>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jakie stanowisko Betsafe wobec zacnych planów *****ów ? Kupicie licencje czy zbanujecie POlaków ?
Zastanów się trochę przed napisaniem takiego pytania. Ustawa jest w powijakach. Od rozpoczęcia prac do wejścia w życie długa droga. Jak bukmacherzy mają reagować, skoro jeszcze nie wiadomo co znajdzie się w ustawie?

Po za tym post wybitnie nie na miejscu.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie wierzę, że przejdzie to w takiej formie jak chce Kapica, a na pewno nie tak szybko. Nie ma szans. A jeżeli nawet to dojdzie kolejny problem z egzekucją tej ustawy. Nie wiem jak wy, ale ja póki co śpię spokojnie.
Ja też średnio w to wierzę, ponieważ pod pozorem kontroli &#39;antybukmacherskiej&#39;, odpowiednie urzędy de facto otrzymałyby 100% wgląd do wszystkich kont bankowych w Polsce.
 
P 0

pawe3b

Użytkownik
Dla kogoś kto wygrywa naprawdę dużą kasę te ograniczenia są do obejścia.
Właśnie dla gracza tzw &quot;rekreacyjnego&quot; problem będzie do obejścia, dla graczy zawodowych pojawi się problem.
Kapica chce zaoszczędzić do budżetu kasy z obrotu na bukmacherce. Ale jakie będą tego koszty? Praca dla kolejnych urzędników darmozjadów którzy będą śledzić Polaków? To śmieszne spojrzywszy na fakt jak poprzedni rząd był krytykowany w kwesti kontroli ,i to śmieszne że realizuje to partia która nazywa się liberalną Ale oczywiście nagonki nie będzie na PO bo za nimi stoi większość medów- to one rządzą poglądami całego społeczeństwa
Polityk kieruje się tym aby wygrać następne wybory. Nas jest niewielu, przeciwników hazardu zdecydowanie więcej, dlatego PO pracuje nad tą ustawą (no i oczywiście pan kapica chce zabłysnąć i zyskać popularność).
Jedyna nadzieja w tym że ustawa będzie bublem prawnym i POlitycy zadowolą się tym że pokazali społeczeństwu że chcą walczyć z hazardem a nie jakością ustawy.
 
I 0

infirmus

Użytkownik
Raczej nie będzie to generowało kosztów z racji zwiększenia zatrudnienia.
Po prostu - służba celna zyska jedynie więcej uprawnień.
Co zaś do kont za granicą. Nie rozwiąże to sprawy. Bo nadal będziemy mieli obywatelstwo polskie i będziemy zarejestrowani u buka na polski dowód. Poza tym - niewielu będzie się chciało wyjeżdżać do DE tylko po to, żeby obstawić zakłady - a wtedy służby celne będą miały wgląd w dane naszego dostawcy neta i będą widziały nasze połączenia z PL.
 
T 0

tricola

Użytkownik
Rekreacyjni sobie pograja. To dla nich skierowana jest ustawa. Dla tych co szukaja rozrywki. Dla nich nie bedzie miec wiekszego znaczenia czy to 1.95 czy 1.75. Dla przykladu radze zabawic sie w bukmachera przyjmujacego mecz tenisowy. Powiedzmy, ze naszymi klientami jest mama z tata. I Mama gra za 100 na gracza A, a Tata za 100 na gracza B. Oboje po kursie 1.75. Przyjmijcie taki zaklad. Rozliczcie jednego zwyciezce i zobaczcie co Wam zostanie. Zysk 25 zlotych bez wzgledu ktory z Was wygra. I o to chodzi tutaj. Zeby za to zaplacili klienci. Kosztem podatku. A jak sobie strzelisz takiego akumulatora to dopiero jest zysk... A zysk bedzie mialo panstwo... I to jest w zasadzie obraz calej tej zabawy. Wydaje mi sie, ze kwestia wielu lat za nim bukmacherka bedzie taka jak dawniej o ile w ogole bedzie. Bo podatki nakladane na ta branze sa coraz popularnijesze nie tylko u nas. We will need to adapt once again ????
 
K 0

karzele

Użytkownik
A czy będzie można obejść te ustawę antyhazardową poprzez wchodzenie na sajty bukmacherskie, przebywając poza terytorium Polski? Ja mieszkam rzut beretem od Czech. Czy to coś da jeśli będę np. w weekendy jeździł z laptopem do czeskiego Cieszyna i tam szalał do woli na sajtach bukmacherskich? Inna sprawa, że nie znam regulacji czeskich na temat hazardu plus będąc w Czechach pozostanę obywatelem Polski. Zresztą liczę na to, że sami bukmacherzy zachodni jakoś pomogą w kontynuowaniu gry przez neta. Do naziemnych polskich mnie nie ciągnie, to dla mnie krok wstecz - ja tak obstawiałem 10 lat temu.
 
T 0

tricola

Użytkownik
Co zaś do kont za granicą. Nie rozwiąże to sprawy. Bo nadal będziemy mieli obywatelstwo polskie i będziemy zarejestrowani u buka na polski dowód. Poza tym - niewielu będzie się chciało wyjeżdżać do DE tylko po to, żeby obstawić zakłady - a wtedy służby celne będą miały wgląd w dane naszego dostawcy neta i będą widziały nasze połączenia z PL.
Oj pobladziles troche. Bedac na terenie Niemiec grasz na zasadach Niemieckich. I tu sluzba celna z Kaplicą i Donaldem moga Ci oblizać lizaka. MOZNA byc Polakiem i grac sobie w innym panstwie na zasadach panstwa w ktorym przybywasz. Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz. A co z graniem przez serwery proxy(tunelowanie) z innym IP bedac w Polsce ? przeciez to jest dziecinnie proste. Pozosotanie sprawa wyplat. Ale wyjazd np od czasu do czasu po gotowke do jakiegos normalnego panstwa? jak jest blisko... kwestia przekalkulowania.
 
I 0

infirmus

Użytkownik
Oj pobladziles troche. Bedac na terenie Niemiec grasz na zasadach Niemieckich. I tu sluzba celna z Kaplicą i Donaldem moga Ci oblizać lizaka. MOZNA byc Polakiem i grac sobie w innym panstwie na zasadach panstwa w ktorym przybywasz. Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz. A co z graniem przez serwery proxy(tunelowanie) z innym IP bedac w Polsce ? przeciez to jest dziecinnie proste. Pozosotanie sprawa wyplat. Ale wyjazd np od czasu do czasu po gotowke do jakiegos normalnego panstwa? jak jest blisko... kwestia przekalkulowania.
Nie wiem, na czym dokładnie polega u buków zakaz przyjmowania zakładów z krajów, w których zabroniony jest hazard on-line. Jeśli polega to tylko na tym, że nie przyjmują zakładów z polskich IP, to ok, jest proxy - jak piszesz. Ale jeśli polega to na nieprzyjmowaniu zakładów od graczy z obywatelstwem tego kraju (dowód przy weryfikacji), to niestety, nie jest tak różowo, bo buka nie obchodzi, gdzie aktualnie jesteś.
 
T 0

tricola

Użytkownik
Na betdaq chac sie zarejstrowac i podajac np obywatelstwo francuskie strona wywala nam taki komunikat:&quot;Users are advised that they are not permitted to engage in online wagering while in France. However residents of France can have an account and deposit money for use when outside the territory. Betdaq therefore reserve the right to confirm location when user is wagering on the site.&quot; co tlumaczone przez translate.google.com daje : Użytkownicy są informowani, że nie są one uprawnione do prowadzenia zakładów online, podczas gdy we Francji. Jednak mieszkańcy Francji mogą mieć konto i wpłacić pieniądze do pracy poza ich terytorium. BETDAQ związku z tym zastrzegamy sobie prawo do potwierdzenia lokalizacji zakładów, gdy użytkownik jest na stronie. I pewnie z Polakami na betfair i betdaq bedzie tak samo.
 
I 0

infirmus

Użytkownik
Na betdaq chac sie zarejstrowac i podajac np obywatelstwo francuskie strona wywala nam taki komunikat:&quot;Users are advised that they are not permitted to engage in online wagering while in France. However residents of France can have an account and deposit money for use when outside the territory. Betdaq therefore reserve the right to confirm location when user is wagering on the site.&quot; co tlumaczone przez translate.google.com daje : Użytkownicy są informowani, że nie są one uprawnione do prowadzenia zakładów online, podczas gdy we Francji. Jednak mieszkańcy Francji mogą mieć konto i wpłacić pieniądze do pracy poza ich terytorium. BETDAQ związku z tym zastrzegamy sobie prawo do potwierdzenia lokalizacji zakładów, gdy użytkownik jest na stronie. I pewnie z Polakami na Betfair i betdaq bedzie tak samo.
Oby tak było i u innych buków.
Tylko, czy wycieczka do np. DE będzie opłaciła się komuś, kto mieszka np. w Wawie i wyciąga z bukmacherki może ze stówkę albo dwie w miesiącu?
Połowa pójdzie mu na podróż w obie strony, jak nie więcej ????
 
andre_nbh 1

andre_nbh

Użytkownik
Znajomy z obcym obywatelstwem w kraju gdzie podatki z zakładów są &quot;korzystne&quot; dla graczy - dogadujemy się z nim, zakłada oddzielne konto bankowe (MB), zakładamy na niego konta bukmacherskie... Oczywiście bezprzewodowy internety typu pre-paid i jazda :]

Trochę zachodu z tym jest, ale jak ktoś czerpie realne profity z gry to taki zabieg nie będzie dla niego problemem ;)
 
I 0

infirmus

Użytkownik
Znajomy z obcym obywatelstwem w kraju gdzie podatki z zakładów są &quot;korzystne&quot; dla graczy - dogadujemy się z nim, zakłada oddzielne konto bankowe (MB), zakładamy na niego konta bukmacherskie... Oczywiście bezprzewodowy internety typu pre-paid i jazda Trochę zachodu z tym jest, ale jak ktoś czerpie realne profity z gry to taki zabieg nie będzie dla niego problemem
Znajdź mi takiego znajomego, a się podzielę zyskiem ????
 
T 0

tricola

Użytkownik
Korzystajac z okazji prosze kogos o informacje nt grania w Czechach. Jedyne co wiemo tym panstwie to ze nie jest karalne posiadnie malej ilosci marihuany i ze maja duzo maszyn. Jednak jak jest z graniem w internecie ? Wiem ze Slowacja miala bardzo niskie podatki nalozone na ta branze. Bo u nas w Polsce to robia tak, zeby dac takie podatki, porwnywalne do wyrywania drzewa razem z korzeniem. Zeby nic nie zostalo. Wyciac i juz. Do cholery :/
p.s po co te dyskusje na temat znajomego za granica? przeciez wszystko na siebie mozna miec!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Bedac na terenie Niemiec grasz na zasadach Niemieckich. I tu sluzba celna z Kaplicą i Donaldem moga Ci oblizać lizaka. MOZNA byc Polakiem i grac sobie w innym panstwie na zasadach panstwa w ktorym przybywasz.
Tylko, że jak ta ustawa wejdzie to Polacy być może nie będą mogli w ogóle miec kont u niektórych buków więc wtedy wyjazd nie wiele da.
 
H 28

henka

Użytkownik
Jesteśmy w UE wiec nikt nam kont nie będzie likwidował.
Najbrawdopodniej nie bedzie ogli grac na terytorium POlski.
Emigracja polityczno - zarobkowo czeka tych co zarabiaja na giełdzie w tym mnie.
Support BF odpisał że w żadnym wypadku nie bedą POlaków blokować.
Nie głosujecie na rudego !!!!!!
 
H 28

henka

Użytkownik
jak nie wiadomo ? wszystko wiadomo już Kaplica powiedział co zrobi i dostał zielone światło od KE jesteś chłopocze widać średnio zorientowany.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
gdyby powiedzial z piękna Niemką to mozna by niedowierzac ale w Anglii jeszcze da sie znalesc piekne kobiety.
w Niemczech tez - mimo glupiego stereotypu z demotywatorow.
Sa dwie pewne rzeczy jak dla mnie: raz ze hazard bedzie zabroniony i nie pogramy sobie za kilka miesiecy. Pocieszajaca jest druga rzecz - napewno znajdziemy jakies obejscie. Tym pozytywnym akcentem nie gledzmy juz w kolko o tym samym tylko czekajmy na rozwoj wypadkow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom