>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
BTW:Obecnie chyba tylko jeden Polak gra w NHL,własnie w teamie z NY o ile sie nie myle,także mamy Polaka w Play Offach
Niestety Wojtek Wolski, o którego Ci chodzi, to nie Polak lecz Kanadyjczyk polskiego pochodzenia. Często jest to mylone/błędnie podawane przez pseudo dziennikarzyny, mimo że Wojtek urodził się w Zabrzu i bywa w naszym kraju to jego gra dla reprezentacji chociażby jest niemożliwa.
 
klepor 97

klepor

Użytkownik
No rzeczywiście ,chyba nawet ostatnio w publicznej TV jakiś dziennikarz mówił o nim jako byłby to Polak.Tym się zasugerowałem.
Mniejsza o to,jakiś tam Polski akcent w playoffach jest.
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Ja zapamiętam mecz Tampa Bay Lighting vs Philadelphia Flyers na poczatku sezonu jakoś przegrany przez lotników 8:7. Znakomite widowisko, świetne intwerwencja bramkarzy, mnóstwo bramek i jak to już bywa w NHL prowadzenie 4 bramkami Phil, którzy ostatecznie przegrali. Naprawdę miło wspominam to spotkanie.

Rozczarowany jestem Dallas, którzy po dokonanych transferach w lutym grali imponująco i wygrywali z każdym. Ostatecznie przytrafiło się pare kontuzji, gwiazdy wyszły z rytmu meczowego i przez co stracili szansę na awans.

Podobało mi się też przebudzenie New York Islanders oraz New Jersey Devils, którzy w połowie lutego, w marcu, kwietniu zagrali na prawdę na wysokim poziomie i z końca tabeli uciekli na miejsca.

Chciałem również wskazać postać, która się wyróżniała zapadła mi w pamięć, ale jednak trochę ich było i myślę, że nie ma sensu się rozpisywać. Szkoda mi jedynie kontuzji Crosbyego, bo kto wie co by się stało, gdyby nie rozsypała się defensywa i ofensywa Pingwinków. Myślę, że walczyliby oni o pierwsze miejsce, bo potencjał mieli ogromny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aquarius24 164

aquarius24

Użytkownik
To i ja dorzucę swoje trzy grosze choć nigdy się tutaj nie udzielałem, nie udzielałem ponieważ hokej nie był jakąś moją ulubioną dyscypliną. Temat jednak bacznie obserwowałem od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że chyba złapałem to &quot;coś&quot; Na nie których Waszych typach wyszedłem na ✅ na niektórych niestety przegrałem ale taki jest sport i nie ma w nim pewniaków a i faworyci czasem zawodzą. Dziękuję Wam wszystkim za typy i analizy, za te wygrane i za te przegrane, chylę czoła, wielki szacun Panowie i już z niecierpliwością czekam na kolejny sezon. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom