>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
Baqu 754,4K

Baqu

Forum VIP


&gt;&gt;&gt; Oficjalna strona NHL.com &lt;&lt;&lt;


Przypomnienie sezonu 2009/2010​


RUNDA ZASADNICZA:​







Ostateczna drabinka Playoff wraz z wynikami.




Pucharu Stanleya broni Chicago Blackhawks


Kursy na zwycięzcę Pucharu Stanleya -bwin:



Kluby:




&gt;&gt;&gt; Anaheim Ducks &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: Honda Center (17,174)




&gt;&gt;&gt; Atlanta Thrashers &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Philips Arena (18,545)





&gt;&gt;&gt; Boston Bruins &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 5
Arena: TD Banknorth Garden (17,565)





&gt;&gt;&gt; Buffalo Sabres &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: HSBC Arena (18,690)





&gt;&gt;&gt; Calgary Flames &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: Pengrowth Saddledome (19,289)





&gt;&gt;&gt; Carolina Hurricanes &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: RBC Center (18,639)



&gt;&gt;&gt; Chicago Black Hawks &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 4
Arena: United Center (20,500)





&gt;&gt;&gt; Colorado Avalanche &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 2
Arena: Pepsi Center (18,007)





&gt;&gt;&gt; Columbus Blue Jackets &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Nationwide Arena (18,144)




&gt;&gt;&gt; Dallas Stars &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: American Airlines Center (18,532)





&gt;&gt;&gt; Detoit Red Wings &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 11
Arena: Joe Louis Arena (20,066)





&gt;&gt;&gt; Edmonton Oilers &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 5
Arena: Rexall Place (16,839)





&gt;&gt;&gt; Florida Panthers &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: BankAtlantic Center (19,250)





&gt;&gt;&gt; Los Angeles Kings &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Staples Center (18,118 )





&gt;&gt;&gt; Minnesota Wild &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Xcel Energy Center (18,064)





&gt;&gt;&gt; Montréal Canadiéns &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 24
Arena: Bell Centre (21,273)





&gt;&gt;&gt; Nashville Predators &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Sommet Center (17,113)






&gt;&gt;&gt; New Jersey Devils &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 3
Arena: Prudential Center (17,625)





&gt;&gt;&gt; New York Islanders &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 4
Arena: Nassau Coliseum (16,234)





&gt;&gt;&gt; New York Rangers &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 4
Arena: Madison Square Garden (18,200)





&gt;&gt;&gt; Ottawa Senators &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Scotiabank Place (19,153)






&gt;&gt;&gt; Philadelphia Flyers &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 2
Arena: Wells Fargo Center (19,536)





&gt;&gt;&gt; Phoenix Coyotes &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Jobing.com Arena (17,799)





&gt;&gt;&gt; Pittsburgh Penguins &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 3
Arena: Mellon Arena (16,940)





&gt;&gt;&gt; San Jose Sharks &lt;&lt;&lt;
Stanley Cups: 0
Arena: HP Pavilion (17,496)





&gt;&gt;&gt; St. Louis Blues &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Affiliates: Peoria Rivermen (AHL), Alaska Aces (ECHL)
Arena: Scottrade Center (19,022)




&gt;&gt;&gt; Tampa Bay Lightning &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 1
Arena: St. Pete Times Forum (19,758 )





&gt;&gt;&gt; Toronto Maple Leafs &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 13
Arena: Air Canda Centre (18,819)




&gt;&gt;&gt; Vancouver Canucks &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: General Motors Place (18,630)





&gt;&gt;&gt; Washington Capitals &lt;&lt;&lt;

Stanley Cups: 0
Arena: Verizon Center



Zabawa o najcenniejsze trofeum w świecie NHL trwa przez wiele miesięcy. Która drużyna w tym sezonie osiągnie hokejowe szczyty ?




:hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: Zapraszam do pisania analiz i dyskusji w temacie. :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
No to Panowie doczekaliśmy się ... sezon zasadniczy uznaje za (prawie) otwarty ;)

Póki co harmonogram na tzw. &quot;openery&quot;



 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Edmonton Oilers - Calgary Flames -&gt; Calgary win (ML) [1.99][Pinnacle] ⛔
W Edmonton tragizm z poprzedniego sezonu raczej się nie powtórzy, skład został mocno wzmocniony paroma &quot;prospectami&quot; a i o masę kontuzji jaka trapiła w poprzednich rozgrywkach olejarzy będzie trudno. To wcale nie znaczy że w EDM będzie od początku kolorowo, chociaz pre season wyszedł im całkiem nieźle i w 6 meczach zanotowali cztery wygrane to właśnie dwie porażki odnieśli grając przeciwko Płomieniom z Calgary. Flames nie zrobili na mnie korzystnego wrażenia ściągając do klubu weteranów pokroju Jokinena i Tanguaya, jednak 100 % wygranych w przedsezonowych meczach i dobra solidna postawa we wszystkich formacjach zmusiła mnie do przemyślenia sprawy po raz drugi. CGY nie uszczuplili swojej kadry o znaczące nazwiska a jak sądze Jokinen czy Tanguay doskonale czują się w towarzystwie Iginlii, na otwarcie sezonu trzeci w ostatnim czasie mecz przeciwko Olejarkom - w tych towarzyskich rozgrywkach grano już pełnymi składami bez oszczędzania kogokolwiek, dziś wychodzi więc na to że to Płomienie wygrają psując otwarcie sezonu w Edmonton.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens

bramki over 5,5
kurs: 1,86
Betsson

Trudno inaczej nazwać takie spotkanie jak &quot;derby Canady&quot;. Dwie legendarne ekipy NHL spotkają się w Toronto w hali Air Canada Centre. Ciężko jest typować pierwsze mecze na wygrana lub przegraną konkretnej drużyny dlatego w tym spotkaniu pewniejsze wydaje się być typowanie na over 5,5 w bramkach wliczając OT i SO. Co mnie skłoniło do typowania takiego zakładu...znakomita forma kilku hokeistów w grach preseason. Należą do nich: Kessel 6+4 (TOR) , Plekanec 6+3 (MC) oraz Kulemin (TOR) z 5 bramkami w meczach kontrolnych. Cała trójka należy do ścisłej czołówki strzelców podczas gier kontrolnych. W bramce Canadiens w dzisiejszym spotkaniu pojawi się Price moim zdaniem aktualnie jeden z najmniej pewnych w swoich interwencjach goalie w NHL dodatkowo po przebytej chorobie. Goalie MC będzie miał bardzo trudne zadanie przeciw niemu stanie niezwykle ofensywna drużyna Klonowego Liścia, która pokazała już nie raz, że atak to najlepsza obrona. Versteeg, Kessel, Phaneuf oddają grad strzałów na bramke przeciwnika.

Mój typ: Over 5,5
 
M 0

mateqi

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
Typ:1
Kurs:1,95
Buk:betsafe
Wkoncu fani NHL doczekali sie inaguracyjnego meczu, dalsza czesc 1 kolejki zostanie rozegrana w nocy. Faworyzowany do mistrzostwa Pittsburg podejmie u siebie Philadelphie. H2h przemawia znaczaco : 14 wygranych 2 remisy 4 porazki u siebie. Takze widac jaka przewaga maja gospodarze. W poprzednim sezonie rowniez byli faworyzowani do mistrzostwa ale nie wyszlo, czas to zmienic. Mysle ze na inauguracyjny mecz gospodarze nie pozwola sobie odebrac punktow i beda chcieli wygrac i to dosc wysoko. Jest to bardzo mozliwe maja u boku takie gwiazdy jak Crosby czy Malkin powinno pojsc wszystko zgodnie z planem. Najwazniejsze jest zeby wejsc dobrze w sezon i wygrac 1 spotkanie. Druzyna gospodarzy bardzo dobrze sobie radzila rownize w meczach przedsezonowych takze mysle ze nie beda mieli wiekszych problemow z Philadelphia
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Edmonton zagrało świetny mecz ... Naprawdę świetny.
Wiedziałem że Olejarki tak słabo jak w tamtym roku już grać nie będą, wiedziałem że tych kilku niezwykle utalentowanych młodzieńców robi sporą różnice, a mimo to ich styl gry, szybkość i precyzja wywarły na mnie ogromne wrażenie ...
Co prawda obicie &quot;dziadków&quot; z Calgary jeszcze nie znaczy że o teamie z EDM można mówić jako o czarnym koniu, ale zobaczymy co kolejne tygodnie przyniosą.
A Płomienie pospinały się na pre season a na otwarcie zostały totalnie zgaszone ????
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam serdecznie fanów nhl
Jak co roku przy starcie uważam ,że gra gdzieś do 20 kolejki powinna być bardzo ostrożna chyba ,że ktoś nastawia się na niespodzianki ,przy odrobinie szczęścia można trochę ukłuć.
W tamtym sezonie do mistrza typowałem dwie ekipy ,jedna zdobyła mistrza a druga to chyba największe rozczarowanie ubiegłorocznych play-off,więc może w tym roku trafią z formą - to oczywiście Washington Capitals a na drugą ekipę co liczę to San Jose,i taki finał wg mnie będzie.
Po drodze oczywiście dużo się wydarzy , ale miałbym prośbę ,czy mógłby ktoś wkleić co się dzieje u Ottawy Senators , bo porzednie 2-3 sezony mieli padaka,a kiedyś pamiętam to bardzo dobra ekipa była
Z góry dziękuję,życząc udanego sezonu noi wygranych......proszę jednak nie zapominać ,że to nhl i tu nie jeden sobie&quot;zęby&quot; połamał.................szczególnie na &quot;pewniakach&quot;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witaj crossmen
Myślałem, że mam deja vu :]
http://forum.bukmacherskie.com/f274/nhl-sezon-2009-2010-a-34109-2.html#post1232514
Co roku pytasz o Senatorów. Obyś i w tym roku nie zakończył na jednym poście w temacie ;)
Skład Ottawy masz tutaj http://espn.go.com/nhl/team/roster/_/name/ott/ottawa-senators
Wielkich zmian nie ma. Chyba nie należy się spodziewać większych zmian w wynikach. Pewnie cały czas pamiętasz czasy gdy Ottawa szła jak burza w PO w 2007 roku... aż w finale natrafili na Anaheim i dość gładko przegrali walkę o Stanleya... Te czasy tak szybko chyba nie wrócą do Ottawy. Kanadyjskie zespoły już chyba 15 lat nie zdobyły Stana... i chyba w tym sezonie też będzie ciężko.
Pozdrawiam
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Dzięki , postaram się , choć akurat w tamtym roku po średnim początku , odpuściłem sobie całkiem nhl , coś przestałem czuć tą ligę,w moim odczuciu coraz więcej tu remisów,gdzie jeszcze parę lat temu było ich dużo mniej ( chyba po zmianie przepisów tak się stało) a wcześniej swoją grę opierałem na strzałach 1,2 . natomiast gra z dogrywką+karne z kolei kursy nie do przyjęcia przynajmniej dla mnie.Under/Over też przeszedł metamorfozę bo kiedyś na underach nawet 0-4 gola można było pociągnąć a teraz niestety linia 5,5 bywa za mała,i ciężko nawet sensowną progresję skleić.
Ale cóż powalczymy w tym sezonie , zobaczymy jak to wyjdzie
Drogi Lordzie a jak ty widzisz tegoroczny sezon jakiś typ na finał?
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Drogi Lordzie a jak ty widzisz tegoroczny sezon jakiś typ na finał?
&quot;Lord&quot; odpisze ci później natomiast ja mogę napisać coś od siebie. Jeżeli chodzi o upatrywania na tegoroczny finał to jest za wcześnie, jednak można pobawić się w typowanie ekip do czołówki swoich konferencji. I tak jak w poprzednim sezonie w Eastern Conference za faworytów uważam Washington Capitals oraz Pittsburgh Penguins. Natomiast jeśli chodzi o Western Conference to tutaj w gronie faworytów stawiam San Jose Sharks, Canucks no i liczę na Chicago.
PS: Odisio nie martw się też &quot;przejechałem się&quot; na Calgary:grin:
/ Ależ ja się nie martwię ;) gratulacje dla Edmonton, podziwiam styl w jakim rozpoczęli sezon - Odisio
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dzięki , postaram się , choć akurat w tamtym roku po średnim początku , odpuściłem sobie całkiem nhl , coś przestałem czuć tą ligę,w moim odczuciu coraz więcej tu remisów,gdzie jeszcze parę lat temu było ich dużo mniej ( chyba po zmianie przepisów tak się stało) a wcześniej swoją grę opierałem na strzałach 1,2 . natomiast gra z dogrywką+karne z kolei kursy nie do przyjęcia przynajmniej dla mnie.Under/Over też przeszedł metamorfozę bo kiedyś na underach nawet 0-4 gola można było pociągnąć a teraz niestety linia 5,5 bywa za mała,i ciężko nawet sensowną progresję skleić.
Ale cóż powalczymy w tym sezonie , zobaczymy jak to wyjdzie
Drogi Lordzie a jak ty widzisz tegoroczny sezon jakiś typ na finał?
Crossmen tak jak wyżej jest napisane. Za wcześnie jest na takie prognozy. Poza tym sam zobacz. Nawet wraz ze startem playoffów jest ciężko przewidzieć. WAS, SJS... ekipy które okazywały się najlepsze po sezonie zasadniczym kończyły zabawę na pierwszej rundzie. Skoro mając przegląd gry spośród ponad 80 meczów sezonu zasadniczego nie można łatwo wytypować finału to co dopiero przed sezonem? ;)
Chicago sięgnęło dna kilka lat temu. Dzięki temu dostali pick #1 w drafcie, dostali Kane&#39;a. Po kilku latach zdobywają Puchar. NHL nie zna monotonii jak choćby w piłce, w Hiszpanii w walce o tytuł liczą się tak naprawdę Barcelona i Real. W NHL szanse na Puchar można spokojnie przypisać nawet 10 zespołom.
Ja czekam na przebudzenie &quot;mojego&quot; zespołu, który sięgnął dna, dostali pick #1, wybrali Stamkosa... reszta składu źle nie wygląda, może ten sezon będzie lepszy dla nich.
Pozdrawiam
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Wiem ze nie powinno sie pisac po meczu, ale bylem pewny ze Edmonton ograja Calgary, ktorych osobiscie obok New Jersey i Montrealu najbardziej nie lubie z calej NHL :grin: Calgary to dla mnie taki hokejowy zlepek, nie wroze im niczego pozytywnego w tym sezonie, natomiast Oilers who knows:cool:
/ Rzeczywiście, pisanie po meczu nie jest mile widziane. Nie odzywałeś się przed spotkaniem to i po zachowaj takie rewelacje o &quot;pewności&quot; dla siebie. ???? Twoje typowanie wypada bardzo pozytywnie więc skupmy się na tym - Odisio
Ok, po tym jak Baqu zwrocil mi uwage, w tym dziale rowniez bede podawal swoje typy. Zeby bylo precyzyjnie to wklejam od razu typ z wczoraj (a wiec zeby nie bylo nieporozumien, to nie jest typ na Caroline w dzisiejszym meczu, to typ wklejony z wczoraj).

A wiec:
#1
CAR@MIN Carolina ML 2.09 [Pinnacle] 4-3 ✅
Rozpoczynamy sezon zasadniczy! Narazie tylko ten jeden typ, poniewaz nie zdaze juz podac innych przed meczem (ktory zaczyna sie juz o 18:00 czasu polskiego). Mimo ze mecz rozgrywany jest w Europie, to Wild sa formalnie gospodarzem, stad tez wyzszy kurs na Caroline, z czego postanowilem skorzystac... Wild nie wygrali w preseason games ani razu z zadnym teamem NHL, a prawie wszystkie spotkania grali w najsilniejszym skladzie. Goalie &#39;Canes Cam Ward jest w wybornej formie o czym trabi sztab szkoleniowy, mamy tez paru mlodych glodnych gry zawodnikow, mysle ze to wlasnie oni przesadza o zwyciestwie nad Minnesota, ktora ma wlasciwie taki sam sklad jak w zeszlym sezonie. Go Canes
#2
SJS@CLB San Jose ML 1.606 3-2 ✅
WSH@ATL Washington ML 1.625
2-4 ⛔

AKO 2.61
[Pinnacle] ⛔
Dzisiaj pierwszy w regular season dubelek Mysle ze San Jose Sharks powinni poradzic sobie z Columbus, ktory w preseason games wygrane przeplatal z porazkami, jednak ani razu nie wygral z naprawde klasowa druzyna jaka jest San Jose (przegrywal z Washington Capitals i Pittsburgh Penguins). SJ powinno mocno zaczac sezon. Podobnie jak Washington, ktory dzisiaj gra w Atlancie. Trzeba przypomniec ze Caps wygrali wszystkie 6 meczow z Thrashers w poprzednim sezonie. Oczywiscie, Atlanta ma kompletnie zmieniony sklad w porownaniu do tego z poprzedniego sezonu, ale patrzac na ich gre w meczach przedsezonowych mysle, ze w nowym sezonie moze byc gorzej niz w 2009/10...

singles: 1-0-0 [100%]
doubles: 0-1-0 [0%]

EDIT: DOCHODZE DO WNIOSKU ZE NIE BEDE PODAWAL STAWEK BO TEN TEMAT NIE JEST STWORZONY W TYM CELU, JESLI KTOS BEDZIE CHCIAL ZOBACZYC KONKRETNE KUPONY JAKIE GRAM WEJDZIE SOBIE W MOJ TEMAT NHL PODANY W SYGNATURZE:cool:
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Dobra to i ja coś &quot;skrobnę&quot; choć będzie skromnie, bo to dopiero początek sezonu. Na dzisiejszą noc podobnie jak OrngCrsh wybrałem spotkanie Atlanta Trashers - Washington Capitals i typ na końcowe zwycięstwo Washington. Jeśli chodzi o Preseason Trashers to faktycznie nie był on udany, ale jak to często bywa spotkania przedsezonowe często bywają zmylne. Jednak myślę, że mocno zmieniona drużyna Atlanty nie da rady &quot;Stołecznym&quot;. Nie ma się co oszukiwać, ale oczekiwania kibiców Washington są spore, bowiem jak to sami piszą w tym sezonie liczy sie tylko Puchar Stanley&#39;a. A nie ma nic lepszego jak udanie rozpocząć sezon, warto dodać, że hokeiści Washington Capitals w ostatnich ośmiu bezpośrednich starciach z Atlantą Trashers wygrali wszystkie osiem ;) W Preseason też radzili sobie o niebo lepiej niż gospodarze dzisiejszego spotkania, tak więc stawiam na wygraną gości KZ.
Atlanta Trashers - Washington Capitals ML 1.50 Betsafe ⛔
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
-

New Jersey Devils - Dallas Stars
typ: 1
kurs: 1,80
betsson

Kovalchuk, Zajac, Parise .... kto by nie chciał mieć takiej lini w swoim teamie. Właśnie takie zestawienie jest przygotowywane na pierwszą linie NJD. W bramce stary wyjadacz Brodeur. Po drugiej stronie niezły Lethonen, ale gorzej wyglądają armaty Gwiazd. Brak Modano to duża strata. Czy znajdzie sie odpowiednie wsparcie dla Richardsa ? Dziś poznamy dopowiedz na te i inne pytania. Porównując składy i siłę ataku Diabły powinny sobie bez problemu na własnej tafli poradzić ze Stars. Ciężko cokolwiek więcej napisać przed pierwszymi meczami tych ekip, ale wydaje mi się, że to najpewniejszy typ na dzisiejszy wieczór...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pora rozpocząć sezon NHL w moim wydaniu :razz:, wczoraj niestety chyba tylko ja nie miałem dostępu do forum przez cały dzień, no ale nic zdarza się i tak.
Dzisiejsza noc zapowiada się dość ciekawie ponieważ zobaczymy na lodzie Detroit, New Jersey a także Capitals i na pewno wszyscy zastanawiają się jak owe drużyny rozpoczną sezon.
Ja postanowiłem skupić się na spotkaniu, które raczej pozostaje w cieniu pewnie ze względu na to że nie były to topowe ekipy poprzedniego sezonu. Spotkanie Ottawa Senators kontra Buffalo Sabres, do końca nie wiadomo czego mamy się spodziewać ponieważ spotkania preseason zbyt wielu odpowiedzi nam nie dały.
W mojej ocenie większe szansę na zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu mają goście z Buffalo którzy w swoich szeregach mają najlepszego bramkarza poprzedniego sezonu, a także kilka wzmocnień które mogą dość znacznie podnieść efektywność gry, mowa tu o Jordanie Leopoldzie i Robie Nidermayerze. Poza tym w zespole nie ma żadnych urazów ani wykluczeń także można jasno stwierdzić że Buffalo jest gotowe do kolejnego długiego sezonu.
Nie wiem na ile jest to potwierdzone ale bardzo możliwe że dziś w szeregach Ottawy nie zobaczymy Jason&#39;a Spezzy, który w środę nabawił się drobnego urazu. Gospodarze oczywiście również nie są na straconej pozycji ponieważ przed sezonem ściągnęli do swej drużyny Gonchara który ma być kierownikiem defensywy, a pod nieobecność Filipa Kuby, który nadal/po raz kolejny jest kontuzjowany, na pewno Gonchar będzie przydatnym ogniwem.
Podsumowując ten krótki wstęp, na faworyta kreowani są gospodarze jako że grają we własnej hali, jednak sądzę że Buffalo przy swej bardzo zdyscyplinowanej i poukładanej grze nie pozwoli dziś na zbyt wiele Senatorom. Sabres w tym momencie wydają się być optymalni pod względem doboru zawodników na odpowiednie pozycje.
Mam nadzieję że moje przemyślenia odnajdą odzwierciedlenie podczas spotkania ;)
Buffalo Sabres ML ✅
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
A tak poza tym to brawo Drozdy, pokonanie Caps w &quot;openerze&quot; to jest coś ????
Musze przyznac ze mnie zadziwili... Zrozumialbym gdyby wygrali po meczu zycia swojego bramkarza albo w jakis inny szczesliwy sposob, ale oni po prostu byli lepsi. Gdyby nie Neuvirth spokojnie moglo byc 7-2:grin: Ovechkin, Semin i Backstrom zupelnie wylaczeni z gry hehe
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Sobotnia noc obfituje nam w wiele spotkań i duże emocje. Po wczorajszym dniu mam trochę mieszanych uczuć dlatego dziś zdecydowałem się na trochę luźniejsze typy i pierwszym z nich będzie over 6.0 w spotkaniu Islanders vs Stars, a drugi to ML Flayers.
Krótka charakterystyka: Wyspiarze jak dobrze wie każdy fan NHL mają po raz kolejny dość spore problemy z kontuzjami i dlatego przez dłuższy czas nie zobaczymy na lodzie Okopso i Streit&#39;a. Do bramki wraca Di Pietro który w tamtym sezonie więcej razy bywał w gabinetach lekarskich niż na lodzie także jego dyspozycja tez do końca nie jest znana. Jednak mimo tych problemów sądzę że Islanders na czele z Tavaresem będą chcieli się pokazywać z jak najlepszej strony i w tym upatruje otwartych spotkań z ich udziałem, dziś rywalem jest Dallas które wczoraj w dobrym stylu rozjechało Devils w dogrywce 4:3, odszedł Modano i Gwiazdy zdają się łapać nową jakość, nie twierdzę że dziś będą znów tak skuteczni jednak wcale to że grali wczoraj nie skazuje ich na ciężkie męki w dzisiejszym spotkaniu. Tak jak pisałem liczę na otwarty pojedynek i te 6 bramek minimum ponieważ to dopiero początek, więc trzeba się bawić grą :razz:
Flayers zdają się być jedną z nielicznych ekip która w sezon może wejść z dużym przytupem bez większych zmian, co więcej jak zwykle problemy z goalie, ale to nie jest dla nich przeszkoda nie do przeskoczenia, Lotnicy tworzą mocny kolektyw który prawdopodobnie będzie chciał powtórzy historię z poprzedniego sezonu gdzie też zaczęli dość dobrze.
Po drugiej stroni najgroźniejszy w ekipie Nutek wydaję się być Halak, dlatego tez typ ML.
Na dziś to tyle :razz:
Pozdrawiam.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
New York Islanders - Dallas Stars -&gt; Dallas win (ML) [1.86][bet365] ✅
Dużo o meczu wspomniał już JR08. Wyspiarze mocno osłabieni, jeszcze przed sezonem wypadły im dwie ważne postacie ze składu i z ich kadrą ciężko będzie myśleć o solidnych zastępstwach dla nich. Opener to opener na własnym lodzie będą walczyć i starać się, muszą liczyć na Tavareza ale ten jak mniemam może cierpieć na syndrom &quot;drugoroczniaka&quot; i zagrać słabiej (zbyt duże oczekiwania?). Dallas bardzo ładnie zagrało przeciwko Diabłom, druzyna zaczęła przebudowę ale to wcale nie oznacza pociągniecia za sobą słabszych wyników wręcz przeciwnie może być to nawet przełomowy sezon dla Gwiazd. Wyrównana kadra i ambitna postawa będzie kluczem do odniesienia zwycięstwa nad nowojorczykami.

Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings -&gt; over 5,5 goal [1.76][bet365]
⛔
Obrońcy tytułu zaczęli od przegranej i z pewnością jest to pewnego rodzaju rozczarowanie. Osobiście nie sądzę żeby byli tak mocni jak przed rokiem chociaż PO powinni osiągnąć z przysłowiowym palcem wsadzonym gdzieśtam. Detroit wystartowało świetnie, bardzo podobała mi się ich gra i widać że ten początek rozgrywek może należeć do nich. Nie odważe się wskazywać tutaj faworyta, biorąc pod uwagę kontuzje Campbella (ważnego obrońcy CHI) i obecność co tu dużo mówić dla mnie dosyć niepewnego Turco w bramce, myślę że zobaczymy dziś wiele bramek.
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Edmonton Oilers - Florida Panthers Over 5.5 @ 2.10 Bwin

Nafciarze mecz rozpoczynający sezon 10/11 mają już za sobą, wygrana z Calgary w dobrym stylu pozwala myśleć, że Edmonton raczej nie zrobi nam powtórki z ubiegłorocznej kampanii NHL. Oilers zaprezentowali się bardzo dobrze ofensywnie, która bez wątpienia jest najmocniejszym formacją. Hamsky, Horcoff w pełnej dyspozycji do tego młode wilki jedynka draftu Hall, Paajarvi i Eberle dają przyszłość drużynie. Jeśli chodzi o defensywę to jest trochę słabiej. W meczu z Flames było trochę szczęścia i dobrej formy Khabibulin&#39;a bo Calgary oddało prawie 40 strzałów na bramkę Edmonton. Floryda wielkich kroków w przód nie poczyniła raczej w tył bo oddała jednego z najlepszych swoich napastników Horton&#39;a do Bruins. Koty to ani zespół ofensywny, ani typowo defensywny. Lider bramkarz Vokoun, który ratuje Pantery. Do ataku wrócił już raczej na dobre David Booth, w linii z Weiss&#39;em może tak źle nie będzie. Opener dla Floridy, na pewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony. Oilers raczej zbytnio nie postawi na obronę i powinno dać prace czeskiemu brakarzowi, a Kotki błędy obrony Nafciarzy mam nadzieje wykorzystają, więc liczę na paczkę bramek w Rexall.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom