>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora)

hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
oj dzisiaj program zawiódł i typy były złe, ale to raczej nie wina algorytmu tylko tych wyników z marsa na których dużo osób popłyneło (m.in. ja????)
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Typy na weekend (14-15.02.2009)
▶ Bordeaux - Grenoble | Typ: 1 ⛔ (1:1)
Było bardzo blisko, gospodarze prowadzili w spotkaniu. Naprawdę mało brakowało.
▶ Auxerre - Lille | Typ: UNDER ✅ (2:0)
▶ FC Köln - Karlsruher SC | Typ: 1 ⛔ (0:0)
W całej bundeslidze największym bohaterem weekendu była pogoda. Uważam, że przy dobrych warunkach FC Koln wygrałoby w cuglach
▶ Werder Bremen - M&#39;gladbach | Typ: 1 ⛔ (1:1)
Tak jak wyżej. Gdyby nie aura było by inaczej.
▶ Eintracht F. - VfL Wolfsburg | Typ: OVER ⛔ (0:2)
Siła ataku wilków znów nie zawiodła, jednak ich obrona tym razem zagrała nadspodziewanie dobrze. I znó do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.
▶ PSG - St. Etienne | Typ: 1 ✅ (2:1)
Reszta spotkań dzisiaj. Czy typy były złe..... wg mnie nie do końca. Tan naprawdę przewidzieć remis w spotkaniu piłkarskim nie jest wcale łatwo. Natomiast jeśli każdy z typów zagrać jako Draw no Bet albo podeprzeć remisem, to skuteczność wg mnie jest zadowalająca. Żaden z typowanych przez program faworytów nie przegrał, co powinno dać Wam do myślenia. ;)
 
P 0

pavlinho

Gość
Typy na weekend (14-15.02.2009)
▶ Bordeaux - Grenoble | Typ: 1 ⛔ (1:1)
Było bardzo blisko, gospodarze prowadzili w spotkaniu. Naprawdę mało brakowało.
▶ Auxerre - Lille | Typ: UNDER ✅ (2:0)
▶ FC Köln - Karlsruher SC | Typ: 1 ⛔ (0:0)
W całej bundeslidze największym bohaterem weekendu była pogoda. Uważam, że przy dobrych warunkach FC Koln wygrałoby w cuglach
▶ Werder Bremen - M&#39;gladbach | Typ: 1 ⛔ (1:1)
Tak jak wyżej. Gdyby nie aura było by inaczej.
▶ Eintracht F. - VfL Wolfsburg | Typ: OVER ⛔ (0:2)
Siła ataku wilków znów nie zawiodła, jednak ich obrona tym razem zagrała nadspodziewanie dobrze. I znó do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.
▶ PSG - St. Etienne | Typ: 1 ✅ (2:1)
Reszta spotkań dzisiaj. Czy typy były złe..... wg mnie nie do końca. Tan naprawdę przewidzieć remis w spotkaniu piłkarskim nie jest wcale łatwo. Natomiast jeśli każdy z typów zagrać jako Draw no Bet albo podeprzeć remisem, to skuteczność wg mnie jest zadowalająca. Żaden z typowanych przez program faworytów nie przegrał, co powinno dać Wam do myślenia. ;)
A w ogóle jakiś bukmacher wystawia zakłady draw no bet jeśli kurs na faworyta wynosi 1.35? Jeśli tak to kurs rzędu 1.05-1.10 o ile taki w ogóle jest, jest nieopłacalny.
 
analpr0be 0

analpr0be

Użytkownik
A w ogóle jakiś bukmacher wystawia zakłady draw no bet jeśli kurs na faworyta wynosi 1.35? Jeśli tak to kurs rzędu 1.05-1.10 o ile taki w ogóle jest, jest nieopłacalny.
U każdego bukmachera możesz zagrać DNB, no ale racja, kurs nieopłacalny.
 
M 0

mosek

Użytkownik
Grajac wszystkie typy z podpórka, ustawiajac linie dla over 1,5 a dla under 3,5 bylby niezly plus z tych typow, mowie o kuponie ako, oczywiscie powiecie ze gdybac to mozemy po fakcie, ale tak trzeba moim zdaniem podchodzic do typow tego programu, a skutecznosc bedzie zadowalajaca.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
▶ Sporting Ch. - Anderlecht | Typ: 2 ✅ (0-1)
▶ Sochaux - Touluse | Typ: UNDER ⛔ (1-2)
Tak jak pisałem wcześniej typ w meczu Sochaux był najbardziej ryzykowny.
A ogólnie podsumowując te typy, powiem tak. Algorytm ciągle jeszcze ma pewne niedociągnięcia, co postaramy się poprawić. Ale będę cały czas podpierał sie pewną maksymą program ma pomóc Wam w wyborze spotkań, a nie typować za was.
 
E 6

esqlap

Użytkownik
▶ Sporting Ch. - Anderlecht | Typ: 2 ✅ (0-1)
▶ Sochaux - Touluse | Typ: UNDER ⛔ (1-2)
Tak jak pisałem wcześniej typ w meczu Sochaux był najbardziej ryzykowny.

A ogólnie podsumowując te typy, powiem tak. Algorytm ciągle jeszcze ma pewne niedociągnięcia, co postaramy się poprawić. Ale będę cały czas podpierał sie pewną maksymą program ma pomóc Wam w wyborze spotkań, a nie typować za was.
ale jak sam wczesniej napisales (gdy podawales te typy), ze sam dokonales dodatkowej selekcji ze swojej strony, a skutecznosc i tak nie najlepsza. Ja (i mysle ze inni tez) chcialbym zobaczyc tutaj wszystkie typy np z jedej czy dwoch lig - bez selekcji - poprostu tak jak pokazuje program. Pozdro
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
powodzenia w ulepszeniu tego całego programu ale moim zdaniem to tylko w teorii bedzie grac gdyz tak naprawde nie ma mozliwosci przewidzenia kto wygra czasami najlepsze druzyny maja pecha bo powiedzmy jak to sie mowi ktorys z zawodników sie nie wyspi albo ma kaca po balowaniu dzien wczesniej przed meczem;P
statystyki nie graja na boisku pewnie wiekszosc z was wie najlepiej jak to jest ;)
a gra na faworyta z podpórka jest nie warta swieczki jezeli chcecie zobaczyc czy nie kłamie wpiszcie kilka meczyków a ja wam wytypuje kto wygra i zobaczycie ze procentowo bede tak samo skuteczny jak ten program ;P
ostrzegam ze mam pecha do remisów;p
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Ok. Wszystkie osoby które zgłosiły się do testów w piątek po południu dostaną program, aby sami mogli się przekonać o skuteczności algorytmu.
Każda osoba otrzyma maila z linkiem do kursu obłsugi programu (proszę go przeczytać aby nie było niepotrzebnych pytań) oraz link dzięki któremu będzie można pobrać program.

Ze względu na bardzo dużą ilość chętnych osób do testów proszę się uzbroić w cierpliwość podczas rejestracji - login i hasło otrzymacie po kilkunastu godzinach.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Ok. Wszystkie osoby które zgłosiły się do testów w piątek po południu dostaną program, aby sami mogli się przekonać o skuteczności algorytmu.
A co z tymi którzy się zgłaszali wcześniej do drugiej fazy testów??
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Dukat a mozna wiedzieć kiedy???????????:spokodfhgfh:
Masz tutaj odp .

Ok. Wszystkie osoby które zgłosiły się do testów w piątek po południu dostaną program, aby sami mogli się przekonać o skuteczności algorytmu.
Każda osoba otrzyma maila z linkiem do kursu obłsugi programu (proszę go przeczytać aby nie było niepotrzebnych pytań) oraz link dzięki któremu będzie można pobrać program.

Ze względu na bardzo dużą ilość chętnych osób do testów proszę się uzbroić w cierpliwość podczas rejestracji - login i hasło otrzymacie po kilkunastu godzinach.
 
hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
Dzisiaj dostałem program do testów. Jeśli ktoś jest ciekawy jego skuteczności to zapraszam tutaj. Będe podawał moje typy i zaraz obok typy programu oraz ocene procentową ryzyka!
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
a ja napisalem moje nazwisko z PL znakami :p co sie stanie ? ????
przyjmiecie moja rejestracje?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja napisałem tylko pierwsze 3 litery imienia i nazwiska i przyjęło, to tobie też powinni wysłać login i hasło.
 
Do góry Bottom