>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
botshek 360

botshek

Użytkownik
Większość bramek z PP ? Na dwa mecze i 10 bramek, równo dwie są zdobyte w Power Play ... nie mówię że to jakoś szczególnie źle bo nawet dobrze ale na pewno nie jest to &quot;większość bramek&quot;.

Co do dzisiaj to na mocnych w grze w przewagach mi nie wyglądali, no ale jak mieli na tacy sytuacje 5 on 3 to już trzeba wykorzystać ...
hmm chyba ktoś z nas ma błędne dane wg NHL Islanders zdobyli 10 bramek z tego 5 w PP i są w tym najlepsi jak na tą chwilę w lidze.

z Dallas zdobyli 3 bramki w PP na 4
z Rangers zdobyli 2 bramki w PP na 6

jak na moje oko to dosyć dużo ;)
ewentualnie to słowo &quot;większość&quot; może być nie na miejscu, ale pisząc je miałem na myśli mecz z Dallas

Panie Moderatorze prosze nie wprowadzać ludzi w błąd ;)
/ Jasne źle popatrzyłem , rzeczywiście w sumie pięć goli na 10 z PP to już spora skuteczność. Ale wciąż nie większość ;P - Odisio
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Emocje związane z &quot;dziadostwem&quot; prezentowanym przez NYR już opadły, więc trzeba wybrać coś rozsądnego na noc.
Z konkretniejszych propozycji myślę że można się zdecydować na Flayers ML i Vancouver ML.
Obie drużyny przegrały swoje ostatnie spotkania po dogrywkach, Phila natrafiła na duży opór ze strony Jaroslava Halaka, zaś Orki nie trafiły z pierwszym spotkaniem i dały się ograć ekipie z LA. Dziś rywale zdecydowanie różniący się od poprzednich, Lotnicy podejmą Colorado o którym można powiedzieć tylko tyle że ograli w pierwszym spotkaniu zwycięzce Stanleya, ale tego nie brałbym za wyznacznik przed dzisiejszym meczem ponieważ wszyscy dobrze wiemy że obecne Chicago znacznie różni się od tego z przed kilku miesięcy. Myślę że na razie nie ma co wymyślać niestworzonych rzeczy i za Philą przemawia to że grają u siebie, w ostatnich meczach może nie prezentowali się jeszcze pięknie, jednak tak jak pisałem pisałem poprzednim razem, Flayers tworzą kolektyw który w Wachovia Center jest bardzo wymagającym przeciwnikiem.
W Vancouver właściwie obeszło się bez większych zmian, więc skład zachowany, dyspozycja w pre o niczym nie mówi, dlatego dziś po prostu liczę na ich pierwszą wygraną, a sytuacja wydaje się być ułatwiona ponieważ Pantery jadą z Edmonton gdzie wczoraj przegrali z Oilers, zatem grają drugi dzień z rzędu i jestem zdania iż lepiej na tym wyjdą gospodarze. Poza tym większy potencjał po stronie VAN, także pora wygrać ponieważ z tego co kojarzę Orki są ostatnią drużyną z Kanady która jeszcze nie odniosła zwycięstwa :razz:

Philadelphia Flayers ML✅
Vancouver Canucks ML✅

E: Niestety moje niedoinformowanie z tą nową halą :razz:
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja bym nie byl takim optymista jesli chodzi o PHIL... dzis w bramce gospodarzy ponownie zagosci pan Bobrovsky... daj Boze zeby zagral dobry mecz bo mam go w Fantasy jednakze, wcale sie nie zdziwie jak dzis chlopak nie wytrzyma presji, pierwszego znakomitego wystepu. Lawiny, graja ladnie w ataku i napewno do ogorkow zaliczyc ich nie mozna. Ladny atak plus slaba obrona... mnie tam bardziej niz PHIL ML to pachnie over&#39;em 5.5✅✅✅...
pozdrawiam.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Ja również widzę kompletnie inaczej niż JuanRoman oba mecze. Dla mnie to właśnie Lawiny prezentują naprawdę ciekawy i skorygowany hokej a patrząc na ostatni mecz PHI z STL to tak średniawo.
Do tego Anderson ładnie broni a ze potrafił nie raz mecz wygrać w poprzednim sezonie to chyba nie muszę nikomu przypominać. Jak dla mnie atak PHI jest za słaby, żeby ogarnąć Lawiny a dokładniej defensywę i Andersona.
Jako niespodziankę dzisiejszej nocy upatrzyłem sobie FLA w meczu przeciw VAN ;] niestety nie mam czasu się rozpisywać ????
No i oczywiście jestem za BUF ???? poprawią te głupie błędy w obronie i będzie ciekawy mecz z CHI mam nadzieje ze Turco powinie się kilka razy noga hehe ;)

Pozdrawiam M.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Myślę że na razie nie ma co wymyślać niestworzonych rzeczy i za Philą przemawia to że grają u siebie, w ostatnich może nie prezentowali się jeszcze pięknie, jednak tak jak pisałem pisałem poprzednim razem, Flayers tworzą kolektyw który w Wachovia Center jest bardzo wymagającym przeciwnikiem.
Philadelphia Flayers ML
Pierwsza sprawa, hala Philly to juz nie Wachovia Center tylko Wells Fargo Center;) Nie zmienia to jednak faktu ze Flys w poprzednim sezonie byli w niej bardzo grozni, szczegolnie w playoffs!:cool: Dodatkowo spodziewam sie dzisiaj efektownej ceremonii rozpoczecia sezonu u siebie, na pewno takie show potrafi pozytywnie wplynac na morale gospodarza (przypomina mi sie wczorajszy home opener w Calgary, w ktorym Flames, mimo ze sa slabszym teamem, zdolali ograc LA Kings... Kolejna sprawa, prawdopodobnie wraca do skladu Pronger, a wiec wreszcie bedzie caly kolektyw! Zgadzam sie z typem JuanRomana, ale albo odpuszcze ten typ (samo ogladanie mi wystarcza hehe) albo polacze go w dublu z Washingtonem za mala stawke:cool:
GO FLYERS
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Podczas dzisiejszego spotkania Buffalo Sabres - Chicago Blackhawks doszło do &quot;potężnego&quot; hita Hjalmarssona na zawodniku Szabli - Jason Pominville. Zawodnik nie mógł kontynuować gry, a co gorsze Pominville dostał wstrząśnienia mózgu. Ciekawe na ile spotkań zostanie zawieszony Niklas Hjalmarsson:kwasny4565:
Buffalo Sabres forward Jason Pominville suffered a concussion during the first period of Monday night&#39;s game against the Chicago Blackhawks at HSBC Arena. Pominville, 27, did not have the puck when he was driven into the boards by Chicago defenseman Niklas Hjalmarsson. The Swedish blueliner was given a five-minute major penalty for boarding and a game misconduct. Pominville, who did not go to the hospital, will not return to the game.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Podczas dzisiejszego spotkania Buffalo Sabres - Chicago Blackhawks doszło do &quot;potężnego&quot; hita Hjalmarssona na zawodniku Szabli - Jason Pominville. Zawodnik nie mógł kontynuować gry, a co gorsze Pominville z wstrząsem mózgu trafił do szpitala. Ciekawe na ile spotkań zostanie zawieszony Niklas Hjalmarsson:kwasny4565:
Z informacji którą wkleiłeś jasno wynika że Pominville nie został przewieziony do szpitala. Hit naprawdę potężny, zawodnik Buffalo nie mógł przypuszczać że zostanie tak zmiażdżony. Hjalmarsson się wyładował lekko na nim ...
 
M 0

michalg553

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Red Wings-Colorado Avalanche
Typ: Detroit (-2)
Kurs: 3,30
Buk: bet-at-home
Analiza:
W dzisiejszej ofercie trafiamy na mecz NHL pomiędzy Detroit a Colorado. Detroit na razie oba mecze wygrane: z Anaheim u siebie gładko 4:0 i z Chicago Blackhawks na wyjeździe 3:2. W meczach przed sezonem u siebie grali bardzo dobrze-3 mecze wygrane(w tym 2 różnicą większą niż 1 bramką) i jedne ostatni z Pittsburghiem przegrany. Więc u siebie są naprawdę groźni.
Dzisiejszy gość to drużyna Colorado. Jeden mecz wygrany(u siebie z Chicago po karnych 3:2) i jeden przegrany z Philadelpfia na wyjeździe 4:2. W meczach przed sezonem na wyjeździe tylko 1 wygrali, reszta to porażki. Na dodatek dochodzi fakt, że Colorado dziś w nocy grało mecz co przy wypoczętych graczach Red Wings będzie znaczącym problemem.
Więc gram na zwycięstwo Detriot co najmniej 2 bramkami.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Los Angeles Kings - Atlanta Trashers -&gt; Los Angeles over 3 goals (OT included) [1.91][Pinnacle] =&gt; ZWROT
Właściwie to mój jedyny pomysł na dziś po sensownym kursie ... Opener w LA. Jak wiadomo w meczach otwarcia przed własnymi kibicami motywacja jest podwójna, każdy chce zostać bohaterem strzelać bramki etc. Do tej pory Królowie skutecznością nie grzeszyli efektem czego w dwóch meczach zdobyli zaledwie 3 trafienia. Popatrzmy jednak, że zarówno Vancouver jak i Calgary nie są słabo broniącymi drużynami a także na to że mecze odbyły się na wyjeździe (dla LA). W kadrze Kings naprawdę roi się od potencjalnych strzelców (Kopitar - który z Flames nie był w pełni sił, Smyth, Handzus, Simmonds) więc nie widzę problemu aby dziś zdobyli trzy bramki i więcej. Nie wiem czy wygrają z Drozdami ale bramki powinny się sypać, biorąc pod uwage także styl gry ATL. Trashers przebudowali dużą częśc zespołu, i śmiem twierdzić dalej są w przebudowie. Może im wyjśc mecz (jak z Washingtonem) a mogą dać ciała i przejśc obok zawodów (nawet gorzej niż z Tampa). Nudno być nie powinno bo będą tracić i strzelać wiele bramek.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Colorado Avalanche - Detroit Red Wings
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bwin
Analiza: Początek sezonu w NHL trwa, na dzisiejszą noc proponuję ciekawy typ, na zwycięstwo Czerwonych Skrzydeł z Colorado Avalanche. Drużyna z Detroit to zawsze jeden z faworytów do zdobycia Pucharu Stanleya. Typ opieram głównie na świetnej formie Red Wings na początku sezonu. Ograli dwie bardzo mocne drużyny, Anaheim Ducks (4:0), i obrońcę tytułu Chicago Blackhawks (3:2). Teraz przyjeżdża drużyna z Colorado, która zawsze była przeciętniakiem, świeżo po porażce z Philadelphia Flyers (2:4). Personalnie dużo lepiej wypadają gospodarze. Mają w składzie wielkie gwiazdy hokeja, jak Nicklas Lindstrom, Pavel Datsyuk, Kris Draper, czy świeżo sprowadzony z Dallas Mike Modano. Próżno szukać takich nazwisk w ekipie z Colorado. Stawiam na pewne zwycięstwo Czerwonych Skrzydeł.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
COL@DET Colorado(+1,5) 1.719 [Pinnacle] 5-4 SO ✅
Dzisiaj zagram dosc oryginalnie, bardzo zmobilizowal mnie ten zanizony kurs na Wings, a co za tym idzie zawyzony na Avs... W tamtym sezonie wszystkie mecze tych teamow byly bardzo zaciete, dlatego nie wierze zeby Wings rozniesli mocne wg mnie Colorado. Zaciekawila mnie tez pewna prawidlowosc: Detroit nie wygralo u siebie z Avs dwoma bramkami juz od 2008r. Co wiecej, Colorado zaprezentowalo sie calkiem niezle zeszlej nocy w Philly, gdyby nie trzy fenomenalne kontry Flyers kto wie jak zakonczyloby sie to spotkanie. No i na koniec trzeba wspomniec o kontuzji kolana Briana Rafalskiego, takze w Detroit zarowno obrona jak i atak z niebieskiej beda oslabione.
EDIT: Co za mecz, Avs wyrownywali 3 razy:cool:

4-2-0 [66,6%]
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
To ja zaproponuje jeszcze inne rozwiazanie i moim zdaniem najciekawsze... under 5.5! Jak wspomnial pan wyzej, mecze DET i COL byly zawsze strasznie zaciekle. Do tego dochodzi znakomita postawa Howarda i mimo wczorajszej porazki wcale nie gorsza postawa defensywy COL. Dzis w bramce Lawin zagosci Budaj, ten fakt mnie napawa troszke strachem, gdyz nie wiadomo jak sie zaprezentuje w pierwszym away przeciwko takiemu teamowi jak DET. Napewno zmiana bramkarza na zle wyjsc nie powinna gdyz wypoczety Budaj nie jest zly ???? Wydaje mi sie ze COL zagesci ogrone, i nie bedzie jakos strasznie szalec. DET oslabione w obronie bez Rafalskiego, sila ognia w PP napewno takze spada w tym momencie... co tutaj duzo gadac typ ryzykowny ale po takim kursie i masowce na DET jak zaryzykuje, ja tutaj widze 1:1 , 2:2 ????
pozdrawiam.
EDIT : Tak mi sie powiedzialo jakos... :grin:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Napewno zmiana bramkarza na zle wyjsc nie powinna gdyz wypoczety Budaj nie jest zly ????
Haha dobry tekst ???? Dla mnie każdy Budaj jest zły ... Ale kto to wie w sumie ? A nóż wyskoczy taki Budaj z mega formą tak jak Anderson w tamtym sezonie i będzie wymiatał całą kampanie ? Daj boże ;)
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
TOR@PIT over 5,5 1.833 [Pinnacle] 4-3 ✅
Toronto udowodnilo juz ze nie beda chlopcami do bicia w tym sezonie, najpierw dobrze zaprezentowali sie w preseason games a nastepnie w pierwszych meczach o stawke zdobyli komplet punktow. Ofensywne mozliwosci Lisci wywarly na mnie pozytywne wrazenie (Kessel, Kulemin, MacArthur, Bozak, Versteeg) i mysle ze w polaczeniu z nieprzewidywalna obrona Pens moga przyniesc calkiem ciekawy overowy rezultat;) Do tego dochodza absencje w defensywie Pingwinow - nie zagra ani Orpik ani Zbynek Michalek - podstawowi obroncy zdobywcow Stana z 2009. Natomiast w bramce Pens zobaczymy Flowera, a wiec tez moze byc niepewnie;) Wszystko wskazuje na to, ze Toronto moze dzisiaj postrzelac, ale nie licze tylko na nich, przeciez Sid i Gino tez musza w koncu eksplodowac...

5-2-0 [71%]
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
@

Montreal Canadiens @ Tampa Bay Lightning Typ: Tampa Bay Lightning ML 2.00 Betsafe✅
Dzisiaj w Bell Centre dojdzie to ciekawe zapowiadającego się spotkania Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning. Obie drużyny mają już za sobą swoje pierwsze, a w przypadku Montrealu dwa spotkania. Tak, więc zacznę na początek od Canadiens, którzy pokonali ostatnio Pittsburgh 2-3. Wydaje mi się, ze „Pingwiny” w tym spotkaniu były już zapewne swojej wygranej, a tu naglę w ciągu jednej minuty z 2-1 zrobiło się 2-3 dla Montrealu. Jednym z bohaterów Habs został ich golkiper Carey Price, który obronił 36 strzałów z 38 oddanych, a przy puszczonych bramkach większych błędów nie popełnił. Słowa uznania należą się także - Dustin Boyd oraz Cammalleri, który był sporym zagrożeniem dla Penguins. Dodam, ze za to spotkanie warto pochwalić całą defensywę Montrealu Canadiens. Przejdę teraz do Tampa Bay Lightning, która pokonała w swoim jednym jak na razie spotkaniu Atlante 5-3. Całe spotkanie przebiegało pod dyktando Lightning. Hokeiści Tampa Bay w szczególność dali się we znaki rywalom (najbardziej bramkarzowi – Mason) podczas pierwszej tercji kiedy to ostrzeliwali bramkę Thrashers co w skutkach dało im prowadzeni po pierwszej tercji 2-0. Kibiców Tampa Bay Lightning na pewno cieszy fakt iż w tym spotkaniu dwie bramki strzelił Steven Stamkos. Dobre spotkanie rozegrał także Downie (bramka i asysta) Ogólnie rzecz biorąc Tampa zagrał bardzo ładnie w ofensywie. Martwić może fakt, iż przy stanie 4-0 hokeiści Lightning prawie w całość roztrwonili swoją przewagę i zapewne gdyby grali z lepszym przeciwnikiem mogłoby się to źle skończyć (jednak nie ma co gdybać). Wydaje mi się, że dziś górą będą hokeiści Tampa Bay Lightning o ile zagrają podobnie jak z Thrashers z tym, że przy prowadzeniu będą bardziej rozsądni.

@

Washington Capitals @ New York Islanders Typ: 1st Period: Over 1,5 goals 1.70 Betsafe ⛔
Drugie spotkanie jakie wybrałem to pojedynek Washington Capitals z New York Islanders. Na pewno postawa w dwóch wygranych spotkaniach Islanders nikogo by nie dziwiła, ale...teraz dziwi. Oczywiście chodzi mi o kontuzje liderów drużyny New York Islanders - Marka Streita oraz Kyle Okposo, a ostatnio do tego grona dołączyła kolejna ważna osoba w Islanders – Tavares. Bez tych zawodników &quot;Wyspiarze&quot; byli skazywanie na &quot;pożarcie&quot;. Jednak potrafili pokazać charakter i nieoczekiwanie wygrali w derbach New York z New York Rangers 4-6. Zdobywając dwie bramki w pierwszej tercji przy 9 strzałach na bramkę Lundqvist. Drużyna Washington Capitals w poprzednim meczu pokonała po dogrywce Ottawe Senators 2-3. Bramkę na 1-0 w pierwszej tercji zdobył Alexander Semin. Wcześniej rozgromili New Jersey Devils 7-2. Dziś wydaje mi się, że będziemy mieli ponownie overowy mecz, ale kurs na over 5.5 - 1.53 czyli nie opłaca się. Tak, więc postawie na over 1.5 w pierwszej tercji po kursie 1.70​
 
gobel 121

gobel

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Nashville Predators / 1 /
Kibice Jastrzębi nadal czekają na wygraną na własnej hali, dziś do Chicago przyjeżdża Nashville, które zainaugurowało sezon wygraną ze bardzo słabo spisującymi się jak na razie Ducks. Blackhawks przegrali dwa pierwsze mecze lecz wczoraj przełamali się wygrywając w Buffalo. W zeszłym sezonie z 6 meczy w RS dzisiejsi gospodarze wygrali 4, później wyeliminowali Predators w play off. W Chicago nie wystąpi zawieszony Hjalmarsson oraz kontuzjowany Campbell, w Nashville niepewny występ Erata.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs -&gt; over 5,5 goals [1.83][Pinnacle] ✅
Tutaj się zgadzam z poprzednikiem a w uzupełnieniu dodam tylko tyle, że u mnie jako starter w Pittsburghu widnieje Marc Andre Fleury co nijak nie zmienia mojego myślenia na temat tego meczu ... bez dwóch najlepszych obecne obrońców Pingwiny będą niczym statyczny cel dla całkiem ładnie grających krążkiem Klonowych Liści ... W bramce Toronto zobaczymy Jonasa Gustavssona, nie wiadomo na co go stać bo dłuższą chwilę już nie grał w meczach o stawkę - czy da dobrą zmiane dla JS Giguere ? Potwór swoje pewnie puści ... Pittsburgh u siebie jeszcze bez zwycięstwa więc motywacja odpowiednia jest, Toronto pierwszy mecz na wyjeździe więc lekka niewiadoma. Linia normalna, kurs dobry, gramy.
Buffalo Sabres - New Jersey Devils -&gt; New Jersey win (ML) [2.30][Pinnacle] ✅
W zeszłym sezonie jedynym typem na mecz tych drużyn byłby under. Teraz tak naprawdę co do liczby bramek pewności nie mam. Diabły wiadomo, ostatnio ostre kombinacje z salary cup. Całe zamieszanie i granie zaledwie trzema piątkami uważam za ruch dosyć nieodpowiedzialny no ale nie jest to też coś co by miało New Jersey dyskwalifikować w walce punkty. Pamiętajmy że drużyna jest odpowiednio wzmocniona, Kowalczuk na razie wykazał się tylko dosyć &quot;babską&quot; potyczką na pięści z Greenem (WSH) ale za to Arnott jest czołową postacią ekipy (3 punkty, w każdym meczu pkt). Szkoda że zawodzi Brodeur i defensywa bo lubie gdy NJD mówią &quot;NIE&quot; napastnikom rywala. Co do Buffalo to ostatnio stracili Pominville (po chamskim wejściu Hjalmarssona), poza tym cudów nie zagrali ani z Chicago ani z Rangers (zabrakło szczęścia ale także Miller i obrońcy nie popisali się). Kurs na Diabły dla mnie zawyżony, gram.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Środowa noc zapowiada się bardzo interesująco z uwagi na to że mamy dziś sześć spotkań w których na dobrą sprawę może zdarzyć się wszystko.
Ja od siebie proponuję dwa typy: Anaheim ML oraz New Jersey ML.
Obie drużyny łączy to że nieudanie rozpoczęły sezon notując po trzy porażki, myślę że stylowo Diabły i Kaczory póki co nie odbiegają od siebie ponieważ każda z drużyn zdążyła już zebrać &quot;srogie baty&quot;.
Jednak o ile w przypadku Ducks taki start może nie jest niczym nadzwyczajnym, o tyle dla drużyny z New Jersey to dość spory problem ponieważ nikt raczej nie spodziewał się tak słabego początku a także tego że drużyna z takimi gwiazdami nie będzie potrafiła znaleźć wspólnego języka. W drużynie Devils jak na razie jedyną wyróżniającą się postacią jest sprowadzony z Nashville Jason Arnott (2G-1A), całkowicie zawodzi &quot;milionowy&quot; Ilja który po przesunięciu do pierwszej linii miał być prawdziwym dominatorem.
New Jersey zagra dziś w Buffalo gdzie na pewno o zwycięstwo łatwo nie będzie, jednak po cichu liczę że w końcu ofensywna gra Diabłów nabierze rumieńców i dziś dadzą się znacznie we znaki Millerowi, zwłaszcza że Sabres grają trzeci raz z rzędu u siebie i jak na razie nie wychodzi im to najlepiej ponieważ dwa ostatnie spotkania przegrali tracąc sporą ilość bramek.
Jeśli chodzi o nieobecnych to w zespole NJD nie zobaczymy Volchenki i Rolston, zaś w Buffalo na pewno nie zobaczymy Pominvilla który jeszcze nie doszedł do siebie po ataku Hjalmarssona.
Podsumowując pierwszy typ, liczę na przełamanie Devils, może rodzić się w bólach dlatego zabezpieczam ML, co więcej może to być mecz z dużą ilością bramek dlatego opcja over też jest mile widziana. Oczywiście jeden i najważniejszy warunek to przebudzenie ofensywy NJD, w innym wypadku zostaną rozjechani przez Sabres ponieważ ich defensywa strasznie kuleje od początku sezonu.
Typ na Kaczki to bardzo podobna historia jak przy New Jersey, kompletne dno w ofensywie i 13 straconych bramek w trzech spotkaniach, nie napawa optymizmem. Linia Getzlaf - Perry - Ryan nie zdobyła żadnego punktu co więcej Bobby Ryan wyróżnia się jak na razie pod względem minut spędzonych na ławce kar. Zbyt wiele dobrego o Ducks powiedzieć nie można ale mam głęboką nadzieję że atut własnej hali i dostateczne upokorzenie w pierwszych spotkaniach to już spory argument za tym by rozegrać w końcu dobry mecz. Tym bardziej że rywal wcale nie wydaje się być poza zasięgiem ponieważ Orki widać że bardzo wolno wchodzą w sezon i jak na razie grają zachowawczo z naciskiem na defensywę i indywidualne popisy Luongo.
Kursy zachęcające, myślę że można próbować i liczyć na duże emocje ;)
New Jersey Devils ML ✅
Anaheim Ducks ML ✅
E: Mam nadzieję że ktoś skorzystał ;)
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Tutaj się zgadzam z poprzednikiem a w uzupełnieniu dodam tylko tyle, że u mnie jako starter w Pittsburghu widnieje Marc Andre Fleury co nijak nie zmienia mojego myślenia na temat tego meczu
Oczywiscie, bedzie bronil Marc-Andre Fleury --&gt; Flower to jego ksywa.
Musze przyznac, ze dzisiaj bralem pod uwage OVER w ktoryms z meczow: PIT@TOR albo, o czym tez pisze JuanRoman, NJD@BUF. Ostatecznie zdecydowalem sie na pierwszy wariant, a zawazyla o tym wlasnie informacja o wystepie Flowera;) Gdybym zobaczyl Johnsona jako startera w tym spotkaniu, sam nie wiem czy nie wybralbym jednak drugiego meczu (Johnson w meczu w New Jersey spisywal sie fenomenalnie).
Btw, wg mnie cala kolejka zapowiada sie overowo...

EDIT: Jednak postawilem na ten prawidlowy wariant:cool:
/ postawiliśmy ???? ???? - odi
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nashville Predators - St. Louis Blues -&gt; St. Louis win (ML) [2.00][Bwin] ⛔
St. Louis ku mojemu lekkiemu zaskoczeniu sezon zaczęło w bardzo dobrym stylu. Wygrane z Philadelphia i Anaheim były nie przypadkowe i poparte fajną agresywną i szybką grą. Zwłaszcza na szybkość nałożyłbym szczególny nacisk bo dzięki dobremu przygotowaniu w jeździe na łyżwach Nutki zmuszają rywala do łapania wykluczeń. Nashville to dla mnie jeszcze większe zaskoczenie ... właściwie to na początku muszę napisać że spotykają się dziś dwa zespoły jeszcze w tym sezonie nie pokonane ... Predators jako jedni z nielicznych w mojej opinii nie tylko nie wzmocnili zespołu ale osłabili go znacząco odejściem kapitana Arnotta. Zrobili dobre wyniki z Anaheim i Chicago ale jakoś nie przekonali mnie nadal w pełni do siebie. W bramce Nutek Jaro Halak, solidna firma. U NAS wystąpi Anders Lindback, dobrze zagrał przeciwko Blackhawks ale dziś będzie dopiero jego drugi mecz w NHL. Może być psikus, i prędzej czy później będzie. Obie drużyny rywalizują w Dywizji Centralnej, punkty na początku rozgrywek przydadzą się podwójnie bo im dalej tym może być ciężej ... Stawiam na nutki, Nashville moim zdaniem będzie jednym ze słabszych zespołów w obecnej kampani zaś w St Louis być może kryje się spory potencjał ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom