>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
champion 896

champion

Użytkownik
no to kliknij i zrob sobie symulacje kuponu- w toto narazie wyglada na to ze te 2% wzieli na siebie
W STS już nie i na kuponie pojawił się tajemniczy napis o treści:
&quot;Kurs zestawu 0,9777&quot; i takim to sposobem w STS mamy już 12%
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety ustawa weszła w życie od 1 stycznia buki naziemne już 12 % biorą.... było już o tym w temacie. Pokazuje to żenujący poziom naszego prawa.... ale cóż trzeba się przyzwyczaić.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ustawa weszła i buki naziemne są opodatkowane większym podatkiem ale jak jest sprawa z internetowymi ?
Kolejne takie pytania będę usuwał posty od razu... Przeczytaj temat. Miliony razy było o tym pisane.
Ludzie- czytajcie temat :!:
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Kolejne takie pytania będę usuwał posty od razu... Przeczytaj temat. Miliony razy było o tym pisane.
Ludzie- czytajcie temat :!:
nie chce mi się czytać kolejnych tematów bo niektóre są sprzeczne i nic nie wniosą.
Ok, to sam poszukam informacji czy ustawa blokuje granie u internetowych...
 
travism 190

travism

Forum VIP
nie chce mi się czytać kolejnych tematów bo niektóre są sprzeczne i nic nie wniosą.
Ok, to sam poszukam informacji czy ustawa blokuje granie u internetowych...
blokuje, tak jak dwa, trzy, cztery lata temu... w tej kwestii nic sie nie zmienilo ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolego to jest oczywista z każdego kuponu biorą ci 12 %..... Więc nic wielkiego nie odkryłeś lecz takie są przepisy i albo się na to godzisz obstawiasz albo przechodzisz obok i już ;)
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie z wypłatami od buków internetowych cos jest nie tak aż sie sam boje troche kolega tydzień temu wypłacił z bwin ponad 600zł bezpośrednio na konto po czym wczoraj poszedł sobie do banku wybrać pieniądze i w banku mu powiedzieli iż pieniądze zostały przelane z nielegalnego źródła konto zablokowane kasa zamrożona ma się zgłosić tam gdzieś za 2tyg nie wiem dokładnie co to jest bo kolega też sam jest w nie lekkim szoku mam w bukach prawie całą kasę ok 2,5tyś chciałem to wypłacić i nie wiem co mam zrobić nie wiem czy to jest wogole ta sprawa że mu zamrozili kase z ustawa ale z innych przelewów kase bez problemu wypłacał jak myślicie co to może być może lepiej poczekać aż mi karta Mb przyjdzie bo już zamówiłem i jakos z tego konta bezpośrednio wypłacać sam już nie wiem ;/ dziś mam się z kolegą spotkać ma mi więcej szczegółów powiedzieć bo ta kasa po części tez byłą moja
 
creator 0

creator

Użytkownik
2 dni temu wypłacałem z Unibetu 2k bezpośrednio na konto bankowe. Dziś pieniądze pojawiły się na koncie, a z banku nie dostałem żadnych niepokojących wiadomości.
Płacę zazwyczaj karta więc nie sądze żeby mieli się w najbliższym czasie przyczepić.
Fakt że mam konto w PKO BP i przez nie operuje całym budżetem nie daje jednak zbyt spokojnie spać ;)
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
A moze ten kumpel w ch cie robi bo pisales wczesniej ze ta kasa po czesci byla twoja. Moze chce wykorzystac wprowadzona ustawe i wkrecic ci ze konto mu zablokowali. Osobiscie uwazam ze przy takiej kwocie jest to nierealne.
 
creator 0

creator

Użytkownik
mam do was takie pytanie, wypłacacie teraz bezpośrednio kasę z kont od buka do banku po wprowadzeniu tej ustawy??
Podobno banki &quot;prześwietlaja&quot; transkacje powyżej 10 tys zł. Ja narazie nie osiągam takich profitów żeby sie cykać. Do 5k myśle ze można spokojnie przesyłać na konto, powyżej 5k zahaczałbym jednak o MB.
 
S 0

srw

Użytkownik
Wypłacałem już w tym roku 530 z Bet-at-Home - bez problemów. Gdyby banki miały sprawdzać wszystkie takie przelewy to na nic innego nie miałyby czasu, dlatego też moim zdaniem mało prawdopodobne żeby tak było.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Roger12 średnio chce mi się w to wierzyć, a jaki bank?
tak pisałbym głupoty i wymyslał tylko po to by była panika pomysl z takich rzeczy bym nie zartował powiedzieli mu że przelew został zrealizowany z nielegalnego nadawcy wiecej szczegółów powiem wieczorem bede z nim rozmawiał i nie chce mnie kumpel w balona zrobic bo juz kiedys większa kasa sie dzielilismy
panowie gdzieś niby na necie o tym że jak ktos niby nie zapłaci podatku płaci kare pisze o tym tylko nie moge tego znalesc
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
panowie gdzieś niby na necie o tym że jak ktos niby nie zapłaci podatku płaci kare pisze o tym tylko nie moge tego znalesc[/quote]


niby jak ma zapłacić podatek jak kasa jest z nielegalnego zródła?
Najwyżej urząd skarbowy doczepi karę 70 % ale w tym przypadku przy kwocie 600 zł to raczej wątpię.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
tak pisałbym głupoty i wymyslał tylko po to by była panika pomysl z takich rzeczy bym nie zartował powiedzieli mu że przelew został zrealizowany z nielegalnego nadawcy wiecej szczegółów powiem wieczorem bede z nim rozmawiał i nie chce mnie kumpel w balona zrobic bo juz kiedys większa kasa sie dzielilismy
panowie gdzieś niby na necie o tym że jak ktos niby nie zapłaci podatku płaci kare pisze o tym tylko nie moge tego znalesc
wydaje mi sie ze kumpel umoczyl ta kase;) i szuka wymowki ciezko w to uwierzyc ... Bank o 600zl watpie by sie upominal
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom