>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie udało się nic napisać przed spotkaniem, a dziś Kaczki znów niedocenione przy wystawieniu kursów. Już po sprawie bo spotkanie się zaczęło, ale myślę, że dziś mogą kontynuować drogę do odbudowy i jak będzie jeszcze szansa coś na live zagrać to polecam. Osobiście zagrałem delikatną stawką przed spotkaniem Ducks -1,5 @4,2⛔ i Ducks/-6,5 @4,15✅. Choć drugi zakład trochę martwi po tej overowej pierwszej tercji. Niedługo drugie spotkanie Colorado - Los Angeles, kursy jak na ostatnią formę ekip również wystawione ze zbyt dużą dysproporcją. Colorado dało radę wygrać w Toronto, ale to raczej wyjątek, pierwsze spotkanie Andresona po powrocie. LA ostatnio wyglądają lepiej niż jeszcze nie tak dawno więc kurs powyżej 3 na tą ekipę to jak dla mnie przesada. Raczej odpuszczę tutaj granie, ale jeśli ktoś myśli o Avs to po tym kursie myślę, że lepiej dać sobie spokój. Może inni coś się wypowiedzą na temat tego spotkania. Ostatnio wątek nieco przygasł, może znów uda się go pobudzić.
Niestety handi nie utrzymane, ale under jest więc mamy plus na początek nocki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
isztwan 255,9K

isztwan

Użytkownik
Dzisiaj nie wiem czym się buki kierują ale chyba jakimiś tam osłabieniami w Arizonie dając tak niski kurs na wygraną gospodarzy. Toronto u siebie ostatnio daje ciała i to na ostro. Za godzinkę początek spotkania i myślę, że Mark1973, który to jest znawcą NHL i podał typ na wygraną Kojotów w dziale rankingu wie co robi. Toronto w końcu ma szansę wygrać bo przeciwnik z niższej półki. Mark czym uzasadnisz swój typ , zdradzisz nam ?
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wrzucę swoje trzy grosze do wspomnianego spotkania. Toronto dawało ciała u siebie w ostatnim czasie ze względu na problem z bramkarzem, grał trzeci goalie i kursy na przeciwników to były promocje od buka. Teraz wrócił Anderson, bardzo ważny punkt tej ekipy więc Toronto dziś zdecydowanym faworytem. Siła ognia jedna z lepszych w lidze a Arizona wiadomo że to raczej doły tabeli i do tego spore braki w składzie. Jak dla mnie dziś Toronto weźmie mecz na spokojnie, coś w stronę Arizony to raczej z gatunku sporej niespodzianki jak dla mnie trudno tutaj widzieć jakieś przesłanki w stronę gości. Kurs na pewno wysoki i jeśli ktoś lubi grać dogi to wart próby, a z tego co wiem mark1973 idzie właśnie w stronę takiego grania. Ja dziś odpuszczam noc. Patrząc jak ostatnio kursy są wystawiane choćby na omawiane przeze mnie spotkanie Car - Ott myślę że dzisiejsze kursy nie są zaskoczeniem. Natomiast ciekawie wygląda kurs na Oilers, na pewno nie są tutaj na straconej pozycji. Tyle ode mnie, grającym życzę zielonej nocy
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Wrzucę swoje trzy grosze do wspomnianego spotkania. Toronto dawało ciała u siebie w ostatnim czasie ze względu na problem z bramkarzem, grał trzeci goalie i kursy na przeciwników to były promocje od buka. Teraz wrócił Anderson, bardzo ważny punkt tej ekipy więc Toronto dziś zdecydowanym faworytem. Siła ognia jedna z lepszych w lidze a Arizona wiadomo że to raczej doły tabeli i do tego spore braki w składzie. Jak dla mnie dziś Toronto weźmie mecz na spokojnie, coś w stronę Arizony to raczej z gatunku sporej niespodzianki jak dla mnie trudno tutaj widzieć jakieś przesłanki w stronę gości. Kurs na pewno wysoki i jeśli ktoś lubi grać dogi to wart próby, a z tego co wiem mark1973 idzie właśnie w stronę takiego grania. Ja dziś odpuszczam noc. Patrząc jak ostatnio kursy są wystawiane choćby na omawiane przeze mnie spotkanie Car - Ott myślę że dzisiejsze kursy nie są zaskoczeniem. Natomiast ciekawie wygląda kurs na Oilers, na pewno nie są tutaj na straconej pozycji. Tyle ode mnie, grającym życzę zielonej nocy
Kurs warty gry a kojoty lubia grac w hali Toronto plus dobry mecz z Pingwinami i to mnie pchneło w ich kierunku.
Drugi mecz jak mowisz Oilers nie sa na straconej pozycji tym bardziej ze Huragany miały momentum i teraz liczę na lekki zjazd wynikow
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Gratulacje dla mark1973 , świetnie trafiony typ na Kojoty, niby poza H2H na lodzie w Toronto nic za nimi nie przemawiało a jednak zwycięstwo w RT i to z handi. To jest właśnie NHL, wszyscy ze wszystkim potrafią wygrać sztuką jest wyczuć kiedy to będzie. Całe szczęście, że noc odpuszczona po Oilers w plecy. Dziś znów mało spotkań. Ktoś coś interesującego widzi? Na pierwszy rzut oka kurs na SJS zachęcający, spodziewałem się raczej niższego. Florida faktycznie po dwóch zwycięstwach z mocnymi ekipami, wrócił Trocheck. Z drugiej strony SJS po dwóch porażkach na pewno podrażnieni, jednak dziś niepewny występ Karlssona, który jeszcze nie tak dawno seryjnie punktował. Myślę jednak, że dziś spotkanie dla SJS.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Gratulacje dla mark1973 , świetnie trafiony typ na Kojoty, niby poza H2H na lodzie w Toronto nic za nimi nie przemawiało a jednak zwycięstwo w RT i to z handi. To jest właśnie NHL, wszyscy ze wszystkim potrafią wygrać sztuką jest wyczuć kiedy to będzie. Całe szczęście, że noc odpuszczona po Oilers w plecy. Dziś znów mało spotkań. Ktoś coś interesującego widzi? Na pierwszy rzut oka kurs na SJS zachęcający, spodziewałem się raczej niższego. Florida faktycznie po dwóch zwycięstwach z mocnymi ekipami, wrócił Trocheck. Z drugiej strony SJS po dwóch porażkach na pewno podrażnieni, jednak dziś niepewny występ Karlssona, który jeszcze nie tak dawno seryjnie punktował. Myślę jednak, że dziś spotkanie dla SJS.
Dzieki, ???? i pluje sobie w brode bo to handi chciałem dać ale padały remisy w tych meczach wiec dałem ml a kurs na handi 7,3, aj
Wieczorem pomysle co i jak ????
 
M 0

myszaa

Użytkownik
Colorado powinno ugrac z Tygrysami , granie bez przerwy bez dnia odpoczynku da sobie we znaki, co innego Colorado 2 dni przerwy. Grac na Colorado puki mozna ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Południowe spotkania jak zwykle są zdradliwe, dlatego delikatnie ze stawkami, ale zagram w stronę ekip, które ostatnio poległy. Dziś w USA święto, dzień wolny od pracy, może ekipy postarają się również o nieco radosnego hokeja w związku z tym.
Pierwsze spotkanie Avs - Preds, kursy wystawione równo, jednak potencjał ekip po stronie Preds, którzy dysponują jednym z najlepszych bloków obronnych w całej lidze. Do tego zbilansowana ofensywa i bardzo równe piątki. Brakuje zawieszonego Johanssona z pierwszego ataku, to na pewno osłabienia, gracz, który potrafi ładnie zagrać ostatnie podanie. Po drugiej stronie Avs, jak wiadomo uzależnieni od pierwszego ataku, który potrafi sam wygrać mecz, jednak poza tym ekipa ze sporymi brakami. Jeśli pierwszy atak zawiedzie to raczej są problemy z pozytywnym wynikiem. Co ciekawe to ekipa, która raczej nie radzi sobie na swoim lodzie wyjątkowo dobrze. Ostatnio miazga na LAK, po takich meczach często jest gorsze spotkanie i na to dziś liczę. Natomiast Preds po dwóch porażkach, ostatnio znów nieco słabszy okres, ale pójdę dziś w ich kierunku.
Preds RT @2,47✅
Preds -1,5 @3,35✅
Preds/+5,5 @3,85⛔
Preds ML @1,87✅
Niestety Colorado okazało się zbyt słabe, żeby zrobić z Predsami over, liczyłem że dwie bramki dadzą radę, ale ogólny rozrachunek na plus
Druga opcja to mecz Los Angeles i tutaj pójdę w kierunku gospodarzy, kurs na nich zadowalający, zbliżający się do 3 więc można spróbować. Ekipa po tym bardzo słabym okresie ostatnio potrafiła już zagrać kilka lepszych spotkań. Na pewno w tym sezonie liczyli na więcej i włączenie się w walkę o PO. Jeszcze jest na to szansa, tabela na zachodzie bardzo ciasna więc wiele może się tam wydarzyć. Dziś po drugiej stronie Nutki, które swoją grą mnie nie przekonują. W bramce Binnington, który wydaje się, że wygryzł Allena z bramki, a szkoda, bo gdyby był teoretycznie pierwszy bramkarz dziś na lodzie w LA to bym szedł mocno w gospodarzy. Ale mimo tego próbuję kierunku gospodarzy, którzy po blamażu w Colorado liczę, że pokażą coś więcej a Quick zagra to co potrafi.
LAK RT @2,79✅
LAK -1,5 @4,15⛔
LAK/+4,5 @3,9✅
LAK/+5,5 @5,5✅
LAK ML @2,08✅
LAK -2,5 @7.25⛔
Nie polecam innym do gry, oba spotkania na ryzyku, a w południe w Stanach dzieją się cuda
Colorado powinno ugrac z Tygrysami , granie bez przerwy bez dnia odpoczynku da sobie we znaki, co innego Colorado 2 dni przerwy. Grac na Colorado puki mozna ????
Obie ekipy grały ostatnio w sobotę, tylko Avs w południe a Pred wieczorem. W NHL często lepiej idzie gra w rytmie niż po przerwie, ale tutaj akurat nie ma żadnej różnicy bo ten sam dzień ostatniego spotkania. Ja myślę tak jak napisałem, że Preds dziś górą
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Skoro wieczór przyniósł profit to idąc za pierwszą myślą zagram jeszcze dziś SJS w RT⛔ i może jakieś RT z overem⛔, handi -1,5⛔ Już bez wrzucania kursów bo spotkanie niedługo.
Niestety Simek załatwił swój zespół swoją... Trudno to nawet jakoś określić. Po głupiej bramce na 4:2 mecz się skonczyl
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
mark1973 Graty za Wild. Cały dzień to spotkanie za mną chodziło, a zagrałem tylko over 2,5 Wild a nie odważyłem pograć na Wild RT i teraz pozostało żałować. Kurs ewidentnie zawyżony. Wild trochę niedoceniani, a to ekipa z potencjałem na PO
