>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora)

E 0

eldoctoro

Użytkownik
ponawiam pytanie kolegi wyzej.czy jest mozliwosc w jakis sposob otrzymania tych wersji &quot;roboczych&quot; i przekonanie sie jak dziala to &quot;cudo&quot; ???? ?
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Ok postaram sie odpowiedzieć na wszystkie pytania:
- na razie trwają jeszcze testy mam tylko kilkunastu testerów dzięki temu jestem w stanie naprawiać błędy i nie ma chaosu
- za 2 tygodnie zwiększę grupę testerów do osób które sie zgłosiły
- za 3 tygodnie planuję wydać pierwszą wersję dla wszystkich chętnych ( 1 marca )
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie - czy przeprowadziliście testy algorytmów na wcześniejszych sezonach, choćby w jednej lidze? Jeśli tak, to jakie były rezultaty i ile wynosi liczba meczów analizowanych oraz wybranych przez program? Jeśli liczba wybranych będzie mieć przynajmniej dwa zera i uda Wam się utrzymać dobry ROI to nic tylko brawa ????
PS. Podzielam opinie, że moglibyście najpierw założyć ogólnie dostępny temat i tam podawać typy &quot;na zajawkę&quot;.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mam jeszcze jedno pytanie - czy przeprowadziliście testy algorytmów na wcześniejszych sezonach, choćby w jednej lidze? Jeśli tak, to jakie były rezultaty i ile wynosi liczba meczów analizowanych oraz wybranych przez program? Jeśli liczba wybranych będzie mieć przynajmniej dwa zera i uda Wam się utrzymać dobry ROI to nic tylko brawa ????
PS. Podzielam opinie, że moglibyście najpierw założyć ogólnie dostępny temat i tam podawać typy &quot;na zajawkę&quot;.
ja Was nie rozumiem ludzie...
jeśli trwają testy to po co coś podawać? coś nie wypali i zaraz się zaczną głosy, że to oszustwo itp. itd.
a Ci co piszą o reklamie to już po prostu się nie potrafią doczekać i wcale się nie troszczą o promocję programu ????

z resztą jak widać atmosfera niepewności i tajemniczości też budszi wiekie emocje i rozpala nadzieje :spokodfhgfh::spokodfhgfh:

mario&amp;dukat - powodzenia ????
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
ja Was nie rozumiem ludzie...
jeśli trwają testy to po co coś podawać? coś nie wypali i zaraz się zaczną głosy, że to oszustwo itp. itd.

a Ci co piszą o reklamie to już po prostu się nie potrafią doczekać i wcale się nie troszczą o promocję programu ????
Mądrego to aż przyjemnie posłuchać

W programie na pewno nie będzie reklam a już tym bardziej nie będzie on sponsorowany przez żadne firmy bukmacherskie :)
 
odysek 0

odysek

Użytkownik
Taaa bukmacherzy napewno by z mila checia dali reklame w dobrym programie zeby u nich grac chyba anty reklame by sie starali robic ????
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
A czy program wykorzystuje do typowania takie informacje jak strzały danej drużyny. Czyli jak często drużyna strzela na bramkę rywali. ile strzałów ma celnych itp. ???
 
A 0

altul

Użytkownik
A czy program wykorzystuje do typowania takie informacje jak strzały danej drużyny. Czyli jak często drużyna strzela na bramkę rywali. ile strzałów ma celnych itp. ???

No prosze Cie :-? ! a skąd niby mieli by wziąść takie informacje... ?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Właśnie ruszył newseltter, dzięki któremu możecie być na bieżąco, jako pierwsi dowiadywać się o nowych rzeczach, związanych z programem. Niestety z przyczyn regulaminowych nie mogę podać adresu www na forum. Jeśli ktoś chciałby się zapisać proszę o kontakt ze mną bądź z Mario.
 
hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
A czy program wykorzystuje do typowania takie informacje jak strzały danej drużyny. Czyli jak często drużyna strzela na bramkę rywali. ile strzałów ma celnych itp. ???
Pomysł dobry, też o czymś takim myślałem ale trzeba najpierw znaleść jakieś bazy danych które oferuja takie informacje jak ilość strzałów w bramke, ogóle ilość strzałów, faule, spalone, czas posiadania piłk, w której minucie drużyna traci/strzela najwięcej bramek itp. Jest jeszcze milion innych czynników które mają większy lub mniejszy wpływ na poprawne wytypowanie meczu
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
???? tylko właśnie jest taki problem, że prawdopodobnie żaden portal ze statystykami piłkarskimi nie prowadzi tak szczegółowych, a zarazem (przynajmniej dla mnie) ważnych statystyk. Kontuzje jest ciężko jakieś upolować, a co dopiero posiadanie piłki, czy też ilość strzałów. ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
To zgodnie z Waszymi prośbami zamieszczam przykładowe typy programu (po pewnej selekcji). Program jest ciągle w fazie testów, więc trzeba wziąć małą poprawkę na wszystkie jego typy ;) No i oczywiście własna analiza to podstawa.
Typy na weekend (14-15.02.2009)
▶ Bordeaux - Grenoble | Typ: 1
▶ Auxerre - Lille | Typ: UNDER
▶ Sporting Ch. - Anderlecht | Typ: 2
▶ Ajax Amsterdam - Feyenoord | Typ: 1
▶ FC Köln - Karlsruher SC | Typ: 1
▶ Werder Bremen - M&#39;gladbach | Typ: 1
▶ Eintracht F. - VfL Wolfsburg | Typ: OVER
▶ PSG - St. Etienne | Typ: 1
▶ Reggina - Palermo | Typ: 2 albo bezpieczniej X2
Jeszcze jeden typ, chociaż on wg mnie jest obarczony największym marginesem ryzyka
▶ Sochaux - Touluse | Typ: UNDER
Typy dość pewne, o ile w Niemczech nie zasypie stadionów. Jednak jeszcze raz apeluje o rozwagę.
Program jest wciąż w fazie testowej.
 
E 6

esqlap

Użytkownik
hymm dobrze sie ubezpieczyles w razie wpadki :p ja mimo wszystko czekam na &quot;oficjalne &quot; typy tego programu. Pozdro
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
hymm dobrze sie ubezpieczyles w razie wpadki :p ja mimo wszystko czekam na &quot;oficjalne &quot; typy tego programu. Pozdro
Napisałem tak, jak jest w rzeczywistości. Premiera w marcu, czyli jeszcze kupa czasu na poprawy błędów, więc nie chcę, aby w razie błędnych typów ktoś pisał do mnie maile z pretensjami. ????
 
Do góry Bottom