>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowe programy bukmacherskie

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Yar000 &gt;&gt;&gt; w necie znajdziesz też np. portal , typujący wyniki meczów wyłącznie na podstawie rynkowej wartości zawodników...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Edi8, właśnie.
Natomiast te wahania procentowe (a może i zmiany w prognozie wyniku konkretnego meczu),
o których napisali wcześniej Koledzy, można byłoby tłumaczyć wahaniami w składzie drużyn (jakieś informacje szczegółowe dotyczące absencji, kontuzji, innych ludzkich czynników).
 
firel 142

firel

Użytkownik
Co do wahań procentowych: U mnie od 16 na Villareal jest 23%, nie wiem skąd Emoboy ma 40%.
Chyba że każdemu podaje inne procenty, to nieźle ????
Patrząc na typy archiwalne(poszukałem na forum footbe)nie wydaje się aby podawał jedynie na podstawie składów.
Wytypował poprawnie remis WBA z Chelsea, a drużyna z Londynu ma znacznie szerszą ławkę, o podstawowej 11 nie wspomniając.
Sprawdzając jeszcze raz forum, jedna z osób napisała iż program po poznaniu Starting Lineups wystawia dokładniejsze bety, ale z tego co zostało napisane nie wynika, że jest to głównym czynnikiem.
(oczywiście nawet gdyby było, nie przyznaliby się.)
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Screen nadchodzącego spotkania :
http://snag.gy/7dA5w.jpg
- testuje ten program i być może wartości procentowe z czasem się zmieniają. Ja sobie
z palca tych 40 % dla Villareal nie wyssałem. Myślę że porównam sobie % ze screena jutro i
przekonamy się czy wartości się zmieniają, czy też nie.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Musisz dawać często update, najwidoczniej Ty nie dałeś stad miałeś &#39;stary procent&#39; a ja &#39;nowy&#39;. Choć właściwie wyszło ci to na ✅ ????
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Ok, typy mają faktycznie póki co wysoką skuteczność. Jednak ten program przypomina mi typowanie w FM. Jak wejdziemy w formations i zmienimy ustawienie zespołu to procenty też się zmieniają. Może dlatego tak wiele rozbieżności przy procentach u niektórych użytkowników?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=cris1980;4280408]Ok, typy mają faktycznie póki co wysoką skuteczność. [...]
Na ilu zdarzeniach sprawdzałeś tę skuteczność?
[...] Jednak ten program przypomina mi typowanie w FM. Jak wejdziemy w formations i zmienimy ustawienie zespołu to procenty też się zmieniają. Może dlatego tak wiele rozbieżności przy procentach u niektórych użytkowników?
I wracamy do mojego wcześniejszego pytania o konstrukcję programu (opartą o składy drużyn).
 
L 1

lubyczanin

Użytkownik
Tuż przed rozpoczęciem meczu Boredeaux - Lorient pojawiła się informacja o potwierdzonych składach na mecz i procenty się pozmieniały. Rano &#39;Recommended Bet&#39; to było Bordeaux, a tuż przed meczem zmienił się na &quot;X&quot;. Składy mają tu więc bardzo duże znaczenie.
 
L 1

lubyczanin

Użytkownik
Wydaje mi się, że najdokładniejszą prognozę dostajemy te 5 minut przed meczem po potwierdzienu składów. Zakładam, że to co widzimy wcześniej opiera się na formie, dotychczasowych spotkaniach, średnich strzelonych i traconych goli itp., a potem jest to korygowane o wystawione jedenastki i wówczas mamy ostateczne liczby.
 
C 3

cris1980

Użytkownik
I gdzie tu powiedzenie nazwiska nie grają ;)
@Yar000
Nie dokładnie się wyraziłem, bo &quot;póki co&quot; opierałem na kilku ostatnich typach z faktycznie wysoką skutecznością.
Kurs: 1.25 Hannover - Bayern / goście 73 % ✅ Kurs: 1.50 Toulouse - PSG / goście 74 % ✅ Kurs: 3.20 Lille - Lyon / remis 46 % ✅

Szczególnie zaimponował mi typ na remis, który się sprawdził.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Powiedzmy że footbe jest niewypałem.. a co powiecie na :
Bot For Bets
Bot For Bets, to w pełni zautomatyzowany system. BfB wykorzystuje zaawansowany
algorytm aby wyłapać wszelkie okazje bukmacherskie, czyli zdarzenia gdzie bukmacher
oferuje zbyt wysoki kurs. Co więcej, Bot For Bets, obliczy i zaproponuje wysokość stawki
jaką nalezy postawić aby zoptymalizować zysk.
Można by spróbować zagrać typy tego algorytmu progresją..
Klik : http://botforbets.com/?lang=5
 
firel 142

firel

Użytkownik
Footbe
Przetestowałem program więc się z wami podzielę.
1. Mecze weekendowe według prognoz 25.02
2. Mecze o rankingu b+
3. Bramki(over/under brane po duzym % i niezłym kursie)
4. Typy programu po poznaniu składów.
Stawka na każde zdarzenie: 1


Moje wnioski: Programowi nie można ufać. Jednakże można znaleźć całkiem fajne okazje, typu kurs 2+ na Parmę lub duże kursy na prawdopodobne overy. Dobry jest też overview w którym można znaleźć takie informacje jak np. &#39;Lille hasnt won last 5 away matches&#39; , &#39;three players suspended&#39; etc.
 
J 0

josep

Użytkownik
wicherek1992 : pisze w C++ oraz w C# zastanawiam się nad napisaniem kolejnego programu wspomagającego typowanie.
Co powinno się wg Ciebie w takim znaleźć ?
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Powiedzmy że footbe jest niewypałem.. a co powiecie na :

Bot For Bets

Bot For Bets, to w pełni zautomatyzowany system. BfB wykorzystuje zaawansowany
algorytm aby wyłapać wszelkie okazje bukmacherskie, czyli zdarzenia gdzie bukmacher
oferuje zbyt wysoki kurs. Co więcej, Bot For Bets, obliczy i zaproponuje wysokość stawki
jaką nalezy postawić aby zoptymalizować zysk.

Można by spróbować zagrać typy tego algorytmu progresją..

Klik : http://botforbets.com/?lang=5
ciekawy pomysł, tyle że po wynikach widać że chyba nietrafiony....
pomysł ma moim zdaniem co najmniej jedną zasadniczą wadę - granie na faworytów....
 
Do góry Bottom