>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Nic nie jest niemożliwe. Skuteczność +70%.

Status
Zamknięty.
G 45

gulikpl

Użytkownik
Jak mawiał klasyk nie urodził się jeszcze taki, który wszystkim dogodził. Ja osobiście często korzystam z typów zamieszczonych na forum. Daje +dzięki, w życiu nie wpadłbym na pomysł żeby komuś pisać, że dał słaby typ. Przecież nikt mi pieniędzy nie wyjął i nie postawił chyba. Każdy decyduje sam. Co do stawek dla jednego postawienie 20 zł to duże ryzyko dla innego 20.000 tutaj sprawa też jest indywidualna. Polecam robić swoje i cieszyć się tym, że wiele osób korzysta z tego, a nie przejmować się kilkoma frustratami, którzy przegrali majątki na pewniaczkach.
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
#31
NHL
Mecz: New York Rangers - Anaheim Ducks
Typ: NY Rangers Końcowe Zwycięstwo
Kurs: 1.70 (niestety)
Bukmacher: U n i b e t​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 5

pohangsteelers

Użytkownik
Dzieki za typ poszedl ostry bet mam nadzieje ze nsie nie zawiode :p
PS. Na betclicu 2.08 wiec git ????
Rozczaruję Cię kolego, ale jeżeli złapałeś po 2,08 to niestety postawiłeś inny zakład niż ten proponowany wyżej i w przypadku wygranej Rangers po dogrywce(a te zdarzają się w hokeju stosunkowo często) przegrywasz
 
verno 702,1K

verno

Znawca - Hokej
Rzeczywiscie kolego ;) rzadko obstawiam hokeja i nie zwrocilem uwagi mam nadzieje jednak ze wygraja w regulaminowym czaise :p
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
@Verno - patrz i czytaj uważnie, bo niekiedy buki wprowadzają w błąd. Zawsze lepiej się upewnić bo to byłby za duży dysonans pomiędzy kursami.
 
S 0

skyliner_87

Użytkownik
Bety siadły pięknie, zastanawiające tylko, że wchodzą zawsze na górnej granicy, jakby ktoś wiedział np. że rangersi wygrają w dogrywce no i dallas przegra idealnie 4 punktami:grin: Tak czy inaczej wielkie dzięki.
 
jackoo 201

jackoo

Użytkownik
Ostatni typ dzisiaj wieczorem, a następnie podsumowanie po jubileuszowych 30 typach! ✅✅✅

Śledźcie wątek!
Pozdrawiam! :cool::cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom