>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Niekonwencjonalne ale skuteczne granie

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
Franciszek to moze poczekaj na ustawke? Tylko ze tutaj musisz sledzic na biezaco, jak cos podam to bedzie na minuty przed rozpoczeciem meczu.
Wiec odswiezaj, nie ma problemu ????
Poki co normalne typy, bez ustawek, co nie znaczy, ze nie wejda
Nie wiem jaki tam masz budzet, ale zagraj sobie Dynamo za 4% kapitalu jak chcesz
7. Dynamo - Szachtar 1 4,34 Pinnacle
APOEL - Anorthosis
Szachtar powinien sobie odpuscic wyjazd. Przewaga jest wystarczajaca. Dynamo wygra ten mecz
APOEL - Anorthosis
8. Wynik do przerwy remis 2,4 Betway
9. Wynik do przerwy dwojka 7,5 bet365
10. Ponizej 2,5 2,12 pinek
11. HT/FT 2/1 23 Betway
12. Anorthosis + 1 2,1 Stan James
Arka - Jagiellonia
13. Jedynka 3,29 Pinnacle
14. 1X 1,65 BetVictor
15. Antalyaspor - Fenerbahce powyzej 5,5 13 bet365

No i na zywo Betfair 0-0 do przerwy
16. ENPPI - Al Ahly 1 7,6
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Mam nadzieje, ze zagrales to Dynamo i nie zalujesz ????
Arka bedzie kupowala utrzymanie pod stolem, to od zawsze korupcyjny klub co zalatwianie meczow ma we krwi, a wlasciwie korupcja jest krwia Arki. Bialystok chetnie opyli punkty, tam lasi na kase zawsze sa stad &#39;niespodziewany&#39; wynik co do ktorego watpliwosci nie mialem odkad ujrzalem to zestawienie
Fiorentina - Sassuolo
17. Remis 4,26 Pinnacle
18. Dwojka 6 bwin
19. Ponizej 2,5 2,25 SBOBET
20. Wynik do przerwy Sasuolo 6 BetVictor

Sassuolo odpuscil Lige Europy w piatek, przygotowali sie na dzis, zaskocza gospodarzy
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ale ustawki widze Arka i Dynamo. Lamance, grad goli. Moze jakis dl odmiany uczciwy mecz od poczatku do konca, gdzie faworyt ruszy?
Winterthur - FC Zurich
21. Dwojka 1,44 Ladbrokes
22. Zurich -1,5 2,24 Pinnacle
23. Zurich -3 6,6 bet365
24. Powyzej 2,5 1,67 Pinnacle
25. Powyzej 5,5 9,5 Ladbrokes

No to ladujemy jak w kacza dupe faworyt
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
26. TYP DNIA

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bolton - Gillingham
Typ: Gillingham -0,25
Kurs: 5
Bukmacher: Unibet
Analiza:



Spotkanie jeszcze niedawnego uczestnika rozgrywek Premiership z druzyna, dla ktorej druga liga jest szczytem marzen i jego nigdy nie przeskocza.

Bolton to klasyczny pasozyt premiershipowski z Lancashire. Byle dostac sie do Premiership, utrzymac i zyc z dotacji. Takich druzyn jest tam bardzo wiele: Wigan, Blackburn, Burnley. Nie znosze takiej postawy.

Sukcesy Boltonu za Allardyce&#39;a i sciaganie gwiazdeczek spowodowalo dlugi w wysokosci 170 milionow funtow, ktore to wisza nad klubem do dnia dzisiejszego i nie ma szans zeby to splacili. A zaden szejk nie bedzie wykladal tyle na dzien dobry, nie ma dla nich za bardzo ratunku. Na dodatek rok temu zmarl tworca ich sukcesow, prezes zarzadu Phil Gartside

Podsumowujac gre Boltonu po spadkach - w tym sezonie graja troche jak Manchester City - nie w sensie poziomu czy &#39;skills&#39;, chodzi jedynie o to ze zaczeli atomowy start, zupelnie tak samo jak druzyna barcelonskiego pajaca, wydawali sie murowanym faworytem do awansu, najpewniejszym ze wszystkich lig w Anglii, ale potem zaczela sie &#39;tiki taka&#39;. I seryjnie tracili punnkty.

Teraz troche przyhamowali upadek i zaczeli znowu wygrywac, w efekcie czego maja bilans 12-4-4 i z takim stosunkiem punktow do meczow chyba liderowaliby w Premiership. Moze na pierwszy rzut oka wyglada to imponujaco, ale raz ze to jest upadly aniol angielskiej pilki, nikt sie z nimi nie bedzie liczyl jak paletaja sie w 3 lidze. Oni nie sa Southampton czy nawet Wolves zeby byly awanse. Duzo robi &#39;parrchute&#39; payments, dzieki czemu maja przewage nad reszta ligi jesli chodzi o budzet na tym poziomie rozgrywek. Druzyny bijace sie z nimi o awans tych pieniedzy nie dostaja. A dzieki nim do Championship wydobylo sie np Wigan Caldwella. Tylko co z tego.

Reasumujac nie ma zadnych widokow w Boltonie, zeby okresowo sie tam dzialo. Nawet jesli przyjda wyniki komornik wyprzeda sklad i zaraz bedzie dziadowanie. Teraz placa za rozrzutne lata

Gillingham to zespol, z ktorym gralismy (Walsall - moje poprzednie miasto) wielokrotnie i pamietam, ze ich problemem byly mecze wyjazdowe. Ale u siebie byli jedna z najlepszych druzyn w kraju. Grajac z Gillingham przegrywajac 0-4 zawsze mozna liczyc na odkrecenie wyniku, jesli sie gra u siebie. A u nich nie bylo za bardzo czego szukac.

To jest klub, ktory powyzej pewnego poziomu nie przeskoczy i w Championship, nawet jesli jakims cudem by awansowali, to nie utrzymaja sie na dluzsza mete, za mali sa. Ale tam jest charakter, serce, wola walki. I zdrowe finanse, mierzenie sil na zamiary. Bolton to chory klub, Gillingham maly, ale zdrowy.

Powyzszy zaklad oznacza, ze jesli bedzie remis to tracimy polowe stawki. Jesli bedzie dwojka, trafiamy kurs 5, jesli wygra Bolton to jak zwykle tracimy

Powodzenia
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
I tak sie zamkne na dzis, podam suche typy
Stuttgart - Hannover x2
Stuttgart - Hannover 2 TYP WLASNY
Roma - Milan 2
Roma - Milan ponizej 2,5 - nie zgadzam sie, ale nie moj typ
Vilareal - Atletico 1
Villarreal - Atletico 1 polowa 1 5,25 Stan James
Bolton - Gillingham powyzej 2,5 1,89 SBOBET

Bedzie karta na US Sports trzy ostatnie dni tam to dwie totalne kleski i wczoraj lekki minus. Wiec wkrotce sie zacznie marsz w gore tam
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
I calkiem ladna miazga wyszla wieczorem
NBA
Indiana - Charlotte 1 2,05 bet365
NHL Montreal - Boston 2 3,4 bet365 TYP WLASNY
Boston + 0,5 1,72 pinek
I kolejne typy za pol godziny niecale
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Wszystko pinek
NFL
New England - Baltimore powyzej 45 1,99
Patriots -6,5 1,99
NBA
Washington -1,5 1,97
Powyzej 207,5 1,934
Milwaukee + 8 1,98
Powyzej 212,5 1,925
NHL LIVE bet365 (1-0 PIT)
Pittsburgh - Arizona powyzej 6,5 2,37
Pittsburgh -3,5 3,25
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam

jako ze skoro idzie tak dobrze postanowilem zrezygnowc z pracy i zajac sie obstawianiem, stad od dwoch tygodni siedze w domu i obstawiam. Jest czas namierzyc wiecej ustawek, choc z tym i tak jeszcze daleko do doskonalosci, uzbieralo sie troche papierkowych spraw i je rozwiazuje

Jesli ktos ma pytania prosze pisac tutaj, na priv, nie wiem, chetnie odpowiem w wolnych chwilach

Zaczynamy od mocnego uderzenia i logicznego typu:

1.

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Everton - Arsenal
Typ: Wygrana Evertonu
Kurs: 4.33
Bukmacher: William Hill


Analiza:

Jest kilka powodow, dla ktorych zagram dzis zdecydowanie na Everton. Wszystkie wskazuja w tym samym kierunku.

Po pierwsze Everton od zawsze slynie z wyrownanych pojedynkow z czolowka, a juz napewno swietnymi widowiskami, nie boja sie isc na noze z faworytami. Zmora tego zespolu jest plaga remisow ze slabeuszami, odnotowuja mecze, gdzie statystyki wynosza 30-6 w strzalach dla nich 14-1 w roznych, a konczy sie 1-1 lub co gorsza 0-1

Po drugie, ostatni mecz Evertonu z Watfordem byl ustawiony, podziemie wiedzialo, ze Everton jedzie i odda ten mecz. Na sportowo Watford nie mial by szans, zakulisowo bylo zalatwione zwyciestwo Watford i oczywiscie weszlo. Dzis nic mi na ten temat nie bylo wiadomo, zeby mieli polozyc mecz, przeciwnie, wszystko wskazuje na to ze zleja Arsenal.

Odrzucam remis, dopiero co zremisowali u siebie z United, dzis wiec dostana w plecy, albo wygraja.
Kazdy mecz Premiership to polityka, przygotowanie do meczu, nie ma co brac pod uwage wyniku w poprzednim meczu jesli chodzi o przygotowania do nastepnego i przeciwnika. Sklady, strategie, wszystko dobiera sie pod konkretnego rywala. To, ze Everton jest w kryzysie, a dziennikarze zaczeli odnotowywac serie nie przegranych meczow Arsenalu swiadczy o tym, ze cos sie dzisiaj swieci

Ten mecz bedzie przypominal zeszloroczna wycieczke Arsenalu do Southampton czy wczorajszy relaksik Atletiko na Villarealu. 3,4-0 i do domciu. Arsenal musi teraz sobie odpuscic jakis mecz, porazka zadziala na nich przeczyszczajaco. Jesli nie przegraja, a zaczna remisowac, to skoncza jak Tottenham, dlugo niepokonany, ale co z tego jak daleko poza czworka. Lepiej przegrac 0-4 i wygrac trzy kolejne mecze niz zremisowac nastepne trzy i wygrac jeden. W tym celu potrzebny jest odpoczynek. A maja po czym. Niespodziewanie wygrali grupe Ligi Mistrzow, a potem nie odpuscili Stoke, mimo ze wielu zakladalo taki scenariusz obstawiajacych. Moze wlasnie dlatego nie ustapili. Ogladalem skrot Arsenalu ze Stoke i to byla egzekucja. Masakra! Powinno byc zdecydowanie wyzej niz 4-0

Teraz pora na odpuszczenie wyjazdu, a potem mecz z City na wyjezdzie za szesc punktow - gdzie City zostana opitoleni, a kolejne mecze to West Brom u siebie, Crystal Palace i Bournemouth. Moga zdobyc 12 punktow w czterech kolejnych meczach!

Dzis Arsenal jesli ma madre glowy odpusci ten mecz, przejda kolo meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
idzie dobrze? jakos nie widze, udalo ci sie przewidzien villareal i hannover. tyle, mnostwo meczy nie bylo naqwet blisko wejscia, a tego typu przeciw Arsenalowi to szkoda komentować, w remis jeszcze uwierze ale nie w przegrana
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Poznaliśmy Twoje zdanie ale takie typy to można dziadkom w STS podawać Sobolekkkk także chyba działy pomyliłeś.
Udało się kursy 4 hehe weź zmień dilera taki jeden typ pokrywa 4 wtopy dzieci na bukmacherce się nie znają under w Rzymie ech szkoda się produkować na przedszkole...
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Male slajdy z podrozy do przyszlosci. Kolega napisal symulator i takie wyniki mu wyplulo za pierwszym razem!!



Ma ten program duza skutecznosc. Mozecie na podstawie zrzutow wybrac zaklady poboczne, np na over, over do przerwy, strzelcow bramek itp.
Prosze o konstruktywne opinie i pytania, ja sie tym naprawde profesjonalnie i powaznie zajmuje, wyniki sa tekie, ze z etatowcow moge sie smiac
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Leicester dzisiaj pada na kolana ta drużyna jest skończona jedno zwyciestwo z City które olało mecz i wystawiło rezerwę.Dzisiaj będzie powrót do normalności i Leicester przegra.A potem poleci do Championship gdzie ich miejsce.
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Śledziłem ten temat viren, ale jak wrzuciłeś skany z Football Managera to wymiękłem ???? You made my day.
Odniosę się tylko do jednego argumentu - oczyszczająca porażka. Taki reset przydałby się po serii remisów albo wymęczonych wygranych, a nie tak jak sam mówisz, po meczu w którym zmiażdżyli rywali ze Stoke. To tak jakby mówić - wow, ale mecz nam wyszedł, jesteśmy zajebiści, zlaliśmy ich jak dzieciaków, przegrajmy teraz żeby się zresetować. No co za bezsens.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 0

jestemtu123

Użytkownik
Czesć. Nie wiem czy pisze w dobrym miejscu ale mam nadzieje ze udzielicie mi odpowiedzi. Puściłem kupon nie swój( musiałem sie pomylic przy spisywaniu numeru z neta) i okzało sie ze kupom jest wygrany. Teraz moje pytanie jest takie czy wypłacą mi te kupon? Anulują?czy wypłacą tej drugiej osobie a mnie nie? lub na odwrót? mieliście podbne sytuację?
 
polofcb 92

polofcb

Użytkownik
Francieszek taki był chętny na kurs 4, dostał perłę i nawet dziękuję nie mógł napisać? Ja gram z progresją stratę punktów przez Chelsi i Arsenal w lidze. Nic nie trwa wiecznie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom