>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Mniej a lepiej ...
Doszedłem do wniosku, że nie ma sensu podawać byle jakich typów w dużych ilościach tylko na przykład jeden dziennie, ale skuteczny ;) Zobaczymy jak to wyjdzie ...
:hokej: Buffalo - Columbus
Typ: 1 (handicap 0-1,5) ⛔
Kurs: 2,32
Bukmacher: Betfair
Buffalo dziś lekko osłabione, ponieważ nie wystąpi Jaroslav Spacek (G-4,A-2). Historia spotkań między tymi drużynami jest bardzo krótka bo łącznie zagrali między sobą siedmiokrotnie ... O dziwo bilans jest bardzo wyrównany ... Ale jak wiadomo statystyki, statystykami ... A forma mówi, że zdecydowanym faworytem w tej rywalizacji jest Buffalo. Gospodarze po dość słabym początku w końcu się przebudzili i wygrali kolejno 3 mecze z rzędu w ładnym stylu. Imponuje przede wszystkim rozbicie Washingtonu aż 7-3. O imponującej grze nie może powiedzie trener Columbus, ponieważ jego podopieczni o ile u siebie spisują się nieźle to o wyjazdach już nie będę wspominał ;) Przegrana z Colorado aż 1-5 mówi sama za siebie. Co ciekawe Colorado i Buffalo preferują podobny ofensywny styl gry z naciskiem na jak największa ilość strzałów na bramkę rywala ... Jednak mecz meczowi nie równy ;) Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zwycięstwo Buffalo jednak NHL lubi sprawiać psikusy ... Ja jednak się tych psikusów nie boję i zaufam ekipie gospodarzy ...
 
misiek_ik1 0

misiek_ik1

Użytkownik
Ottawa- Florida 1 1.75
Ottawa-Florida 1
bukmacher-bet-at-home
Typ:1 1.75

Dzisiaj do analizy postanowiłem poddać mecz Otttawy z Floridą. Gospodarze zachwycają formą w tym sezonie. Ottawa przegrała tylko jeden mecz z Caroliną a takto wszystkie regularnie wygrywa tylko jedna wygrana po remisie. Florida jest dopiero na 7 miejscu.
Ottawa jest w dzisiejszym meczu zdecydowanym faworytem.Ottawa grała juzw historii z Floridą już 32 razy: 19 razy wygrywałA Ottawa 9 razy Florida a 4 razy padał remis. Mój typ na ten mecz: zdecydowana 1
 
bastianesta 0

bastianesta

Użytkownik
Ja jednak na Senastorów dziś bym nie stawiał. Bardziej pewne wg. mnie są Toronto i Tampa Bay. Liście powinny pokonać u siebie Chicago a Tampa bardzo słabą w tym sezonie Atlantę. Ale to tylko moje zdanie.
Kursy na oba typy w Expekcie wynoszą 1.90.
Moim zdaniem warto.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ottawa wygra dziś bankowo.... W Toronto widzę over, Tampa ogra Atlantę.
Sor za suche typy, ale brak czasu totalny... Naprawdę polecam powyższy tripel ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
:hokej: Phoenix - Detroit
Typ: 2 (handicap 1,5 : 0) ✅
Kurs: 2,5
Bukmacher: Betfair
Kojoty poza sensacyjnym zwycięstwem z Nashville na razie nie zachwycają. Na własnej tafli mają bilans 1-3 ... Co na pewno chluby im nie przynosi. Detroit znowu gra w kratkę ... Potrafią wygrać z mocnymi a przegrać ze słabymi, ale cóż taki już jest sport. Zetterberg nadal w świetnej formie i myślę, że dzisiaj coś dorzuci do swojego dorobku punktowego. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z ekipą San Jose tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Detroit jednak nadal potrafi gra solidny hokej. Zaglądając w statystyki okazuje się, że Phoenix dla drużyny Detroit to bardzo wygodny przeciwnik. Praktycznie zawsze świetnie sobie z nimi radzili więc ... Dlaczego nie dziś ? Kiedy to w życiowej formie jest Zetterberg a cały zespół gra przyzwoicie ... Ja zaufam ekipie gości i postawię na ich wysokie zwycięstwo ...
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
:hokej: Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks :hokej:


Analiza: Dzisiaj o godzinie 23.00 odbędzie się mecz pomiędzy Columbus Blue Jackets a zespołem Vancouver Canucks. Drużyna z Columbus zajmuje aktualnie 20 miejsce w tabeli, a ich przeciwnicy 23. Columbus zagra dzisiaj w roli gospodarza, bardzo odpowiada mu ta rola, gdyż rozgrywał już trzy mecze na własnym lodzie, z czego wygrał jeden mecz z Phoenix 3:0 oraz drugi 4:0 z Anaheim. Ostatnio na swym lodowisku przegrał z Dallas 2:3 po OT. We wszystkich tych spotkaniach zanotowali wynik poniżej 5.5 gola. W bramce gospodarzy wystąpi dzisiaj lepszy bramkarz. W sezonie 2006/2007 drużyny te spotkały się czterokrotnie. We wszystkich tych spotkaniach padł under. Mój typ UNDER 5.5 po kursie 1.75

✅ wynik 4-1 ✅
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
:hokej: Calgary Flames - San Jose Sharks :hokej:


Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie pomiędzy Calgary Flames a San Jose Sharks. Gospodarze aktualnie zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. Ich przeciwnicy natomiast zajmują 12 lokatę. San Jose już od początku sezonu pokazuję, że dobrze gra na wyjeździe tak, jak było to w tamtym sezonie. Na wyjazdach zajmują czwarte miejsce. Calgary wygrało ostatnio dwa spotkania. Jedno z Edmontonem 4:1 oraz drugie z Los Angeles 4:3. Spotkania jakie zespół gospodarzy rozegrał na własnym lodzie obfitowały w bramki. W dwóch meczach zabrakło po jednej bramce, aby wszystkie ich mecze zakończyły się overem. Bramki gospodarzy będzie bronił – Miikka Kiprusoff (GAA 3.04 SVPCT 0.888 %) Rekiny wygrały ostatnio z Nashiville, a dwie kolejki wcześniej przegrali na własnym lodowisku z Detroit. Bramki gości będzie strzegł dzisiaj – Evgeni Nabokov (GAA 2.23 SVPCT 0.903 %). Ilość bramek w spotkaniach rozgrywanych przez San Jose na obcym lodzie kończyły się tylko dwa razy overem. W historii spotkań pomiędzy tymi drużynami padł dwa razy over, a tam gdzie padł under brakowało jedynie jednej bramki do wyniku powyżej 5.5 gola. Dlatego też w tym spotkaniu stawiam over 5.5
⛔ wynik 1-4 ⛔
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam!
Jak dla mnie Kiprusoff, Nabokov oraz obecna forma obu drużyn jakoś nie wskazuje na typ over 5.5 w tym meczu. Przynajmniej jest to dość ryzykowne jak dla mnie. Oglądałem w tym seoznie chyba 3 mecze Flames i u siebie bardzo dobrze sobie radzą. W meczu z LAK wyciągneli z 2-0 na 2-4. Stracili bramke na 3-4 podczas gry 5on3. Ale do końca knotrolowali sytuacje. Iginla, Huselius czy Langkow ( w meczu z LAK zdobył swoją 200 bramkę w NHL) doskonale sobie radzą. A co do meczów SJS na wyjeździe to pokonali 2 razy VAN i raz CHI. Nie moge jakoś uwierzyć w to żeby dziś mogli pokonać CGY. H2h między ekipami zdecydowanie na rzecz under 5.5 oraz zdecydowanie na rzecz win CGY.
Jeśli chodzi o ten mecz to ja dam na CGY. Jak będzie to się okaże.
CGY win 60&#39; kurs: 2.40 BF ( dla odważnych- kurs bardzo kuszący)⛔
CGY win ML kurs: 1.86 BF ⛔
Pozdrawiam!
 
tedeusz7 0

tedeusz7

Użytkownik
San Jose (4-3-0-1) at Calgary (4-2-1-1)
Co do tego meczu to na 10 ostatnich spotkań jakie rozegrali miedzy sobą były tylko 3 zakończone overem. Jeżeli chodzi o bwin to tam jest typ over/under 5 przy stawkach 1.8 i 2.05. Przy takim pułapie można zaryzykować over 5 bo jest możliwość zwrotu stawki przy 5 golach. San Jose ma niskie wyniki. Na 4 mecze między tymi drużynami gdzie SJ grało na tafli Calgary był tylko 1 over. Typ ryzykowny ale przy progu 5 bramek wart zagrania.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Calgary Flames vs San Jose Sharks
Over 5.5 ⛔ 1-4
2.10
Expekt
O godzinie 3 naszego czasu Płomienie z Calgary podejmą Rekiny z San Jose. Obie ekipy zajmują 2 miejsca w swoich konferencjach. Calgary na 8 spotkań zdołało wywalczyć 10 punktów przy 9 Rekinów. San Jose póki co lepiej wiedzie się na wyjeździe gdzie zdobyli na 5 spotkań 7 punktów, za 3 wygrane, i dwie porażki, w tym jedna po OT. Calgary po słabym początku na własnej tafli (2 przegrane, 1 OT) ostatni dwa spotkania wygrali z Królami z LA 4:3 i Edmonton 4:1. Nieźle w tych spotkaniach funkcjonowała gra w przewadze, gdzie 5 z 8 bramek zdobyli w PP. W bramce naprzeciw siebie staną Kazach Evgeni Nabokov i Fin Miikka Kiprusoff. Bramkarz Rekinów legitymuję się statystkami - GAA - 2.30, SV - 0.902%, 1 SO - natomiast golkiper Płomieni - GAA - 3.05, SV - 0.888%, 1 SO. Gdyby zebrać w kupę średnią ilość puszczanych goli powyższych zawodników wychodzi ponież 5,5. Gdyby zebrać w kupę, GAA tych bramkarzy w meczach z dzisiejszymi przeciwnikami mamy znów poniżej 5,5. Gdyby spojrzeć na ostatnie 3 sezony to aż w 12 z 18 spotkań notowano undery. Są tylko dwa warianty, powyżej poniżej i stawiam na opcje pierwszą. Czemu tak? Wg mnie dziś wygra Calgary i to wysoko. Wybornie spisuje się trójka CGY - Daymond Langkow (7 goli, 4 asysty), Jarome Iginla (5g, 8a) i Kristian Huselius (6g, 3a). Dziś na przekór statystykom, padnie dużo bramek - oczywiscie wg mnie. Pozdrawiam ;)
O widze rozgorzała rozmowa o tym spotkaniu. Jak będzie przekonamy się rano, trza iść spać rano uczelnia..
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
:hokej: Carolina - Vancouver
Typ: 2 ⛔
Kurs: 3,35
Bukmacher: Betfair
Dzisiaj krótko i treściwie ... Carolina o dziwo zaskakuje formą i gra bardzo dobrze. Vancouver podobnie jednak zdecydowanie lepiej wychodzi im gra na wyjazdach niż u siebie ... W Carolinie zabraknie prawdopodobnie kilku podstawowych zawodników ... Vancouver też osłabione jednak nie tak poważnie ... H2H między tymi drużynami wyraźnie wskazuje na ekipę gości jednak ja dzisiaj się tym nie kieruję ???? Chociaż gospodarze mają 2 porażki z rzędu to myślę, że same chęci przełamania serii i uszczęśliwienia kibiców nie wystarczą. Nie na tak dysponowaną w tej chwili ekipę z Vancouver. Boję się jednak tego, że Carolina narzuci swój styl gry i zepchnie do defensywy ekipę gości a to, że bronią dosyć kiepsko nie wróży dobrze ... Ja wierzę jednak w umiejętności Luongo bądź też Sanforda, który w meczu z Columbusem spisał się świetnie ... I mam nadzieję, że nie będą oni mieli ochoty wyciągać dzisiaj krążka z bramki ...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja na nockę.


Washington Capitals - Tampa Bay Lightning (wynik 5-3)✅
Mój typ 1
kurs BAW 2.25

Fatalna seria Capitals 4 LOS z rzędu ma szansę być przerwana w dzisiejszym meczu z Błyskawicami.Dziś w bramce Capitals zobaczymy Niemca Olafa Kolziga (GAA 2.25,SV% 0.922% SO 1),natomiast bramki Lightning strzegł będzie Marc Denis (GAA 3.38,SV% 0.846%).Biorąc właśnie pod uwagę obsadę bramki Błyskawic skłonny jestem postawić na WIN Capitals.Marc wystąpił w tym sezonie tylko w jednym meczu i to nie całym.W meczu z Florydą 13 października bronił tylko 35 minut, przepuścił 2 bramki na 13 strzałów oddanych przez Pantery.W dwóch ostatnich meczach Capitals oddawali wiekszą liczbę strzałów na bramkę niż przeciwnicy ,mimo to jednak schodzili z tafli pokonani.Alexander Ovechkin tylko 4 bramki i 2 asysty w 7 spotkaniach,jak na ,,Łowcę&quot; trochę mało.Mam nadzieję,że mój ulubieniec poprawi dziś wyraźnie skuteczność strzelecką.Zakupiony przed tym sezonem z Rangers Michael Nylander powinien z ,,Łowcą&quot; stworzyć groźny duet, postrach kazdej formacji defensywnej NHL.Młodość ,brawura,instynkt strzelecki Alexandra + doświadczenie i zimna krew Szweda w końcu muszą zadziałać na taflach lodowych.Mecz ten powinni Capitals wygrać pod jednym warunkiem,muszą zneutralizować dwóch napastników ,,Błyskawic&quot; - Czecha Vaclava Prospala ,który w tym sezonie imponuje skutecznością strzelecką (7 goli,2 asysty) oraz słynnego Vincenta Lecavaliera (4 gole i 4 asysty)Vincent w zeszłym sezonie przekroczył magiczną setkę punktów w punktacji kanadyjskiej (52 gole,55 asyst sezon 2006/07). Mój typ 1.✅

Ostatnie wyniki Washington Capitals

21/10/2007 NHL Washington Capitals vs. Pittsburgh Penguins L - 1:2
19/10/2007 NHL Washington Capitals vs. New York Islanders L - 2:5
14/10/2007 NHL Buffalo Sabres vs. Washington Capitals L - 7:3
13/10/2007 NHL New York Rangers vs. Washington Capitals L - 3:1
08/10/2007 NHL New York Islanders vs. Washington Capitals W - 1:2
07/10/2007 NHL Washington Capitals vs. Carolina Hurricanes W - 2:0

Ostatnie wyniki Tampa Bay Lightning

21/10/2007 NHL Tampa Bay Lightning vs. Atlanta Thrashers W - 6:2
19/10/2007 NHL Boston Bruins vs. Tampa Bay Lightning L - 4:1
14/10/2007 NHL Florida Panthers vs. Tampa Bay Lightning L - 6:4
11/10/2007 NHL Tampa Bay Lightning vs. Florida Panthers W - 2:1
07/10/2007 NHL Tampa Bay Lightning vs. Atlanta Thrashers W - 5:2
05/10/2007 NHL Tampa Bay Lightning vs. New Jersey Devils W - 3:1

Ostatnie bezpośrednie spotkania.

23/09/2007 NHL Preseason Tampa Bay Lightning vs. Washington Capitals 1:2
01/04/2007 NHL Tampa Bay Lightning vs. Washington Capitals 5:2
18/03/2007 NHL Washington Capitals vs. Tampa Bay Lightning 7:1
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik

Mecz
: Anaheim Ducks - Phoenix Coyotes
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Data i godzina: 25/26.10.2007r. 04:05 (noc)
Rodzaj zakładu: 1X2
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: bwin
Analiza:
Zdobywcy Pucharu Stanleya z poprzedniego sezonu, podejmują &quot;Kojotów&quot; z Phoenix. Anaheim bardzo dobrze grają na własnej tafli, legitymując się 4 zwycięstwami w 5 spotkaniach. Jeśli chodzi o zespół Phoenix to drużyna ta gra fatalnie, przegrywając mecz za meczem (5 porażek w 7 spotkaniach). Także historia dotychczasowym pojedynków przemawia na korzyść &quot;Mocarnych Kaczorów&quot;. W poprzednim sezonie (tj. sezon 2006/2007) zespół Anaheim wychodził aż 6-krotnie zwycięsko na 7 spotkań przeciwko Coyotes.
 
A 3

adamk1988

Użytkownik
Witam, czy nie dałoby się proponować typów na noc NHL do godziny 15:00 ? Wtedy ludzie korzystający z bukmacherów naziemnych mogliby wziąć pod uwagę sugestie i propozycje innych dotyczące meczy,które odbędą się w nocy i czasem skorzystać z podpowiedzi i zdążyć wysłać kupon.Dziękuje
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Witam, czy nie dałoby się proponować typów na noc NHL do godziny 15:00 ? Wtedy ludzie korzystający z bukmacherów naziemnych mogliby wziąć pod uwagę sugestie i propozycje innych dotyczące meczy,które odbędą się w nocy i czasem skorzystać z podpowiedzi i zdążyć wysłać kupon.Dziękuje
Trzeba wziąść pod uwagę,ze większość osób piszących analizy uczęszcza do szkoły.Zazwyczaj na godziny poranne i raczej niemozliwe jest pisanie analiz rano,które i tak nie miałyby sensu ,ponieważ info sprawdzone o kontuzjach ,obsadzie bramki itp itd.pojawiają się dopiero kilka godzin przed meczem na stronach.Pozdrawiam fox71.
 
damianns 0

damianns

Użytkownik
Trzeba wziąść pod uwagę,ze większość osób piszących analizy uczęszcza do szkoły.Zazwyczaj na godziny poranne i raczej niemozliwe jest pisanie analiz rano,które i tak nie miałyby sensu ,ponieważ info sprawdzone o kontuzjach ,obsadzie bramki itp itd.pojawiają się dopiero kilka godzin przed meczem na stronach.Pozdrawiam fox71.
W takim razie chociaz do 19-20 ???? Bo czesto typy pojawiaja sie dopiero po polnocy. Rozumiem ze nie kazdy moze pisac na zawolanie, ale gdyby komus to nie sprawialo roznicy to prosze o podawanie jak najwczesniej.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP

VS

Analiza: Mecz NYR i Tampy to moim zdaniem najciekawsze spotkanie tej nocy (nie tylko ze względu na bukmacherkę, ale także na widowisko). Spotykają się 2 drużyny spisujące się poniżej oczekiwań, które mają coś do udowodnienia. Słaby bilans spotkań NYR wynika jednak z tego, ze rozegrali więcej meczy na wyjeździe niż Tampa. Do tej pory przegrali na własnym lodowisku tylko ze świetnią grającą Ottawą oraz Toronto 2 dni temu. Swoją drogą był to dziwny mecz, bo mimo że NYR miała przewagę, to jednak słaba dyspozycja bramkarza Lundqvista sprawiłą, że Rangersi przegrali 1:4. Jesli chodzi o Tampę to jak już mówiłem spisuje sie ponizej oczekiwań. Nie dość ze nie wygrała do tej pory ani jednego spotkania na wyjeździe, to na dodatek bilans ostatnich 6 spotkań to tylko 2 zwycięstwa... moim zdaniem jest to powód zmęczenia czoowych graczy Błyskawic. Zarówno Lecavalier, Richards jak i St.Louis potrafią w każdym meczu przebywać ponad 25 minut na lodzie (a w ostanim meczu Richards grał nawet 28 minut!), i to mimo przedsezonowych zapowiedzi, bo trenerzy mówili ze w tym roku będą oszczędzać czołowych graczy. Moim zdaniem NYR przełamie się w tym meczu (ile mozna przegrywać z taką paką?) i wygra z Tampą.
Mój typ: 1 @ 2,00 (3:1)
 
pakorks 5

pakorks

Użytkownik
Jak podają serwisy sportowe nhl, z Calgary Flames przedłuzyl kontrakt - Miikka Kiprusoff. Fiński reprezentant podpisał 6 letni kontrakt opiewający na sume 35 mln dolarów, czyli 5,8 mln dolarów rocznie. Jest to jedno z największych wynagrodzeń w NHL , za Robertem Luongom z Vancouver (6,5 mil. rocznie), ale przed charyzmatycznym Martinem Brodeurom z New Jersey (5,2 mil. rocznie).
????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom