>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2010/2011- Stanley Cup Playoffs

Status
Zamknięty.
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Ja im nie odpuszczę..
Po niezwykle udanej i emocjonujacej środowej nocy czas na dzisiejszy mecz Vancouver..Drużyny, która doprowadza mnie do furii..Trzy mecze pod rząd w serii powinny się zakończyć łatwymi zwycięstwami, w każdym z nich wypracowali sobie przewagę, obejmowali jednobramkowe prowadzenie, tylko po to by w meczu nr. 2 i 3 dać je sobie wyrwać w samej końcówce i doprowadzić do dogrywki..Z czego jedną przegrali (mecz nr 2)..
Dziś stan rywalizacji to 2:1 dla Canucks, czwarty mecz rozegrany zostanie na wyjeździe..
Gospodarze z Nashville ostro zapowiadają walke o wyrównanie wyniku serii na 2:2, ale moim zdaniem ich szanse nie wyglądaja najlepiej..A nie bedą wyglądać wcale jeśli mój duet braciszków Sedin w końcu się przebudzi..Daniel Sedin obok Ryana Keslera jest najskuteczniejszym egzekutorem w Vancouver (obaj mają po 41 goli)..Co mnie zastanawia i smuci Pan Sedin już w czterech kolejnych meczach nie wcisnął niczego i nikomu, zaliczył bodajze tylko dwie asysty..Na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy nie przypominam sobie tak fatalnej passy..Szczerze wierzę, że poczatek dzisiejszego meczu bedzie miał podobny przebieg jak trzy poprzednie..Czyli objęcie prowadzenia (oby gol jednego z braciszków) i kontrola meczu..Mając w bramce kogoś takiego jak Luongo powinno się udać..Bramkarz Vancouver w poprzednich meczach z Nashville obronił 92 strzały na 96 oddanych..
Coś mi podpowiada, że dzisiaj nie będzie zaglądał do swojej siatki więcej niz raz..Więc over meczowy sobie podaruję..
Zagram cztery ponizsze zakłady..Trzy z nich znalazłem dopiero w Unibecie, do którego przelałem częśc środków..

:hokej:
VAN Canucks @ NAS Predators @ Która drużyna strzeli 3 gole jako pierwsza? @ VAN Canucks @ 2,45 (bet365) ✅
************************************************** *
:hokej: VAN Canucks @ NAS Predators @ Sedin, Daniel strzeli gola @ 2,70 (Unibet) ⛔//H Sedin strzelił..:?
************************************************** *
:hokej: VAN Canucks @ NAS Predators @ Total Shots on Goal - Regular time only@ over 61,5 @ 1,85 (Unibet) ⛔ 49
************************************************** *
:hokej:Vancouver Canucks vs Nashville Predators @ (Jaki będzie wynik tej serii playoff?) @ Vancouver Canucks to win 4-1 @ 2,35 (Unibet) ⛔ //Nashville zagrało niesamowicie w wyjazdowym meczu nr 5..:?

Powodzenia.. ????
//Druga noc z rzędu na sporym ✅..Głównie za sprawą zakładów live..Plus zakład w toku..Tym razem gdy mi to było obojętne obiboki z Canucks potrafili trafić do pustej bramki..:? A w poprzednich trzech meczach było za daleko?.:dfdrgdf:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nashville Predators - Vancouver Canucks -&gt; over 5 goals [2.15][Pinnacle] ✅
Jeśli dobrze myślę, to może być ostatni mecz Nashville przed własną publicznością. Predki póki co są bardzo wymagającym przeciwnikiem dla Orek ale mimo wszystko czegoś brakuje żeby stać się dla najlepszej ekipy sezonu zasadniczego prawdziwym zagrożeniem. Być może zbyt duża asekuracja własnej bramki, nie pozwala Drapieżnikom nawiązać prawdziwej bitwy z Vancouver - oczywiście ciężko powiedzieć jak pójście na wymiane ciosów z najskuteczniejszą drużyną rozgrywek (3.2 gola na mecz w regularnych rozgrywkach) może się skończyć. Pewne jest natomiast, że gra na remisy i liczenie na tą jedyną akcję w dogrywce czy w końcówkach nie za bardzo wychodzi, zwłaszcza że totalnie brakuje skuteczności w Power Play (12 niewykorzystanych w serii ...). Jeśli byłbym szkoleniowcem NAS zaryzykowałbym i stworzył Luongo małe piekiełko kosztem straty nawet 2-3 goli. Roberto już w tych play offach miał koszmarne momenty i to powinna być chyba dla każdego zespołu grającego przeciwko VAN drogowskaz. Linia jest dosyć nisko, overu można szukać chyba już w każdym meczu do końca tej serii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
funt 2,9K

funt

Użytkownik
SJ Sharks @ DET Redwings
Jak dla mnie dzisiaj tylko ten mecz się liczy..Wierzę w Detroit i ich umiejętności..Czy powalczą w serii?..Będzie ciężko...Ale na pewno dzisiaj nie odpuszczą..Typ wydaje się być oczywistym..
Nie ma sensu rozpisywać się o zaletach jednych i drugich, gdyż sa to druzyny jak najbardziej równorzędne..O wygranej SJ w trzecim meczu zadecydował strzał rozpaczy pod koniec trzeciej tercji dajacy im remis..Dogrywka to loteria..Na własnym terenie faworytem było i jest Detroit Red Wings..Uważam, że San Jose sięgnie po zwycięstwo w serii dopiero w piątym albo siódmym meczu..Całkiem śmiało mozna też zagrac over na shots on goal.. :hokej: Total Shots on Goal - Regular time only @ over 65,5 @ 1,80 (Unibet) ✅ 68
:hokej: SJ Sharks @ DET Redwings @ Która drużyna strzeli 3 gole jako pierwsza? @ DET Redwings @ 2,25 (bet365) ✅ //Detroit potrzebowało 18 minut :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów
No to się dzieje w tym roku w play off,po Tampie Bay teraz Boston 4-0 swojego rywala,mam w głowie gierkę na przełamkę , obie ekipy po 4-0 , pora na wtopkę ,tylko na kogo stawiać ? Jak możecie wyrażcie swoje zdanie bo myślę ,że jest do wzięcia czterostopniowa progresja,oczywiście pod warunkiem ,że znowu któraś nie wygra 4-0.
Na kogo stawiacie win w tym meczu?
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dzisiaj jeden mecz..Prawdopodobnie ostatni w tej serii..Canucks wygrywają 3:1 i podejmują Predators na własnym terenie..O potyczkach pomiedzy tymi druzynami pisałem wcześniej, miedzy innymi dwukrotnie w Typach Dnia (trafionych zresztą :]), jeśli ktos jest zainteresowany to polecam, gdyz nie ma sensu ponownie ich tu wklejać, plus to co w temacie NHL..Faworyt jest tylko jeden..Ekipa gospodarzy, przewyższająca pod każdym względem hokeistów z Nashville..Kurs oferowany przez bukmacherów oscyluje ponizej 1,5 co zdecydowanie zniechęca, a biorąc pod uwagę doświadczenia i niespodzianki z innych meczy zarówno tej serii jak i innych druzyn..(porażka 4:0 Capitals z Tampa Bay i Lotników z wydawałoby się przecietną ekipa z Bostonu) to tym razem zagram over meczowy..Goście przystapią do tego spotkania bez zadnej presji, sa na przegranej pozycji i nie mają absolutnie nic do stracenia..Moga więc całkiem smiało rzucić wszystko na jedna szalę - atak..Dyspozycja bramkarza Vacouver w meczach posezonowych jest naprawdę wysmienita, ale Luongo jest tylko człowiekiem i Nashville juz się przekonało, że mozna mu zaaplikować 2-3 bramki w meczu..Uważam więc, że cos dzisiaj będzie wyciagane z jego bramki..Z kolei ofensywne formacje z Keslerem i moimi ulubionymi bracmi Sedin w ekipie gospodarzy zapewnić powinny zwycięstwo gospodarzom..Potrafia strzelać i to sporo, szczególnie gdy sie ich przyprze do muru..Wierzę, ze tym razem za wszelka cenę spróbuja rozstrzygnąć mecz i losy serii na swoja korzyść mozliwie jak najszybciej..Do tego dochodzi pełna hala licząca na efektowne zwycięstwo i awans do kolejnej rundy już dziś w nocy..Dmuchając na zimne proponuję over 5,0, co w przypadku wyniku 3:2 lub 4:1 dla gospodarzy zapewnia zwrot..
Powodzenia..
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: NAS Predators @ VAN Canucks ✅ (4:3) //Niesamowity mecz..wynik zaskakujący aczkolwiek do przewidzenia..Mecz nr. 6 w poniedziałek
Typ:
over 5,0
Kurs:
1.971

Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
//crossmen - jeśli chodzi o moje odczucia dotyczące tej serii TB-Boston to ja bym progresją zagrał na TB ale chyba się skuszę na wyższe kursy..Na WHillu można zagrać kto pierwszy zdobędzie 4,5,6 goli w meczu..Proponuję progresje na to że Tampa Bay zdobędzie pierwsza 4 gole, kurs pewnie bedzie oscylował powyzej 3,0..Boston pomimo efektownej drugiej rundy wciąż mnie nie przekonuje, i nie daję chłopakom więcej niż 2 wygrane w serii..Bardziej skłaniałbym sie ku 4:1 lub 4:0 na Tampa Bay..Ale to moje dośc subiektywne odczucie, podobnie mam zresztą w stosunku do Canucks..
To tylko luźna propozyja, jakby co to nie ja :]
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
San Jose Sharks - Detroit Red Wings -&gt; Detroit win (ML OT)[2.28][Pinnacle] ✅
Kursy wskazują mocno na Rekiny, ja pójdę jednak inną drogą. W wyjaśnieniu najpierw ponarzekam trochę na tegoroczne play offy, które zaskakująco mało emocji przynoszą. W tamtym roku boje były dużo bardziej zażarte - w tym sprawa wyglądała dość jednostronnie, zwłaszcza Wschód był bardzo jednokierunkowy co chyba jednak pokazuje słabość tej konferencji. Na zachodzie mimo problemów Orek to oni awansują (w końcu zdobywcy president&#39;s) także ewentualnych półfinałowych emocji spodziewałbym się właśnie w tej parze. Czerwone Skrzydła od lat już są obecne w fazie pucharowej, nie tylko umieją grać pod presją ale wiedzą jak to robić. Rekiny obecnie posiadają jedną z najbardziej wyrównanych ekip od lat i mają ochotę na coś wielkiego, nie przeczę że ich życzenia są bardzo realne ale nie czuje tego żeby tak łatwo im poszło z Red Wings. Ostatni mecz pokazał że DET są w stanie przeciwstawić się SJS a dobitną rolę mogą tu odegrać tzw &quot;Specjalne Fragmenty&quot; czyli PP i SH. W Power Play dzisiejsi goście mają w tym pojedynku bardzo wysoką procentową skuteczność, potrafią zakręcić od lewej do prawej i wykorzystać taką okazję. Mając w pamięci sezon zasadniczy i grę Sharks typu 50 strzałów i jedna-dwie bramki mogą się spodziewać podobnych scenariuszy w play offach chociaż na razie udawało im się unikać takich meczów ... Obie ekipy w pełni zdrowia, myślałem nad overem bo bramkarze może nie klasa super-światowa, ale jednak bardzo solidni wyrobnicy - Niemi w tamtym roku zdobył Stanleya i widać że play off to jest jego część sezonu. Howard także w kluczowych sytuacjach potrafi uratować tyłek &quot;swoim&quot; więc overy odpuszczam - łapie wysoki kurs na DET i kibicuje dalszym emocjom w tej parze którą już przed rozpoczęciem konfrontacji uznawałem za najbardziej wyrównaną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dziś wypada mi się zgodzić z Odim odnośnie typu na Skrzydła. Jednak z opinią iż PO są mało emocjonujące już niekoniecznie się zgadzam :razz:. Fakt faktem że półfinały na wschodzie nie wyglądały zbyt pięknie ponieważ Boston i Tampa zaserwowały nam tzw sweep na swoich rywalach i w sumie nie ma czego komentować. Zachód natomiast cały czas walczy i tu dużą role odgrywa defensywa. Dzisiejszy mecz właśnie z defensywnego punktu widzenia będzie zagadką ponieważ ostatnie dwa pojedynki w Detroit to przewaga ofensywy i sporo bramek, natomiast dwa pierwsze spotkania w San Jose to ścisła obrona i wiele świetnych interwencji obu goalie. Detroit jest pod presją, Detroit jest pod ścianą. Rekiny awans mają na wyciągnięcie ręki, jednak pytanie zasadnicze czy ta drużyna w końcu jest gotowa na to by zajść dalej w PO. Dzisiejszy mecz będzie na pewno odpowiedzią i myślę że to spotkanie zadecyduje o tym kogo zobaczymy w finale. Wierzę bardzo mocno w Detroit i wiem że ich stać na to by ograć Sharks, jednak trzeba jasno sobie powiedzieć że muszą bardziej konsekwentnie grać w defensywie, ponieważ dość łatwo przychodzi im trwonienie przewagi. Poza tym trzeba liczyć na tych najbardziej doświadczonych podobnie jak w meczu no 4 gdzie główne role odegrali Lidstrom i Bertuzzi (obaj zdobyli kapitalne bramki). Na pewno szykuje nam się świetne widowisko i walka do końca, oby na korzyść dla przyjezdnych ;)
Funt muszę przyznać że zaskoczyłeś mnie swoją opinią na temat finału Tampa vs Boston. Według mnie Miśki grają aktualnie świetny hokej, to że rozmontowali tak Flyers było właśnie zasługą stylu jaki prezentują podczas tegorocznych PO. Mało kto zauważył że Boston miał w pierwszej rundzie najtrudniejszego rywala z wszystkich możliwych, a jednak w świetnym stylu potrafili wygrać tą serię. To co jest ich największą bronią to wielka moc w ofensywie, do tego dochodzi Thomas i praktycznie mamy zespół kompletny. Oczywiście nie lekceważę Tampy która również udowodniła że potrafi bardzo dobrze grać pod presją i ich atak również może siać spustoszenie. W tej serii przygotowałbym się na długi maraton ze wskazaniem na Miśki. Boston jest dla mnie aktualnie potencjalnym kandydatem do Stanleya i myślę że w pełni na to zasługują.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL, Faza Play-off
Spotkanie: VAN Canucks @ NAS Predators
Typ: VAN Canucks jako pierwsze strzeli 3 gole ⛔
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po sobotniej wpadce na własnym lodowisku drużyna z Vancouver wybiera się do Nashville na mecz numer. 6...Już to kiedyś przerabialismy i jestem przekonany, że i dzisiaj się sprawdzi..Żeby się nie powtarzać zacytuję typ sprzed kilku dni..

Dyscyplina: Hokej, NHL, Faza Play-off
Spotkanie: VAN Canucks @ NAS Predators
Typ: VAN Canucks jako pierwsze strzeli 3 gole
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po niezwykle udanej i emocjonującej środowej nocy czas na dzisiejszy mecz Vancouver..Drużyny, która doprowadza mnie do furii..Trzy mecze pod rząd w serii powinny się zakończyć łatwymi zwycięstwami, w każdym z nich wypracowali sobie przewagę, obejmowali jednobramkowe prowadzenie, tylko po to by w meczu nr. 2 i 3 dać je sobie wyrwać w samej końcówce i doprowadzić do dogrywki..Z czego jedną przegrali (mecz nr 2)..
Dziś stan rywalizacji to 2:1 dla Canucks, czwarty mecz rozegrany zostanie na wyjeździe..
Gospodarze z Nashville ostro zapowiadają walkę o wyrównanie wyniku serii na 2:2, ale moim zdaniem ich szanse nie wyglądają najlepiej..A nie bedą wyglądać wcale jeśli mój duet braciszków Sedin w końcu się przebudzi..Daniel Sedin obok Ryana Keslera jest najskuteczniejszym egzekutorem w Vancouver (obaj mają po 41 goli)..Co mnie zastanawia i smuci Pan Sedin już w czterech kolejnych meczach nie wcisnął niczego i nikomu, zaliczył bodajże tylko dwie asysty..Na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy nie przypominam sobie tak fatalnej passy..Szczerze wierzę, że poczatek dzisiejszego meczu bedzie miał podobny przebieg jak trzy poprzednie..Czyli objęcie prowadzenia (oby gol jednego z braciszków) i kontrola meczu..Mając w bramce kogoś takiego jak Luongo powinno się udać..Bramkarz Vancouver w poprzednich meczach z Nashville obronił 92 strzały na 96 oddanych..
Coś mi podpowiada, że dzisiaj nie będzie zaglądał do swojej siatki więcej niz raz..Więc over meczowy sobie podaruję..
Z obawy przed remisem najrozsądniejszym wyjsciem jest wyscig do 3 goli..Typ jest jak najbardziej godny polecenia i do zagrania za grubszą stawkę..Inne propozycje na ten mecz w moim temacie KzS..

Polecam..Pozdrawiam..Życzę powodzenia..

✅ 145
W sobotnim meczu Nashville zagrało niesamowity hokej, zasłużenie wygrało 4:3 z ekipą gospodarzy, którzy nieco ospale przystapili do meczu..Miałem momentami wrażenie, że nie biora pod uwagę innego rozwiązania niż zwycięstwo..No i się zdziwili..Dziś gdy nadzieja wstąpiła w serca hokeistów Nashville wydaje mi się, ze Kanadyjczycy ją szybko zgaszą..Mam pewne obawy co do Keslera, który w ostatnim meczu dostał krążkiem w twarz...Stracił conajmniej jednego zęba i dziś będzie pewnie wyglądał jak ja po studniówce..Co ciekawe, po tej kontuzji wrócił jeszcze na lodowisko i zdążył strzelić gola dla Vancouver..Dzisiaj zagra ale czy będzie grał to co powinien?..Oby..Bo w przypadku wygranej będzie miał kilka dni przerwy na rekonwalescencję..Szczerze wierzę, że to duet bliźniaków Sedin będzie grał główne skrzypce i że to oni wepchają już dziś Canucks do finału konferencji..
Typ wygląda dośc pewnie i zasługuje na uwagę..Proszę jednak pamietać, ze NHL jest nieprzewidywalna i tu pewniaków nie ma..
Powodzenia..
//Po dziesięciu minutach pierwszej tercji Vancouver prowadziło 2:0...i nic juz nie dorzucili choc okazji było sporo..Na szczęście typ został ubezpieczony i nocka na niewielkim ✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie neguje typu na to która drużyna strzeli pierwsza trzy bramki, ale czy Vancouver wygra to spotkanie mam pewne obawy. Co prawda spotkania numer 6 nie oglądałem ale podczas wczorajszego spotkania SJS vs Detroit był dość szczegółowy skrót z tego spotkania i szybka analiza w której panowie w studiu pokazali jak na tacy straszne niechlujstwo i pełną nonszalancję ze strony Canucks. Przynajmniej 2 bramki to prezenty dla graczy Nashville, a że Joel Ward nie lubi marnować takich sytuacji to już wszyscy wiemy. Predators wracają na własny teren gdzie o dziwo zostali dwukrotnie ograni w pierwszych dwóch podejściach, dziś mają jedyną szansę aby to zmienić i jeszcze raz powrócić do Vancouver, oczywiście z przebiegu całej serii są drużyną słabszą jednak każdy mecz to inna historia i wydaje mi się że maksymalna koncentracja a także napór od początku spotkania mogą przynieść to efekt. Warto też dodać parę słów o Rinne który na początku serii był największą przeszkodą do pokonania dla Canucks, natomiast ostatnie trzy spotkania to już trochę skuteczność jednak nie jest to spowodowane słabszą formą Fina, espn wczoraj pokazał w jaki sposób Vancouver zdobyło przynajmniej 3 bramki. Sposób jest bardzo prosty, mianowicie opiera się na całkowitym zasłonięciu Rinne pola widzenia, w meczu bodajże no.3 Rinne miał duże pretensje do sędziów twierdząc iż Burrows przy jednej z bramek zablokował Fina łokciem.
Na dzisiejsze spotkanie proponuje over 5.0, seria już jest na tyle rozwinięta iż każdy każdego zna i można stwierdzić że teraz już tylko ofensywą można wygrać spotkanie. Po cichu liczę na NSH aby doprowadzili do 7 spotkania, wtedy emocje będą jeszcze większe ????
over 5.0 1.85 Pinnacle ⛔
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nashville Predators - Vancouver Canucks -&gt; Vancouver win (ML OT)[1.80][Pinnacle] ✅
Dwa zwycięstwa Predators w tej serii to i tak duży sukces. Śmiem tak twierdzić, widziałem większość z gry we wszystkich meczach i szczerze powiem, że nawet w tych zwycięskich dla Preds warunki dyktowały Orki. Smutna prawda jest taka, że Nashville nie ma warunków żeby na dobre postawić się VAN. Dobrze im wyszło wyłączenie z gry braci Sedinów i to chyba jeden z powodów dla których seria trwa dalej (Henrik -5 , Daniel -3 !). Biorąc do kupy całokształt obu zespołów wiadomo że wyżej rozstawieni Canucks mają tutaj w każdym spotkaniu przewagę i umiejętności i mentalną. Drapieżnicy nie mają kilku wartościowych napastników i to też przeszkadza, bo kto dla nich punktuje ? Ward ? Bez obrazy, ale to jest zawodnik nadający zespołowi głębi a nie prowadzący do wygranych ... dlatego to nie może trwać długo (zatrzymywanie ekipy z Kanady). W ostatnim meczu dwie bramki dla NAS padły po ewidentnych błędach w ustawieniu obrony Orek, jeśli błędów własnych unikną zawodnicy z Vancouver to może nie być co zbierać z Nashville chociaż wierzę że pożegnają się godnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 2

ufo21

Użytkownik
Will the player score at least 1 goal in the match?
The player must skate in the game for bets to stand. Including Overtime. Official statistics counts.
Kesler, R Tak 3,00 Unibet

Mi szczególnie spodobał się typ na strzelenie bramki przez Kaslera kilkakrotnie zapewniał zwyciestwo chłopak chyba jest w formie ja zaryzykuje mam nadzieje że i w tym razem obdaży swoją drużynę bramka gl.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Will the player score at least 1 goal in the match?
The player must skate in the game for bets to stand. Including Overtime. Official statistics counts.
Kesler, R Tak 3,00 Unibet

Mi szczególnie spodobał się typ na strzelenie bramki przez Kaslera kilkakrotnie zapewniał zwyciestwo chłopak chyba jest w formie ja zaryzykuje mam nadzieje że i w tym razem obdaży swoją drużynę bramka gl.
Kesler rzeczywiście trafił z formą, póki co nic nie grają Sedinowie a to właśnie Kesler staje się głównym działem Orek. Typ ciekawy aczkolwiek zawsze uważałem tego typu zagrania jako jednak zbyt dużą loterie. Dobrze stawiać na kogoś takiego w drużynach słabszych gdzie nie ma tak wyrównanej kadry (Buffalo - Vanek, Carolina - Staal) w przypadku VAN to na dobrą sprawę każda linia może zagrać na zwycięstwo.
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Detroit Wings - San Jose Sharks
Typ: 2 ML OT
Kurs: 2,10
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Przed nami kolejne starcie tych dwóch niesamowitych drużyn. Po zwycięskiej serii rekinów nad Skrzydłami i stanem 3-0 wydawało się, że już wiadomo, kto awansuje do kolejnej fazy playoff. Detroit się jednak w dwóch ostatnich meczach przełamało i zrobiło się w ogólnej rywalizacji 3-2. Główną siłą Skrzydeł jest gra w PP, czego muszą koniecznie unikać Rekiny, nie mogą dopuszczać do takiej sytuacji. Z tego co się orientuje to obydwie drużyny będą mogły wyjść w swoim najsilniejszym składzie. Jedynie Johan Franzen (Detroit), nie jest pewny swojej gry z powodu małego urazu kolana jakiego nabawił się w 5 grze. W razie czego zamiast niego mogą zagrać Hudler lub Modano.Rywalizacja jest wyrównana i tak naprawdę, każdy może wygrać ten mecz. Dzisiaj faworytem buków jest ekipa z Detroit, natomiast myślę, że San Jose nastawią się jakby miałbyć to mecz decydujący. Z całą pewnością chcą uniknąć sytuacji stresowej i nie doprowadzić do stanu 3-3. Optymalną sytuacją będzie powiedzenie dzisiaj graczom z Detroit &quot; Game over &quot; . Co do ciekawostek to w całej historii NHL, Tylko 3 drużyny (!!), które przegrywały swoją rywalizacje 0-3, potrafiły przejść do następnej rundy ( Toronto w 1942, Islanders w 1975 i Philly rok temu). Detroit to drużyna, która może polepszyć tą statystyke, ale czy jest w stanie stawić się silnym i będącym w formie Rekinom?
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów....
W tym roku te play offy przechodzą naprawdę ludzkie pojęcie,mimo ,że kibicuję gorąco Rekinom to uważam ,że Detroit wygra dzisiejszy mecz i dojdzie do siódmego meczu.Poprostu Czerwone skrzydła to ekipa typowa na play offy ,walczą do upadłego a z San Jose jakby powietrze uchodziło...coś mi to przypomina mecze Vancouver-Chicago z pierwszej rundy mam nadzieję ,że podobnie się skończy czyli drużyna co prowadziła 3-0 wygra 4-3.
Orki już czekają na zwycięzcę tej pary i jeden wniosek: dużo łatwiej im poszła druga przeszkoda czyli &quot;Wieśniaki&quot; drużyna również się rozkręca i może pomieszać nieżle.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Detroit leci do San Jose w czwartek!!
To bylo niesamowite widowisko..sledzilem je niestety tylko w telefonie..ale rano obejrze powtorke z tego horroru..dwie pierwsze tercje to bombardowanie bramki gosci..bezskuteczne..w trzeciej tercji San Jose pokonuje Howarda i wydaje sie pozamiatane..Kurs na wygrana w regulaminowym czasie jest dokladnie taki sam ja na Typ Dnia zaproponowany przez moja skromna osobe ???? i wynosi na 9 minut przed koncem meczu 23..wtedy Detroit robi to co zrobilo w poprzednim meczu i strzela 3 gole pod rzad.. ???? )BRAWO BRAWO BRAWO!!!
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Rzeczywiście, Skrzydła znowu dokonały rzeczy wręcz niemożliwej a Rekiny były już myślami w kolejnej rundzie i ponieśli za to kare ;D Teraz to Detroit lepiej mentalnie podejdą do decydującego meczu, przynajmniej będą emocje;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Spotkanie Detroit faktycznie było świetny widowiskiem ale tylko za sprawą Niemi&#39;ego który przez 1 i 2 tercję zatrzymał 32 strzały Skrzydeł. San Jose ogółem w tym spotkaniu było tłem dla gospodarzy, gdy bramkę strzelił Couture, pomyślałem że to będzie strasznie niezasłużone zwycięstwo dla Rekinów, ale na szczęście Red Wings udowodnili że są wielką drużyną. Bez wątpienia zawodnikiem spotkania był Datsyuk, jego asysta przy bramce na 2:1 to majstersztyk. Cieszy mnie również postawa Howarda, który w najważniejszym momencie powstrzymał strzał Setoguchi&#39;ego. Spotkanie numer 7 zapewne będzie osobną historią, jednak mocno wierze że Detroit uda się awansować do finału konferencji. Ogółem mój wymarzony finał to Boston vs Detroit :razz:
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Sory , że nie podaje typu , ale moją uwagę zwrócili Red Wings [pewnie dlaetgo , że kibicuje Tigers , a oni z tego samego miasta przecież]
Pytanie do znawców , odrobił ktoś w PO z 0-3 na 4-3 kiedykolwiek ??
Analogiczna sytuacja do Postseason w MLB w 2004 roku , gdzie Boston Red Sox z 0-3 zrobiło 4-3 [i wygrało nastepnie World Series po 86 latach].
Może i lepiej dla nich jak awansują , bo będą w rytmie meczowym w następnej fazie
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pytanie do znawców , odrobił ktoś w PO z 0-3 na 4-3 kiedykolwiek ??
Only three NHL teams have: Philadelphia last year, the New York Islanders in 1975, and Toronto in 1942. The defending champion Chicago Blackhawks won three straight to force a Game 7 in Vancouver in the first round this year, but then lost to the top-seeded Canucks.
Nie cwaniakuje, że to wiedziałem ale już wcześniej poszukałem ;)
Poza tym na Versusie o tym mówili niedawno. Chociaż ja jeszcze sprawdzę jedną serię bo coś kojarzę...
Edit: jednak fachowcy się nie mylili... cofnąłem się i jednak się myliłem.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co tutaj taka cisza?
Decydujący mecz o awansie do finału konferencji a tutaj brak przemyśleć? :???:
Mamy dzień przerwy więc przemyśleń może być więcej :wink:
Tak rzadko piszę a jeszcze przychodzi mi pisać post pod postem.
Najpierw trochę podsumuję :razz:
Vancouver Canucks Vs. Nashville Predators,✅

San Jose Sharks Vs. Detroit Red Wings
???
Washington Capitals Vs. Tampa Bay Lightning ✅
Vancouver może i trochę nerwowo... ale w porównaniu do poprzedniej rundy to spokojnie odprawili Nashville.
Tampa zmiażdżyła Waszyngton. Stołeczni muszą poczekać do następnego sezonu aby ponownie dostać szanse na walkę o Stanleya. Przereklamowany Waszyngton musiał ustąpić niedocenianej Tampie.
W grze mam jeszcze for fun Tampe, że wygra Stana, kurs @15 przed serią z WAS bardzo fajnie &gt; wygląda &lt;
Generalnie kibicuję Tampie, dziś for fun zagrałem, że Tampa wygra Puchar @15 w Expekcie.
W sumie od 2 lat ciągle widzę szanse na finał pucharu Boston - Detroit. Obie ekipy w moim przekonaniu mają potencjał aby zagrać w finale.
Taki właśnie finał typowałem w konkursie Stanley Cup Playoff`s w 2009 roku - tak widziałem drabinkę --&gt; &gt; klik &lt;
Wtedy połowiczny sukces był, wytypowałem DET, ale w finale ulegli PIT.
W tym roku chciałbym zobaczyć finał Tampa - Detroit.
Tampa nie będzie miała łatwej przeprawy z Bostonem ale sądzę, że są w stanie przejść Miśków.
Wydaje mi się, że Vancouver jeśli trafi na San Jose to awansuje do finału. Zatem w mojej ocenie Detroit będzie trudniejszym rywalem, ale najpierw muszą stać się 4 drużyną w historii (post wyżej wymienia trzy poprzednie), która podniesie się z 0-3 na 4-3.
Tampa pokazuje charakter, gdzie od serii 1-3 z Pingwinami wygrali 4-3 a dalej 4-0 z WAS.
Czekam na wygraną w serii przez Detroit bo i dubelek mi ciągle &quot;wisi&quot; a o kontrze na wygraną SJS jakoś nie chce mi się myśleć :wink:
Reasumując mam nadzieję, że DET potwierdzą moje wcześniejsze słowa...
gram na maszynkę do wygrywania w PO - Detroit
Chociaż porażka była blisko.
Zachęcam do dyskusji ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom