>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2007/2008- PLAY OFF

Status
Zamknięty.
panmv 10

panmv

Forum VIP
wygrac z Dallas i wyciągnąć wynik z 0-2 t o nie lada sztuka. Ciekawe czy dojdzie do 7 meczu tak jak przewidywałem?
Dzisiaj w nocy jeden mecz
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Montreal-Philadelphia [1:3(4:3ot,2:4,2:3,2:4)]
Ostatni bastion Kanady chwieje się od &quot;fundamentu po ostatnie piętro&quot;. Po &quot;opchnięciu&quot; Huet&#39;a w bramce zaczął występować Price, który w najważniejszym momencie zawodzi i w sukurs przychodzi mu Halak z nie wiele lepszym skutkiem. Oceniam, że to właśnie ta pozycja zaważy o tym, kto awansuje z tej pary. Philadelphia gra &quot;swoje&quot;, bez wielkich popisów, nadmiernej ostrości w grze uważnie, ale zdecydowanie w obronie i mając między słupkami Biron&#39;a zbiera &quot;ziarno do ziarnka&quot;. Montreal odniósł, a właściwie wymęczył(po OT) zwycięstwo tylko w pierwszym meczu. Dzisiaj Phila będzie miała bardzo trudne zadanie, aby nie przegrać, bo oczy całej Kanady(z wyjątkiem meczy MŚw) będą skierowane na Montreal i jeśli Canadiens zagrają na swoim poziomie z reg. sezonu, to wizja kolejnego spotkania jest całkiem realna. Wiele zależeć będzie od koalicji białorusko-rosyjskiej: S.Kostitsyn, A.Kostitsyn - Kovalev, Markov oraz wspierających ich Koivu, Plekanec&#39;a i jedynego w tym gronie autochtona Brisebois&#39;a.
Phila ma komfortową sytuację i jeśli wykorzystają fakt, że to gospodarze muszą wygrać i atakować, to mogą ich &quot;użądlić&quot; dzięki Daniel&#39;owi Briere, R.J. Umberger, Vaclav&#39;owi Prospal , Mike&#39;owi Richards czy Jeff&#39;owi Carter.
Typ: handi +1,5 dla Philadelphii

Jeszcze raz dotkniesz mojego kumpla, a zrobię z Ciebie miazgę .....

Nie drzyj się, bo ścisnę mocniej i zaśpiewasz w chórze cieniutkim głosikiem.......
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Montreal nie ma nic do stracenia - jest 3:1, dzisiaj przegrają to będą mogli conajwyżej pograć w golfa. Dzisiaj w bramce Philadelphii naturalnie zobaczymy Birona. Jak jest z tym u Canadiens? Price powiedział trenerowi ze chce zagrać... a biorąc pod uwagę jego ostatni występ (3 gole na 12 strzałów) obawiam sie ze i dzisiaj bedzie słabo. Jose Theodore z Colorado tez powiedział dla trenera po słabym meczu, ze moze zagrac. I w kolejnym puścił 5 goli... nie jestem pewien czy i dzisiaj tak moze byc, ale ja bym z dystansem podchodził do bramkarzy, którzy rozgrywają ostatnio słabe mecze (szczególnie jesli jest to bardzo mało doświadczony zawodnik). No cóż, trener stawia na Careya moze dlatego ze kibice tego oczekują. Myślą, że nadszedł następca Patricka Roya (grał w Montrealu i Colorado do 2003 roku), najlepszego bramkarza w historii NHL. Canadiens nie mogą sie bronic, trzeba zagrac otwarty ofensywny hokej. W końcu oni to umieją najlepiej (Montreal strzelił najwięcej goli w sezonie zasadniczym). Licze na dobry występ Kovaleva, Plekaneca, Koivu czy braci Kostitsyn. Philadelphia ma troche mniej takich asów, ale tez potrafią strzelać. Byleby Biron nie zagrał meczu życia :jezora:.
Mój typ: over 5,5 @ 1,90 (4:6)
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Pittsburgh-NYRangers [3:1(5:4,2:0,5:3,0:3)]
Rangersi i Pingwiny w dotychczasowych meczach strzelili solidarnie po 12 goli. Obaj bramkarze &quot;zaliczyli&quot; po jednym meczu z czystym kontem, ale bilans 4 meczy jest jasny i nie budzi wątpliwości - kto jest lepszy i kto prawdopodobnie awansuje. Rangersi &quot;przedrzemali&quot; początek serii i teraz mimo, że ostatni mecz wygrali do zera, to dzisiaj Pingwiny nie będą tymi miłymi, nieporadnymi ptakami, nieporadnie stąpającymi po lodzie. Oceniam, że dzisiaj pingwinki o imieniu: Evgeni, Sidney, Petr, Marian, Ryan, Jarko, Jordan oraz Marc-Andre do spółki z resztą &quot;kolonii&quot; załatwią&quot; finał Konferencji i uspokoją sztab Philadelphii, która oczekuje od wczoraj rywala. NYR co prawda ma w swoich szeregach wybitnych graczy, ale czy &quot;wiekowi&quot;: Shanahan(39), Jagr(36), Straka(36), Drury(32), Rozsival(30), Gomez(29) są w stanie podołać tak olbrzymiemu wyzwaniu jakim jest wygranie 4 kolejnych meczy(1 zwycięstwo już mają) i dać Rangersom awans? Ja w to nie wierzę i asekuracyjnie, nie łapczywie zagram z &quot;podpórką&quot;
Typ: 1X i over 5

Boże... spraw, aby to Tobie strzelali w &quot;okno&quot; nie mnie........

Dallas-San Jose [3:23:2ot, 5:2, 2:1ot, 1:2, 2:3ot)]
Rekiny już &quot;pływały&quot; do góry brzuchem, a tu nagle &quot;zmartwychwstanie&quot; i coś co wydawało się kilka dni temu pewne jak AMEN w pacierzu, oddaliło się do niebezpiecznej strefy. Dallas miało SJ na &quot;kolanach&quot; w ostatnim meczu, ale chyba zbyt szybko w to uwierzyli i przy boskiej pomocy i sędziów Rekiny wyrównały. Zamiast wtedy &quot;odbijać korki z szampana&quot;, teraz ten mecz może im się odbić, ale czkawką. Rekiny odzyskały wiarę w końcowy sukces i dzisiaj wyjadą na lód &quot;naładowane&quot; jak pan młody przed nocą poślubną. Zanosi się na &quot;krwawy bój&quot;. Kto zachowa więcej zimnej krwi i wyrachowania, ten wygra ten mecz. Idiotyczne kary, &quot;grzanie ławki kar&quot; oraz bezmyślne bombardowanie bramek strzeżonych przez Nabokov&#39;a i Turco nic nie da, bo obaj przy uważnej grze swoich &quot;defensemen&#39;ów&quot; mogą nie przepuścić krążek obok siebie więcej niż po 2 razy. Brenden Morrow to &quot;pechowiec&quot; z poprzedniego meczu, któremu nie uznano zdobytych goli i dzisiaj mam nadzieję, że będzie miał więcej szczęścia przy wsparciu ze strony Mike Modano, Jere Lehtinen&#39;a, Loui Eriksson, Mike Ribeiro i całej reszty &quot;Gwiazd&quot;.
O ile na Wschodzie zakładam, że zagrają dwie ekipy na P(Phila i Pitts), to na Zachodzie będą to dwie na D(Detroit i Dallas)
Typ: 1X i over 5

Jeśli mi nie uznacie jeszcze jednego gola, to nie ręczę za siebie....któremuś lutnę...
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
No więc jak Panowie już napisali dziś mamy dwa spotkania w których nie wiem czy jeszcze coś zagram, lecz w historii Play Offów w NHL tylko trzy drużyny doprowadziły ze stanu 3-0 na 3-2 a ostatnio dokonali tego Rekiny i zapisali się w historii jako czwarta drużyna z tym ów dokonaniem. Ja liczę dziś na taki bajer ze strony Strażników z Nowego Jorku którzy będą już piątą ekipą która dokona doprowadzenia do szóstego spotkania z wyniku serii 3-0. Więc dziś rozmyślam nad grą NYR ML @ 2.55 i Dallas ML @ 1.70, i może jeszcze nad overkami w tych spotkaniach linie równe 5 w tych dwóch spotkaniach @ bwin.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam po małej przerwie.
Mimo, że tylko kilka dni byłem out of sport, bookie itp. to widzę wiele się działo.
Jak to się mówi &quot;Sports never stop&quot;. W dziale hokej także sporo się dzieje. Temat NHL kwitnie jako chyba najaktywniejszy z wszystkich polskich for czyli jest :spokodfhgfh:
Wróciłem niedawno więc przez kilka dni będę musiał nadrobić zaległości. Bo tylko otrzymywałem poranne smsy z wynikami.
Widzę, że Colorado nie wygrało ani jednego meczu. No szkoda...
Dallas nie zakończyło jeszcze rywalizacji z San Jose. Jako, że przed wyjazdem moje zakłady okazały się mocno chybione to może dzisiaj odrobię jakieś pieniądze grając na Dallas. Mimo wszystko sporo meczów zakończyło się remisem w reg. czasie więc zagram ML jako &quot;bezpieczniejsze&quot;.
Panowie już tutaj wszystko napisali a ja skorzystałem z ich informacji. Skoro ostatnio Dallas w taki dziwny sposób przegrali to chyba już dziś powinni się skoncentrować i nawet mimo nieWitam po małej przerwie.
Mimo, że tylko kilka dni byłem out of sport, bookie itp. to widzę wiele się działo.
Jak to się mówi &quot;Sports never stop&quot;. W dziale hokej także sporo się dzieje. Temat NHL kwitnie jako chyba najaktywniejszy z wszystkich polskich for czyli jest :spokodfhgfh:
Wróciłem niedawno więc przez kilka dni będę musiał nadrobić zaległości. Bo tylko otrzymywałem poranne smsy z wynikami.
Widzę, że Colorado nie wygrało ani jednego meczu. No szkoda...
Dallas nie zakończyło jeszcze rywalizacji z San Jose. Jako, że przed wyjazdem moje zakłady okazały się mocno chybione to może dzisiaj odrobię jakieś pieniądze grając na Dallas. Mimo wszystko sporo meczów zakończyło się remisem w reg. czasie więc zagram ML jako &quot;bezpieczniejsze&quot;.
Panowie już tutaj wszystko napisali a ja skorzystałem z ich informacji. Skoro ostatnio Dallas w taki dziwny sposób przegrali to chyba już dziś powinni się skoncentrować i nawet mimo nie[rzychylności sędziów zakończyć rywalizację. Nie byle jaki rywal czeka już w finale konferencji. Dallas gra się trudno z Detroit. Więc warto oszczędzać siły. No i oby nie okazało się dzisiaj, że Stars to away team.
Pozdr.
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Stało się!!!!! Jankesi dzisiaj mieli promocję - w cenie jednego biletu zobaczyli (ponad 2 mecze), bo trzeba było aż ponad 70 minut dogrywki aby Gwiazdy mogły zacząć świętować. Goście w pasiastych koszulkach tym razem nie odważyli się &quot;majstrować&quot; przy golu Morrow&#39;a.

Skoczyło Wam ciśnienie??? nie, to jeszcze nie koniec..........gramy dalej
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP


TERMINARZ SPOTKAŃ- FINAŁY KONFERENCJI.

Aktualnie wzrok fanów hokejowych skierowany jest na dwa miasta w Kanadzie ( Quebec City i Halifax) gdzie odbywają się Mistrzostwa Świata. Ale już niebawem główne zainteresowanie kibiców skupi się na rywalizacji o ten puchar:

Najcenniejsze trofeum w świecie hokejowym. Przez wielu uważanych za cenniejsze niż triumf w Mistrzostwach Świata czy Igrzyskach Olimpijskich.
Bukmacherzy już wystawili kursy na pierwsze mecze Finałowe w Konferencji. A także na awans- zakłady długoterminowe.
Poniżej oferta pinnacle.

Kilka danych statystycznych. Historia spotkań w obu parach.
EASTERN CONFERENCE
06/04-08 Philadelphia Flyers vs. Pittsburgh Penguins 2:0
03/04-08 Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers 4:2
16/03-08 Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers 7:1
10/02-08 Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers 4:3
25/01-08 Philadelphia Flyers vs. Pittsburgh Penguins 4:3
12/12-07 Philadelphia Flyers vs. Pittsburgh Penguins 8:2
11/11-07 Philadelphia Flyers vs. Pittsburgh Penguins 5:2
08/11-07 Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers 1:3
04/03-07 Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers 3:3 3:3 (OT) 4:3 (Po karnych)
09/02-07 Philadelphia Flyers vs. Pittsburgh Penguins 4:4 4:4 (OT) 4:5 (Po karnych)
13/01-07 Philadelphia Flyers vs. Pittsburgh Penguins 3:5
14/12-06 Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers 8:4
21/11-06 Philadelphia Flyers vs. Pittsburgh Penguins 3:5
14/11-06 Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers 3:2
29/10-06 Philadelphia Flyers vs. Pittsburgh Penguins 2:8
06/10-06 Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers 4:0
12/04-06 Philadelphia Flyers vs. Pittsburgh Penguins 4:3
13/03-06 Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers 2:0
24/01-06 Philadelphia Flyers vs. Pittsburgh Penguins 4:2
21/01-06 Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers 1:2
Minimalna przewaga w h2h na korzyść PIT.

WESTERN CONFERENCE
14/03-08 Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 5 : 3
17/02-08 Dallas Stars vs. Detroit Red Wings 1 : 0
05/01-08 Dallas Stars vs. Detroit Red Wings 0 : 3
03/01-08 Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 4 : 1
31/03-07 Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 3:3 (OT) 3:4 (Po karnych)
15/02-07 Dallas Stars vs. Detroit Red Wings 1 : 3
28/11-06 Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 2 : 1
28/10-06 Dallas Stars vs. Detroit Red Wings 3 : 4
18/04-06 Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 3 : 2
28/01-06 Dallas Stars vs. Detroit Red Wings 1:1 (OT) 2:1 (Po karnych)
08/01-06 Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 3 : 6
28/12-05 Dallas Stars vs. Detroit Red Wings 1 : 4
13/03-04 Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 3 : 0
27/01-04 Dallas Stars vs. Detroit Red Wings 2 : 2 2:2 (OT)
13/11-03 Dallas Stars vs. Detroit Red Wings 2 : 6
25/10-03 Detroit Red Wings vs. Dallas Stars 4 : 0
30/12-02 Dallas Stars vs. Detroit Red Wings 2 : 2
20/12-02 Dallas Stars vs. Detroit Red Wings 1 : 1 1:1 (OT)
07/12-02 Dallas Stars vs. Detroit Red Wings 3 : 3 3:3 (OT)
Jak widać DET ma dość znaczną przewagę w h2h.
ZAPRASZAM już powoli do dyskusji.
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Detroit-Dallas
Pomijam wszystkie fakty, statystyki, porównania, analizy itd....
Moja strategia typu jest prosta jak konstrukcja cepa - Detroit nie przegra czterech kolejnych meczy - w to nie mogę uwierzyć, a jeśli nawet przegra, to zawsze zostaje jeszcze finał do odrobienia strat.
Typ: 1(wraz z OT) i 1X

Od graczy z Detroit będzie wiele zależeć, kiedy &quot;brodacze&quot; z Dallas zawitają u &quot;golibrody&quot;
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Jestem, wróciłem(z Pragi), żyję i z racji totalnego &quot;wyniszczenia&quot; organizmu nie mam siły na nic &quot;mądrego&quot; i teraz zapolujemy na wygraną Philadelphii - dzisiaj jeszcze z handi, a jak nie wejdzie, to od następnego meczu 1X i 1(wraz z OT)
Typ: Philadelphia handi +1,5
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.


Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers wynik 4-2✅
typ 1 kurs 1.80 Expekt.

W serii best off seven Pingwiny prowadzą 1-0.Doskonale spisują sie ,,Młode Wilki&quot; - uciekinier z Magnitogorska Evgeni Malkin ,który w ostatnim meczu strzelił 2 bramki i miał 1 asystę.Ubiegłoroczny zdobywca Calder Memorial Trophy w tegorocznych PO zdobył już w 10 meczach ,8 goli i miał 9 asyst.Drugi z ,,Wilków&quot;- Sidney Crosby ,również w 1 meczu z ,,Lotnikami&quot; strzelił bramkę,w całych PO po 10 meczach ma już na swoim koncie 15 pkt ,za 3 bramki i 12 asyst.

W tegorocznym sezonie Pingwiny doskonale spisują się na swojej tafli w meczach z Philadelphią.

10/05-08 NHL Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers 4:2
03/04-08 NHL Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers 4:2
16/03-08 NHL Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers 7:1
10/02-08 NHL Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers 4:3
08/11-07 NHL Pittsburgh Penguins vs. Philadelphia Flyers 1:3

Jak widać na 5 spotkań wygrali 4 ostatnie.Ostatni mecz w Mellon Arena przegrali 24 lutego po dogrywce w meczu z San Jose 1-2.Serię w PO maja imponującą 10 meczy - 1 porażka.

Bramkarz Marc-Andre Fleury fantastycznie spisuje się w PO (10 meczy,GAA 1.78 ,SO 2).Mimo całego szacunku dla ,,Lotników ,którzy pokonali w 1 rundzie Habsów w dzisiejszym meczu możemy się spodziewać drugiego zwycięstwa Pingwinów.Mój typ 1✅.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Wczoraj postawilem na Detroit, dzisiaj pojde za ciosem i znowu postawie na faworyta rywalizacji. Obie druzyny znają sie doskonale, co roku grają 8-10 meczy w sezonie, w tym roku trafili na siebie w play-offach. Philadelphia niespodziewanie wyeleminowala Montreal po duzo lepszej serii niz z Washingtonem. Mimo tego dla mnie zdecydowanym faworytem są Pingwiny. Po pierwsze dlatego, ze to właśnie oni prezentują moim zdaniem najlepszą formę, lepszą nawet niz Detroit. Kazda formacja błyszczy, atak z Crosby, Malkinem, Sykorą, Hossą czy Rechi na czele (cóż za bogactwo w tej formacji) poprzez obrone skonczywszy na Fleurym na bramce (jego statystyki przedstawił fox71). Wygrali wszystkie 6 meczy jakie do tej pory rozgrywali na własnym lodzie w PO, tylko w jednym zadecydowac musiała dogrywka. Na 9 meczy H2h miedzy tymi druzynami w tym sezonie tylko 1 RAZ nie wygrywał w nich gospodarz, na 5 meczy na lodowisku w Pittsburghu pingwiny wygrały 4 razy. Nic nie ujmuje Lotnikom ale po prostu Pingwiny to zdecydowanie lepsza druzyna bez większych słabości. Wygra całą serie, wygra i dzisiejszy mecz.

Mój typ: Pittsburgh Penguins @ 1,60 (4:2)
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
VS


Detroit Red Wings - Dallas Stars

Widzę że nikt dzisiaj nie napisał nic o tym meczu. Wiec postanowiłem ze ja cos napisze ????
Dzisiaj mecz w dallas, konfrontacja numer trzy. Narazie detroit prowadzą 2:0 i jeśli Dallas marzy o pucharze Stanleya to musi dzisiaj wygrać za wszelką cene. W pierwszym spotkaniu Detroit gładko wygrało 4:1, drugie spotkanie było jzu bardziej zaciete i skrzydła wygrały tylko 2:1. W druzynie Detroit nie zagra prawdopodobnie Johan Franzen który nie grał tez w sobote. W szeregach Dallas prawdopodobnie nie zabraknie nikogo (jedyna niewiadoma to Jere Lehtinen) Dla mnie dzisiaj padnie wynik under-owy 5.5. Obie druzyny bedą walczyc zaciekle i rozważnie, obrona stars grała lepiej w drugim meczu i dzisiaj też zapewne tak bedzie. Może dzisiaj pasc wynik 2:2 i być dogrywka. Ale mam nadzieje że nie bedzie to tak dlugi mecz jak tydzien temu z San Jose ????

TYP: UNDER 5.0 bwin
kurs 1.89

wynik 5:2 ⛔⛔
a myślałem ze Dallas bardziej powalczą i nie pozwolą sobie wbic az 5 bramek:/
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja dzisiaj zagrałem na Dallas ML. Kurs sensowny. Ale nie ma co się dziwić skoro Detroit prowadzi już 2-0 i chyba spora część obserwatorów NHL myśli, że to DET spokojnie awansuje do finału Stanley Cup. Ja nadal wierzę w Dallas. Ale jeśli chłopaki z Texasu chcą pozostać w grze to &quot;muszą&quot; dziś wygrać. Bo przy ewentualnej porażce zrobi się 3-0. Z takie stanu byłoby niezmiernie trudno myśleć o finale. Statystyki itd. są mało ważne... Choć jedno mnie przekonuje. Jeśli Skrzydła dziś wygrałyby mecz to byłby to 9 mecz z rzędu wygrany. Można powiedzieć, że gramy na przełamanie serii DET? Chyba nie tylko. Kilka atutów hokejowych po stronie Stars też jest. Playoffy trwają już trochę. Więc jeśli ktoś śledził temat to wie o jakie atuty chodzi.
Więcej nie ma sensu pisać... Stars albo wygrają i są nadal w grze albo powoli kończą walkę o Puchar Stanleya.
DAL ML w granicach @2.00
Niech moc będzie z W(N)ami.
Vader
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Philadelphia - Pittsburgh
Wcześniej zapowiadałem, że jeśli Phila nie wygra nawet z handi w ostatnim meczu, to i tak &quot;zatypuję&quot; 1X i 1 wraz z OT w następnym lub następnych meczach.. Skoro Expekt dał kurs na handi +1,5 dla Phili, to nie mam nic przeciwko, aby i taki typ dołożyć do swego zestawu.
Typ: 1X, 1(wraz z OT) i handi dla Philadelphii +1,5

No nie, panowie, więcej entuzjazmu, nie wszystko jeszcze stracone....
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Co jest z meczem Red Wingsów ze Starsami?? Z livescore zniknął rezultat a gamebookers nie rozlicza mi kuponu... Anulowano rozegrany mecz czy co??
Edit: Nie ma żadnej informacji na ten temat. Poza tym nie wiem na jakie livescory zerkasz ale nhl.com czy inne strony typu sportsline.com, espn mają normalnie wynik.
Vader
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Chłopcy z Dallas i Philadelphii wreszcie zrozumieli, że moje nadszarpnięte życiem serce nie może być zbyt długo wystawiane na próby i &quot;grzecznie&quot; zamknęli moje progresje. Teraz mając &quot;wyzerowany licznik&quot; można zacząć zastanawiać się nad czymś nowym. Nie zabłysnę niczym, jeśli podam, że teraz nic innego jak tylko czekać na awans Detroit oraz Pittsburgha i typki 1X oraz 1(wraz z OT) to najrozsądniejsze rozwiązania.
Motto: - chytry dwa razy traci i sr.. potem do gaci.

A kuku.............. tu jestem
 
lemex 0

lemex

Użytkownik
Pierwszego finalistę Stanley Cup już mamy. Rywalizację na Wschodzie wygrały Pingwiny i być może już dzisiaj w nocy poznamy ich rywala. Gwiazdy co prawda podniosły się z &quot;kolan&quot; i dzisiaj będzie &quot;ostra jazda&quot;, bo mało kto przypuszczał, że ze stanu 0:3 doprowadzą rywalizację do stanu 2:3 i kolejny mecz mają u siebie w domu, a tam zawsze byli bardzo groźni. Nie zmieni to jednak faktu, że zwycięzcy Zachodu upatruję w ekipie z Detroit i konsekwentnie to właśnie Czerwonym Skrzydłom dam w opiekę parę złotówek.
Typ: x2, 2(wraz z OT) i over 5

Możesz jutro już zgolić te brodę, mnie jeszcze będzie rosnąć.......
 
stibi 0

stibi

Użytkownik
Witam
Co przewidujecie dziś w starciu Stars z Red Wings?Mam nadzieje że dziś w nocy Detriot zakończy koszmar i nie doprowadzi się do stanu 3:3 ;) Postanowiłem postawić na wygraną Red Wings -1.5 za 2.75 w expekt.com czy się sprawdzi?Mam nadzieje że tak ????
Powodzenia Panowie.
Miałem jednak czuja co do handi na Detroit ????
Na dodatek wrzucam coś co mnie tknęło tuż przed meczem ;)
stawka : 200.00 GBP
wygrany 420.00 GBP
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Wt 20-05-2008 02:00 Dallas Stars - Detroit Red Wings
NHL Playoffs 2 2 (1-4) 2.10
Kto wygra finał?mój typ to X w nadchodzącym spotkaniu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom