>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
S 0

srw

Użytkownik
Edit: miał być zakaz reklamowania hazardu, właśnie mi przyszedł mail: &quot;Poker to gra umiejętności, nie liczy się jakie masz karty...&quot; - reklama :|
Możesz sprawę zgłosić do sądu jak dostaniesz taką reklamę :] Tyle własnie wniosła ta genialna ustawa.
 
E 0

erni

Użytkownik
Dobrze że jesteśmy w UE i kilku oszołomów spod znaku PO nie jest w stanie zmienić trendu jakim podąża cały hazardowy świat czyli liberalizacjii rynku, niech sie lepiej zajmą na******mi kierowcami a nie ściganiem uczciwych ludzi którzy chcą sobie popykac w pokera na necie, banda złodzieji i ich zaszczany upadający totolotek którego wszedzie reklamują, gra dla idiotów cofająca w rozwoju z oczekiwaną stopą zwrotu poniżej 50%.

Nie wiecie jak to bedzie z tym zakazem reklamy, z czym Lech i Wisła będzie śmigał na wiosne , jak będzie sie 1 liga nazywała. Wiem że BAH ma sponsorowac skoki w Zakopanym.

Pozdro i sory za wylanie żali ????
 
S 0

srw

Użytkownik
Takie wylanie dobrze robi.
Masz rację, trzeba chyba poczekać na wiosnę, a na razie uważać, żeby nie dać się złapać. Chociaż Wisła i Lech też nie wiedzą w czym będą grali, bo jest różnica między &quot;reklamą&quot;, a &quot;informowaniem o sponsoringu&quot;. Niestety nawet sami twórcy ustawy nie wiedzą jeszcze na czym owa różnica polega ????
Ja biorę przykład z administracji i emigruję ze stroną za granicę.
 
S 0

srw

Użytkownik
Czyli 50 milionów złotych odpłynie z polskiej piłki, bo na tyle szacuje się sponsoring bukmacherów. Brawa dla rządu, oby więcej takich decyzji, a polski sport szybko stoczy się na dno...
 
F 0

frank365

Użytkownik
Z tego co wiem współpraca Lecha z Betclick dobiegła końca, a nowym sponsorem ma być samsung
Bet-at-home też wycofał się z Wisły.
Pzpn już nie współpracuje z Expekt

Krótko mówiąc... ehh szkoda gadać :;/:
Tak spytam masz jakies oficialne i pewne info na ten temat, ? na stronach głownych klubów nic nie ma, reklama expektu pozostala na stronie pzpn, takze unibet 1liga, a sponsorem strategicznym Lecha nadal jest Betclick, czegos tutaj nie rozumiem przeciez jest zakaz reklamy :p zapomnieliby usunac banerow ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Frank365
O Lechu pisali przed końcem roku na wp.pl iż rozmowy trwają z Samsungiem, gdyż oni mają zastąpić na koszulce logo Betclick, z którym umowa sponsorska z końcem roku dobiega końca. Oczywiście pisali także że to przez nową ustawę hazardową.
O forum Wiśły Kraków również pisze, iż nie wiadomo jak będa wyglądać nowe koszulki klubowe na rundę wiosenną. Na pewno nie będzie na nich loga BAH. Ogólnie to też Wisła ma problemy finansowe (nie zamkniety budżet) na ten sezon, czy coś w tym stylu.
Gdzie Ty widzisz reklame Expekt na stronie PZPNu?
 
F 0

frank365

Użytkownik
@Frank365

O Lechu pisali przed końcem roku na wp.pl iż rozmowy trwają z Samsungiem, gdyż oni mają zastąpić na koszulce logo Betclick, z którym umowa sponsorska z końcem roku dobiega końca. Oczywiście pisali także że to przez nową ustawę hazardową.

O forum Wiśły Kraków również pisze, iż nie wiadomo jak będa wyglądać nowe koszulki klubowe na rundę wiosenną. Na pewno nie będzie na nich loga BAH. Ogólnie to też Wisła ma problemy finansowe (nie zamkniety budżet) na ten sezon, czy coś w tym stylu.

Gdzie Ty widzisz reklame Expekt na stronie PZPNu?
Jesli chodzi o wp to.. szkoda gadac ale tam czesto brednie wypisuja, poprostu trzeba poczekac i wszystko bedzie wiadomo.

http://www.pzpn.pl/sponsorzy.php

Tu widze, jest baner przez ktory mozna wejsc na strone buka ;)
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Dokładnie. Na stronie PZPN nadal jest baner Expekt&#39;u.

Co do Wisły Kraków, to nie wiem jak na koszulkach, ale na oficjalnej stronie klubu jest nadal baner bet-at-home, tyle że niepodlinkowany do strony bah.

Unibet zaś ogłosił już (na razie nieoficjalnie) że nie będzie w tym roku serii pokerowych turniejó USOP.

Tak czy inaczej, fajnie by bylo jakby admin forum napisał do tych buków jakie jest ich oficjalne stanowisko w sprawie reklamy po 1-1-2010.
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Forum &quot;stoi&quot; w Honolulu, nie w Polsce, więc polskie prawo nie ma się czego czepiać.
A niby z jakiej racji ktoś będzie chciał wasze IP? Bo piszecie tylko na forum? Bez przesady, nie popadajmy w hipokryzję... To że napiszesz sobie post jaki mecz grać a jaki nie nie oznacza, że grasz w bukach.
Bez przesady z tym Honolulu :razz: No ale dobrze, że właściciel forum zadbał o to i przygotował się do &quot;bagna&quot; jakie nam zafundowała nowa ustawa. Forum jest spokojnie na serwerze w UK, jego właścicielem jest firma z Malty, więc raczej nie ma się czego bać. Nie zamkną go ???? Zawsze Policja/Służba Celna będzie mogła oczywiście ścigać admina za działalność na terenie Polski tj. aktualizacje i wpisy z linkami parnerskimi itd. Osobiście jednak nie sądzę, aby się chciało naszym mundorowym to robić. Zobaczą że własciciel na Maltce, serwer w UK i...odpuszczą sobie. Dobrze też, że nie ma dużo banerów na mail page.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
co bedzie z ludzmi ktorzy dzieki pokerowi zyja ponad poziom w spoleczenstwie? Z bogaczy moga stac sie bezdomnymi dzieki takim dzialaniom PO i tej ustawie
 
S 0

srw

Użytkownik
Chciałbym jeszcze raz poruszyć temat &quot;emigracji&quot; strony za granicę.
Spotkałem się z opinią, że nawet strona na zagranicznej domenie i zagranicznym serwerze, na której znajdzie się informacja, że jest skierowana do osób, mieszkających w krajach w których hazard jest legalny, nie może reklamować bukmacherów. Wiecie coś na ten temat?
 
K 0

kondzik

Użytkownik
Dobra ludzie poczytałem trochę i już sam nie wiem, prosiłbym kogoś kompetentnego o to żeby udzielił prostej, jasnej odpowiedzi (jeśli tylko ja zna): jak to teraz jest- jak wpłacę sobie nie wiem 50 zł do buka (sportingbet) i będę później chciał wypłacić, załóżmy ze uda się ugrać np 200 zł to może pojawić się jakiś problem ze strony banku lub innego badziewia (w jednym zdaniu: czy mogą dobrać mi się do dupy?)

PS. Wiem, że kwoty jakie podałem mogą komuś wydać się śmieszne, ale ja tak wolę dla pewności się spytać.


Pozdrawiam, Kondzik.
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Chciałbym jeszcze raz poruszyć temat &quot;emigracji&quot; strony za granicę.
Spotkałem się z opinią, że nawet strona na zagranicznej domenie i zagranicznym serwerze, na której znajdzie się informacja, że jest skierowana do osób, mieszkających w krajach w których hazard jest legalny, nie może reklamować bukmacherów. Wiecie coś na ten temat?
Jeśli trafisz na zdeterminowanego i trochę obeznanego w temacie sędziego to kto wie?! :-( W nowej ustawie jest bowiem zapis:
4. Zakazy określone w ust. 1 i 2 dotyczą osób fizycznych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej, które zlecają lub prowadzą czynności, o których mowa w ust. 1 i 2, umieszczają reklamę lub informację albo czerpią korzyści z takich czynności.
Czyli nawet jeśli powiedzmy to forum jest na serwerze UK, właścicielem jest firma z Malty ale...administrator siedzi np. w Gdańsku i ze swojego kompa umieszcza reklamy bukmacherów to &quot;prowadzi czynność&quot; więc spokojnie mogą go zgarnąć.
PS: @Kondzik, spokojnie. Przy takich sumach jak wymieniłeś, nikt się ciebie nie uczepi. Staraj się tylko nie wypłacać ich po kilka pod rząd (najlepiej jak będą przeplatane innymi transakcjami) i niech będą to różne kwoty.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czyli nawet jeśli powiedzmy to forum jest na serwerze UK, właścicielem jest firma z Malty ale...administrator siedzi np. w Gdańsku i ze swojego kompa umieszcza reklamy bukmacherów to &quot;prowadzi czynność&quot; więc spokojnie mogą go zgarnąć.
No już bez przesady ;) Nie da się określić w jakim czasie, o której godz. jest banner wstawiany na forum. W tym momencie lekko popadamy w paranoje.
Jeżeli forum jest w Australii, ja zameldowany na Malcie to mogą mnie w...
Mały off top.
Znam 2 fora hakerskie, na którym było i jest tysiące postów, danych, programów etc jak złamać systemy kodowania, np. jak złamać system platformy cyfry+, polsatu i innych platform TV z zagranicy. Wszystko nielegalne informacje, które spowodowały milionowe straty dla tych platform. W praktyce tam było wszystko. Od 8 lat lat fora są dostępne i nikt ich nie zamknął, mimo iż łamią prawo. Oczywiście serwer nie jest w PL, admini prawdopodobnie tez.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom