>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Nowa Prawica"

E 7

exp_

Użytkownik
@up,
Kiedys JMK powiedział coś w tym stylu, że:
-inteligentni i pracowici będą mieli bardzo dobrze za jego rządów,
-pracowici - dobrze,
-a leniwi i do tego mało inteligentni (subtelnie mówiąc) bardzo źle,

chyba nie wiesz na co się piszesz.
 
art_ 18

art_

Użytkownik
Choć PO i SLD to partie do których czuję największą niechęć, to paradoksalnie muszę napisać że największym problemem polskiej polityki jest Kaczyński. W czym problem? W samej jego obecności w życiu politycznym. Powiedzmy sobie szczerze, spora część (jeżeli nie większość) wyborców PO to ludzie którzy boją się IV RP i właściwie to Kaczyński jest jedynym argumentem by zagłosować na PO.
Wybór między PO a PIS, to wybór między będzie gorzej a nie będzie lepiej. Jeżeli ktoś lubi masochizm polityczny proszę bardzo, tkwijcie w tym dalej. Ja wybieram Kongres Nowej Prawicy!
 
E 7

exp_

Użytkownik
Wybór między PO a PIS, to wybór między będzie gorzej a nie będzie lepiej. Jeżeli ktoś lubi masochizm polityczny proszę bardzo, tkwijcie w tym dalej. Ja wybieram Kongres Nowej Prawicy!
Dokladnie, obecnie ludzie maja tak niskie standardy, że zamiast &#39;dążyć do szcześcia&#39; wolą po prostu &#39;unikać cierpienia&#39;. Naogladaja sie tv a potem idą glosować na lewice, nie mając z reszta ani troche pojęcia o polityce, ale &#39;głosuje bo to obowiazek obywatelski!&#39;...
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Chyba zapomnieliście kto ma obecnie pełnię władzy + telewizję Panowie. Ale jak zwykle winny Kaczyński. Nie wiem jak można rządy Tuska porównywać z rządami Kaczyńskiego, trzeba być na prawdę ślepym. Przytoczę pewną wypowiedź:
W ciągu ostatniego roku uwidoczniło się wiele spraw:
1.Umierają ludzie z jednej strefy politycznej (liderzy, osoby znane, na ogół przeciwni NWO). Śmierć omija ludzi z koalicji rządzącej.
2.Władza zatwierdza nowe prawa tworzące państwo policyjne i totalitarne – krok po kroczku (strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży bez ostrzeżenia, nowe uprawnienia dla tzw. „stróżów prawa”, legalizacja nowych broni do rozpędzania tłumów, instalacja w całym kraju nowych syren alarmowych, które mogą być wykorzystywane do rozpędzania tłumu bo potrafią niszczyć bębenki słuchowe).
3.Aresztowania i naloty policji na osoby krytykujące władze (jak np. na twórcę satyrycznej strony Anty-Komor, na Bogdana Goczyńskiego).
4.Działania wymierzone w środowiska, które mogą skonsolidować się i mają moc aktywnego sprzeciwienia się władzy (np. kibice, nacjonaliści).
5.Ogromne przyspieszenie zadłużenia Polski.
6.Zatwierdzanie ustaw zgodnych z oczekiwaniami międzynarodowych korporacji od GMO (ustawa nasienna), farmaceutyków (Codex Alimentarius, delegalizacja ziół), gazu łupkowego (chcą stworzyć specustawę, która ułatwi eksploatację złóż gazu i rozwiąże problem z prawem ekologicznym i górniczym).
7.Prywatyzacja resztek majątku narodowego, który przynosi budżetowi państwa dochody (firm niedochodowych nie sprzedajemy, tylko dochodowe). Itd., itp.
Kto ma oczy ten widzi co się wyprawia. To nie wygląda na zbieg okoliczności, lecz świadome działanie, krok po kroku, według planu. A TVN-owcy, Polsatowcy i TVP-owcy smacznie śpią w hipnotycznym transie telenowel, tok showów i propagandy sukcesu Donalda Tuska.
komentarz z http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju/andrzej-lepper-nie-zyje/
Nie chcę tu kolejnej burzy wywoływać, ale bądźcie sprawiedliwi.
Wszyscy biadolą jaki to terror był za Kaczyńskiego, o matko ludzi bili, zamykali, o 6rano pobożnym ludziom pobudki robili, państwo policyjne olaboga!
A teraz co się dzieje w Polsce??? Wszystko cacy? Co to znaczy &quot;bać się powrotu do władzy Kaczyńskiego? Co on takiego wyprawiał co można postawić na równi z tym rządem? Ja swojego głosu jeszcze nie przesądziłem, ale KNP musi wejść.
 
Q 1

qwerty09

Użytkownik
Widzę że poparcie na KNP jest spore wśród forumowiczów i nie ma się czemu dziwić, bo w internecie mają duże poparcie. Jednak to jest kropla w morzu, przejdźcie się ulicą i zobaczcie po twarzach typowych przechodniów ile z nich wiedzę ma na poziomie dziennika telewizyjnego a ile się doszuka czegoś głębiej i już jest odpowiedź czemu tak mały procent mają zawsze w wyborach ;)

PS Faktycznie nie wiem skąd ta nagonka na Kaczyńskiego. Nie sympatyzuję z nim, ale za obcenych rządów widać jeszcze głębsze brnięcie w socjalizm...
 
art_ 18

art_

Użytkownik
Panowie, chyba mnie nie zrozumieliście. Mnie też denerwuje ta bezpodstawna nagonka na Kaczyńskiego, a z dwójki Kaczyński, Tusk, wolałbym żeby premierem był ten pierwszy. Chodzi o to że dopóki będzie Kaczyński, dopóty wybory będzie wygrywać PO, niestety.
Oczywiście marzę by wybory wygrał KNP, ale w chwile obecnej jest to nierealne, więc liczę że wybory wygra PIS a KNP wejdzie do sejmu.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
ART genialne podejście masz ... jak więszkość polaków ma takie podejście to gratuluje ... Czemu z dwójki kaczka / donald ? są inne partie ... głosuj na innych a nie na POPIS !!! no chyba że lubicie jak was okradają co miesiąc , ale mnie to jakoś nie bawi że biorą mi te 200-300zł z wypłaty . NP ma większość postulatów dobrych , ale jak w telewizji pokazują w kółko POPIS to tępi ludzi widzą tylko te partie ... no cóż taki tępy kraj . Jak liczysz że wybory wygrają PISIORY to gratulacje wspaniałego wyboru .
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik

JKM
Na tego pana chcecie głosować ?
Odebrałby Pan części społeczeństwa prawo głosu?

- Ależ oczywiście! Tak naprawdę prawo głosu powinna mieć tylko jedna osoba: król. Ja jestem monarchistą! Jeszcze sto lat temu powiedzenie o kimś &quot;demokrata&quot; to była obelga – &quot;z przodu łata, z tyłu łata - idzie sobie demokrata&quot; (śmiech). Co to za ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem przegłosowuje profesora uniwersytetu?! Trzeba być idiotą, żeby wierzyć w d***krację.

- Chce Pan zamknąć granice przed obcokrajowcami?
- Nie, należy przepisami prawnymi zlikwidować państwo socjalne, które przyciąga nygusów i rozrabiaków. Trzeba zlikwidować wszelkie zasiłki – i przestaną się pchać. Tak - również zasiłek dla samotnych matek. Zasiłek dla samotnych matek ma taki skutek, że opłaca się być samotną matką i w następnym pokoleniu jest coraz więcej samotnych matek... Ci którzy wypłacają pieniądze bezrobotnym powinni zostać rozstrzelani za sabotaż. Dlaczego mamy płacić bezrobotnemu nygusowi za to, że nie chce mu się pracować – a człowiek pracujący ma być karany grzywną na utrzymanie tego nygusa??
- Nie każdy może znaleźć pracę z powodu bezrobocia, wieku, miejsca zamieszkania, różnych ograniczeń…
- To niech się przenoszą. Buty na plecy i proszę szukać innego miejsca w kraju. Do Anglii mogą wyjechać, a kilka kilometrów dalej w Polskę to już nie?! Do Ameryki ludzie mogą wyjechać do pracy, a do Krakowa to już nie? Ja tego nie rozumiem. Socjaliści powinni być rozstrzelani, bo ten kto daje zasiłki dla bezrobotnych demoralizuje naród.
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/korwin-mikke-prawo-glosu-powinna-miec-tylko-jedna-,1,3555430,wiadomosc.html
Janusz Korwin Mikke:
90 proc ludzi nigdy nie powinna głosować z powodów obiektywnych – bo są głupi i leniwi. Co znaczy, że głupi – to mniej więcej wiadomo. Leniwi znaczy natomiast niezainteresowani konsekwencjami swoich wyborów, niezainteresowani studiowaniem ich, analizowaniem i ewentualnym unikaniem skutków kolejnych błędnych decyzji.
http://korwin-mikke.pl/forum/read.php?6,17549
Wiadomo, że kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg - nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy.
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/1,DA2007-08-23,index.html
Janusz Korwin Mikke:
Zupelną bzdurą są też twierdzenia, że kobiety zarabiają mniej od mężczyzn przy równych kwalifikacjach; w rzeczywistości zarabiają więcej - a czasem znacznie więcej. Precz z równouprawnieniem! Kobiety powinny mieć nie „równe prawa”, lecz PRZYWILEJE!
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Rozmowa-o-kobietach,2,ID185665926,n
Janusz Korwin Mikke:
&quot;...A jak walczyć z pedofilią? Karać! Nie “zapobiegać” – lecz surowo karać. W przypadkach skrajnych – nawet dożywociem. Niekoniecznie w więzieniu. Warto wydzielić kawałek Polski – np. w Bieszczadach – na Wolny Obszar, gdzie osobnicy nieprzystosowani będą robić, co chcą...
http://nczas.home.pl/publicystyka/jak-media-szerza-pedofilie/
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Wszystko poza tym:
Cytat: Wiadomo, że kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg - nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy. http://korwin-mikke.blog.onet.pl/1,D...-23,index.html
Pewnie w tej wypowiedzi chodziło mu o przebywanie i życie z mężem a nie dosłownie &quot;przesiąkanie&quot;. JKM lubi czasem pojechać po bandzie.
A Twoja wypowiedz co ma na celu?
Chory człowiek, jego powinni gdzieś zamknąć i niech sobie robi tam co chce (np. na oddziale zamkniętym). __________________
Nie wydaje mi się niczym strasznym, więc nie rozumiem oburzenia.
 
picia 13

picia

Użytkownik
Tutaj się tylko krótko wypowiem. Nowa Prawica ma pomysły z bajek, myśli o utopijnym kraju - takiego nie ma i nigdy nie będzie. Mieliśmy kiedyś królestwo.
A poza tym pamiętajcie, że jesteśmy w Unii Europejskiej i większość pomysłów Janusza Korwin-Mikke jest niezgodne z prawem europejskim (a niektóre także z naszą Konstytucją).
EDIT Fakt, co do terminu utopia, miało być arkadia.. taka mała pomyłka, a zmieniająca znaczenie zdania.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Aerts, to ciekawy jestem co sądzisz o tym:
Chce Pan chłostać dzieci za ich przestępstwa, a na ile lat do więzienia chce Pan wsadzać pedofilów?
A dlaczego do więzienia? Nie rozumiem. Co to w ogóle jest pedofil? Jestem przerażony tym całym hałasem przeciwko pedofilom i twierdzę, że jest to akcja, która ma na celu rozbicie rodziny. Co innego gwałt, kazirodztwo – które jest karalne i powinno być karalne. Natomiast „macanka”? Znam kobietę, z którą utrzymywałem intymne stosunki, i ta kobieta powiedziała mi, że w dzieciństwie była molestowana przez ojczyma. Miałem ok. 200 kobiet w swoim życiu i mając porównanie mogę Pana zapewnić, że ta kobieta jest całkowicie normalna. A gdyby jej ojczyma wsadzono do więzienia, to ona byłaby napiętnowana przez całe życie, ona miałaby skrzywione życie. Państwo nie powinno się wtrącać w pedofilię. Wtedy wyrządzamy im znacznie większą szkodę, jeżeli się wtrącamy.
No i podbijam &quot;Picie&quot;.
 
art_ 18

art_

Użytkownik
ART genialne podejście masz ... jak więszkość polaków ma takie podejście to gratuluje ... Czemu z dwójki kaczka / donald ? są inne partie ... głosuj na innych a nie na POPIS !!! no chyba że lubicie jak was okradają co miesiąc , ale mnie to jakoś nie bawi że biorą mi te 200-300zł z wypłaty . NP ma większość postulatów dobrych , ale jak w telewizji pokazują w kółko POPIS to tępi ludzi widzą tylko te partie ... no cóż taki tępy kraj . Jak liczysz że wybory wygrają PISIORY to gratulacje wspaniałego wyboru .
Ja nie wiem czy te nieporozumienia to moja wina czy po prostu niektórzy nie czytają całości. Poza tym jako wyborca liberalnej partii (nie wiedząc jeszcze że będę głosował na KNP) jak możesz mówić mi co mam robić, ja to się ma z Twoimi poglądami?
Choć PO i SLD to partie do których czuję największą niechęć, to paradoksalnie muszę napisać że największym problemem polskiej polityki jest Kaczyński. W czym problem? W samej jego obecności w życiu politycznym. Powiedzmy sobie szczerze, spora część (jeżeli nie większość) wyborców PO to ludzie którzy boją się IV RP i właściwie to Kaczyński jest jedynym argumentem by zagłosować na PO.
Wybór między PO a PIS, to wybór między będzie gorzej a nie będzie lepiej. Jeżeli ktoś lubi masochizm polityczny proszę bardzo, tkwijcie w tym dalej. Ja wybieram Kongres Nowej Prawicy!
Głosuję na KNP, ale jestem realistą i wiem że wyborów nie wygra, więc wolę żeby wybory wygrał konserwatywny PIS, niż pseudo-liberalna PO.
@Fabik10
Dla mnie zdecydowanie ważniejsze są jego poglądy gospodarcze. JKM znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi z którym sam się często nie zgadzam, choćby z tej przez Ciebie cytowanej (jeżeli to jego słowa), ale jestem przekonany że wśród konserwatywnych liberałów większość (jeżeli nie wszyscy prócz JKM) mają inne zdanie.
@lukascash
Otóż to.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Nie dziwię się wcale oburzeniu ludzi cytatami JKM&#39;a. Większość ludzi nie lubi słyszeć prawdy. Wolą być mamieni obietnicami choćby reformy finansów publicznych..mało tego lubią dokładać do tego biznesu od kilkunastu lat. Takim ludziom wystarczą obietnice. Realne działania ich nie interesują, bo nie mają świadomości ich znaczenia. Co taki Fabik może wiedzieć o podatkach i gospodarce? Czy ktoś kiedykolwiek widział jego autorską wypowiedź na jakiś poważny temat nazwijmy prawno-gospodarczy? Nie widziałem. Widzę, za to masę linków i cytatów innych ludzi, których zdanie Fabik przejmuje, bo swojego zdania nie ma. Człowiek, którym łatwo manipulować. Nie jest zainteresowany konsekwencjami swoich wyborów, nie rozumie, że istotą jest gospodarka, a PiS nie ma żadnego pomysłu na gospodarkę, nie rozumie, że oni już rządzili i nic z tego nie wyszło. Nie sprawdzili się. Pójdzie głosować na PiS, bo jest jak Kali o umyśle dziecka - PO jest fe, to wybiorę PiS. Prawdopodobnie dlatego, że Tusk zamknął stadiony. Jakże szerokie horyzonty. Nic więcej go nie interesuje.
Użytkownikowi Picia natomiast polecam zapoznanie się z terminem UTOPIA.
Faktycznie Picia, jesteśmy w UE..w Unii Europejskiej, która dławi gospodarkę wprowadzając z roku na rok większy socjalizm. Trudno się dziwić, że pomysły JKM&#39;a są sprzeczne z prawem europejskim. Wbrew pozorom jest to argument za JKM&#39;a a nie przeciwko. Jak wygląda teraz UE? ???? . Unia Europejska, która blisko połowę pieniędzy wydaje na sprawy socjalne i Chiny, komunistyczne państwo, które na socjal wydaje blisko połowę mniej niż UE. Jak mam do wyboru DZIKI SOCJALIZM i DZIKI KAPITALIZM, zawsze wybiorę to drugie.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Przypominam Łukaszku, ze to temat o Korwinie, a nie mojej skromnej osobie, wiec trzymaj się tematu.
nie rozumie, że oni już rządzili i nic z tego nie wyszło
Chciałbym tylko przypomnieć - jak już wywoałałeś ten temat - że za czasów PiS &quot;Polska osiągnęła najlepsze w historii wyniki gospodarcze. Wg danych GUS w pierwszym kwartale 2007 roku wzrost PKB osiągnął 7,4%, podczas gdy w roku 2005 wzrost PKB wynosił zaledwie 3,6%.&quot; To chyba tylko tyle o &quot;niemającym pomysłu na gospodarkę PIS&quot;.
PS. O PiS się nie martwcie, My sobie poradzimy ;)
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Aerts, to ciekawy jestem co sądzisz o tym: Cytat: Chce Pan chłostać dzieci za ich przestępstwa, a na ile lat do więzienia chce Pan wsadzać pedofilów? A dlaczego do więzienia? Nie rozumiem. Co to w ogóle jest pedofil? Jestem przerażony tym całym hałasem przeciwko pedofilom i twierdzę, że jest to akcja, która ma na celu rozbicie rodziny. Co innego gwałt, kazirodztwo – które jest karalne i powinno być karalne. Natomiast „macanka”? Znam kobietę, z którą utrzymywałem intymne stosunki, i ta kobieta powiedziała mi, że w dzieciństwie była molestowana przez ojczyma. Miałem ok. 200 kobiet w swoim życiu i mając porównanie mogę Pana zapewnić, że ta kobieta jest całkowicie normalna. A gdyby jej ojczyma wsadzono do więzienia, to ona byłaby napiętnowana przez całe życie, ona miałaby skrzywione życie. Państwo nie powinno się wtrącać w pedofilię. Wtedy wyrządzamy im znacznie większą szkodę, jeżeli się wtrącamy. No i podbijam &quot;Picie&quot;. __________________
Nie podałeś źródła, ale wydaje mi się, że to kolejny wypowiedz wyrwana z kontekstu.
Tutaj JKM porusza ten temat jeszcze raz http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/ja_naprawde_nie_popieram_pedofilii_/612
I żeby nie wyglądało to na jakieś uporczywe bronienie jego osoby czy wypowiedzi to chcę napisać tyle. Przyczyną jego niskiego poparcia we wszelakich wyborach jest to, że mówi co myśli(może czasem co mu ślina na język przyniesie) ale nie kręci i udaje kogoś innego.Nie zmienia swoich poglądów, nie obiecuje ludziom bogactwa bez pracy jak to mają w zwyczaju obecni i poprzedni rządzący. Jak zależało by mu na dorwaniu się do koryta to już kilkanaście lat temu głosił by hasła którymi raczą nas dzisiejsze elity i gwarantuje Tobie, że bez najmniejszego problemu zasiadał by w sejmie do teraz.Nic nie poradzę na to ,że wyborcy lubią puste hasła, piękne twarze na plakatach i polityków którzy puszczają się jak latawce byle spasować się z oczekiwaniami ludu.
 
art_ 18

art_

Użytkownik
pomyślało 5 milionów wyborców...
Sondaże to zło :!:
W sondaże nie wierzę, ale w ludzi też nie...
Może w następnych wyborach, teraz ważne żeby znaleźć się w sejmie.
@Fabik10
Skoro już tak lubisz Łysiaka, to przeczytaj co pisał o ekonomii Kaczyńskich w &quot;Mitologii świata bez klamek&quot;
 
Do góry Bottom