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ktoś jakieś pomysły na dziś? Kilka ciekawych spotkań się zapowiada, najważniejsze jak się wydaje w stolicy. Obie ekipy mają za sobą kilka porażek, pytanie kto się przełamie? Kurs na SJS zachęcający, tylko dziś w bramce prawdopodobne Dell, może coś delikatnie w ich stronę spróbuje, wydaje mi się, że Caps w jakimś poważniejszym dołku i ciężko im wypłynąć, przede wszystkim spory zastój w ofensywnie przeciwko mocniejszym defensywom i blokada Owcy. Z drugiej strony mogą w każdej chwili zaskoczyć, wiadomo że potencjał na zwycięstwo z każdym. U SJS dziś nadal brak Karlssona, a dodatkowo B2B, choć już w trzeciej tercji się oszczędzali po cyrku przy karze 2+2. Na przełamanie gospodarzy czeka pewnie kolega rasijskij , bo progresja chyba wchodzi na wysokie poziomy. Pewnie śledzisz spotkania Caps nieco dokładniej, może coś więc na temat tego nadchodzącego meczu dorzucisz? Jakieś przewidywania, nastroje u gospodarzy?
Ogólnie dziś większość spotkań wygląda na równe mecze więc chyba bardziej do oglądania niż grania. Jakbym miał coś przewidywać to może Ottawa i Edmonton, ale raczej do delikatnej gry. Coś mi się wydaje, że spotkania zakręcą się dziś wokoło remisów. Może remis w Chicago?
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Osobiście odradzam granie na Washington Capitals. Oni naprawdę są w fatalnej formie. Te wyniki to nie jest przypadek, ich defensywa robi sporo błędów, atak też nie zachwyca. Wiadomo, że w końcu nastąpi przełamanie, ale podejrzewam, że przegrają obydwa pozostałe mecze przed przerwą na all-star. Oczywiście w NHL wszystko jest możliwe i jest szansa, że w pięknym stylu wygrają dwa następne mecze, ale ja w to wątpię i przewiduję ich dwie porażki.
Inna sprawa, że moim zdaniem ta drużyna nie daje z siebie wszystkiego w regular season, podobnie jak w zeszłym sezonie. Nie widzę w nich tej zaciętości jak w zwycięskich dla nich playoffach w poprzednim sezonie. Oni pewnie chcą po prostu wejść do playoffów, a tam to pewnie będzie zupełnie inna, lepsza drużyna niż to co widzimy teraz.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zgadzam się, że granie na Caps po tym kursie nie ma sensu. Dla mnie kursy znów wystawione promocyjnie w stronę SJS, dlatego coś tam w ich kierunku spróbuje, choć martwi Dell w bramce i brak Karlssona.
Tak zerkam na kursy i widzę, że ciekawa propozycja na Labanca +0,5 pkt @2,67 na fortunie. Zawodnik, który lubi zapunktować, wraca dziś do czwartego ataku, ale po takim kursie myślę, że można spróbować. a +1,5 pkt za @7,4
Jednak w bramce gości Jones, a więc pierwszy bramkarz.
Tak więc próbujemy delikatnymi stawkami na SJS, żeby przyjemniej się oglądało
SJS RT @2,97⛔
SJS -1,5 @4,1⛔
SJS ML @2,16✅
SJS/+4,5 @3,5⛔
Obie drużyny po 3+ @2.25✅
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zastanawiałem się czy oglądać czy jednak się wyspać ale ostatecznie dobra decyzja, super szybkie spotkanie, doskonale się oglądało no a końcówka majstersztyk, najpierw Ovi przez ostatnią minutę blokuje strzały Burnsa a potem sam spóźnia się do obrony w dogrywce. Brawo dla SJS za odrobienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na przełamanie gospodarzy czeka pewnie kolega rasijskij , bo progresja chyba wchodzi na wysokie poziomy. Pewnie śledzisz spotkania Caps nieco dokładniej, może coś więc na temat tego nadchodzącego meczu dorzucisz? Jakieś przewidywania, nastroje u gospodarzy?
Generalnie nastroje w szatni są dobre, ale parcie na przełamanie jednak widać. Podczas treningu przed meczem z Rekinami odbyło się spotkanie zawodników ze sztabem trenerskim za zamkniętymi drzwiami, które miało na celu wyeliminowanie błędów, których Caps ostatnio popełniają bardzo wiele. Ostatnio mam bardzo mało czasu i możliwości na nocne oglądanie więc nie mogę powiedzieć zbyt wiele. Przełamanie na pewno niedługo nastąpi, kto wie czy nie dzisiaj z Toronto, bo ekipa z Kanady też ostatnio szału nie robi. Po przerwie Stołeczni grają sześć spotkań u siebie i jestem pewien, że poprawią wyniki w tym okresie. Przełamanie by się przydało, bo tak jak mówiłeś progresja już na siódmym poziomie - w poprzednim sezonie też przytrafiła mi się czarna seria - było to osiem czy dziewięć spotkań, ale trzeba się z tym liczyć decydując się na progresję. Czasami trzeba też nieco zmienić taktykę jeśli kurs na to pozwala i tak jak dzisiaj na zwycięstwo Caps w OT kurs wynosi 2,30 - można to zagrać zamiast handicapu, żeby zmniejszyć ryzyko kolejnej przegranej. Rację ma także 5xharoldx5 mówiąc, że ekipa nie daje z siebie wszystkiego i chcą po prostu wejść do PO gdzie zobaczymy kompletnie inny zespół.
Jeszcze około tygodnia i powinienem mieć już &quot;luźniejszy&quot; okres, więc po przerwie na All Stars zamiast skupiać się tylko na KHL postaram się też coś pooglądać i skrobnąć w tym temacie.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Faktycznie ostatnio Toronto też troszkę pod formą, dziś na pewno kurs niewarty gry na nich z tego co widziałem. Ale mogą wziąć ten mecz, ekipa ze stolicy myślę, że dziś będzie trochę zmęczona intensywnością wczorajszego spotkania. Owca wczoraj dobre spotkanie, ale tak jak sam mówił wycofując się z All Star potrzebuje jednak odpoczynku przed drugą częścią sezonu. Wiek już nie ten i czasami jednak to widać. Więc na pewno przed Caps dziś trudne spotkanie, choć nie można nie zauważyć interesującego kursu na nich.
Co do innych spotkań rzuciłem okiem na wystawione kursy i tak sobie myślę, kto i po co pompuje Nutki. Czy ta ekipa ma taki potencjał by być faworytem na lodzie w Anaheim i tylko ja tego nie widzę? Ja rozumiem, że Kaczki po słabym okresie, no ale skład już pełny, Rakell widać, że powoli idzie w górę nie męczy się już tak jak na początku sezonu, gdy na lodzie nie było Getzlafa. Jeśli w bramce będzie potwierdzony Gibson to jak dla mnie faworytem gospodarze, nawet mimo tego, że spadają kursy na St. Louis. Wieczorem coś więcej napiszę, ale na pewno coś w kierunku Anaheim będę grał. Podobnie znów w mojej ocenie zawyżony kierunek na Wild i myślę, że również coś w kierunku tego spotkania będę próbował grać. Interesujący też kurs na Canucks,Pettersson już na lodzie i ostatnio już było widać jaka to różnica dla tej ekipy, Carolina b2b więc na pewno do ogrania. Swoją drogą Canucks łapie ciekawych młodych zawodników, jeśli będą szli dalej tą drogą może się zrobić ciekawa ekipa w kolejnych sezonach.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Leafs-Caps
Na zagranicznych portalach piszą, że Owca ma zagrać przeciwko Toronto więc planowany był jego odpoczynek? trochę nie śledziłem NHL ostatnimi czasy dopiero dzisiaj nadrabiałem. Waszyngton chcę bardzo zakończyć serię przegranych spotkań przed przerwą nic dziwnego, że Alex chce grać 3bramy i asysta z SJ nieźle, myślę, że tu nie będzie oszczędzania i jeśli to co mówią w Waszyngtonie to prawda to mam nadzieję, że w końcu się przełamią i wygrają przed przerwą Leafs też w strasznym dołku a 1.84 na nich to kpina, Andersen po kontuzji nie jest już tym który ratował dziurawą obronę Alex może tutaj się popisać Kuznetsov po urazie z którym trener trochę kombinował wstawiając go raz do 3 linii raz do 2 właśnie w meczu z Sharks wyglądał dużo lepiej asysta i bramka na koncie. Toronto w październiku wygrali na lodzie w Waszyngtonie to może zobaczymy zrewanżowanie się za tę wpadkę. Leafs dalej bardzo groźne nie można ich lekceważyć ale myślę, że można grać lekko na gości.
Caps 3.55 ⛔
Caps -1,5 @5.1 ⛔
Oveckin strzeli @2.0 ✅

Jeszcze parę słów na temat Montrealu z Arizoną
Price potwierdzony w Canadiens ostatni broni rewelacyjnie w ostatnich 3 spotkaniach 103/106 obronionych z .972% a między słupkami Kojotów Calvin Pickard i będzie to jego pierwszy mecz. W Filadelfii nie układało mu się najlepiej w 11 meczach notuje 4.01GAA .867% Coś czuję, że Kojoty dostaną lanie ;)
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Odpuszcza grę w All Star w najbliższy weekend mimo, że został wybrany na kapitana dywizji, dlatego że chce odpocząć przed kolejną częścią sezonu. Dziś na pewno pojawi się na lodzie. Wczoraj zagrał dobry mecz, ale również tempo było wysokie, dużo powalczył w ostatniej minucie aby utrzymać wynik a się nie udało, a potem niestety sam spóźnił się przy bramce w dogrywce. Czy dziś znów zagra tak dobre spotkanie, moim zdaniem będzie ciężko, szczególnie że ostatni okres w jego wykonaniu nie najlepszy. Ja odpuszczę ten mecz, choć kurs na Caps zacny, jednak tak jak napisał Kolega rasijskij nie ma jakiegoś parcia na przełamanie i nie zdziwie się jak ono nastąpi dopiero po All Star. Caps tak jak było już napisane powyżej grają aby mieć miejsce w PO a potem będzie to już inna ekipa. Myślę, że obudzi sie w końcu Kuznetsov, czas najwyższy, w tym sezonie niestety słabiutko.
Andreson w każdej chwili może zaskoczyć i zagrać dobre spotkanie, a u Caps problemy i w obronie i w bramce, SJS mogli ich wypunktować już po 5 minutach więc jeśli dziś nie zagrają lepiej to jak wiadomo po stronie Toronto ma kto postrzelać. W bramce Copley więc niby drugi bramkarz Caps, choć ostatnio Holtby raczej się nie popisuje więc tutaj większej różnicy pewnie nie będzie.
 
carlos2 460

carlos2

Użytkownik
Ovechkin has 1,178 points (643 goals, 535 assists) in 1,052 NHL games. Fedorov finished his NHL career in 2008-09 with 1,179 points (483 goals, 696 assists) in 1,248 games. Washington&#39;s captain had four points (three goals, one assist) in a 7-6 overtime loss to the San Jose Sharks on Tuesday.
Wydaje się że motywacji nie zabraknie. Brakuje mu dwóch punktów do pobicia rekordu Fedorova i zostania najlepiej punktującym rosyjskim hokeistą w historii NHL. Krążek prawdopodobnie będzie go szukać.
Oviechkin zdobędzie co najmniej 2 punkty @2.85 Unibet, liczba strzałów powyżej 4.5 @ 2.35 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom