>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora)

deniak 0

deniak

Użytkownik
O co to całe halo? To, że program wybierze w danym dniu 1 czy 100 meczy nie znaczy, że trzeba je zagrać. Autor wyjaśnił, że to tylko narzędzie, które ma pomóc, nie decydować. Chyba nikt nie kupuje łopaty, myśląc, że będzie ona za niego kopać w ogródku.

PS. Dukat, ileś postów wcześniej pytałem czy testowałeś program na wcześniejszych meczach, ilu i jaki był wynik testów. Natychmiast ktoś tam mnie zjechał, że knuję. Nie odpisywałem już, ale domyślałem się, ze gdy trafi się kilka pudeł z rzędu, to zacznie się lament że program zły, że twórcy to wredni kapitaliści chcący oszukać i oskubać biednych typerów. Gdybyś wcześniej podał wyniki i skuteczność z aktualnego sezonu z większej liczby meczów, z dwóch czy trzech lig, to myślę, że teraz ludzie nie robiliby problemu.
Tak czy owak powodzenia w dalszej pracy nad softem.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja powiem tak, ściągnąłem program jeszcze kiedy był za darmo, zobaczyłem na co go stać, nie spełnił moich oczekiwań, wyrzuciłem go i tyle. Ale nie ma co mieć pretensji do twórców, to jest ich produkt, więc mogą wołać za niego ile chcą, a to czy ich akcja marketingowa będzie dobrze ukierunkowana i osiągną zysk to już ich sprawa. To są przykładowe posty z początku tematu:
Moim zdaniem Dukat powinieneś pobierać opłatę za program
zgadzam się. te pare złotych
A te opłaty np. w formie smsa to by sie przydały
lepiej by było jeśli byśmy przelewali pieniądze od razu na konto
...
 
A 0

apis

Użytkownik
Ja bym chętnie wykupił abonament chociaż na miesiąc, gdybym się dowiedział, jak móc uruchomić program za każdym razem, bo jeżeli po każdym formacie tylko raz mi się uda włączyć program, to nie ma sensu płacić za coś, co (przynajmniej w moim wypadku) nie działa. A tak to potem cały czas mi wyskakuje błąd, mimo że mam wszystko zainstalowane, co trzeba:

&quot;Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc000007b).&quot;
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Ja bym chętnie wykupił abonament chociaż na miesiąc, gdybym się dowiedział, jak móc uruchomić program za każdym razem, bo jeżeli po każdym formacie tylko raz mi się uda włączyć program, to nie ma sensu płacić za coś, co (przynajmniej w moim wypadku) nie działa. A tak to potem cały czas mi wyskakuje błąd, mimo że mam wszystko zainstalowane, co trzeba:

&quot;Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc000007b).&quot;
To nie wina programu masz po prostu coś nie tak z komputerem skoro co chwilkę robisz format tak jak wspomniałeś.
Jakoś nikt nie zgłaszał błędu, że nie może uruchomić programu po każdym formatowaniu dysku :)

A ponadto moim programie utworzyłem specjalny formularz do zgłaszania błędów, a to co podałeś nie wygląda mi na zgłoszenie błędu z programu. Pewnie masz problem typowo hardwerowy skoro po formatowaniu dysku wyskakują Ci takie błędy


Ja powiem tak, ściągnąłem program jeszcze kiedy był za darmo, zobaczyłem na co go stać, nie spełnił moich oczekiwań, wyrzuciłem go i tyle.
Jak można wyrażać opinię o czymś czego się nawet dokładnie nie przetestowało.

Program wywaliłem po 2 dniach
&quot;vernix&quot; chwali się że wywalił program po 2 dniach :) no sory czy można komuś takiemu wierzyć po co się wtedy zgłaszałeś do testów które trwały ponad miesiąc jak starczyło ci sił tylko na 2 dni, mogłeś to chociaż zgłosić dałbym program do testów komuś innemu bardziej odpowiedzialnemu kto wniósłby do programu coś cennego
Więcej powagi i zrozumienia - algorytm nie jest idealny tak jak Dukat wspominał nie uwzględnia jeszcze wielu czynników (kartki, kontuzje, ...) a co do kasy to była sonda ile jesteście w stanie płacić, a jezeli i to jest dużo proszę bardzo na rynku jest dużo konkurencyjnych programów lub stron z typami, niezadowolonych z naszego programu zapraszam do konkurencji
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jak można wyrażać opinię o czymś czego się nawet dokładnie nie przetestowało, wyżej był podobny przypadek koleś &quot;vernix&quot; chwali się że wywalił program po 2 dniach :) no sory czy można komuś takiemu wierzyć po co się wtedy zgłaszałeś do testów które trwały ponad miesiąc jak starczyło ci sił tylko na 2 dni, mogłeś to chociaż zgłosić dałbym program do testów komuś innemu bardziej odpowiedzialnemu kto wniósłby do programu coś cennego
Więcej powagi i zrozumienia - algorytm nie jest idealny tak jak Dukat wspominał nie uwzględnia jeszcze wielu czynników (kartki, kontuzje, ...) a co do kasy to była sonda ile jesteście w stanie płacić, a jezeli i to jest dużo proszę bardzo na rynku jest dużo konkurencyjnych programów lub stron z typami, niezadowolonych z naszego programu zapraszam do konkurencji
Jeśli tą wypowiedź skierowałeś do mnie to chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
A.Karnten-Mattersburg 1 1,83
Mouscron-Anderlecht 2 1,60
Hercules-UD L.Palmas 1 1,75
Queens Park-Ayr 2 1,80
Breda-Sp.Rotterdam 1 1,70

Ostrawa-V.Zizkov 1 1,50
 
hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
A.Karnten-Mattersburg 1 1,83
Mouscron-Anderlecht 2 1,60
Hercules-UD L.Palmas 1 1,75
Queens Park-Ayr 2 1,80
Breda-Sp.Rotterdam 1 1,70

Ostrawa-V.Zizkov 1 1,50
Czyli dzisiaj nie jest tak źle 50% skuteczności ale to i tak nie zachwyca
 
V 256

vernix

Użytkownik
Jak można wyrażać opinię o czymś czego się nawet dokładnie nie przetestowało, wyżej był podobny przypadek koleś &quot;vernix&quot; chwali się że wywalił program po 2 dniach :) no sory czy można komuś takiemu wierzyć po co się wtedy zgłaszałeś do testów które trwały ponad miesiąc jak starczyło ci sił tylko na 2 dni, mogłeś to chociaż zgłosić dałbym program do testów komuś innemu bardziej odpowiedzialnemu kto wniósłby do programu coś cennego
Ja byłem chętnym z tzw. &quot;drugiego naboru&quot;, więc miałem bodajże 7 dni na użytkowanie tego programu. Sam program działał bez zarzutów, więc co wg Ciebie &quot;miałem&quot; wnieść do programu?! Gdybym napisał, że skuteczność jest żenująco niska, to byś algorytm zmienił??? Otrząśnij się człowieku. Wyraziłem tylko swoją opinię odnośnie programu, powinieneś przyjąć ją do wiadomości i na tym zakończyć swój lament.
50% skuteczności przy tych kursach to jest źle
Taką skuteczność można osiągnąć na meczach NHL, z tą różnicą że przy kursach ~2.0
EDIT:
Ja bym chętnie wykupił abonament chociaż na miesiąc, gdybym się dowiedział, jak móc uruchomić program za każdym razem, bo jeżeli po każdym formacie tylko raz mi się uda włączyć program, to nie ma sensu płacić za coś, co (przynajmniej w moim wypadku) nie działa. A tak to potem cały czas mi wyskakuje błąd, mimo że mam wszystko zainstalowane, co trzeba:
&quot;Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc000007b).&quot;
Błąd ten jest przeważnie związany z niekompatybilnością programu antywirusowego (np. Norton, McAfee). Spróbuj np. z Avastem.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Ale patrząc na kursy od 1.7 wzwyż to odpadną 2 nie trafione...
No wreszcie ktoś kto rozumie to co czyta - w moich poradach odnośnie programu (każdy tester otrzymał na maila) wyraźnie zaznaczyłem, że najlepsza skuteczność jest dla typów z kursem z przedziału od 1,7 do 2,5

Ostatni raz poruszam kwestię pieniędzy - niech każdy już sobie sam odpowie czy jeżeli bym chciał kogoś naciągnąć na kasę to bym wprowadzał abonament - myśle że nie bo w przypadku abonamentu zależy mi na każdej osobie aby była zadowolona ze skuteczności programu i aby wykupiła kolejny raz abonament. Jeżeli chciałbym kogoś oszukać to bym wprowadził jednorazową opłatę np. 100 lub 200zł i po wykupieniu miałbym tego kogoś głęboko gdzieś ...... a tak nie jest.

A co do słów krytyki to przyjmuje je, ale biorę poprawkę też na to, że są osoby którym nikt nie dogodzi, sami nic nie zrobią, aby pomóc innym a jedyne co potrafia to narzekać i krytykować.

Zależy mi na stworzeniu dobrego narzędzia które pomoże w poprawnym typowaniu meczy - ale do tego trzeba czasu i cierpliwości
 
blaster 0

blaster

Użytkownik
A wiec tak , na wekend wybrałem 39 meczy , a spośród nich 26 tych pewniejszych
26 pewniejszych meczy: Yield + 11,4 %
wszystkie 39 meczy Yield - 9,9 %
 
B 5

belus

Użytkownik
The slip &quot;Kupon stworzony Pt 27-02-2009 23:37&quot; has been completed.

odds: 79.36
lost
date event type bet result odds
Sun 01-03-2009 18:00 Lokeren - AA Gent
double chance Bel. Jupiler Pro League X2 X2: 12 1.40 ✅
Sun 01-03-2009 20:32 Standard - Cercle Brugge
Bel. Jupiler Pro League 1 1 (4-0) 1.45 ✅
Sun 01-03-2009 20:00 Bohemians Praha - Slavia Praha
double chance Cze. Gambrinus Liga X2 1X: X2 1.15 ✅
Sun 01-03-2009 14:00 OB - SønderjyskE
Den. SAS Ligaen 1 1 (2-0) 1.30 ✅
Sun 01-03-2009 18:30 AC Horsens - AaB
double chance Den. SAS Ligaen X2 X2: 12 1.15 ✅
Sun 01-03-2009 16:00 Aston Villa - Stoke
Eng. Premier League 1 X (2-2) 1.43 ⛔
Sun 01-03-2009 17:00 Bordeaux - Lorient
double chance Fra. Ligue 1 1X 1X: 12 1.10 ✅
Sun 01-03-2009 17:00 Paris SG - Nancy
double chance Fra. Ligue 1 1X 1X: 12 1.10 ✅
Sun 01-03-2009 21:00 Lyon - Rennes
double chance Fra. Ligue 1 1X 1X: X2 1.10 ✅
Sun 01-03-2009 17:00 Karlsruhe - VfB Stuttgart
double chance Ger. 1. Bundesliga X2 X2: 12 1.30 ✅
Sun 01-03-2009 14:00 VfL Osnabrück - FC Ingolstadt 04
double chance Ger. 2. Bundesliga 1X 1X: 12 1.30 ✅
Sun 01-03-2009 14:00 OFI Crete - Panserraikos
double chance Gre. A Ethniki 1X 1X: X2 1.10 ✅
Sun 01-03-2009 15:45 Panionios - PAOK
double chance Gre. A Ethniki X2 X2: 12 1.40 ✅
Sun 01-03-2009 18:00 Panthrakikos - Asteras Tripolis
double chance Gre. A Ethniki X2 1X: X2 1.45 ✅
Sun 01-03-2009 15:00 Udinese - US Lecce
double chance Ita. Serie A 1X 1X: 12 1.10 ✅
Sun 01-03-2009 15:00 AC Siena - Genoa CFC
double chance Ita. Serie A X2 1X: X2 1.40 ✅
Sun 01-03-2009 15:00 Reggina - ACF Fiorentina
double chance Ita. Serie A X2 1X: X2 1.30 ✅
Sun 01-03-2009 17:00 GKS Belchatow - Lech Poznan
double chance Pol. Ekstraklasa X2 X2: 12 1.25 ✅
Sun 01-03-2009 21:00 Marítimo - Vitoria Setúbal
double chance Por. Primeira Liga 1X 1X: 12 1.10 ✅
Sun 01-03-2009 15:30 LASK - Salzburg
double chance Aut. Bundesliga X2 X2: 12 1.15 ✅
DO 80 min ASTON wygrywał 2:0 koncowy wynik x tak własnie sie spisał ten programik nie wiele brakowało


Odpowiedzialna Gra
 
M 1

momodzik

Użytkownik
A ja powiem tak:
Program bardzo pomocny do analizy kursów tych do 1,25.
I o takie kursy mi się rozchodzi.
A teraz pytania do twórców programu:
- te 20zł. to za miesiąc?
- jaką mam pewność, że wykupując abonament, będę miał aktualizację tego programu co najmniej przez pół roku (?)
Bardzo proszę o odpowiedź.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Wykupisz na miesiąc to masz 100% pewności że przez miesiąc masz aktualizacje. Wykupisz na 3 miesiące to przez 3 miesiące masz aktualizacje. Wykupując abonament trafiasz do naszej bazy danych klientów. Dopóki w niej jesteś (dopóki masz wykupiony abonament) dopóty będziesz otrzymywał aktualizacje.
 
Do góry Bottom