>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2017 - KWIECIEŃ

Status
Zamknięty.
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Z tego co wiem to forbet rozlicza pkt za wszystkie biegi, a w przypadku Bjerre całkiem mozliwe, ze pojedzie 6 biegów.
Jezeli 6 biegów rozliczaja to faktycznie średnio, chociaż inna sprawa że bieg może być cały czas na styku i wcale nie musi mieć szansy pojechać jako taktyczna. No i nie wiem czy nawet akurat Bjerre bedzie tak wykorzystwany, jak pojedzie podobnie jak w Krakowie to może nawet tych 5 biegów nie pojedzie ????
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Witam ???? widzę dzisiaj 2 fajne typy ???? czyste winy Wandy i Stali. Jeśli chodzi o Wandę to ostatnio zawiedli no ale powrót Porsinga zrobił swoje i własny tor Rzeszowian pewnie też. Dzisiaj jeżdżą u sb z Piłą, która wygrała 1 mecz w Rzeszowie, wtedy Stal jeszcze bez Porsinga, a 2 mecz wygrali u sb ze słabą Bydgoszcza. Jak dla mnie Wanda u sb jest mocna i ma lepszych zawodników, bo wątpię żeby Pila z takim składem 3 mecz z rzędu wygrała.

Jeśli chodzi o Rzeszów to tak jak pisałem Porsing da im dużo, ale mecz jest w Bydgoszczy. Bydgoszcz przegrała już 2 mecze więc może być przelamanie. Jeśli dzisiaj stal wygra to Bydgoszcz raczej na pewno poleci do 2 ligi. Jednak dla mnie pewniejsze zwycięstwo Wandy. Ktoś coś się wypowie bo to jest tylko moja sugestia a z analiza to gorzej. Z góry dzięki I pozdrawiam ????
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Witam ???? widzę dzisiaj 2 fajne typy ???? czyste winy Wandy i Stali. Jeśli chodzi o Wandę to ostatnio zawiedli no ale powrót Porsinga zrobił swoje i własny tor Rzeszowian pewnie też. Dzisiaj jeżdżą u sb z Piłą, która wygrała 1 mecz w Rzeszowie, wtedy Stal jeszcze bez Porsinga, a 2 mecz wygrali u sb ze słabą Bydgoszcza. Jak dla mnie Wanda u sb jest mocna i ma lepszych zawodników, bo wątpię żeby Pila z takim składem 3 mecz z rzędu wygrała.
Jeśli chodzi o Rzeszów to tak jak pisałem Porsing da im dużo, ale mecz jest w Bydgoszczy. Bydgoszcz przegrała już 2 mecze więc może być przelamanie. Jeśli dzisiaj stal wygra to Bydgoszcz raczej na pewno poleci do 2 ligi. Jednak dla mnie pewniejsze zwycięstwo Wandy. Ktoś coś się wypowie bo to jest tylko moja sugestia a z analiza to gorzej. Z góry dzięki I pozdrawiam ????
Wydaje mi się że Bydgoszcz to bierze dosyć pewnie. Rzeszów ma dziure w postaci Szymki , Grajczonek jeszcze nigdy nie startował tutaj a tor jest specyficzny a do tego mamy Harrisa któremu bydzia nigdy nie leżała. Juniorzy to wydaje mi sie 50/50 Wojdyło u siebie fajnie ale na wyjedzie bym nie liczył na niego. Bydzia ma bardziej zbilansowany skład. Ruscy jadą swoje , Siopek z juniorami też zrobi , Adamczak z Ajtnerem u siebie to też nie jakieś ogórki.
Bydzia 1.60 można brać ;)

Edit: Wande też pograłem. Pokonali u siebie duzo mocniejszy Tarnów to tym bardziej pokonają Piłe.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Polonię ze Stalą bym odpuścił. Jeszcze rano też się skłaniałem ku Rzeszowowi, ale teraz sam nie wiem. Są Ruscy, jest Gollob, motywacja dziś na najwyższym poziomie. Tak jak kolega wyżej napisał, Harris z Grajczonkiem tu sobie nie pojeżdżą, choć akurat juniorka zdecydowanie po stronie gości. Próbowałbym overa Golloba jedynie, być może jeszcze Porsing &gt; Siopek.
Piłę w zeszłym roku też nie doceniali. ????
Najlepszy typ na dziś: Lublin -4,5 @1,6 STS / Lublin -6,5 @1,65 iforbet ⛔ nie mam pojęcia jak oni tego nie pokryli
Tutaj nie ma co się rozpisywać, linie przynajmniej z 4-6 punktów za niskie, Lublin składem to poziom I ligi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom