>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
ester 87

ester

Użytkownik
fiskus , urząd celny czy kto tam kto ma to wykrywać, może nam się dobrać do dupy ,
Odkąd tylko istnieje bukmacherka online fiskus może Ci się dobrać do dupy za czerpanie dochodów z tytułu takiej gry. Wypłaciłeś kiedykolwiek jakąś kasę od buka (nieważne miesiąc temu, rok temu, 5 lat temu) znaczy jesteś przestępcą skarbowym. Wchodząca ustawa nic tu nie zmienia.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co do buków to ich nie zablokują, ziemniaki tylko polegną jak wprowadzą 50%podatku haha to jest kpina jednym słowem każdy wie ile ziemniaki zarabiają-grosze, to firma zarabia kase.
W ustawie, która przeszła przez sejm była mowa o 12,5 % podatku dla bukmacherow naziemnych. Wcześniej cały czas mówiono o 50%, ale jeśli dobrze przeczytałem to przeszło 12,5% na zakłady wzajemne. Ciekawe kto za tym stoi ;] Ale mniejsza z tym... lepiej dla graczy ;]
 
ester 87

ester

Użytkownik
W ustawie, która przeszła przez sejm była mowa o 12,5 % podatku dla bukmacherow naziemnych. Wcześniej cały czas mówiono o 50%, ale jeśli dobrze przeczytałem to przeszło 12,5% na zakłady wzajemne. Ciekawe kto za tym stoi ;] Ale mniejsza z tym... lepiej dla graczy ;]
Dla graczy akurat lepsze byłoby 50% podatku dochodowego.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dla graczy akurat lepsze byłoby 50% podatku dochodowego.
Być może i masz rację ;) Nie wnikałem w szczegóły, nie mniej jednak fakt zmniejszenia tego podatku z 50% do 12,5% przeszedł raczej bez większego echa i głównie oto mi chodzi ;)
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
w ogóle by nikt nie grał bo by nie było gdzie, naziemniaki by pobankrutowały, a w necie buki też by na to sie nie zgodziły na rejestracje w Polsce i podatek 50%
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
ej Panowie i Panie (jeśli są ;)) to w takim razie co robić?! ???? chciałem wpłacić kasę do internetowego buka no ale nie wiem jak to teraz będzie? jeśli buk nie jest zarejestrowany w Polsce to co będą nas ścigać? :/ nie jestem zbytnio zorientowany w temacie, prosze o jakieś ogólne objaśnienie ;)
 
nonda 0

nonda

Użytkownik
ej Panowie i Panie (jeśli są ;)) to w takim razie co robić?! ???? chciałem wpłacić kasę do internetowego buka no ale nie wiem jak to teraz będzie? jeśli buk nie jest zarejestrowany w Polsce to co będą nas ścigać? :/ nie jestem zbytnio zorientowany w temacie, prosze o jakieś ogólne objaśnienie ;)

Ta ustawa hazadrowa,która ma wejść teraz od stycznia to po pierwsze: nie dotyczy hazardu w internecie, odnosi się wyłącznie do czystego hazardu(automaty,kasyna itp), a po drugie całe to wojowanie z hazardem wywołane najpierw przez same PO licznymi aferami (Rysio,Zbysio) to działanie czysto pod publiczke.Trzeba jakoś pokazać narodowi,jak my to walczymy z cyt &quot;patologią społeczną&quot;.Nikt o hazardzie internetowym nie wspomina. Hazard w internecie jak był tak będzie,nikt nie będzie Cie ścigał,żadne skarbówki ani nic podobnego. Ustawy hazardowej dotyczącej e-hazardu póki co nie ma i długo nie będzie, bo to nie takie proste jak się Tuskowi i całej tej bandzie wydaje. Spokojnie ludzie nie ma co panikować. Troche minie czasu i to wszystko ucichnie,wybuchnie nowa afera i nie będzie słychać o żadnym hazardzie w mediach.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Główne zmiany w ustawie hazardowej


-delegalizacja gier na automatach poza kasynami

- działalność kasyn będzie podlegać koncesjonowaniu

- zakaz urządzania wideoloterii

- zakaz organizowania gier w Internecie i uczestnictwa w nich

- walka z hazardem wśród osób poniżej 18. roku życia

- wyższe podatki dla branży hazardowej (np. na automatach o niskich wygranych zwiększą się prawie trzykrotnie - ze 180 do 480 euro, w pozostałych przypadkach osiągną poziom nawet 50 proc.)

- wyższe dopłaty do gier

- zaostrzenia zakazu reklam hazardu i podmiotów organizujących gry hazardowe.

- prowadzący ośrodki gry będą musieli prowadzić rejestr gości

- ośrodki gier będą musiały posiadać audiowizyjny system kontroli gier na stołach
 
nonda 0

nonda

Użytkownik
Główne zmiany w ustawie hazardowej


-delegalizacja gier na automatach poza kasynami

- działalność kasyn będzie podlegać koncesjonowaniu

- zakaz urządzania wideoloterii

- zakaz organizowania gier w Internecie i uczestnictwa w nich

- walka z hazardem wśród osób poniżej 18. roku życia

- wyższe podatki dla branży hazardowej (np. na automatach o niskich wygranych zwiększą się prawie trzykrotnie - ze 180 do 480 euro, w pozostałych przypadkach osiągną poziom nawet 50 proc.)

- wyższe dopłaty do gier

- zaostrzenia zakazu reklam hazardu i podmiotów organizujących gry hazardowe.

- prowadzący ośrodki gry będą musieli prowadzić rejestr gości

- ośrodki gier będą musiały posiadać audiowizyjny system kontroli gier na stołach

tak, zapis,który tak naprawde nic nie znaczy. Czyli co od 1 stycznia wszystkie firmy bukmacherskie zamykają dostęp dla polskich użytkowników ? Proszę Cie, nie błaznujmy. Tusk i reszta tych oszołomów działają pod publiczke,żeby zatuszować to co się stało w ich partii.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
no właśnie nie wiadomo na czym to ma polegać dokładnie, pewnie sami nie wiedzą jak to w zycie wprowadzić, ale takie zapisy tam są
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Główne zmiany w ustawie hazardowej
- zakaz organizowania gier w Internecie i uczestnictwa w nich
tomex11, tutaj masz ustawe w ostatecznym ksztalcie, ta podpisana przez prezydenta: http://www.e-play.pl/file/ustawa_senat%5B1%5D.pdf
Wez ja teraz przeczytaj i napisz mi dokladnie gdzie w tej ustawie jest &quot;zakaz organizowania gier w internecie i uczestnictwa w nich&quot;, bo ja jakos tego nigdzie nie moge znalezc...
 
G 0

grey

Użytkownik
Zgoda. Nowa ustawa nie mowi nic na temat internetu ale zajmuje sie zakladami wzajemnymi, czyli de facto dokladnie tak samo jak poprzednia ustawa z 1992 roku.

Zatem - jesli mowa o bukmacherce internetowej - nic sie nie zmienia - w zakresie litery prawa.

Ale sytuacje moze sie zmienic w zakresie egzekwowania tego prawa.
Wczesniej byly to martwe przepisy. Nikt nikogo nie sciagal za gre w internecie. Teraz rzad - ustami Kapicy - zapowiada ze bedzie inaczej.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ja nie wiem , nie mam czasu czytać całej ustawy, wkleiłem to co pisza na portalach w artykułach po podpisaniu tej ustawy co sie w niej znajduje w skrócie najważniejsze rzeczy, a nie tej drugiej co ma być
 
skugis 0

skugis

Użytkownik
dlaczego 50% podatku dochodowego było by lepsze dla graczy?
Bo wtedy bukmacherzy naziemni płaciliby ,,dla państwa&#39;&#39; 50% od swoich dochodów czyli jeśli takie sts-y przypuszczalnie rocznie zarabiają 10mln, 5mln musieliby zapłacić jako podatek...W związku z czym po około roku pewnie by upadły. 12.5% jest to podatek od każdego kuponu który zawieramy my(konsumenci) czyli jeśli zawieramy zakład za 100zł, 12.5zł w tym to podatek czyli realnie kupon gramy za 87.5zł.
Prościej:
W pierwszym przypadku podatek płaciłyby sts-y od swoich zarobków.
W drugim przypadku (tym który wejdzie w życie od 1 stycznia) podatek 12.5% płacimy my. Dodam, że do tej pory podatek płaciliśmy też my, ale 10% w sumie niewiele się zmieni, a bukmacherzy naziemni na pewno nie upadną więc tak czy siak jest dobrze. Te całe ustawy nas (graczy zakładów bukmacherskich) czy to w internecie czy u buków naziemnych, aż tak bardzo nie ruszą...oczywiście, gorzej mają Ci którzy grali np. na maszynach(co w 100% traktuje jako uzależnienie).
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
właśnie ten podatek 50% to miał chyba być podatek dla właścicieli punktów , którzy i tak ledwo przędą, stąd chyba był ich protest pod sejmem

juz teraz większość punktów jest państwowych, bo prywatnym osoba sie nie opłaca tego prowadzić dajmy na to w super dobrym punkcie toto mix ma w Warszawie obrotu w miesiąc 150 000 -200 000 , z czego właściciel zarabia 7% musi opłacić czynsz 5000 -10 000 , prąd , pracowników itd

ale właśnie nie wiem też dokładnie co jest z tym podatkiem 12,5% czy to dla graczy jest zwiększony ten z 10% od zawarcia zakładu , czy dla graczy zwiekszony ten od wygranej przekraczającej 2070 zł na jednym kuponie, czy tj dla właścicieli od zysku
 
skugis 0

skugis

Użytkownik
właśnie ten podatek 50% to miał chyba być podatek dla właścicieli punktów , którzy i tak ledwo przędą, stąd chyba był ich protest pod sejmem

juz teraz większość punktów jest państwowych, bo prywatnym osoba sie nie opłaca tego prowadzić dajmy na to w super dobrym punkcie toto mix ma w Warszawie obrotu w miesiąc 150 000 -200 000 , z czego właściciel zarabia 7% musi opłacić czynsz 5000 -10 000 , prąd , pracowników itd

ale właśnie nie wiem też dokładnie co jest z tym podatkiem 12,5% czy to dla graczy jest zwiększony ten z 10% od zawarcia zakładu , czy dla graczy zwiekszony ten od wygranej przekraczającej 2070 zł na jednym kuponie, czy tj dla właścicieli od zysku
Tak to jest zwiększony ten z 10% napisałem w poście nad tobą...
 
S 0

szymon189

Użytkownik
Dzisiaj zapytałem na LiveChat konsultanta z Betsson. Dowiedziałem się że strona jest jak najbardziej legalna dla graczy z Polski. Podatek odprowadzany leży w gestii graczy.
Nasi gracze są odpowiedzialni za zgłoszenie i rozliczenie opodatkowania, jakiemu podlegają według odpowiedniego prawa za wszelkie wygrane jakie otrzymają od Betsson.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom