>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2010/2011- Stanley Cup Playoffs

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Trudno będzie post pod postem :razz: ale to już świeże przemyślenia więc chyba można :grin:
Odnośnie wczorajszego spotkania WSH vs Tampa to chciałbym podkreślić świetną grę gości w osłabieniu. Naprawdę miło było patrzyć jak Tampa co rusz rozbijała przewagę Caps, mimo wszystko nie wzięło się to znikąd ponieważ Bolts w tej edycji PO są w rankingu drugą ekipą co do skuteczności w PK. Mam mały niesmak po tym co zrobił Roloson przy pierwszej bramce dla Capitals, oczywiście rozumiem że błędy się zdarzają ale strzał Semina należał do kategorii &quot;łatwe i przyjemne&quot;, w dalszej części spotkania Dwayne spisywał się bardzo dobrze, także można mu wybaczyć. Jeszcze jedna bardzo ważna sprawa to fakt iż Tampa ma wartościowych graczy w każdej formacji, kto by się spodziewał że Sean Bergenheim może być główną postacią spotkania z Pitts i teraz z Caps. Jeśli Tampa nadal będzie prezentowała taką dyspozycję to myślę że śmiało mogą myśleć o finale konferencji.

Dziś przed nami pierwsze spotkanie z serii Flyers vs Bruins i tu od razu na początek myślę że można pokusić się o over 5.5 Głównym problemem Niedźwiadków w rywalizacji z Habbs był bezsprzecznie Price, z całym szacunkiem dla Bouchera i Leightona ale wydaje mi się że są to bramkarze trochę słabsi od Kanadyjczyka. W tym elemencie będę upatrywał słabości gospodarzy, spotkania z Sabres pokazały że Philla ma pewne problemy z defensywą i tylko dzięki niesamowitej waleczności i chęci zwycięstwa udawało im się doganiać Szable. Boston natomiast ma wielkie problemy z grą w przewadze, w serii z Montrealem, Niedźwiadki nie wykorzystały ani jednej z szans PP. Jednak co mi się bardzo podobało to momenty niesamowitej dominacji Bostonu, ogromna siła ofensywna i mnóstwo strzałów, wydaje mi się że może to być złoty środek na pokonanie Flyers. W tej serii myślę że możemy się spodziewać dużej ilości bramek, jednoznacznego faworyta nie ma jednak według mnie ta seria ze wskazaniem na Bruins.

Philadelphia Flyers vs Boston Bruins over 5.5 (2.28 Pinnacle) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 35

krasny2

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Boston Bruins
win series Boston kurs 1,95 Betsson
Warto grać ze wszystkimi tutaj się zgodze i dodam że rok temu w PO Boston prowadził 3-0 z Lotnikami a mimo to przegrał te rywalizacje. Teraz Flyers bez formy bez bramkarza zwycięzca tej serii będzie Boston
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Wczoraj pojechałem w plecy obydwa mecze , także będziemy odkuwać obydwa.
A poprzeczytaniu postów wyżej złapałem ochoty na granie Boston Bruins coś te wpisy o bramkarzu Lotników chyba na mnie podziałały,ale zaznaczam ,że to gra typowy fuks.
Co meczów wczorajszych ,młodzież &quot;Błyskawicznie &quot; przejechały po Stołecznych także od razu suprais na dzień dobry,ja jednak wierzę ,że to wypadek przy pracy i pora poprawić się w następnym meczu. na razie mamy crossmen-admin 0-1
( Vader odpisz na priv w sprawie hey...bo nie dostałem odpowiedzi)
Natomiast San Jose naprawdę robi na mnie wrażenie ich gra ,i chciałbym aby wytrwali tak dalej,a ja cóż zachciało mi się szukać win away to mam plecy.
Jeszcze po głowie śmiga mi over 5,5 w Kanadzie ,ale to już chyba wariactwo,a jeszcze większe to win Wieśniaków,ale jak to mówią próbować trzeba,i szukać tych wysokich kursów choć oczywiście jak przegrać to żeby szkoda nie było.....
Pozdro i udanych typów
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Również będzie post po poście,ale większość fachmenów chyba na wyjeżdzie:
Bardzo ważne dwa mecze dla mnie , bo obydwa muszę odkuwać po 1 serii
Może zacznę od Capitalistów - cały czas mam nadzieję ,że dziś się poprawią,choć wynik pierwszego meczu 4-2 , cóż ofens Błyskawic robi wrażenie,jednakże moim skromnym zdaniem rozgrywki wygrywa się defensywą+bramkarzem,Washington przez ostatnie 2-3 lata stawiali na ofens i w decydujących momentach w play off przegrywali z kretesem,ten sezon już jest inny i to moim zdaniem ustawia ich do roli faworyta(no chyba,że stali się już cieniasami). A Tampa Bay ,cóż po latach chudych wreszcie mają drużynę i myślę ,że przyszłość przed nimi. Pamiętam jak robili mistrza a ich finał z Calgary rozegrany po mistrzosku,a mój wtedy to był debiut gry w nhl.
San Jose - Detroit - tu każdy wynik możliwy,Bardzo mocne Rekiny,którzy wyciągnęli wnioski z poprzednich lat z ekipą mocną od lat ,która niezwykła przegrywać w play off,trzymam się stwierdzenia,że w play off jak drużyna ma dużo przerwy to bardzo stygnie , i ciężko jej wstrzelić się znowu w grę,natomiast w następnych meczach powinno być lepiej,tym tłumaczę porażkę Czerwonych Skrzydeł i tym motywuję ich dzisiejszy win away,kurs 2,15 w pinkach również do przyjęcia
Jak będzie zobaczymy............pozdro
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Washington Capitals - Tampa Bay Lightning -&gt; Washington win (ML OT) [1.55][Pinnacle] ⛔
stawka = 20j (podwójna)
Pierwszy mecz i zwycięstwo Błyskawic mimo wszystko przyjmuje jako małą niespodziankę. Dziś o powtórzenie tego wyczynu może być trudno, szczerze nie wierze że Capitals pojadą na Florydę ze stratą dwóch meczów. Dlaczego ? A no dlatego że według mnie Caps będą reprezentować Wschód w Wielkim Finale (no chyba że Bruins : P). Nie ukrywam że nie przepadałem i nadal jakoś szczególnie nie przepadam za Stołecznymi ale jestem pod wrażeniem transformacji tego zespołu, nawet sam Owieczkin przeszedł w moich oczach swoistą odmianę i mimo że krytukuje się go za mniejsza ilość punktów jak dla mnie przekłada się to na lepszą grę całej drużyny - już nie jest to uparte granie na Oviego i patrzenie co on zrobi, jest kolektyw i on radzi sobie świetnie. Tampa może być osłabiona brakiem Gagne i Kubiny, dodatkowo Lightning wygrali już w fazie play off cztery mecze z rzędu co jest dosyć wyśrubowanym wynikiem i w takim jak dziś układzie bardzo prawdopodobne że się skończy ... nie mówie już o tym że grali dużo więcej minut niż Caps, którzy relatywnie szybko odprawili Rangersów i odpoczywali. Jest więc co najmniej kilka mocnych argumentów przemawiających za Waszyngtonem i tam na dziś lokuje swoje pieniądze.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
TBL@WAS Capitals 60&#39; 1,91 Pinnacle ⛔⛔

Dawno mnie tutaj nie było
;) Zgadzam się z typem Odisia, większość już sam napisał, ale postaram się dorzucić parę słów od siebie. „Stołeczni” w Verizon Center ku mojemu zdumieniu pierwsze spotkanie z gośćmi z Florydy przegrali w stosunku 2:4. Ogólnie „Błyskawic” jak dla mnie w półfinale nie powinno w ogóle być.. ale niestety stało się inaczej. Drużyna gospodarzy właśnie dla mnie grała bardzo dobrze w ćwierćfinale, ale zawsze można powiedzieć, że to przeciwnik grał źle ;) takiego zdania jestem w potyczce Penguins z Lightning, ostatnie spotkania to moim zdaniem właśnie zła gra Pens a nie jakaś dobra hokeistów Florydy ;) Dzisiaj jeśli Capitals ulegną to będzie już w 0-2 w rywalizacji dla Tampy, myślę, że jeśli by do tego doszło to wkradła by się nerwówka w szeregach drużyny z Waszyngtonu a nie jest to przecież potrzebne, tym bardziej, że na Florydzie już się będzie ciężej grało.. Ze względu na marny kurs ML, gram typ w regulaminowym czasie gry ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dziś trochę niekonwencjonalnie skupię się jedynie na pierwszej tercji a mianowicie na jej zwycięzcy. Nie powinno tu być niespodzianką iż moim typem będą Niedźwiadki. Nie mogę do końca zrozumieć dlaczego Lotnicy pozwalają na tak wiele rywalom w pierwszej tercji, w rywalizacji z drużyną Buffalo, Flyers jeden jedyny raz w ostatnim siódmym meczu zdołali prowadzić po pierwszej tercji, wcześniejsze spotkania to trzy remisy i trzy porażki (biorę pod uwagę tylko pierwszą tercję). Mecz otwarcia przeciwko Bruins również na korzyść gości, nie wiem czym jest to spowodowane, może jest to brak odpowiedniej koncentracji lub tez motywacji na pierwsze 20 minut, co więcej widać po graczach z Philadelphi że jeśli od początku spotkania zostaną zepchnięci do głębszej defensywy, później może być już tylko gorzej, oczywiście jeśli konsekwentnie podtrzymuje się tą taktykę. Tak jak myślałem bramkarze Flyers nie byli problemem dla Bruins i stąd też mieliśmy 7 bramek dla gości. Dziś w bramce Boucher, w jego wypadku 1 lub 2 nieudane interwencje na początku spotkania mogą nieść za sobą serię kolejnych, a biorąc pod uwagę grę ofensywną Bostonu myślę że spokojnie możemy liczyć na to że w pierwszej tercji Brian będzie miał okazje by zaprezentować swe najwyższe możliwości.
1st period
Boston Bruins ML 2.13 Pinnacle ZWROT
 
juninho7 261

juninho7

Użytkownik
BRUINS at FLYERS(1-0)
Typ: Boston under 2,5
2.000 Pinnacle
Co tu dużo mówić? Przedwczorajszy wynik był w wyjątkowo niebostonowym stylu. Drużyna znana ostatnimi czasy ze swojej defensywy zaskoczyła mnie podwójnie, po pierwsze ze wspomnianej już liczby goli, ale przede wszystkim faktem, że mecz ten wygrali.. Nie ukrywam, że to Flyers nadal są faworytem tej pary, i dzisiaj aby wygrać muszą przede wszystkim zagrać lepiej w defensywie. Spodziewam się dzisiaj underowego meczu, ale zamiast kursu na under oscylującego w granicy 1,6 bardziej atrakcyjniejszy wydaje mi się under goli gości. Wczoraj się nastrzelali za co najmniej kilka kolejnych meczy..​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dziś tylko overy..
Po dość sensacyjnych porażkach gospodarzy, a zarazem faworytów do zwycięstwa w serii, dzisiaj zarówno Washington jak i Vancouver wyjeżdzają na pierwszy mecz na teren wroga :]
Washington w pierwszych dwóch meczach zagrał to do czego mnie przyzwyczaił, czyli skiepścił po całości..Tą serię rozpoczeli jak zazwyczaj swoje mecze..Leniwie i słabo w ofensywie...Tym razem spodziewam się otwartej gry ze strony gości i szybko strzelonej bramki..Bo jeśli i dzisiaj zawalą to czwarty mecz przy stanie 0:3 i na terenie rywala to już gra z akumulatorem na jajach..:]
Ręki urwać sobie nie dam, za to, że Tampa da sobie wyrwać taką przewagę więc przezornie preferuje over..
Co do drugiego meczu to już mi ręcę opadają do panów z Vancouver..Drugi mecz był niemal kopia meczu pierwszego, w którym w drugiej tercji objęli prowadzenie 1:0 i szczęśliwie dowieźli to jednobramkową przewagę do ostatniego gwizkda..Tym razem juz nie mieli tyle szczęścia i konsekwentna ofensywna gra Nasville została nagrodzona wyrównujacym golem tuz przed rozpoczeciem ostatniej minuty meczu, (Predators prawdopodobnie grali juz wtedy bez bramkarza)..Mało tego w drugiej dogrywce strzelili kolejnego gola i wywieżli z Vancouver remis w serii..Dzis pierwszy mecz w Nashville i szczerze wierzę że druzyna gości wyciagnęła jakieś wnioski z tego co juz się zdarzyło i że wreszcie braciszkowie Sedin zaczną robić to za co się im płaci..I to na co ja liczę...:]
Reasumując wierzę, że dziś w obydwu meczach padnie sporo goli, i że zarówno Vancouver jak i Capitals wygrają te spotkania..
Grzebiąc w Pinnacle Sports wpadłem na to:
:hokej: Washington Capitals @ Tampa Bay Lightning @ over 5,5 @ 2,530 ✅ (3:4)

:hokej: Vancouver Canucks @ Nashville Predators @ over 5,5 @ 2,910 ⛔ (3:2 OT)
:hokej: Gole Na Wyjeździe @ Gole U Siebie @ Gole Na Wyjeździe @ (-0.5 ) 2.120 ⛔ (6:6)
// Vancouver coraz bardziej mnie drażni..:?
Powodzenia..
 
macready 56

macready

Użytkownik
Siema

Ciekawi w NHL sie dzieje:)

Jestem zadziwiony postawa Caps, myslałem ze przejda dalej, nigdy nic nie wiadomo ale niestety szanse sa małe, natomiast mysle ze dobrym typem po niezłym kursie na nocke sa Lotnicy Caps 3-0 w pałe i Philly tez? nie sadze mysle ze bedzie 2-1 po tej nocce Boston mi sie nie podoba ogolnie patrzac na cały sezon.
Natomiast wydaje mi sie ze puchar wygra San Jose Sharks lub Vancouver ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matthias 18

matthias

Użytkownik
Trzy ciekawe linki, pierwszy to news sprzed rozpoczęcia playoff. Są to kalkulacje i analizy wykonane przez specjalny komputer. Drugi to sam link do tej analizy. Jak narazie to w kit to się sprawdza, ale ten finał wciąż możliwy:razz:
No i trzeci to symulator meczów. Nie wiem jak to działa, chociaż niby opiera się o dokładne statystyki z sezonu poszczególnych zawodników i takie tam.
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=559404
http://www.whatifsports.com/nhl_playoffs_2011/bracket.asp
http://www.whatifsports.com/nhl/
Co do typów, odpuściłem sobie ostatnio NHL na rzecz MŚ Elity i chyba dobrze, bo faktycznie rzeczy niesłychane za oceanem, choćby co do serii między Bolts a Caps. Niedługo będę miał w końcu wolne i przyjemnością obejrzę parę spotkań na żywo i wtedy może dam jakieś typy, pozdro;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
juninho7 261

juninho7

Użytkownik
Total Goals (4th May 2011)
Typ: Under 16,5
1.900 Pinnacle
Typ wydaje się być dziś całkiem pewny. Po pierwsze Bruins po pierwszym zbyt overowym dla nich meczy wracają powoli do normy, więcej jak 4/5 bramek w ich meczu się nie spodziewam. Podobnie w meczu Wings z Sharks, mimo iż miałem nadzieję, że ta seria będzie wyjątkowo obfita w bramki, to pod tym względem oba zespoły mnie zawodzą. Nie wierzę, by dziś było inaczej. No i ostatnia para, która już jest kompletną niewiadomą. W tej parze również nie sprawdziły się moje proroctwa, nie spodziewałem się gradu bramek, a na razie w pojedynku Bolts z Caps. Teoretycznie gracze z Waszyngtonu są pod ścianą, i muszą zaatakować, ale na razie niezbyt się im to opłacało. Nawet jeśli jednak nadal będą się opierać na ofensywie, to nie wierzę, żeby strzelili na tyle bramek, żeby nawet zrównoważyć undery, których się spodziewam w pozostałych dwóch meczach.​
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Jak to mówią nadzieja umiera ostatnia,oj ci Capitaliści ,przegrali wczoraj wygrany mecz,cóż życie , niespodziewałem się tego,tak więc ofensywa górą,naprawdę wielki podziw dla Tampy Bay.Na dziś myślę ,że w końcu dadzą radę i przeciągną rywalizację z Błyskawicami ,ale to już agonia i na 99% drużyna z Florydy w finale konferencji.
Zostały mi jeszcze Rekiny ,których typowałem do finału,tu jednak też przewiduje dla nich schody i raczej 2 mecze po stronie Detroit będą.
Także ,obstawka na razie na bok,liżemy rany i czekamy na dogodną okazję !!!
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Zaintrygowal mnie dzisiejszy typ kolegi Juninho7..po dluzszych rozmyslaniach zdecydowalem sie zagrac..ale na odwrot..

Powyzej 16 goli @1,8
✅ 21 goli // poszło niesamowicie gładko :]
Buk: bet365
Dla mnie wszystkie dzisiejsze mecze wygladaja overovo..Capitals walcza o zycie //8 goli//..Lotnicy rowniez//6 goli//..a Detroit gra u siebie //7 goli//..i musi..
Post pisany w pracy i w telefonie..ciezko sie rozpisywac ????
Niedlugo sie okaze..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 35

krasny2

Użytkownik
Capitals ML 2,00 ⛔
Mecz o przedłużenie serii Capitals w końcu muszą wygrać i to zrobią warto grać
Sam skłaniam się do zagrania na Boston ale pisząc to już wiem, że odpuszczę.
Nie wiem czemu tak chcecie grać na Lotników oglądałem ich pierwszy mecz i dwa z Sabres i naprawde powiadam wam nie warto. Może wygrają 1 mecz ale nie dziś. Powtórzy się wynik z roku ubiegłego 3-0 w Po i mały zryw Lotników (jeden może 2 zwycięstwa na nic więcej ich nie stać sam się dziwie jak oni przeszli pierwszą runde)
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
No to po herbacie - Washington Capitals out
Jedno tylko mnie dziwi 0-4 ? Analogicznie kiedyś Pingwiny przetrzepały Ottawę 4-0 i od tamtej pory Senatorowie stanowią tło ekipy i służą jako dodatek do torta nhl,oby sytuacja się nie powtórzyła.Chwała Tampie , że po latach posuchy dorobili się takiej ekipy.
Natomiast San Jose Sharks - no ci mnie zaskakują in plus,mają już na widelcu Detroit i nie powinni szansy wypuścić.
Na razie gra pasee ,czekam......
pozdro i udanych typów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom