>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2016

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Miała być transmisja meczu Łódź - Piła, ale idiota prezesik z Łodzi nie wpuści telewizji z Piły na ten mecz ????
Kibiców gości też nie wpuści ????
Tacy idioci powinni mieć zakaz zajmowania jakichkolwiek funkcji związanych ze sportem.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
II Kolejka Nice Polska Liga Żużlowa


Polonia Bydgoszcz - Speedway Wanda Instal Kraków
03.04.2016 godz. 13:45

Orzeł Łódź - Polonia Piła
03.04.2016 godz. 13:45 Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
03.04.2016 godz. 14:15
KSM Krosno - Lokomotiv Daugavpils
03.04.2016 godz. 15:15 Holistic-Polska Rawicz - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
03.04.2016 godz. 15:15 - przełożone​
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jak widzicie jutrzejsze mecze?
Gdzie goscie sie postawia i maja najwieksze szanse wygrac?
Krakow ma liderow ale druga linia to zagadka. Jednak sporo krwi moga napsuc gosp.
Orzel u siebie powinien ogarnac mecz na swoja korzysc.
Gdansk z Rzeszowem bardzo ciekawy mecz bez chyba wyraznego faworyta?
Loko bardzo mocne pozycje 1-5 powinny dac im 2 pkt?
Jak Wy uwazacie spece od 1 ligi bo powiem szczerze ze za bardzo w tej lidze nie siedze i jej nie czuje.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Moim zdaniem można iść jutro w jakies handi dla Polonii , bo myśle że buki wystawią kursy na Kraków mniejsze niz na Bdg lub isc w jakis over pkt Hougaarda. Co do meczu Łodzi to tutaj widze - handi na korzyść Orła.Schlein,Andersen,Jamróg sa mocni na swoim torze,a do tego Puzon + Misiek coś tam ukulają i jedzie Gała na gościu także znów przewaga juniorska. W Pile chyba nie pojedzie Trzensiok , skoro mój GKM wybiera sie na sparing do ZG.Loko moim zdaniem wyrwie 2 pkt ekipie z Krosna , gdyż ma lepszych seniorów i sa w formie. Co do 4 meczu w kolejce , to stawiam na Gdańsk , gdyz jest to ekipa ambitna i młoda. Stawiam w tym meczu około 49:41, Thomsen lata na torze w Gdańsku i myśle ze bedzie jednym z liderów ekipy Wybrzeża.W Stali pojedzie dobre zawody pewnie Nicholls , który radzi sobie na owalu w Gdańsku. Czekam na kursy , pozdro ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
III Kolejka Nice Polska Liga Żużlowa​

Polonia Piła - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk​

10.04.2016 godz. 14:00 TVP Sport​

Stal Rzeszów - KSM Krosno​

10.04.2016 godz. 15:00 PRZEŁOŻONY


Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz​

10.04.2016 godz. 15:15​

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Orzeł Łódź​

10.04.2016 godz. 13:45 PRZEŁOŻONY

Kolejarz Opole - Speedway Wanda Instal Kraków​

10.04.2016 godz. PRZEŁOŻONY

Zachęcam do wspólnej dyskusji i podawania typów z uzasadnieniem​
 
D 4

daro744

Użytkownik
Michał Szczepaniak over 10.5
Sts 1.85 ⛔
Michał na początku sezonu w wybornej formie do tego jedzie u siebie Gdańszczanie będą mieli problem dziś Go pokonać
 
A 0

axe

Użytkownik
Takie szybkie pytanie do Was. Gdzie gracie? Widze że Betsafe się pojawił ale tam głównie tylko handi i 1x2. Jest też STS i widze że jest tam wiele możliwości wyboru. Co polecacie jeszcze? Oczywiście by oferta z Ekstraligi tez była wporządku ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Takie szybkie pytanie do Was. Gdzie gracie? Widze że Betsafe się pojawił ale tam głównie tylko handi i 1x2. Jest też STS i widze że jest tam wiele możliwości wyboru. Co polecacie jeszcze? Oczywiście by oferta z Ekstraligi tez była wporządku ;)
Betsafe również ma pary h2h.
bet365 najbogatsza oferta bez wątpienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Michał Szczepaniak over 10,5 1,80⛔
Karol Baran over 10,5 1,62 zwrot mecz odwołany

= 2,57 STS po podatku

Fajnie wyglądający dubelek na dzisiejszą I lige.
Piła w tym sezonie 2 objechane mecze. Najpierw gwałt na Częstochowie i 12+1 Michała następnie wyjazd do Łodzi i 14 oczek Szczepaniaka. Poczatek sezonu imponujący i dzisiaj wszystko wskazuje na to,że będzie kolejna dwucyfrowka na jego koncie. W parze z Kościuchem więc tutaj mam lekkie obawy że w pierwszych trzech startach Norbert urwie 1-2pkt ale i tak powinno być dobrze.
Rzeszowianie na swoim owalu mocni a tacy zawodnicy jak Baran i Lampart często kręcą się w okolicach 12-14pkt.
W pierwszym meczu z Orłem Łódź Baran zdobył 11+1 z tym,że wtedy jechał w parze z Nichollsem. O wyjeździe do Gdańska Rzeszowianie wolą zapomnieć bo tam nikt dobrze nie pojechał Baran 6+1. Dzisiaj wracają na swój tor + rywal o wiele słabszy niż przed 2tyg Łodzianie. Będzie łatwa wygrana i o wiele łatwiej o lepsza zdobycz punktową dla liderów Rzeszowskich.

Spotkanie w Rzeszowie odwołane http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/592963/mecz-stal-rzeszow-ksm-krosno-przelozony
 
M 52

mathev88

Użytkownik
Rzeszów właśnie odwołali.

Piła - Gda : Szczepaniak Mi. (P) (10.5) Typ: + 1.55 STS ⛔
Szczepaniak wyjątkowo mocny w Pile jak i w całym sezonie. Tak jak wcześniej zauważono, Kościuch może mu odebrać parę punktów. Mimo wszystko stawiam na Michała.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Rzeszów właśnie odwołali.

Piła - Gda : Szczepaniak Mi. (P) (10.5) Typ: + 1.55 STS
Szczepaniak wyjątkowo mocny w Pile jak i w całym sezonie. Tak jak wcześniej zauważono, Kościuch może mu odebrać parę punktów. Mimo wszystko stawiam na Michała.
W całorocznym masz over 10 Szczepaniaka po 1,72.


Piła dziś chyba powinna objechac Gdańsk Panowie? ;) Piła z Czestochowa pokazała jak dobrze spisują się NA swoim torze :p
Ja w tym meczu odpuszczam typowanie za kasę bo uważam że to trochę loteria. Ale jak dla mnie to po prostu ostatnio Włókniarz był taki słabiutki. Bardziej bym szedł w stronę Wybrzeza z handi +8,5/10,5.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
POLONIA PIŁA vs WYBRZEŻE GDAŃSK

Mike Trzensiok (-1) vs Dominik Kossakowski
Typ: Mike Trzensiok
Kurs: 2,05

Mike pokazał w pierwszym meczu dobry żużel. Co prawda miał słabe starty, ale na trasie robił show. Dominik zaś jest zawodnikiem swojego toru i kompletnie go dzisiaj nie widzę. Sądzę że typ się rozstrzygnie już w pierwszym biegu.
LOKOMOTIV DAUGAVPILS vs POLONIA BYDGOSZCZ
Kjastas Poudzuks (-4) vs Oskar Ajtner-Gollob (H2H)
Typ: Kjastas Poudzuks
Kurs: 2,37

Oskar to wybitnie zawodnik własnego toru. Gdy tylko wyściubi nosa poza Bydgoszcz to nawet w juniorskich dostaje srogi oklep. Poudzuks nie jest w tym roku wybitny, ale powinno spokojnie starczyć. Nawet przy tylko 4 biegach.
Lokomotiv Daugavpils (-6) vs Polonia Bydgoszcz (handicap po 8.wyścigach)
Typ: Lokomotiv Daugavpils
Kurs: 1,66

Zupelnie nie rozumiem tego kursu. W ogóle nie widzę siły u gości. Plecy w Opolu pokazały, że na wyjazdach będą bici. Dauga to kozaki. Obok Wybrzeża główny faworyt ligi. Po ósmym powinno być przynajmniej -10. Nawet bez Lindgrena.
0/3
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 4

daro744

Użytkownik
Polonia Piła -4 Wybrzeże Gdańsk +4 1
Bet 365 1.83 ✅
Piła w dobrej formie do tego u siebie bardzo mocna doszczętnie przekonał się o tym Włókniarz . Dużym plusem Pilan jest ich specyficzna nawierzchnia Stawiam na wynik w okolicy 50-40 tak że na spokojnie hendi powinno wejść
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
xPICCOLOx w Betsafe masz +8 po 1,72

Popieram jak najbardziej tym na Trzenisok i sam go pobieram.
Dodatkowo gram:

L.Sundstroem poniżej 9,5 - 1,64 bet365 ⛔(gram łącznie z dokładną linia na 9pkt)

Dzisiaj będzie bardzo ciężko o punktowanie za 3pkt. A jadąc przeciwko parze Szczepaniak Kościuch nawet o 2 pkt bardzo ciężko. Szwed ustawiony z Thomsenem i tu również nie jest wykluczone że kolega z pary zabierze mu pkt. W pierwszym meczu na sowim torze 11+1 ale tam jednak rywal prawie nie jechał a tutaj mecz będzie bardzo zacięty. Jeśli nie pojedzie jako RT to w 5 biegach tego nie ogarnie.

B.Pedersen powyżej 10 - 2,05✅ bet365

Bjarne miał być i liczę na to,że będzie liderem zespołu z Piły. Pierwszy mecz wyszedł mu średnio trzeba przyznać tylko 7 oczek. W Łodzi już 10pkt. Dzisiaj u siebie licze na udany występ. Kolega z pary pkt nie powinien mu odbierać a po zmianie par w 4 serii startów będzie jechał z dwójką juniorów więc też dość łatwo o pkt. Spokojnie linia w jego zasięgu.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Dla mnie na mecz w Pile bet 365 wystawił 2 peffki. Wiadomo to jest sport + bukmacherka to magiczna kompozycja cudów, ale błędy w h2h, aż rażą w oczy.
Trzensiok -1 - Kossakowski b365 @2,05 ⛔
Kossakowski w II lidzę, w 2015 wykręcił śr na poziomie 0,875 p/b. W 2014 u siebie miał ok 0,6 p/b, a na wyjazdach 0,1 p/b (E-liga). Można powiedzieć, że są to wyniki złe jak nietragiczne. Tego zawodnika poznałem ok 3 lata temu, może 4 i wydawał mi się perełką, która się rozwinie. Jego kariera niestety potoczyła się inaczej i wydaje mi się, że po 21 roku życia, skończy jako solidny II ligowiec. Mike z kolei potrafi jechać w Pile. Ostatnio zrobił 6pkt w 3 biegach w tym wykluczenie bez treningu. Tak nie było go na treningach przedmeczowych bo przygotowywał się z drużyną z Grudziądza. Wczoraj, przedwczoraj był w Pile i prezentował się wyśmienicie. Spokojnie wygra tą parę, zaryzykowałbym nawet przy handim -2, wg mnie to jest prezent kolejki.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Kościuch (-1) - Fajfer @ 1,64 Bet365 ✅ 11-9
W meczu inauguracyjnym Kościuch pokazał się z świetnej strony, gdyż zdobył komplet punktów. Zwykle pewnie wygrywał starty i mknął do mety. Nawet w biegu nominowanym po przegranym starcie z łatwością objechał wszystkich na trasie. Fakt jedzie ponownie ze Szczepaniakiem i mogą sobie nawzajem odbierać punkty. Norbi w biegach nominowanych powinien bez problemu pojechać. Fajfer w meczu z Gdańskiem pokazał się z bardzo dobrej strony, jednak jest to mecz wyjazdowy. Do tego w parze z Jabłońskim, a potem Sundstroem, na których może tracić punkty. Obaj zawodnicy spotkają się pod taśmą co najmniej dwukrotnie i te biegi powinny być kluczowe. Kościuch powinien wykorzystać atut własnego toru.
Lokomotiv (-18) - Polonia Bydgoszcz @ 1,75 Bet365 49-41
Bydgoszczanie w tym sezonie w meczach wyjazdowych z topowymi zespołami skazani będą na pożarcie. Już w meczu inauguracyjnym polegli w Opolu, którego skład w porównaniu z Łotyszami dzieli przepaść. Fakt ostatnio wygrali po ciekawym meczu z Wandą, ale w tym meczu Oskar Gollob wykręcił płatny Gollob, a do tego sędzia podejmował kontrowersyjne decyzje na ich korzyść. Sądzę, iż powalczyć z Lokomotivem może Kudriaszow oraz Kułakow. Reszta składu może jedynie nawiązać walkę, co najwyżej z juniorami gospodarzy. Łotysze ostatnio bez problemu wygrali w Krośnie, a dziś również nie powinni mieć problemu z Polonią. Odzwierciedleniem tego jest brak desygnowania do składu Lindgrena. W jego miejsce pojedzie junior - Kostygow. Cóż Łotysze spodziewają się kolejnego łatwego meczu, stąd zaczyna się oszczędzanie. O ile juniorzy gospodarzy mogą słabiej wypaść na tle Bydgoszczan, to seniorzy nadrobią to z nawiązką. Reasumując gospodarze powinni bez problemu wykręcić 55 punktów.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Drugą parą jaką gram to
Tarasienko +3 - Thomsen @1,66 ✅
Kurs marny, ale koleiny prezencik. Kariera Vadimira stoi od 2 lat w miejscu z powodu finansowych. Chłopak nie miał za co jechać, był przybity, Gniezno tylko pogrążyło jego długi. W Pile postanowiono dać mu szanse, senator sypną dzięgami na motor i efekty już było widać w Łodzi. Zaskoczeniem było odsunięcie Śwista po b.dobrym meczu w Pile, ale Tarasienko się zrehabilitował super występem. Gospodarze dzisiejszego meczu o mały włos a by wygrały u Skrzydlewskiego. Dziś myślę, że chłopak wykręci fajny wynik, przekonuje mnie zdecydowanie te handi +3, które przy załóżmy 4 biegach jest zdecydowanie przesadzone.
Piła wygra @1,45 ✅
Piła -4 @1,83 ✅
Typ bardzo subiektywny bo faworyzuje Pilan, ale u siebie są piekielnie mocni. Super mecz z Częstochową, którą okrzykniętno mistrzem już przed startem rozgrywek, ładnie w Łodzi. Dziś nie będzie tak łatwo jak w lany poniedziałek, ale myślę że Pilan stać na zwycięstwo nawet 10 punktami. Handi -4 jest źle wystawiony, tylko -4 to zamało. Jabłoński Gafurov okej będą mocni, ale Szwedzi czy Fajfer nie wykręcą 2wu cyfrówek. Juniorzy z Gdańska też cudów nie zrobią. Piła wygra jeśli nie spadnie deszcz, więc do boju.
 
T 8

tomas77

Użytkownik
Dla mnie na mecz w Pile bet 365 wystawił 2 peffki. Wiadomo to jest sport + bukmacherka to magiczna kompozycja cudów, ale błędy w h2h, aż rażą w oczy.

Trzensiok -1 - Kossakowski b365 @2,05

Kossakowski w II lidzę, w 2015 wykręcił śr na poziomie 0,875 p/b. W 2014 u siebie miał ok 0,6 p/b, a na wyjazdach 0,1 p/b (E-liga). Można powiedzieć, że są to wyniki złe jak nietragiczne. Tego zawodnika poznałem ok 3 lata temu, może 4 i wydawał mi się perełką, która się rozwinie. Jego kariera niestety potoczyła się inaczej i wydaje mi się, że po 21 roku życia, skończy jako solidny II ligowiec. Mike z kolei potrafi jechać w Pile. Ostatnio zrobił 6pkt w 3 biegach w tym wykluczenie bez treningu. Tak nie było go na treningach przedmeczowych bo przygotowywał się z drużyną z Grudziądza. Wczoraj, przedwczoraj był w Pile i prezentował się wyśmienicie. Spokojnie wygra tą parę, zaryzykowałbym nawet przy handim -2, wg mnie to jest prezent kolejki.
zgadzam sie z toba a 2 pewka to tarasenko+3! pozdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom