>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2007/2008- PLAY OFF

Status
Zamknięty.
S 7

smyku1910

Użytkownik
Vader już po 2 minutach typ okazał się nietrafiony. Chyba Montreal chce szybko ustawić sobie przebieg tego meczu. Zaczął koncertowo. Ja na dziś skusze się na SJSharks. Czemu? Oglądając wczorajszy mecz, troche przygnębiła mnie gra Rekinów, aczkolwiek zauważyłem że mają trochę pecha, źle funkcjonowało to &quot;ostatnie podanie&quot;, często przecinane przez graczy Calgary. Dziś po prostu Sharks muszą wygrać, bo rywalizacja może nie ułożyć się dla nich za ciekawie, liczę że wyciagną wniosku i to oni zaczną od strzelenia bramek i kontrolowania spotkania.


Dzisiejsza oferta spotkań. 4 mecze.

ZAPRASZAM do dyskusji. Vader
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
New Jersey-NYRangers [0:1(1:4)]
W pierwszym meczu obie ekipy oddały podobna ilość strzałów 27-28, ale to Brodeur aż 4 razy upewniał się, czy krążek na pewno &quot;siedzi w saku&quot;. Lundqvist od wielu meczy prezentuje równą, dobrą formę i strzelić mu więcej niż 3 gole , to nie lada wyczyn. Udało się to ostatnio Islandersom w przedostatnim meczu sezonu po OT, ale widadomo, jak to bywa z grą ekip, które &quot;łapią oddech&quot; przed PO. Nie będę ponownie przytaczał wyników NJ i NYR z poprzednich sezonów, a bardziej odwołam się jednak do intuicji, która podpowiada mi, że dzisiaj może dojść do &quot;wymiany razów&quot; i ten mecz (sugerując się wynikiem pierwszego) nie będzie aż tak jednostronny i over 4.5, to linia do przekroczenia i nie koniecznie na kilka sekund przed końcem meczu, a być może nawet w OT.
Typ: over 4,5

Mam nadzieję, że dzisiaj goolie NJ pokaże nam się z &quot;drugiej strony&quot; i zobaczymy inną &quot;twarz&quot; ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.


Washington Capitals - Philadelphia Flyers (wynik 5-4)✅
Mój typ over 5.5
kurs 2.00 Expekt.

Dziś w Verizon Center odbędzie się pierwszy mecz ćwierćfinałowy PO pomiędzy Capitals a Lotnikami.

W sezonie zasadniczym obydwa teamy spotkały się czterokrotnie:

Tegoroczne bezpośrednie spotkania.

NHL 2007/2008

2008-02-07 Philadelphia Flyers - Washington Capitals 3 - 4
2008-01-13 Washington Capitals - Philadelphia Flyers 4 - 6
2007-11-23 Philadelphia Flyers - Washington Capitals 3 - 4 OT
2007-11-03 Washington Capitals - Philadelphia Flyers 2 - 3

Jak widać z powyższego zestawienia,mecze pomiędzy nimi sa bardzo zacięte.Trzy ostatnie bezpośrednie spotkania zakończyły się wynikami overowymi.

W dzisiejszym meczu w bramce Capitals awizowany jest pozyskany przed trade deadline Cristobal Huet z Habs.Cristobal w ostatnich meczach sezonu zasadniczego wzniósł się na wyżyny bramkarskich umiejętności i był jednym z filarów awansu Caps do PO ( ostatnie 9 meczy 9 zwycięstw!!! 1 po OT 2 po Pen).Bramki Lotników strzegł będzie Martina Biron,który wreszcie był pierwszym bramkarzem swojej druzyny.

Obie formacje defensywne będą osłabione,najprawdopodobniej dziś nie wystąpią:

Washington Capitals

Defenseman Shaone Morrisonn has an upper body injury and is day-to-day.
Defenseman Jeff Schultz has an injury and is day-to-day.
Defenseman Brian Pothier has an upper body injury and is day-to-day.
Right wing Chris Clark has a groin injury and is day-to-day.
Center David Steckel has a broken finger and is day-to-day.

Napewno nie zagra - Center Michael Nylander underwent shoulder surgery and is out 3-6 months.

Philadelphia Flyers

Defenseman Jason Smith has an upper body injury and is day-to-day.
Defenseman Mike Rathje has a back/hip injury and is out indefinitely.
Defenseman Derian Hatcher has a broken right leg and is day-to-day.
Center Daniel Briere has a knee injury and is day-to-day.
Left wing Simon Gagne has a mild concussion and is out indefinitely.
Right wing Sami Kapanen has flu-like symptoms and a sore neck and is day-to-day.

Mój ulubieniec Alex Ovechkin,według mnie wreszcie dojrzał do bycia liderem drużyny.Zdobywca Calder Trophy z przed dwóch lat udowodnił w tym sezonie ,że jest najskuteczniejszym strzelcem NHL(82 mecze,65 goli,47 asyst 112 pts!!!!!!!!!!).Owca potrafi znakomicie zmobilizować zespół do lepszej gry.Lotnicy też w tym sezonie skutecznie kąsani strzałami Owcy,w 4 bezpośrednich spotkaniach Alex strzelił 3 bramki i miał 2 asysty.Czas najwyższy ,aby Łowca ,po raz pierwszy grający w swojej karierze w PO,zaczął punktować w konfrontacji z Flyers,również w ćwierćfinale.

6 ostatnich meczy rozegranych w Verizon Center w sezonie zasadniczym zakończyło się wynikiem UDEROWYM.Jednak ja sadzę,że dziś padnie over, kurs 2 mnie do tego zachęca,osłabienie formacji defensywnych obydwu zespołów,znakomita forma strzelecka Owcy i wreszcie przełamanie serii underowej na własnej tafli.Typ uzupełniam ,indywidualnym zdarzeniem w Expekt,że Alex strzeli bramkę po kursie 1.90✅.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
ja dzisiaj podobnie jak fox71, mowilem o tym typie juz w temacie almighty

VS


Analiza: Zacznijmy od tego ze kursy moim zdaniem są zawyżone, więc warto zagrać. Buki najprawdopodobniej kierują się 8 underami które padły do tej pory w PO. Tyle ze w tym wypadku mamy do czynienia z rewelacjami sezonu, bo zarówno Lotnicy jak i Stołeczni wracają do PO po przerwie. Na dodatek zagwarantowali to sobie fenomenalną końcówką sezonu - 9 wygranych z 10 ostatnich meczy Washingtonu i 7 wygranych Philadelphii w ostatnich 10 meczach. Grają dwie bardzo ofensywne druzyny z dosc przeciętną obroną. Szczególnie chce tu wskazać na Washington, który miażdży rywali dzięki swoim młodym wilkom, czyli Oviechkinowi, Seminowi i Backstromowi. Tylko w tym roku ogladałem około 6-7 ich meczy i mialem takie szczescie ze kazdy wygrywali. Zachwycali otwartym hokejem i szybkimi dokładnymi akcjami. Philadelphii tez niczego nie brakuje. W ostatnich spotkaniach 2 razy wygrywali i z NYR i z New Yersey Devils, raz wygrali również z Pittsburghiem. Wytarczy tez spojrzec na bilans ich ostatnich spotkan. Łatwo mozna stwierdzic, ze dzisiaj w Verizon Center powinno paść dużo goli. Moim zdaniem warto skorzystac z tego typu.
Mój typ: over 5,5 @ 2,00 (5:4)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Witam.
Więc ja dziś postanowiłem wziąć NJ Devils ML @ 1.80 bwin będzie mi bardzo przykro jak Diabły wpadną do MSG z wynikiem serii 0-2 dla NYR, sądzę że wreszcie Heniu Lundqvist wpuści dzisiaj więcej bramek od Brodeura, no i Langenbrunner jak i reszta powinna wreszcie pokazać jak się gra na ciężkim terenie jakim jest Prudential Center inną solówką bardziej dla zabawy jest że Bäckström zdobędzie bramkę @ 4.70 Expekt ale tego jeszcze nie wziąłem ale do spotkań jeszcze trochę czasu i raczej to łykne. Ostatnim typem lub typami są Flyers ML @ 2.35 bwin lub Flyers +1.5 @ 1.46 bwin ten ostatni do singla raczej nie pasuje, więc może i skusze się jednak na wygraną Phillys bo już za dużo dobrego doświadczyli &quot;Caps&quot; i Filadelfia powinna pokazać że jednak po tylu latach w PO nie mają czego szukać, taki dobry nocny dog jak dla mnie :jezora:

Pozdro i GL podczas dzisiejszej nocki.
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey Devils - New York Rangers
Typ: New Jersey win regular time⛔⛔
Kurs: 2,42
Bukmacher: betfair
Analiza:

Dziś kolejne spotkanie pomiędzy Diabłami i Rangersami. Pierwszy mecz dla gospodarzy nieudany. Szczególnie dla Broudera, który zawsze był filarem drużyny. Słabo też napastnicy Devils, Parise, Gionta powinni jednak lepiej rozgrywać ataki. Shanahan, Gomez, Jagr, pokazują, że są w stanie grać dobrze do końca. Dzisiaj stawiam na Devils, nie ukrywam, że ten typ nie należy do bardzo prawdopodobnych. New jersey niejednokrotnie pokazywali mimo trudnych początków z meczu na mecz coraz lepszą grę. Dzisiaj liczę, że wyciągną wnioski, Brodeur nie zwykł przegrywać seriami, Diabły mają swój potencjał, dzisiejszy mecz może znowu zakończyć się underem, ale tego typu nie poruszam, Devils do słabych ekip nie należą, mają kilka elementów do poprawienia, ale są w stanie dzisiaj wygrać. Kolejna porażka bardzo skomplikowałaby sytuację Devils, na pewno o tym wiedzą i wyjdą jeszcze bardziej zmobilizowani.

Odnośnie meczu Capitals - Flyers, to moim zdaniem można by się zastanowić nad faworyzowaniem Capitals. Wolę jednak poczekać i obejrzeć pierwszy mecz, bo oglądając można bardzo wiele dowiedzieć się o drużynach, o poszczególnych zawodnikach. Za Capitals poza Oviechkinem na szczególną uwagę zasługuje moim zdaniem Sergei Fedorov, jednak jest nadal żywą legendą hokeja i widać, że odnalazł się w nowej druzynie, nadal wie jak atomowym strzałem pokonać bramkarza ( ciekawostka, w najlepszych latach w Detroit, kiedy występował w ALL STAR GAME 2002 , zwyciężył w konkurencji na najmocniejszy strzał, który należy także do bardzo precyzyjnych) Dzisiaj możliwe, że zaliczy gola lub asystę,

w dzisiejszym spotkaniu dobrym typem wydaje się być WASH win (ML)✅✅.

Kurs nie za duży, ale Flyers to wymagający rywal,
kto wie co dziś pokażą.

WASH wygrało, ale po tym meczu było widać, że nie będzie lekko...
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP

Philadelphia Flyers u Washington Capitals
Godzina rozpoczęcia : 01:05

Dzisiaj w nocy czasu Polskiej w hali Verizon Center, &quot;Caps&quot; będą podejmować &quot;Lotników&quot; z Filadelfii w sezonie zasadniczym po 2. spotkania wygrały obie ekipy w tym &quot;Stołeczni&quot; raz po OT/SO. Jak wiemy &quot;Caps&quot; nie grało w PO od wielu, wielu lat a może więcej więc nie mają doświadczenia post sezonowego chociaż są to gwiazdy nie małego kalibru jak Huet, Ovechkin, Backstrom czy Kozlov lecz jednak większość z nich będzie grać w PO pierwszy raz nawet taki hokeista właśnie jak &quot;Alex The Great&quot; dopiero dziś zadebiutuje w meczach post sezonowych. &quot;Caps&quot; fantastycznie kończyło sezon w L10 wygrali aż 9. spotkań po prostu wszystko im wychodziło czy PPK, czy PP czy nawet świetne obrony Hueta i nawet shuutouty. Lecz dzisiaj stawiam na koniec cudownej passy, i stawiam na bardziej doświadczony zespół który w ostatnich spotkaniach w walce o PO miał lepszych rywali niż Waszyngton, gdyby nie świetna polityka transferowa w ostatnim transfer deadline i świetna ręka trenerska Bruce&#39;a Boudreau&#39;a to &quot;Caps&quot; raczej nie zakwalifikowaliby się do PO. Ovechkin jest najlepszym zawodnikiem &quot;Caps&quot; jak i całego sezonu zasadniczego lecz po nim jest długo, długo nic, gdzie u &quot;Lotników&quot; jest aż 6. hokeistów którzy w sezonie zasadniczym strzelili ponad 25. goli więc trudno będzie upilnować najlepszą formację Flyers kiedy wyjedzie ona na lodowisko od początku czy podczas PP. Lotnicy raczej mają łatwiej ponieważ dobre upilnowanie Rosjanina może być dobrą drogą do sukcesu i do prowadzenia w serii 1-0 łatwo powiedzieć, trudniej zrobić zostają jeszcze oczywiście Kozlov i Backstrom są też bardzo groźni lecz kiedy powstrzyma się &quot;Owcę&quot; jest to na pewno połowa sukcesu.
Typ : Philadelphia ML Kurs : 2.35 ⛔ 4:5
bwin
Więc wziąłem jednak to i NJ ML jako dwa single.
GL ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kolejny dzień zmagań PO za nami. WAS w rywalizacji z PHI prowadzi 1-0. PIT z OTT prowadzi 2-0. NYR prowadzą z NJD 2-0. W rywalizacji MIN- COL, Wild doprowadziły do stanu 1-1.
Z ciekawostek warto dodać, że w mecz NYR- NJD był tak zacięty, że jak policzyli redaktorzy telewizyjni jeden z zawodników stracił od 4 do 6 zębów...
Następny dzień zmagań to trzy mecz. Poniżej oferta pinnacle.

ZAPRASZAM do dyskusji.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
To ciężki początek post sezonu dla kibica NJ ; (, liczę że w MSG Diabły zrewanżują się w 100 % Rangersom, no i Flyers jednak na 3. tercje wpadli chyba zbyt pewni siebie, no nic jednym słowem była to ostatnio jedna z gorszych nocy z NHL jak dla mnie :p A na szybko dzisiaj sugeruję Stars +1.5 Marty Turco to jednak Marty Turco jest dla mnie jednym z nielicznych bramkarzy takich jak Huet, czy Brodeur którzy potrafią o dziwo wygrać spotkanie dla drużyny, innym typem na dziś to na pewno Montreal 60&#39; jak i ML, a może i dziś wygrają różnicą przynajmniej dwóch bramek jak przywykli nas w sezonie zasadniczym jak i w pierwszym spotkaniu PO w meczach &quot;Misiami&quot; który leżą im nie tylko w tym sezonie, jeszcze upatrywałbym Preds +1.5, lub ML tak samo jak wczoraj Flyers ale to raczej z powodu nie chęci do zespołu z Detroit. Spróbuję później napisać coś jeszcze i coś bardziej konstruktywnego.
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Anaheim-Dallas [0:1(0:4)]
Kaczki &quot;za gładko&quot; przegrały pierwszy mecz i nie uwierzę, że to Gwiazdy są aż takie mocne, że &quot;powiozą&quot; rywala nim ten zdąży się ocknąć po ciężkim nokaucie. Wystarczy spojrzeć wstecz tylko 2 sezony(więcej nie ma sensu), aby zauważyć, że przekroczenie linii 4,5 nawet przy tak doskonałych bramkarzach i świetnych liniach defensywnych, to znowu nie taka rzadkość. Wiele zależy od tego kiedy wpadnie pierwszy gol i nie ma to znaczenia do czyjej bramki. Fakt, Kaczki pozwoliły na zbyt wiele Dallas, bo nawet Giguere przy 37 strzałach cudów nie zdziała. Mam głęboką nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy i Turco też poczuje smak puszczonych goli. W sezonie zasadniczym na lodowisku dzisiejszych gospodarzy we wszystkich meczach przekroczono linię 4,5 (0;5, 4:2, 2:4 i 3;2ot) i czyż nie było by dobrze podtrzymać trend?
Typ: OVER 4,5

Tylko się nie przejmuj, dzisiaj będzie lepiej Mr.Giguere
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie: Anaheim Ducks - Dallas Stars
Typ: Dallas win Regular time ✅✅✅
Kurs: 3,4
Bukmacher: expekt
Analiza:

Dzisiaj 2 spotkanie pierwszej rundy playoff pomiędzy Stars i Ducks. W pierwszym meczu Stars pokazali hokej na najwyższym poziomie. Warto po raz kolejny podkreślić znakomitą grę w Power Play. Szczególnie pozytywnie odnośnie tegorocznych rozgrywek nastraja postawa debiutantów. Matti Norstrom i Niskanen pokazali, że można mimo młodego wieku można grać klasowo w obronie. Dzisiaj zapewne Ducks przemyślą przyczyny porażki i zagrają lepiej zwłaszcza w ataku. Seelane, Getzlaf powinni wspomóc drużynę, Bertuzzi natomiast powinien zastanowić się jak wiele może kosztować bezsensowne faulowanie w meczu ze Stars. Dzisiejszy mecz może przebiegać pod dyktando Ducks, ale Stars mają ogromny potencjał i dziś powinni także powalczyć o zwycięstwo. Zagrają raczej wszyscy najważniejsi gracze. Zobaczymy czy Modano wyratuje ekipę, bo Anaheim dziś da z siebie wszystko.
Na szczęście nie jest sam, gra Lehtinena, Morrowa, Ribeiro, i całej drużyny daje powody do oczekiwania kolejnych zwycięstw. To ryzykowny typ, ale Dallas zwykle nie remisuje spotkań, a pierwszy mecz zachęca na stawianie na Stars.


Odnośnie wypowiedzi Lemexa, to typ na over 4,5 wydaje się prawdopodobny, chociaż dla mnie nie do końca, bo przy takich ekipach undery to norma. W każdym spotkaniu jednak nie padają, a jaka Anaheim chce wygrać ro musi strzelić więcej niż Dallas. W kwestii formy ekip to Stars są mocni, mogą dzisiaj przegrać, bez walki jednak nie odpuszczą, poza tym to moja ulubiona ekipa, świetnie grają i Anaheim będzie mieć kłopoty. Giguere jest dobrym bramkarzem przy 37 strzałach nie jest lekko. Każdy faul Anaheim może ich drogo kosztować. Dallas wygrywali mecze strzelając 4 bramki na 12 oddanych strzałów, to jest w ich stylu, w przypadku tej ekipy lilość strzałów nie jest ważna przy niewielkiej liczbie Giguere też może nie zdziałać cudów. Zobaczymy jak się potoczy dzisiejszy mecz, rywalizacja będzie ciekawa.

Kolejny fantastyczny mecz Stars. Wszystko grało jak należy, cały zespół gra świetnie i to chyba najważniejsze, znowu fantastycznie zagrali obrońcy Stars zwłaszcza w ataku. Świetna była mina trenera Anaheim jak Modano strzelił gola z blue line. Jednak co klasa... . Znowu świetna gra liderów, Lehtinena i Ribeiro, ale także Eriksson. Standardowo dobra gra w PP. Na kolejny mecz zapraszamy do Teksasu, którym zapewne też się zajmę w tym dziale. Pozdro dla fanów Stars.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
Boston Bruins u Montreal Canadiens Typ 2 ( including overtime and PK) 2:3✅ po dogrywce, uff miałem wyczucie
Jak dla mnie chyba najpewniejsze zdarzenie z NHL nadchodzącej nocki. Montreal w ostatnim meczu chyba sam nie zdawał sobie sprawy, że tak szybko pykną 2. bramki i będą kontrolować spotkanie. Boston odpowiedział jedną bramką, lecz to Montreal uspokoił ich jeszcze jedną po pewnym czasie i już w samej końcówce dołożył czwartego gola, ustalając wynik meczu na 4;1. Bardzo przekonywujące zwycięstwo. Jako, że następne mecze odbędą się już na tafli Miśków, 3ba dziś wygrać i ustalić stan rywalizacji na 2:0 dla Canadiens. Według mnie na dziś Boston nie ma żadnych, absolutnie żadnych argumentów, abym odstąpił od zagrania po bezpiecznym kursie i zdarzeniu 1.45- z dogrywką i karnymi na zespół gospodarzy:spokodfhgfh:
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
NYRangers - New Jersey [2:0(4:1, 2:1)]
Zbliżamy się w I rundzie PO do fazy w której ekipy muszą jeśli nie wszystko, to przynajmniej wiele ryzykować, aby zbyt wcześnie nie odpaść. W takiej sytuacji znalazła się drużyna New Jersey. Brakuje im już bardzo nie wiele, aby morale spadło do zera i tylko patrzeć kiedy NYR urządzi sobie &quot;rzeź niewiniątek&quot; i zaaplikuje im &quot;worek bramek&quot;. Jeśli w tej parze ma dojść jeszcze do 3-4 meczy, to NJ nie ma czego bronić, tylko musi zrezygnować z nadmiernego pilnowania własnej d...., a zająć się strzelaniem goli rywalowi, bo i tak z tego pilnowania nic dobrego nie wynika(1:4 i 1:2). Wielu z nas typujących(przewidujących przebieg PO) przed pierwszymi meczami nie zakładało, aby NJ odpadło po 4 meczach, więc teraz albo trzeba być wiernym swojej wizji, albo posypać głowę popiołem i podwinąć ogon pod siebie i nie mędrkować więcej. Ja niczym myśliwy czekam zdobyczy i nie zamierzam zmieniać planów i spokojnie czekam na overa, a dzisiaj buk okazał się łaskawy i dał linie 4.5
Typ: OVER 4,5

Nie ma się na co gapić..., trzeba to odbić, ot wszystko..........


Dzisiaj 4 mecze. W ofercie jeszcze brakuje meczu BOS- MON. Analitycy nadal zastanawiają się nad kursami na to spotkanie.
Oferta pinnacle.


Zapraszam do dalszej dyskusji.
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie: Calgary Flames - San Jose Sharks
Typ: San Jose win regular time⛔
Kurs: 2,45
Bukmacher: expekt

Analiza:
Dzisiaj spotkanie Flames z Sharks. W tym momencie stan rywalizacji wynosi 1-1. Wydawało sie że San Jose powinno spokojnie wygrać tę pare. Ale pierwszy mecz u siebie przegrali z Calgary. W pierwszym meczu słabo spisali się istotni zawodnicy drużyny jak bramkarz Nabokov. Który nie mógł zaliczyć tego meczu do udanych oraz jeden z najlepiej asystujących w NHL Joe Thornton. Niemniej jednak już w drugim meczu Nabokov zachował czyste konto. Gra układala się lepiej dla całego zespołu. Nie bez problemu ale to Sharks wygrali drugie spotkanie. Jeśli nadal chcą pozostać w grze to muszą dzisiaj powalczyć o zwycięstwo. Nie będzie łatwo. Jednak dzisiaj liczę na dobrą dyspozycję Jewgenija Nabokowa, który ma na swoim koncie najwięcej zwycięstw w sezonie zasadniczym wśród bramkarzy a także właśnie na przebudzenie się Joe Thorntona. Sharks jeśli dziś przegrają mogą bardzo mocno skomplikować sobie drogę do ewentualnego awansu z tej rywalizacji. Liczę, że nie padnie dużo goli a ostatecznie wygra San Jose w regulaminowym czasie gry i zachowa szanse na awans. Następny dzień zmagań. Dziś 3 mecze. Poniżej oferta pinnacle.
ZAPRASZAM do dyskusji.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
niezły zonk dzisiaj z San Jose, ogladalem początek i po wyniku 3:0 poszedlem spac bedąc pewny wyniku, no ale kolejny raz sie potwierdza jakim hokej jest pięknym sportem ????

VS


Analiza: Chyba znowu komus przygrzało główkę przy wystawianiu kursów, bo na over 5,5 wynosi on aż 2,15! Kompletnie niewspółmierny do możliwości obu drużyn. Z resztą nawet takie underowe druzyny jak Calgary, San Jose, NYR czy New Jersey potrafią czasami zaskoczyć skutecznością, jak chociazby dzisiejszej nocy. Dlaczego ma nie być tak i w tym przypadku? Ostatni pojedynek w tej parze zakończył się troszkę wymęczonym zwycięstwem Pingwinów, bramkarz Ottawy bronił zaskakująco dobrze, jednak w końcówce jednak chyba nie starczyło mu sił. Jednak Senatorzy by jeszcze myslec o jakimkolwiek sukcesie muszą wygrać oba mecze na swoim lodzie, bo wynik 2:0 stawia ich pod ścianą. Zniecierpliwieni muszą tez byc miejscowi kibice, bo nie zobaczyli swojej zwycięskiej druzyny od 3 tygodni, moze czas to zmienic? Nadzieje daje dosc dobrze rozegrana druga połowa meczu z Pingwinami. Niestety nadal muszą się obejść bez swojego kapitana Alfredssona. Ale jest to tylko jendo osłabienie. W Pittsburghu również wszyscy zdrowi. Dlatego nie wierze w małą ilość goli dzisiejszej nocy, tymbardziej patrząc na ostatnie spotkania na lodowisku Senatorów (5:4 i 5:6). Warto zagrac bo to promocja.
Mój typ: over 5,5 @ 2,15 (1:4)
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Colorado-Minnesota [1:1(3:2d, 2:3d)]
Lawiny w meczach wyjazdowych zrealizowały plan minimum i wygrały jeden mecz, a w drugim mocno nadszarpnęły &quot;psychę&quot; Minnesoty. To wyrównana para i nie wykluczone, że to nie koniec sytuacji w której potrzeba będzie dodatkowego czasu na wyłonienie zwycięzcy. Linia 5 goli w meczu w takiej parze, to w mojej ocenie kuszący kąsek. Colorado w dwóch ostatnich latach podczas sezonu zasadniczego radziło sobie z Wild i z 8 spotkań na własnym lodzie wygrali 5 i tylko w dwóch spotkaniach padło mniej goli niż 5. Zaraz ktoś pewnie zauważy, że PO to nie sezon regularny, ale bramki stoją dokładnie w tym samym miejscu, tylko stawka jest znacznie większa i porażki mogą skutkować pożegnaniem z marzeniami o &quot;Stanleyu&quot;. W zeszłym sezonie Minnesota odpadła w I rundzie po rywalizacji z późniejszym zdobywcą głównego trofeum i to głównie za sprawą zbyt małej ilości strzelonych goli, a i tak na 5 meczy 3 razy było 5 trafień. Colorado to jednak nie ubiegłoroczne Anaheim i Wild jeśli ma zamiar zagrać 5-6 meczy, to nie może skupiać się tylko na obronie, ale musi nękać Theodore ze wszech miar, dążąc do zaaplikowania mu 2-3 goli. W przeciwnym wypadku ich szanse będą malały z meczu na mecz. Demitra i Koivu to gracze, którzy mogą odmienić losy meczu i to nimi zapewne będą interesować się &quot;zadymiarze&quot; Lawin, dążąc do ich wyeliminowania. Mój scenariusz przewiduje mecz walki, kar i minimum 5 goli.
Typ: over 5 i Colorado win (łącznie z dogrywką)
 
endrju19879 0

endrju19879

Użytkownik
Spotkanie: Colorado Avalanche - Minnsota Wild
Typ: Colorodo win regular time
Kurs: 2,12
Bukmacher: betfair
Analiza:

Dzisiaj rywalizacja między Lawinami i Wild przenosi się do Denver. Nie ukrywam, że w tej rywalizacji faworytem choć niedocenianym jest Colorado. Dzisiaj grają u siebie urwali na wyjeździe mecz rywalom i pora wygrać u siebie. Poważnym atutem dla gospodarzy jest obecność Forsberga. Potrafi on odwrócić losy spotkania, na razie gra przeciętnie, ale jest to właściwy moment na rozpracowanie rywali. Do pomocy ma Sakica, Hejduka Stastnego, a w bramce dobrze spisuje się Theodore. Minnesota ma dobrych graczy , Gaborik, Rolston. Gracze Colorado są jednak bardziej doświadczeni i wszechstronni. Dzisiaj już nie powinno być dogrywki czas na pewne zwycięstwo i Minnesota raczej nie stworzy im wielu groźnych sytuacji. Colorado może w tych 2 meczach załatwić ich tak, że się już nie podniosą łatwo nie będzie, ale doświadczenie i wszechstronność Colorado przemawia dziś właśnie za nimi.


Odnośnie wypowiedzi @Lemexa. Colorado dzisiaj , a tym bardziej, że gra u siebie wydaje się być pewnym zwycięzcą, 3 dogrywki dziś raczej nie będzie normalne zwycięstwo też wydaje się być rozsądnym typem. Kwestia over w tym meczu wydaje się trudniejsza do rozpatrzenia. Dzisiaj przewiduję raczej mecz do jednej bramki, Wild szału dziś zrobić nie powinni, typ ten wydaje się być dla mnie bardziej ryzykowny niż typ na zwycięstwo w normalnym czasie. To jest jednak hokej, wszystko się może zdarzyć ale over przynajmniej mnie nie przekonuje.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dziś 5 meczów. Do tej pory nie ma kursów na spotkanie COL - MIN. Minionej nocy chyba było można bardziej spodziewać się porażki Czerwonych Skrzydeł niż Lawin.
Oferta pinnacle.


ZAPRASZAM do dyskusji.
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Widzisz-Endrju19879, w NHL jest tylko jedno pewne:
pewne jest to, że nie ma nic pewnego
Pozdro i głowa do góry, jutro będzie lepiej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom