>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Season 2014/2015

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.

San Jose Sharks - Colorado Avalanche [5-1 F]
Typ: Colorado Avalanche incl.OT ML ⛔ ????
@ 2.62

PinnacleSports

Przeglądając dzisiejszą kart gier w oko wpadł mi matchup w SAP Center, gdzie San Jose Sharks będą podejmować Colorado Avalanche. Jakież było moje zdziwienie po tym jak ujrzałem kurs wystawione przez oddsmakerów na ten mecz.
Owszem może i Rekiny powinny być faworytem ale z całą pewnością nie aż takim. Kurs na win gości w granicach 2.62 oferowany w Pinnacle? Wchodzę w to!
Taki a nie inny zestaw kursów zapewne jest spowodowany historią h2h obu ekip (Avs wygrali zaledwie raz na piętnaście ostatnich wizyt w SAP Center!) ale czy to samo SAP Center jest taką twierdzą Sharks jak było w latach ubiegłych? Raczej nie co zdecydowanie pokazuje ich domowy bilans 17-16-2 a w dodatku Rekiny wygrały zaledwie 3 z ostatnich 13 spotkań rozgrywanych u siebie! Inną sprawą jest fakt, że Colorado w ostatnim czasie dwukrotnie zostali pokonani przez Oilers co raczej chwały im nie przynosi ale dzisiejszy mecz to inna bajka. Tak jak wczoraj pisałem przy okazji meczu Rangers - dziś także dla Avalanche to typowy revange game za porażkę poniesioną u siebie w karnych na początku sezonu. Do tego oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli i oba już raczej nie awansują do play-offs. Kolejnym czynnikiem który skłania mnie do zagrania na gości jest fakt, że San Jose gra pierwszy z dwóch meczy po powrocie z 7-meczowego road tripu który o dziwo zakończyli z bilansem 3-4 (o dziwo bo patrząc na rywali z jakimi przyszło im się zmierzyć to całkiem nieźle wypadli).
Colorado jeśli nie chce wpaść w jakiś większy dołek i zaliczyć passy porażek to dziś musi położyć dużo na szali bo w kolejnych meczach o zwycięstwa będzie znacznie trudniej (wyjazd do Anaheim i Los Angeles) bo tamci rywale wciąż mają o co walczyć.
Teoretycznie Sharks powinni bez trudu uporać się ze zdziesiątkowanym zespołem Avalanche ale czy tak będzie nie byłbym tego taki pewien. Wszak to jest NHL i nie takie cuda już tutaj widziałem dlatego przy dwóch zespołach o zbliżonym poziomie wchodzę w wyjazdowego dużego doga a więc...Let&#39;s Go Avalanche!!!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Pittsburgh Penguins vs Philadelphia Flyers
//
Philadelphia Flyers OT ML @ 2,80 Unibet ! ✅ 1:4 ✅ ????

Miałem nie grać nic do finałów, ale jednak zmieniłem zdanie i dzisiaj idę w jednym kierunku a że meczy mało to sobie zagram jeden ciekawy i chyba najlepszy mecz tej &#39;nocnej sesji&#39; polskiego czasu. Dzisiaj derby Pensylwanii co za tym idzie? Prawdziwa wojna, batalia której każdy chce wyjść zwycięsko ale wygranym będzie tylko jeden. Pingwiny to typowy rodzaj zespołu, który pomimo zdarzających się trudności z jakiś powodów potrafią znaleźć sposób na wygranie danego spotkania. Tak było ostatnio z Kojotami choć dopiero prawdziwa strzelanina zaczęła się w trzeciej tercji. Dziś na przeciw siebie spotykają się ekipy bardzo dobrze sobie znane. Lotnicy mają patent na Pingwinów i to właśnie na ich terenie. Gdzie potrafią narzucić swój styl i do tego są bardzo agresywni na bandach. Z resztą w takim meczu nie sposób o pójście na łatwiznę. Tylko na determinacje i walczenie do końca. Mecze takie jak ten rządzą się swoimi prawami. Mnóstwo kar, bójka w meczu, dużo wyzwisk pod adresem zawodników, fundując sobie miłe słowa. Nie miej jednak Lotnicy na pewno podrażnieni faktem, że nie wystąpią w playoff dzisiaj zagrają tak jakby to był mecz na miano awansu do finałów. Są chciwi ale na pewno i &#39;&#39;brutalni&#39;&#39; w takich meczach jak ten, gdzie pozostawią mnóstwo potu jak ekipa z Pitss, żeby ten mecz osiągnąć tak jak to sobie wymierzyli na samym początku. Choć &#39;sercem&#39; jestem za Pingwinami, ale kiedy chodzi o sprawy &#39;biznesowe&#39; gdzie można coś zarobić sentymenty idą na bok. Voracek ostatnio mało co punktował ale i on wie kiedy w najmniej oczekiwanym momencie odpalić. Mało tego jest Simmonds, który co mecz odstawia kapitalne zawody. Dużo strzela, jest aktywny i nieustępliwy. Prócz tego jest jeszcze kapitan którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Mający do dziś kosę z Crosbym będzie próbował mu utrzeć nosa w dzisiejszym spotkaniu. Crosby dla mnie dalej jest geniuszem, ale dziś mam nadzieje mi wybaczy, stawianie przeciwko niemu. Lotnicy po za tym, że nie zagrają w playoffach dziś przed nim kolejne wyzwanie. Żeby po raz kolejny udowodnić która ekipa w Pensylwanii między tymi drużynami jest lepsza. Kolokwialnie mówiąc, jeśli dziś wygrają a wierzę w to nie uznają sezonu na straty. Gdzie po sezonie, wszyscy wyjadą na wymarzone wakacje. Ekipa gości ma to do siebie, że też kręci dużo cyferek w postaci strzałów. Ma kto strzelać w tej drużynie i co najważniejsze, wymiana linii jest również interesująca gdzie w każdej znajdzie się ktoś, kto może zmienić losy tego spotkania na korzyść całej drużyny. Stawiam na Flyers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
San Jose Sharks - Colorado Avalanche

Avs po blamażu z Oilers kierują sie do Kalifornii, a na pierwszy ogień zawitają w SAP Center. Oba zespoły już właściwie bez szans na walke o playoffy, także ciężko powiedzieć komu będzie bardziej zależało na wygraniu tego spotkania. W bramkach jak jednych tak i drugich ujrzymy backupów, co na chłopski rozum wskazywałoby na opcje overową, która to w mojej ocenie nie jest jednak tak oczywista. Goście to zespół bardzo nieobliczalny i stać ich zarówno na porażke ze słabszą ekipą, jak również ogranie wyżej notowanego rywala. Z racji tego że są dogiem to postanowiłeś pójść tutaj właśnie w ich strone. Brak awansu do postseason jest dla gospodarzy dużą tragedią, także spodziewam sie braku motywacji w ich szeregach i przewiduje że ekipa z Denver co najmniej punkt stamtąd wywiezie.
Avalanche +0,5 2,02 Pinnacle ⛔
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
OTTAWA SENATORS VS. TAMPA BAY LIGHTNING

3. Kwiecień 2015 01:30, Canadian Tire Centre (Ottawa, ON)


TYP: Senators ML OT
KURS: 1.85
STAWKA: 2/10 j
BUKMACHER:


&quot;Błyskawice&quot; kontynuują swój pięciomeczowy trip i tym razem zawitają do Ottawy. Stawiam tutaj właśnie na gospodarzy, którzy grają pod presją i każdy punkt jest teraz niemal na wagę złota. Do play-offów brakuje im trzech punktów, Bruins, którzy są przed nimi, mają jednak jeden mecz rozegrany więcej. &quot;Senatorzy&quot; nie mogą więc sobie pozwolić na ucieczkę większą niż na dwa punkty.

Drużyna z Florydy sytuację ma bardzo klarowną, bardzo wątpliwą dla mnie sprawą jest, czy stać ich na wygranie Konferencji Wschodniej. Ostatnio z Toronto rozegrali jeszcze słabsze spotkanie niż się spodziewałem, w pierwszej tercji najpierw stracili gola po głupich karach i pięknym strzale Bootha. Strzelili kontaktowo pod koniec tercji, spodziewałem się nawet pogoni. W drugiej zaprezentowali się źle. Nie potrafili się odnaleźć przy żelaznej postawie defensywy Maple Leafs. W trzeciej części gry ponownie dali sobie wbić gola, tym razem raczej po błędzie bramkarza.
Co do goaliów - dziś w drużynie Lightning od pierwszej minuty wraca Bishop, nie wiem jednak czy to w jakiś sposób uratuje Tampę, skoro w meczu z Canadiens dał sobie wbić aż trzy gole...

Ottawa wczoraj wygrała w Detroit po karnych. Ten decydujący był wykonany w bardzo ładny sposób i widać było, że drużynę cholernie cieszą zdobyte punkty.
https://static.dyp.im/QG5GVwLxi2/77d911a2e4bc157ad01117fdcb1740c5.gif




✅ 1,70 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Montreal Canadiens - Washington Capitals
// Washington Capitals OT ML @ 2,10 Betsson ! ✅ 4:5 SO ???? ✅

Ostatnio zaliczyłem dosyć solidną wtopę na zawodnikach Montrealu, ale nie przewidziałem tego że będą się podkładać, gdzie pierwsza tercja była wręcz tragiczna w ich wykonaniu. O drugiej nie wspominając. Dziś już inny mecz, tamten idzie w zapomnienie. Montreal na pewno to team zbudowany z arcy-silnej defensywy, mająca to do siebie że i oni włączają się do akcji kiedy ich zespół jest w natarciu. Jako jedyna chyba drużyna z ostatnich meczy, gdzie dużo bramek strzela w osłabieniu. A kreatorem tego wszystkiego jest nie kto inny jak Max Pacioretty. Subban też jak ma dzień konia to przywalić z niebieskiej potrafi. Nie miej jednak ja gram nie co niższą stawką dzisiaj zespół przeciwny. A są nim Stołeczni. Którzy mają swojego lidera, Ovce który swoim nietuzinkowym charyzmatycznym charakterem, budzi postrach nie jednego bramkarza w tej lidze. Jest groźny a co najważniejsze jak już się rozpędzi to i Subban będzie miał z nim ciężką prace. Prócz tego jest Braden Holtby, który stoi z meczu na mecz na wysokości zadania i broni na prawdę trudne strzały. Pomimo, że po drugiej stronie człowiek Price który też jest ciężkim bramkarzem do pokonania. Defensywa Caps też ma swoje luki ale i oni oddają sporo asyst w tym sezonie. Nie można zapomnieć o Szwedzie, Backstromie który jest najlepszym kumplem z Alexandrem i nie dość że sprawnie się uzupełniają podczas gry w przewadze to sam Nicklas jest zawodnikiem który sieje zagrożenie pod bramką rywali. Czasem wychodzi z ukrycia, czasem odpali hattricka a czasem zagra piach. Ale w takich meczach jak ten z pewnością zagra swoje 200%. Ponadto, samo to że goście oddają mnóstwo strzałów, tak jakby rozwiązali worek ze strzałkami to stoją na wysokim levelu w meczach z Habs. Dlatego tak dziś na nich liczę i gram ich skromną stawką.

Edit: Oprócz tego polecam jeszcze zagrać więcej strzałów na bramkę przez ekipę Capitals , na Bwinie @ 1,80 Sam już pograłem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Florida Panthers - Carolina Hurricanes

1 60&quot; @ 1,90 bet365
✅✅ 6:1 POGROM! ????
Chciałbym też skomentować mecz Detroit-Bruins ale wydaję mi się że to jest jakieś nieporozumienie i władze ligi powinny sie przyjrzeć temu spotkaniu bo w 3 tercji prowadząc 2:0 Detroit ewidentnie się podłożyło, obrońcy stali bezczynnie przy każdej akcji. Dzieki temu Boston wygrał 3:2 i wciąż ma 6 pkt przewagi nad Panthers. Komedia!
Krótka piłka co tu dużo gadać Pantery muszą dzisiaj ten mecz wygrać jeżeli chcą dalej marzyc o dzikiej karcie. To mecz z kategorii za 4 pkt , jeśli Pantery przegrają a niedźwiedzie wygrają moga pakować łyżwy i jechać opalać się na piękne plaże Florydy. W poprzedniej kolejce przegrali w bezpośrednim pojedynku z rywalem o PO drużyną Bostonu. Bruins może przeważali ale mnie ciągle ich gra nie przekonuje. Pantery miały spore szanse ten mecz wygrać ,gdyż świetne zawody grał Luongo a nieliczne sytuacje wykorzystali napastnicy z Florydy. Niestety 2 głupie gole w 3 tercji i nie doczekaliśmy nawet dogrywki. Pantery to moja ulubiona drużynka i bardzo liczę na ich gre w PO tak samo jak na dzisiejszą wpadke niedźwiadków ze skrzydełkami. (Równie ważna jest porażka Bruins gdyż Pantery tracą do nich 6 pkt a meczy już malutko) Pantery u siebie bardzo dobra forma 5 meczy i 4 zwycięstwa dzisiaj trzeba ją podtrzymać. Carolina jak to Carolina dostarczyciel pkt . Sezon stracony. Prochu dzisiaj nie wymyślą. Liczę że Pirri z Jagrem rozmontują dzisiaj obronę gości i Florida wygra pewnie to spotkanie, a niedźwiadki poczują ich oddech na plecach. Let&#39;s go Panthers!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Chciałbym też skomentować mecz Detroit-Bruins ale wydaję mi się że to jest jakieś nieporozumienie i władze ligi powinny sie przyjrzeć temu spotkaniu bo w 3 tercji prowadząc 2:0 Detroit ewidentnie się podłożyło, obrońcy stali bezczynnie przy każdej akcji. Dzieki temu Boston wygrał 3:2 i wciąż ma 6 pkt przewagi nad Panthers. Komedia!
Szczerze powiedziawszy nie oglądałem tego spotkania i nie wiem o co chodzi ale naprawdę sądzisz że Red Wings podkładają własny tyłek za Bruins, tym bardziej że średnio za sobą przepadają? &#39;Dzięki&#39; tej porażce spadli na 8 miejsce i są zaledwie 3 punty przed Sens a do końca pozostało 5 spotkań. Nie sądzę by chcieli dodać emocji końcówce sezonu na wschodzie, mając jeszcze do rozegrania spotkania m.in. z Wild, Caps i Habs gdzie o punkty będzie trudno.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Nie wiem jak wygląda sytuacja ich lubienia się, ale zobacz sobie bramki bruins przecież to komedia nagle wszyscy stoją i sie patrzą jak oni strzelają bramki? No nie wierze w to tym bardziej, że było 2:0 do 3 tercji i nic nie zapowiadało porażki gospodarzy - Bruins grało żałośnie słabo. Może doszukuje się tu jakiś spisków ale sprawa dla mnie dosyć dziwna bardzo. Tak czy siak ta drużyna u mnie już na czarnej liście ????
 
deepred 673,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dallas Stars - St. Louis Blues
Stars OT @ 1,88 PinnacleSports ⛔ Lehtonen ????
Kto ma zamiar grać gwiazdy to pobierać je już teraz. Mój typ opieram przede wszystkim na braku dzisiaj Terrorsenki, oraz niepewny występ Steena. Vlado nie będzie z pewnością w tym spotkaniu, informacja z pierwszej ręki. Wiadomo, że Ci dwa to główne strzelby ekipy Nutek. Gospodarze praktycznie nie grają już o nic, istnieje cień szansy na wans do postseason, ale nadzieje i szanse na ten awans są tylko iluzoryczne. Mam nadzieję, że Gwiazdy nie podłożą się gościom i będą jeszcze walczyli o ten awans, żeby zrobiła się mega końcówka, bo nie walcząc i dając ciała w tym spotkaniu by się skompromitowali. Drużyna na wskroś ofensywna i pewnie daleko nie szybko będzie im dane awansować do postseason. Nutki mają już zagwarantowany postseason, grają dzisiaj b2b po pokonaniu na własnej tafli Płomyczków.
W bramce gospodarzy potwierdzony jest dzisiaj Elliott, nie jest to fachowiec najwyższej klasy, chociaż nie można mu odmówić, że jak wyjdzie mu mecz to broni praktycznie wszystko. Symptomatyczne jest to, że obydwie ekipy ostatnio przegrywają mecze u siebie grając między sobą. Mam nadzieję, że dzisiaj Gwiazdy położą kres tej niechlubnej serii i wygrają z bezpłodnymi w dzisiejszym spotkaniu Nutkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Nie wiem jak wygląda sytuacja ich lubienia się, ale zobacz sobie bramki bruins przecież to komedia nagle wszyscy stoją i sie patrzą jak oni strzelają bramki? No nie wierze w to tym bardziej, że było 2:0 do 3 tercji i nic nie zapowiadało porażki gospodarzy - Bruins grało żałośnie słabo. Może doszukuje się tu jakiś spisków ale sprawa dla mnie dosyć dziwna bardzo. Tak czy siak ta drużyna u mnie już na czarnej liście ????
Oglądałem gruntownie całe spotkanie i mógłbym wysuwać wiele wniosków na ten temat. Jakkolwiek, Red Wings przeważali przez 2 tercje, stwarzali bardzo dużo sytuacji, grali szybko, bezwzględnie i po prostu lepiej. Efektem były dwie bramki i nawet Mrazek między słupkami grał swoje.
Trzecia tercja, głupia kara obrońcy Red Wings - Quincey&#39;a wystarczyła, by spotkanie przeszło z calkowitą korzyścią na stronę Bruins. Do tego doszły problemy, które ciążą nad Red Wings od początku marca, tj. bardzo słaba postawa w obronie, sporo błędów , jeszcze tragiczniejsza postawa bramkarzy, zanikający duch walki - co się przekłada na motywacje i kilka kluczowych kontuzji, chociażby Riley&#39;a Sheahana (wczoraj zagrał pierwszy mecz po kilku-meczowej nieobecności) Pawła Dacjuka, który jest mózgiem tego zespołu. Gra Red Wings przez większość sezonu opierała się na bardzo skutecznej egzekucji centrów właściwie na każdej linii ofensywnej. Przyszedł moment, kiedy wypadło dwóch kluczowych graczy ze środka i zaczęły się problemy, widoczne w głównej mierze m.in w ostatnim meczu z Senatorami ,którzy kasowali ich z fore-checkingu przez 59 minut spotkania.
Bruins po prostu tworzyli w 3 tercji sytuacje, z których w pełni skorzystali a gol na 2 minuty przed końcem meczu to całkowita esencja spotkania i popis bramkarza Skrzydeł. Nie trzeba na prawdę wiele, by przegrać niemal pewny mecz w tej lidze.
I jeszcze jedno szanowny, nowy panie kolego w tym dziale - to nie jest piłka nożnikowa. TO jest NHL. I proponuje podobny argument, jakoby władze ligi miały się przyjrzeć danemu spotkaniu odnośnie ewentualnego &#39;tankowania&#39; wkleić na 10 innych for związanych z tą ligą - gwarantuje ci ,że we wszystkich 10 przypadkach zostaniesz &quot;co najmniej&quot; wyśmiany i oddelegowany w równie szybkim tempie na forum NBA , lub wspominanej piłki nożnikowej.
pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Buffalo Sabres - Chicago Blackhawks

Potentaci z Chicago jako b2b zawitają do Buffalo, gdzie zmierzą sie z ligowym kopciuszkiem. Przyjde tutaj od razu do sedna i uważam że goście zagrają po wczorajszej wygranej z Canucks podejdą dziś na luzie i dadzą pograć gospodarzom. To rzecz jasna otworzy worek z bramkami, które padną po obu stronach. W bramce Hawks ujrzymy Darlinga, który wygryzł z pozycji backupa Anttiego Raante co jednak nie oznacza, że będzie w stanie to podtrzymać. Sabres na swoim lodzie grają bardzo ambitnie i będą chcieli napsuć krwi faworyzowanym gościom i według mnie sie im to powiedzie. Stawiam na opcje overową.
Over 5,5 2,13 Pinnacle ✅
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.

Winnipeg Jets - Vancouver Canucks [5-4 F]
Typ: Vancouver Canucks incl.OT ML ⛔ ????
@ 2.17

PinnacleSports

Vancouver Canucks dziś wieczorem kończą swój 4-meczowy road trip jednocześnie próbując zamknąć sweepem tegoroczną serię przeciwko Winnipeg Jets po dwóch zwycięstwach odniesionych na własnym terenie. Zadanie wydaje się trudne choć nie można powiedzieć, że jest niewykonalne. Oba zespoły jeszcze ciągle walczą o swój udział w play-offs choć zdecydowanie bliżej tego celu zdają się być gracze z Vancouver którym potrzeba już tylko kilku punktów aby to osiągnąć. Sytuacja Jets wygląda zgoła odmiennie. Są na 9 miejscu w konferencji i pomimo tego, że mają tyle samo punktów co będący na 8 lokacie Kings to mają jednak aż 2 spotkania rozegrane więcej na swoim koncie. Pomimo tego, że ich coach mówi, że ciągle wierzą w swoją promocję do postseason i swój los mają we własnych rękach to ja nie spodziewam się aby ten awans stał się ich udziałem, nie kosztem takiego doświadczonego teamu jakim są Królowie. Aby jednak awansować muszą dziś pokonać pierwszą przeszkodę na swojej drodze a więc goszczących dziś na własnym lodzie graczy Canucks. I moim zdaniem będzie im o to bardzo ciężko. Nie od dziś wiadomo, że Orki wybitnie nie leżą graczom z Manitoby. Na potwierdzenie tego faktu niech posłuży fakt, iż potrafili wygrać zaledwie 4 spotkania z ostatnich 17 rozegranych a w ciągu 3 ostatnich lat wykręcili bilans na poziomie zaledwie 1-5-2. Powodów do optymizmu nie ma. Jeśli dodamy do tego brak kadrowy w postaci tak ważnego gracza jak Dustin Byfuglien (zawieszenie) który jest chyba ich najlepszym d-menem o zwycięstwo będzie jeszcze trudniej. Buki w roli faworyta stawiają gospodarzy ale czy sama wola zwycięstwa wystarczy? Moim zdaniem będzie o to bardzo trudno aby zapisać win na swoje konto kosztem rozpędzonych graczy Canucks. Przegrali oni co prawda ostatnio w Chicago ale wcześniej potrafili zwyciężyć w St.Louis i Nashville co z pewnością nie było dziełem przypadku. Ja wchodzę w bet na win gości bo kurs kusi a więc...Let&#39;s Go Canucks!!! Mecz o 21:00.
  • Canucks are 7-1 in the last 8 meetings.
  • Canucks are 5-2 in the last 7 meetings in Winnipeg.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Winnipeg Jets vs Vancouver Canucks
// Więcej strzałów na bramkę - Jets @ 1,75 Bwin ! ✅ 36-30 ???? ✅

Wczorajszy typ, który opisałem w typach dnia również siadł. Podobna koncepcja gdzie postawiłem mecz w którym miało paść poniżej 54 strzałów na bramkę w meczu Jersey z Habs, gdzie siadło pięknie dziś jestem już myślami w Winnipeg. Odrzutowce, na własne życzenie oddalają się od finałów, ale nie skreślałbym ich tak do końca, bo pomimo że dziś po drugiej stronie kolejny ciężki rywal jakim są Canucks, to i oni mają na nich patent choć po ogromnych męczarniach wygrywali te mecze, to jedno trzeba im przyznać, że co mecz tych strzałów dzisiejsi gospodarze mają zawsze więcej. Odrzutowce świadomi swoich ostatnich meczy, mają nóż na gardle. Dziś więc będzie to podwójna motywacja, żeby nie zabrakło ich na playoff&#39;s. Ale i tu do końca mówiąc szczerze nie pogniewałbym się jakby ich zabrakło, bo cały sezon grają w kratkę. Wygrywają, przegrywają i tak w kółko. Pavelec jak ma dzień konia wyłapuje wszystko, ale i też ma swoje przestoje. Na pewno jak i jednym jak i drugim determinacji nie brakuję. Orki wzmocnione, grają też całkiem solidnie ale też nie regularnie. Choć lepiej im idzie w delegacjach niż u siebie, to tu możemy być świadkami całkiem ciekawych akcji z ich strony, ale i też nie cały czas. To ekipa Jets, będzie raczej dominować, wiedząc, że te finały się oddalają. Grając u siebie nie będą chcieli wypaść źle, a że tam ma kto strzelać to i strzały też pięknie im wychodzą. Niekoniecznie w sieci, ale w formacjach każdy zawodnik oddaję mnóstwo swojej roboty, żeby napsuć krwi przeciwnikom. Nie uznaję ich za faworyta w dzisiejszym meczu, ale w tym aspekcie powinni być lepsi, jeśli chodzi o strzały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
deepred 673,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Może jestem głupi, że gram po takich kursach, ale.. to najprawdopodobniej ostatnie moje typy przed postseason.
New York Rangers - New Jersey Devils
Rangers 60&#39; @ 1,66 betsson ✅
Rangers nie są moją ulubioną drużyną i nie lubię typować spotkań z ich udziałem, bo zazwyczaj kończy się gównem i wtopą. Dzisiaj jednak stawiam na ich pewne zwycięstwo z Diabłami, które grają dzisiaj b2b po meczu z Habs, który niespodziewanie wygrali będąc zespołem słabszym i mniej agresywnym w swojej grze. Nie sądzę, żeby Rangers dzisiaj odpuszczali, jest szansa odskoczenia rywalom i umocnienia się na pozycji lidera, co z kolei oznacza wcześniejsze wolne dla tych lepszych graczy, bo nie sądzę, żeby ich siły i zdrowie mogło zostać nadszarpnięte w przypadku pewnego pierwszego placu. Dzisiejsze ewentualne zwycięstwo da praktycznie pewne pierwsze miejsce w lidze. Mecz przed własną publiką, także nie sądzę, żeby Nash i spółka odpuszczali to spotkanie, tym bardziej, że Habs i Lightning ostatnio się nie popisują.
Arizona Coyotes - San Jose Sharks
Sharks 60&#39; @ 1,71 betsson ⛔
Goście mają jeszcze iluzoryczne szanse na awans i w przypadku słabej końcówki w wykonaniu Jets, Kings, czy Flames mają jeszcze szanse na awans. Dzisiejszy mecz na podtrzymanie dobrej passy i wierzę, że mimo b2b, po wczorajszym meczu u siebie z Kojotami... goście są w stanie ograć bez większego wysiłku Kojoty, które już o nic nie grają. Wczoraj Kojoty został zdominowane i nie widzę przeszkód, by dzisiaj tego nie mogli powtórzyć.
Sorry za takie &#39;analizy&#39;, ale jakoś nie mam weny do większego pisania, nie mam zbytnio czasu, a chciałem wam przekazać moje przypuszczenia na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
rijo 407

rijo

Użytkownik
NEW YORK ISLANDERS VS. BUFFALO SABRES

5. Kwiecień 2015 01:00, Nassau Veterans Memorial Coliseum (Uniondale, NY)

TYP: Over 5.5
KURS: 2.02
STAWKA: 2/10 j
BUKMACHER:

Szybko, bo nie mam czasu(mecze same się nie obejrzą. ???? ).
Sabres w kwietniu są wyjątkowo rozstrzelaną drużyną, dużo jednak w tym winy Lindbacka, który w ostatnich dwóch meczach puścił siedem goli...
http://cdn.makeagif.com/media/4-04-2015/BoNse_.gif
Islanders to wiadomo - świetna paczka i mnóstwo goli. Over jak nic tu będzie, bo obie drużyny podejdą do spotkania na luzie.

⛔ 2 j ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Minnesota Wild - Detroit Red Wings

Wings u schyłku obecnej kampanii wpadli w zaskakujący dołek. Ma to związek bezpośrednio z bramkarzami. Howard bez formy był ostatnio zastępowany przez Mrazka, który to rzucony na głęboką wode również nie pododał. Dziś na tafli w St Paul coach Babcock wraca do swojego nominalnego startera. Zadanie proste nie będzie, gdyż gospodarze już dawno zażegnali kryzys, jednakże nie dadzą odpoczywać swojemu zbawcy, bo tak z pewnością można nazwać Dubnyka, który rozwiązał ich problem z obsadą bramki. Starter gospodarzy łapie każde spotkanie co według mnie jest dziwnym posunięciem trenera Yeo. Tymbardziej że w playoffach Dubnyk w swojej karierze jeszcze nie bronił, także pare dni odpoczynku dałoby mu czas na regeneracje oraz nastawienie mentalne. DRW słyną z tego że tak ciężkie z pozoru spotkania wygrywają i uważam że będzie tak i w tym przypadku. Narobili sobie nie potrzebnych problemów, ale są doświadczonym teamem i wiedzą co robić w tego typu sytuacjach. Gospodarze budzą podziw na papierze, lecz brakuje im jeszcze odpowiedniej osoby na ławce trenerskiej. Dlatego też nie przewiduje po nich żadnych fajerwerków w fazie postseason. Dziś stawiam na gości, którzy nimo ostatnich niepowodzeń mają jeszcze kilka asów w rękawie.
Red Wings OT 2,35 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Florida Panthers - Montreal Canadiens

Mecz za pare chwile, a zatem do rzeczy. Panthers wczorajszą porażką w derbach Florydy praktycznie pogrzebali cień szansy na udział w playoffach. Dziś na przeciw ich staną goście z Montrealu, którzy gry w playoffach są już pewni. Jak dla gospodarze świadomi sytuacji nie bedą sie dziś spinać i zagrają na luzie, co powinno przynieść sporo bramek. W bramce Ellis, a więc nominalna trójka. Dotychczasowe występy dość przyzwoite, lecz dziś nie będzie już tej determinacji co ostatnio, także nie przewiduje po nim fajerwerków. Po przeciwnej stronie jeden z kandydatów do Veziny a więc Carey Price. Sezon trzeba przyznać notuje fantastyczny, ale o dziwo ostatnio broni słabo. Zobaczymy co z tego wyniknie i w każdym razie biore zadowalający kurs na opcje overową.
Over 5,5 2,65 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Chicago Blackhawks vs St Louis Blues
// Więcej strzałów na bramkę - Blackhawks @ 1,80 Bwin ✅ 39-33 ???? ✅
Dzisiaj w nocy ofert mało, ale jedno do jakiego miałem &#39;&#39;inspiracji&#39;&#39; żeby postawić jest spotkanie które odbędzie się w Chicago. Na końcu analizy napiszę dlaczego. Nutki jak i Jastrzębie mają awans do finałów zapewniony, a że mecz to będzie niemal na szczycie, bo obie silne formacje i oba silne bieguny na skrzydłach wystąpią dziś że nie sposób nie powiedzieć, że ten mecz będzie naszpikowany wręcz strzałami! Jastrzębie grają prze-genialne zawody, w całym sezonie. Biją niemal każdego , a przy tym są niebezpieczni w każdym elemencie gry. Ostatni mecz, z ogórkami co prawda ale to jak zagrali w ostatnich dwóch minutach gdzie kurs oscylował na nich ponad 20@ zagrali tak jakby zagrali ten mecz o finał po Stanleya! Może trochę przesadziłem.. Nutki także, mają w swoim rosterze znakomite formacje. W każdej linii, jest ktoś kto wręcz jest urodzony żeby wygrać. Kapitalny kapitan Backes, dowodzi w niemal każdym aspekcie gry kiedy ich team jest w natarciu. Tarasenko, chyba gra sezon życia, Steen nie co się uciszył ale i ten podczas faceoff, potrafi szybko władować gumę w sieci. Nie miej jednak ja dziś zagram Mistrzów z roku 2013 pucharu Stanleya, że to oni będą ekipą dominującą i to oni będą rozdawać karty. A tam już ma kto strzelać, a także defensywa robi robotę. Typ trochę ryzykowny, bo Blues w spotkaniach z Hawks to oni mieli więcej tych strzałów, ale co tam.. skromną stawka można ;)
// Dlaczego stawiam na Chicago? Dlatego, że od ukochanej dostałem kapitalny i świetny prezent na urodziny, (już 26-te :razz ???? do tej pory nie chcę mi powiedzieć gdzie go kupiła ale bluzę jaką chciałem od zawsze ???? także do przodu Hawks! Także niech Jastrzębie zdobędą więcej tych strzałów w moje urodziny, grałem skromnie za 30 funtów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
New York Rangers - Columbus Blue Jackets

Łabędzi śpiew ekipy z Ohio jest w ostatnich dniach sezonu zasadniczego wyjątkowo doniosły. Fakt, że gdyby nie duża ilość urazów w wcześniejszej fazie to z pewnością zagraliby w playoffach. No cóż. Los chciał inaczej i drugiej strony nawet dobrze, bo przez to teraz Jackets są niedoceniani przed oddsmakerów i można na tym troche zarobić. Dziś na tafli w MSG podejmą lidera konferencji wschodniej i zarazem kandydata do pucharu Prezydenta. Rangers są w tym sezonie świetnym zespołem, ale akurat z Jackets w tej kampanii cieżko im sie grywało. Ostatnim razem na swoim lodzie zdołali odprawić rywala dopiero w karnych, który na dodatek był wtedy b2b. Dziś wedle mojego uznania goście nie pozostawią złudzeń i po raz kolejny zagrają tak jak na przestrzeni ostatnich dni. W bramce Bobrovsky, a więc ten który jest niezaprzeczalnym numerem jeden w tej drużynie. Po przeciwnej stronie niezawodny Lundqvist, jednakże oceniam że te ostatnie akcenty sezonu potraktuje ulgowo szykując sie na ciężkie boje w playoffach. Podopieczni trenera Richardsa grają teraz to, co w założeniach mieli grać cały sezon. W dniu dzisiejszym wieszcze ich dziesiątą z rzędu i zarazem okazałą wygraną w Nowym Jorku.
Jackets -1,5 6,45 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
Vancouver Canucks - Los Angeles Kings

TYP: LA Kings OT ML
LA nieźle skomplikowali sobie końcówkę tego sezonu i co za tym idzie muszą teraz ostro walczyć o każdy punkt a tuż za nimi w tabeli jest Winnipeg Jets, które również nie zamierza tanio skóry sprzedać i w planach mają PO. Panowie z Miasta Aniołów podejmą dziś na wyjeździe Vancouver Canucks co nie będzie łatwym zadaniem gdyż Orki całkiem dobrze sobie poczynają w tym sezonie i są w dużo lepszej sytuacji w tabeli niż Króle ale ostatnio zdarzyły im się dwie porażki w 60&#39; co nie znaczy, że LA gra ostatnio wspaniałe zawody (mecze z Chicago i Minnesotą). Sytuacja w okolicy 8 miejsca w Konferencji Zachodniej jest naprawdę nieźle skomplikowana i na dobrą sprawę Vancouver również przydałoby się dziś wygrać tak dla świętego spokoju jednak to LA potrzebuje tego zwycięstwa zdecydowanie bardziej rzekłbym, że to już jeden z meczów o życie i jak naprawdę chcą awansować to muszą koniecznie wygrać ten mecz bo gdy stanie się inaczej wtedy Jets mogą pokonać Wild i wtedy sytuacja dla nich będzie bardzo kiepska.
KURS # 1.68
BUK # Bet365
E; Pograłem też te Buffalo i póki co 3-0, ładnie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom