>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora)

dukat 7

dukat

Użytkownik
Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami rozpoczynamy poszukiwanie testerów nowego programu. Osoby które chcą wziąć udział w testowaniu aplikacji Muszą wysłać maila do mario22 na adres [email protected] W mailu proszę o zawarcie następujących informacji, które pomogą nam w wyborze testerów : Jak długo grasz? Wiek Czy grasz systemami? W jaki sposób wybierasz mecze Czy testowałeś już &#39;analizatora&#39;? Dużym plusem będzie jakaś propozycja odnośnie programu
Nr gadu-gadu Uwaga!!! Osoby które chcą uczestniczyć w testach proszone są o to aby nie zaśmiecać tego tematu postami typu:
&quot;ja też chcę testować program&quot; Jeżeli ktoś chce testować tą aplikację proszę wysłać zgłoszenie na adres: [email protected]
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Pierwsze osoby dostały już program do testów. Czekamy z niecierpliwością na ich opinie. Co więcej dostaliśmy dużo maili z propozycjami ulepszenia, bądź rozbudowy programu. Dzięki wielkie i czekamy na kolejne propozycje ????
No i oczywiście zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatur na testerów programu. Na każde zgłoszenie odpowiadamy.
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Ostatnio zainteresowałem się trading- em. I tak sobie pomyślałem, że może program typowałby, która drużyna zdobędzie pierwszą bramkę w meczu. A jeszcze lepiej- która strzeli jako pierwsza w pierwszej połowie. To przecież bardzo ważne w tradingu. Możesz przecież zrobić w ten sposób greenbooka przewidując która drużyna pierwsza strzeli bramkę.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Testy trwają i pierwsze efekty już widać, usunełem pierwsze błędy związane z aplikacją.
Codziennie przekazuję program do testów nowemu testerowi, także liczba osób testujących aplikację powiększa się codziennie.

Jest też kolejna dobra wiadomość, jeżeli chodzi o skuteczność algorytmu to utrzymuje się on cały czas na tym samym wysokim poziomie :)
 
S 0

szymon80

Użytkownik
a można się dowiedzieć jaki to poziom mniej więcej ?

Szkoda ze do mnie nie dotarł ten program. ale moze jeszcze się załapie na testy.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
a można się dowiedzieć jaki to poziom mniej więcej ?
Szkoda ze do mnie nie dotarł ten program. ale moze jeszcze się załapie na testy.
Poziom jest na tyle wysoki, że gwarantuje ciągły zysk.....i to nie mały... :-D
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Orientacyjnie mogę powiedzieć, że za miesiąc powinna pojawić się pierwsza wersja programu, dostępna dla szerszego grona użytkowników. Ale o wszystkich pracach i ewentualnych przesunięciach premiery będziemy was informować.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Poziom jest na tyle wysoki, że gwarantuje ciągły zysk.....i to nie mały... :-D
Dukat, chcesz powiedzieć, że pracujesz na lepszym (skuteczniejszym) oprogramowaniu niż oddsmakerzy w firmach bukmacherskich???

Nie chcę Cię pytać o szczegóły algorytmu, bo to oczywiście tajemnica handlowa, ale nie chce mi się wierzyć, że udało Ci się zaimplementować tak istotne czynniki jak: kontuzje, zmiana trenera, czy czynniki psychologiczne np. możliwość odpuszczenia meczu przez faworyta. Domyślam się, że program bazuje tylko i wyłącznie na wynikach historycznych meczów?

Jeszcze pytanko: czy program jako &quot;warte gry&quot; wyszukuje zdarzenia, które wg jego algorytmów mają najwyższe prawdopodobieństwo wejścia, czy wyszukuje tez zdarzenia w których widzi różnicę w kursach w zestawieniu z ofertą bukmacherów?

Z góry dzięki za odpowiedź.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Dukat, chcesz powiedzieć, że pracujesz na lepszym (skuteczniejszym) oprogramowaniu niż oddsmakerzy w firmach bukmacherskich???
Nie chcę Cię pytać o szczegóły algorytmu, bo to oczywiście tajemnica handlowa, ale nie chce mi się wierzyć, że udało Ci się zaimplementować tak istotne czynniki jak: kontuzje, zmiana trenera, czy czynniki psychologiczne np. możliwość odpuszczenia meczu przez faworyta. Domyślam się, że program bazuje tylko i wyłącznie na wynikach historycznych meczów?
Jeszcze pytanko: czy program jako &quot;warte gry&quot; wyszukuje zdarzenia, które wg jego algorytmów mają najwyższe prawdopodobieństwo wejścia, czy wyszukuje tez zdarzenia w których widzi różnicę w kursach w zestawieniu z ofertą bukmacherów?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Już odpowiadam. Czy oprogramowanie jest lepsze niż oddsmakerów..... hmm pewnie nie, ale potrafi całkiem nieźle wytypować wyniki spotkań. W połowie masz rację. Program bazuje na wynikach archiwalnych meczy, nie bierze pod uwagę zmiany trenera, ani kontuzji (ta opcja powinna być dostępna w następnych wersjach), ale właśnie testuje modyfikację algorytmu, który bierze pod uwagę możliwość odpuszczenia meczu przez faworyta.
Co do drugiego potania to jak na razie program wskazuje zdarzenia, które wg niego mają największe szanse na wystąpienie. Nie porównuje tego z kursami bukmacherów, ponieważ nie dysponujemy odpowiednim do tego typem bazy danych.
 
S 0

szymonh

Użytkownik
Daj program wszystkim do przetestowania i będziemy pisali Ci wszystkie sugestie w odpowiednim temacie, wersje BETA możecie przeciesz wypuścić ????
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Wszyscy dostaną program jak pierwsze testy się skończą.
Chyba nie wyobrażasz sobie, że ponad 200 ludzi będzie zgłaszać mi błędy i propozycje na gg lub maila :) ha ha
Jeżeli ktoś ma coś do zaproponowania to proszę to umieszczać na forum, niech wszyscy ocenią przydatność zaproponowanej funkcji.
 
blaster 0

blaster

Użytkownik
a kiedy skończy się faza testów aby program mogło otrzymać grono użytkowników , bo powiem , ze po tym co piszecie czekam z niecierpliwością
 
H 0

hillpl

Użytkownik
Mam pytanie czy Twój program bedzie opierał sie tylko na meczach piłki nożnej czy koszykówki rowież ??
 
S 0

szymonh

Użytkownik
Ja mam propozucje tylko nie wiem czy wykonalną, zlerzy od waszej bazy danych.
Chodzi o to żeby wprowadzić statystyki np. w których minutach drużyna strzela/traci najwięcje bramek i na tej podstawie też będzie można szacować prawdopodobieństwo strzelenia czy też stracenia bramki. Jest jeszcze 100 innych czynników ale nie wszystko da się wprowadzić chyba że parenaście osób by nad tym czuwało i wprowadzało systematycznie dane...
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Co do drugiego potania to jak na razie program wskazuje zdarzenia, które wg niego mają największe szanse na wystąpienie.
Dukat, czyli program może wskazać jako warty gry kurs np. 1.04 na typ 1X?
Interesuje mnie, czy przeprowadziłeś symulacje gry wybranych zdarzeń np. płaską stawką? Jak wygląda ROI?

Chodzi o to żeby wprowadzić statystyki np. w których minutach drużyna strzela/traci najwięcje bramek i na tej podstawie też będzie można szacować prawdopodobieństwo strzelenia czy też stracenia bramki.
Poproś wujka Google o pomoc, jest od groma stron z takimi statystykami.
 
Do góry Bottom