>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Nowa Prawica"

krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Gorszej bzdury jeszcze nie czytałem... Przytocz argumenty
Mówisz i masz, umowa gazowa - głupi Pawlak trąbi wielki sukces, a kupujemy od ruskich gaz drożej niż ten sam gaz tłoczony do reszty Europy Zachodniej.
2 - Tusk podpisał jakiś pakt o ściślejszej współpracy między Polską a Francją i Niemcami dotyczący zaostrzania i ujednolicenia systemów podatkowych. Jeżeli do tego paktu przystąpimy w pełni to oznacza wzrost POdatków.
Kolejny argument - tak jak zacytowałem, Polska wybiega przed orkiestrę w sprawie redukcji emisji CO2, a nie wiem czy wiesz dorównujemy technologią. Np tak Green Peace najeżdżał elektrownię Bełchatów że emituje tyle C02 do atmosfery a okazało się co...., że to co widzimy te dymy to para wodna, a ta elektrownia jest jedną z lepszych w Europie jeżeli chodzi o ekologię.
Idąc tym tropem takie zaostrzenie zamiast 8% aż do 30% czyli prawie 4x bardziej oznacza dla takich &quot;trucicieli&quot; śmierć głodową, a Ty będziesz kupował importowaną energię elektryczną i cieplną z Niemiec albo skądś bo przecież u nas będzie obłożona takimi POdatkami i OPłatami, że tańsza będzie z Niemiec.
Mam dalej wymieniać?
Myślenie nie boli.
Widzę, że skorzystałeś z Wikipedii , przecież nie chodzi o to czy mamy warunki, tylko o ogromne koszty i opłacalność.
Słuchaj jakbyś był bardziej kumaty to byś przejrzał na oczka że to nie nasz burdel na ulicy Wiejskiej w Warszawie a Ty nie jesteś jednym z alfonsów tego burdelu - tak brzydko powiem.
W Polsce wszystko się robi by upierniczyć rodzimy przemysł i wszystko. Wymyśla się bzdurne podatki by dowalić polskiemu przemysłowi przykład:
Podatek od własności podziemnej - i dziękuję Balcer znalazł sposób na drenowanie kopalni.
Jeżeli dla Ciebie nie jest argumentem i wstydem to, że Czesi chcą reaktywować kilka przygranicznych kopalni węglowych na Śląsku to ja nie wiem czy nasi rządzący zapomnieli wyjąć mózgu ze szklanki na noc.
Toż to obciach - nam się mydliło że nie opłaca się nie opłaca koszty, podatki, lepiej z Chin, Ukrainy bo tańszy ok-tylko zobaczcie wypadkowość w górnictwie na Ukrainie i w Chinach. To teraz nagle Czechom się opłaca :?: Przecież to wstyd, to tak jak bicie się po durnym pustym łbie i głupiej mordzie i mówić to dla mojego dobra muszę to sprzedać zamknąć.
Z drugiej strony nie widzę nic złego, w przyjaznych stosunkach z Niemcami, czy Francą ani nie mam nic przeciwko wspólnym interesom z tymi państwami.
Tak zgoda, ale musisz wiedzieć jedną rzecz, Piłsudski mówił im gorzej mówią o Tobie za granicą, to znaczy że dobrze dbasz o interesy swojego kraju.
Pamiętaj, każdy będzie Cię klepał po plecach mocno i czule się z Tobą witał gdy ON ROBI DOBRY INTERES NA TOBIE :!: Na tym polega biznes cały, nie jestem za zakazem współpracy, ale nam mydli się oczy, że to dla dobra Europy to czy tamto, ale 1 skrzypce w tym burdelu grają Niemcy + Francja bo są największe i mają najwięcej ludności i są największymi płatnikami UE i one zawsze płaczą, że jest im źle i tak dalej. Dalej idą Włochy + Wielka Brytania. Więc jak słyszę, że to dla dobra Europy, że powstanie jakiś zakład pracy, jakieś przedsięwzięcie to sprawdzam tak...... powstaje we Francji i w Niemczech, w Polsce powstaje centrum rozliczeniowo-księgowe bo tutaj księgowa/kadrowy jest tańszy niż w Niemczech, i w tym burdelu wygląda to tak:
W Niemczech to produkuje Turek, sprzedają to do Polski, tutaj to jest przepakowywane w Polskie pudełka, ty kupujesz to myśląc że to Polskie.
Całość faktur jest przekazywana do Polskiego centrum rozliczeniowego i wszystko jest git, ale największa wartość dodana powstaje w Niemczech i Francji.
To tyle.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Może od tej chwili rozpoczniemy dyskusje jak w temacie.
Z KNP wszystko by było ok tylko jedno ale, nie ma struktur, które to w dzisiejszych czasach są konieczne do zdobycia kilku %.Doskonale widać to np. po PSL-u który ma bardzo rozbudowane struktury i dzięki nim zawsze wchodzi do sejmu mimo, że od wielu lat juz nic nie może &quot;normalnym wyborcom&quot; zaproponować(bez urazy dla rolników i ich rodzin). Dlatego uważam, że sama twarz JKM nie wystarczy, trzeba mieć dobrych przedstawicieli w regionach. Czasu coraz mniej, a organizowanie struktur nadal wygląda bardzo blado i tylko to może powstrzymać ludzi przed wybraniem KNP.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wątki energetyczne przeniosłem do odpowiedniego tematu -&gt; TUTAJ i zedytowałem część postów, żeby nie wzbudzać w tym temacie niepotrzebnej dyskusji.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja sobie pozwolę tylko na małe odejście od tematu. Fabik się oburzył, że ktoś nazywa polskich powstańców zdrajcami. Jest obszerna literatura na tematy powstań, gdzie możemy poczytać, na ile to były „nasze” powstania (zależy jeszcze, o których mowa, najczęściej te „patriotyczne” najbardziej śmierdzą i jedyne co tam było nasze to mięso armatnie), kto dokładnie, w jaki sposób je wywołał i dlaczego, za czyje pieniądze i o jeszcze kilku aspektach. Podobnie ma się sprawa z Piłsudskim, ja na podstawie zdobytej wiedzy tematycznej jak i ogólnego zarysu historii potrafię uzasadnić, że był, i że nie był tym niemieckim agentem (wdając się w szczegóły to nie tylko). Wg mnie warto zapoznać się z różnego rodzaju materiałami, niezależnie od poglądów i uprzedzeń. Polityka jest jednym wielkim pokombinowanym systemem układów, agentur, spisków, wszystko w jednym wiadomym celu. Kto uważa inaczej, obiektywnie się ucząc nie raz się zawiedzie. Ale to już inna sprawa...

Co do samego Pana Korwina... wiele poglądów rewolucyjnych, wiele konkretnych i niewątpliwie słusznych. Ja bym jednak chciał od niego usłyszeć odpowiedzi na pytania JAK, a mniej na pytania CO. Ja się domyślam jak zamierza swoje projekty wcielać, jednak na podstawie czytanych projektów tego Pana stwierdzam, że ma super wizje bez konkretnego planu realizacji. Nie chciałbym, aby okazało się, że to ktoś typu Judym. Oczywiście jestem świadomy, że wypunktowanego planu realizacji swoich reform mi nie dostarczy z powodów oczywistych, to jednak liczę (liczyłem), że przynajmniej jakaś niepełna bądź wzmiankowa forma realizacji zostanie opublikowana.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja z pytaniem formalnym, czytał ktoś jakąś godną polecenia literaturkę o biografii (lub coś pochodnego) Korwina? Bo natknąłem się na różne ploty o niecnej przeszłości tego Pana, ale jakoś w moich źródłach o dziwo nic na ten temat znaleźć nie mogę...
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
rozwiń, proszę
wpisz sobie Ozjasz Goldberg to parę linków z jakimiś plotami się zgłosi. Akurat pochodzenie to tam dla mnie żadna dziwota by nie była, ale kilka pozostałych faktów nawet ciekawych. Nie mniej dopóki nie przeczytam przynajmniej w miarę pewnych źródeł, to stanowiska nie zajmę. Dlatego zadałem pytanie, bo w moich zasobnych źródłach o tym Panu pozycji nie kolekcjonowałem, a coś zapewne by się znalazło godnego uwagi
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Artykuł dobry ale też lekko nagięty (nie bronię Shitu Wybiórczego )
&quot;w nocy z 25 na 26 lipca 2011 r. )
Nie mniej jednak mamy w Polsce 4 władzę na zlecenie rządzących, którzy czują wkur....nie ludu na plecach i z całych sił sieją propagandę i malują szary świat na kolorowo
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Artykuł dobry ale też lekko nagięty (nie bronię Shitu Wybiórczego )
&quot;w nocy z 25 na 26 lipca 2011 r. )
Nie mniej jednak mamy w Polsce 4 władzę na zlecenie rządzących, którzy czują wkur....nie ludu na plecach i z całych sił sieją propagandę i malują szary świat na kolorowo
No wiesz nagięty to raczej próba sprostowania więc ciężko spodziewać się artykułu w innym stylu.Swoją drogą teraz nazywać się dziennikarzem to mógłby każdy użytkownik dowolnego forum.Kiedyś człowiek przynajmniej wiedział co czytać bo autorzy nie ukrywali jaka jest &quot;misja&quot; ich tytułu, teraz natomiast to można w &quot;dzienniku informacyjnym&quot; wypisywać co się chce, o kim się chce i co najgorsze bez żadnych sprawdzonych informacji.Ktoś to kiedyś dobrze nazwał &quot;fakt prasowy&quot;.
Ale nie dotyczy to tylko gazet wystarczyło posłuchać jak w całodobowych stacjach typu tvn24 czy polsat news wypowiadają się politolodzy czy inni socjologowie o budowie ładunków wybuchowych.
Natomiast opowiadania Dziewulskiego(czy jak on tam sie zwie) jak to on by stworzył bombę w warzywniaku itd. to mnie śmiech za gardło łapie.
To jednak nie jest miejsce na dyskusje o rzetelności dziennikarskiej i wszedzie obecnych ekspertach od wszystkiego.
Dla zainteresowanych http://prasa.nowaprawica.org.pl/index.php/tygodnik
 
ramoke 0

ramoke

Użytkownik
Smutne jest to że wszyscy narzekają na rząd a jak przyjdą wybory to głosują znowu na te same 4 partie, co to za różnica czy będzie rządził PiS,PO,PSL czy SLD to jedna i ta sama partia.
Najbardziej rozbawił mnie komentarz który kiedyś usłyszałem &quot;głosujmy na PiS by obalić PO&quot; czyli wybieramy tą partie bo tamtą jeszcze bardziej nie lubimy, jakie to smutne.
Wystarczy że KNP dostanie się już do Sejmu a wiele namiesza i zyska popularność ale niektórzy tego nie rozumieją.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
co to za różnica czy będzie rządził PiS,PO,PSL czy SLD to jedna i ta sama partia.
Jesteś wiekszym lemingiem niż wyborcy PO, przykro mi.
A różnic między PiS&#39;em, a PO, jest więcej niż między &quot;Wyborczą&quot;, a &quot;Rzeczpospolitą&quot;, chyba, że to dla Ciebie też to samo ?
 
E 7

exp_

Użytkownik
A różnic między PiS&#39;em, a PO,
oprócz tego ze PiS obniżyło podatek o 1% a PO o 1% podwyższyło, to jaka?
Generalnie nastroje na normalność sa chyba najbardziej pozytywne od lat 90 kiedy JKM był posłem. Także wielka szansa na &gt;5% i początek upadku lewactwa.
 
E 7

exp_

Użytkownik
Z blogu JKM,
5.Nowa akcja &quot;Przekonam 3 osoby do KNP!&quot; - przekonajmy 3 osoby do Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke.
Jak powszechnie wiadomo wyborcy KNP to ludzie wartościowi, zajęci pracą i rodziną i nie mają tyle czasu co państwowi urzędnicy. Jednak w ramach tej akcji - zmotywujmy się ,żeby przekonać przynajmniej 3 osoby do oddania głosu na Kongres Nowej Prawicy. Jeżeli każdy wyborca KNP wygospodaruje czas i przeznaczy go na to, by z kimś na poważnie porozmawiać, przedstawić mu fakty i zachęcić go do głosowania na KNP, to nasz wynik się potroi !
do dzieła prawicowcy!
 
Do góry Bottom