underowo, dlatego potrafi tak jak ostatnio zrobić zwycięstwo a nie strzelić 3 bramek. Na +2,5 Ducks @1,85. Ogólnie dziś ciężkie spotkanie. Avs jeśli zagra pierwsza linia jak należy to ogarną Isla, ale co jeśli nie? a kurs niestety marny. Columbus jak dla mnie bez dobrej formy, ale z drugiej strony Vegas b2b i kolejne spotkanie w delegacji, może pojawić się zmęczenie a herosami wyjazdów nie są. Widzi mi się w tym spotkaniu over. Bostonu już miałem nie grać po ostatnich spotkaniach, gdzie było widać, że są w kryzysie, jednak ten nocy się skusiłem i teraz tylko mogę żałować. Dziś na pewno zostawiam ich w spokoju. Habs niezłe wyniki, ale jakoś ta ekipa mnie nie przekonuje, kurs niski, a jak pierwsza linia Bruins zagra to mogą ograć gospodarzy.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciężko dzisiaj coś wybrać. Myślałem zagrać coś w stronę Sens bo w Nashville brak Subbana, Arvidssona i Forsberga. Preds ostatnio nie są skuteczni na wyjazdach - 6 porażek z rzędu w delegacji, a i z Ottawą w ostatnich pięciu meczach wygrali w regulaminowym tylko raz. Brak DeMelo i Duchene&#39;a trochę zniechęca. Może ogarną jakiś remis. Co wy na to? Kurs na 1X @1,87 i rośnie...
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciągnie mnie też w stronę Vegas i Isles bo kursy dobre, a gospodarze bez formy. Tak jak mówił pepo1990 jak 1st Line w Colorado załapie to wygrają, ale jeśli nie to będzie ciężko. Jeśli chodzi o Jackets to na pewno nic w ich strone nie zagram, podobnie jak w stronę Pens i Bruins.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Preds ostatnio 3 zwycięstwa, jednak żadne z nich nie było przekonujące, dwie wpadki pod koniec spotkania i utrata prowadzenia. Na pewno nie ma sensu grać w ich stronę w dniu dzisiejszym, kurs marny, w stronę Sens również mnie nieco kusi coś pograć. Over 2,5 jest po @1,77. Preds bez pełnego składu to trudna w ocenie ekipa. Teoretycznie mogą coś zagrać i ogarnąć Sens w 60&#39;, szczególnie że tam też braki w składzie.
Ze względu na kurs w stronę Vegas teoretycznie można coś pograć, ale jakoś ta ekipa mnie nie przekonuje. Co do Avs to trudno ich przewidzieć. Ostatnie spotkanie ze Stars dało dobrze zarobić na pkt MacKinnona i Rantanena +2.5. Ale wtedy byli po spotkaniu, w którym była posucha z pkt i można było się spodziewać, że będą chcieli sobie to odbić i rzeczywiście tak było. Ale czy dziś drugie spotkanie tak pociągną? Teoretycznie bardzo możliwe. Isla jednak też ładnie sobie radzi więc nie można ich zlekceważyć. Raczej z tego spotkania coś sobie puszczę na pkt zawodników, a mecz do grania odpuszczę.
Ogólnie tak jak pisałem trudna nocka, by coś wytypować więc raczej tylko jakieś zakłady za drobne. Jak dla mnie warto coś pograć w stronę Kaczek, bo Pens są po prostu bez formy już od kilku spotkań. Żeby stracić prowadzenie ze statecznym LAK to też sztuka, a im się udało.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeśli będę miał jeszcze czas to może wymyślę coś sensownego do pogrania. Na obecną chwilę nie widzę nic odpowiedniego żeby zagrać jakiegoś fajnego singla i raczej zagram jakieś AKO (2-3 spotkania) za drobne - najpewniej coś w stronę Vegas i Sens, może dodam coś w stronę Ducks/Isles.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Niby nasuwa się na 1 rzut oka Canadiens bo w formie, strzelają dużo i bez większych absencji. Przyjeżdżają słabo ostatnio grające poza domem niedźwiedzie. Ci sami co ostatnio wygrali w delegacji właśnie w Montrealu 25.11(mój błąd wygrali jeszcze później z Ottawą 9.12) ...Czy to nie byłoby za proste jak na NHL? mecz raczej bedzie na styku i oscylował w okolicach remisu. Jedni i drudzy potrafią strzelać a jakichś kluczowych absencji nie ma, więc można za drobniejsze dac dziś obydwie strzelają 3+ @2.75. Co myślicie?
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Boston w ostatnim czasie często potrafi zagrać underowo, jak pierwsza linia nie pociągnie to nie ma kto strzelać. Teoretycznie Habs nie są potęgą w obronie, ale nie jestem przekonany czy Bruins wcisną dziś 3. Dla Miśków brak Bergerona to jednak poważne osłabienie jeśli chodzi o ofensywę
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dzisiaj naprawdę ciężko coś trafić, kursy na teoretycznych faworytów słabe, może właśnie coś w druga stronę. Columbus ostatnie mecze u siebie w plecy z &quot;lepszymi&quot; ekipami. Vegas nie jest potęgą w tym sezonie w szczególności na wyjazdach ale ostatnio ich się lekko poprawiła. 2,20 ML na Vegas chyba można spróbować.
Pittsburgh to już dla mnie wogóle jest dziwna ekipa, potrafią zagrać dobry mecz żeby w następnym zaliczyć wtope jak np mecz z LA który przytoczył pepo1990 . Do bramki Pens dzisiaj wraca DeSmith myślę że jest to pewniejszy punkt niż Murray. Kaczki seria 5 wygranych na wyjazdach w tym Caps i Tampa, kiedyś musi się ta seria skończyć ale może Kaczki pójdą za ciosem i jeszcze dzisiaj dołożą Pittsburg do tej listy. Anaheim ML 2,36.
A Bostonu po ostatnim numerze z Buffalo :headbang: nie tykam (jedynie to przeciwko nim coś zagrać) ale nie dzisiaj.
Ja dzisiaj zagrałem pkt. +0,5
Crosby, Domi, Panarin, Rantanen
Ako ~3,80
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Bruins mają problem ze strzeleniem 2+ bramek na wyjeździe, a co dopoiero 3+... Nie grał bym takiego zakładu w meczu z ich udziałem. Też myslałem o czymś w podobnym stylu, ale było by to &quot;Obie strzelą dwie lub więcej bramek&quot; w meczach w Pittsburghu i Colorado.
rekretyper dobrze kombinuje - ja bym dołożył do tego Ducks ML, Vegas ML jeszcze Sens ML i puścił za drobne. Niech się dzieje ????
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Niby macie racje Panowie ale... To że Boston ostatnio mało strzela to się zgadza. Czemu nie mieliby np wygrać 5-4???? W tej lidze w tym sezonie juz nic mnie chyba nie zdziwi. Bez szaleństw ze stawką ale warto spróbować moim zdaniem tym bardziej po takim kursie (2.75)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom