>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy system na ruletkę - propozycje

P 18

pawelz

Użytkownik
Zrobiłem mały test dalemberta na dwa tuziny 1000 spinów. Jak widać można być na ładny plus ale i na minus też. Zrobiłem jeszcze dwa testy. W drugim minus był jeszcze większy a w trzecim jeszcze większy plus. Ogólnie trochę niebezpieczna strategia tylko symulację zrobiłem bez resetowania stawek po wyjściu na plus. Strategia fajna tylko im dłużej się gra tym stawki są wyższe i wahania gór dół coraz większe. Jak trafimy na plus to nasze szczęście jak na minus to cóż pech.

 
P 18

pawelz

Użytkownik
1000 spinów. Drugi test to był sam minus , trzeci skończył się na duży plus. /jak widać nawet 1000 spinów to nic bo można trafić na dobrą jak i złą serie.
 
E 1

ercus

Użytkownik
Nie wiem czy tez zauwazyliscie to,ze najczesciej wypada tuzin 2 lub 3 ostatnio grywam na obydwa d&#39;alambertem,ale w ten sposob,ze zaczynam od 1 zetonu na tuzin 2 i 3 gdy wypada tuzin 1 dokladam po jednym zetonie na oba tuziny a gdy wygywam odejmuje takze z obydwoch tuzinow..Narazie jakies plusy sa;)
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Dokładnie. Czasami na symulacji system działa nawet 20000 spinów, a potem krach
Ostatnio widziałem wykres który po 30 k spinów się załamał a co do dalemberta to ponoć ma sens tylko przy wypłacie co najmniej 2:1 więc nie wiem czy takie granie ma sens na dwa tuziny jako jedno zdarzenie.
 
D 0

dejtrejder

Użytkownik
Jak to krach? Kompletny system może doświadczyć co najwyżej krachu kontrolowanego. Czyli po prostu dzień zakończony stratą (maksymalną dopuszczalną stratą) inaczej nie jest systemem. W ruletce każda symulacja dowolnej sekwencji przyniesie w końcu &quot;krach&quot; Ale to od gracza zależy jak będzie wyglądał ten krach, trzeba wiedzieć kiedy przestać.
 
R 13

reward

Użytkownik
Właśnie...
Jak to krach? Kompletny system może doświadczyć co najwyżej krachu kontrolowanego. Czyli po prostu dzień zakończony stratą (maksymalną dopuszczalną stratą) inaczej nie jest systemem. W ruletce każda symulacja dowolnej sekwencji przyniesie w końcu &quot;krach&quot; Ale to od gracza zależy jak będzie wyglądał ten krach, trzeba wiedzieć kiedy przestać.
Właśnie tak powinno być... trzeba wiedzieć kiedy przestać... ruletka jest jak wódka... co za dużo to nie zdrowo&quot; ????
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Czyli mówisz o stop lossie, nie każdy go stosuje bo ciężko pogodzić się z przegraną ale też uważam że to może być klucz to wygrywania w ruletce.
 
D 0

dejtrejder

Użytkownik
Czyli mówisz o stop lossie, nie każdy go stosuje bo ciężko pogodzić się z przegraną ale też uważam że to może być klucz to wygrywania w ruletce.
Tak, o tym mówię. Pierwszego dnia uciułane powiedzmy 100 żetonów, drugiego i trzeciego również. Razem 300 żetonów. A czwartego przychodzi krach kontrolowany na którym tracimy 200 żetonów. Zostaje 100 żetonów zysku.
Jeśli w skali miesiąca uciułane minus &quot;krachy&quot; daje liczbę dodatnią to mamy klucz. Innego nie ma.

Wyobraźmy sobie system:

Sposób obstawiania: obstawiamy 5 szóstek za każdym razem zostawiając nieobstawioną na zmianę 1-6 lub 31-36
Stawkowanie: progresja 1,5,25

Jeśli w tym systemie mającym 80% trafności nie trafimy trzy razy to kończymy na dzisiaj ze stratą 155 żetonów. To jest właśnie krach kontrolowany. Możemy ( raczej powinniśmy) określić dopuszczalną ilość takich krachów w miesiącu.
Im większa trafność obstawiania tym mniej stopni progresji potrzeba na odrobienie strat.
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
Tak, o tym mówię. Pierwszego dnia uciułane powiedzmy 100 żetonów, drugiego i trzeciego również. Razem 300 żetonów. A czwartego przychodzi krach kontrolowany na którym tracimy 200 żetonów. Zostaje 100 żetonów zysku.
Jeśli w skali miesiąca uciułane minus &quot;krachy&quot; daje liczbę dodatnią to mamy klucz. Innego nie ma.

Wyobraźmy sobie system:

Sposób obstawiania: obstawiamy 5 szóstek za każdym razem zostawiając nieobstawioną na zmianę 1-6 lub 31-36
Stawkowanie: progresja 1,5,25

Jeśli w tym systemie mającym 80% trafności nie trafimy trzy razy to kończymy na dzisiaj ze stratą 155 żetonów. To jest właśnie krach kontrolowany. Możemy ( raczej powinniśmy) określić dopuszczalną ilość takich krachów w miesiącu.
Im większa trafność obstawiania tym mniej stopni progresji potrzeba na odrobienie strat.
Obawiam się że wtopek bedzie niestety więcej niż zysków.
Dlaczego jeżeli mamy stratę to konczymy danego dnia ??
Oczywiście trzeba stosować jakiś stop loss, ale
jeśli system jest zyskowny to powinien dzialac caly czas, jesli dziś wtopisz to nie znaczy ze jutro będziesz miał więcej szczęścia.
Patrząc na to z innej strony to danego dnia gramy tak długo aż wtopimy ;)

edit: mały test

obstawiamy 5 linii
progresja 1,5,25
10k spinów
 
D 0

dejtrejder

Użytkownik
Jabba, obawiam się, że krzywa kapitału w podobnym teście każdego systemu na ruletkę będzie wyglądać tak samo. Ruletka jest grą o sumie ujemnej więc granie cały czas jakąkolwiek metodą prowadzi do klęski.
Jedyne co możemy robić to próbować ugrać swoje krótkimi sekwencjami spinów pomiędzy krachami i uciekać z zyskiem. Jaką dokładnie przyjąłeś sekwencję obstawiania do testu?
Co to za program?
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
Jabba, obawiam się, że krzywa kapitału w podobnym teście każdego systemu na ruletkę będzie wyglądać tak samo. Ruletka jest grą o sumie ujemnej więc granie cały czas jakąkolwiek metodą prowadzi do klęski.
przeważnie niestety tak
Jedyne co możemy robić to próbować ugrać swoje krótkimi sekwencjami spinów pomiędzy krachami i uciekać z zyskiem.
Do tego trzeba być wróżką ;)
Jaką dokładnie przyjąłeś
sekwencję obstawiania do testu?
Co to za program?
1,5,25 i od nowa
nwrscripter
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Dlatego każdy system oparty na niewielkiej ilości spinów trafi w końcu na swoją czrną serię ????
Ten akurat zrzut był z ruletki automatycznej &quot;live&quot; . Nie wiem czy też ktoś to zauważył, że generalnie są dnia, że dane liczby wpadają znacznie częściej niż inne, ja w tym kasynie miałem niedawno 4x &quot;7&quot; i 3 x &quot;35&quot; na jednym kiju, zreszta te liczby z tego sektora (koło &quot;0&quot; ) praktycznie co rzut. Wniosek z tego taki, że bardziej od systemu stwiałbym na wyczucie z prostej przyczyny - jak masz passe to zarabiasz relatywnie grosze w stosunku do tego stawki jaką musisz obstawić przy kilku wtopach.
 
J 9

jasiekk7

Użytkownik
test systemu z tzw. ustaloną kwota do przegrania - ustawione na 127 jednostek. Zaczynamy mając 1000 jednostek. Dziennie kręcimy 10tys spinów albo do przegrania ww ilości żetonów
System to martingale na zakłady 1:1, zaczynamy obstawiać po 10 nie trafionych.
Jak widać po 100 dniach mamy 1426 jednostek
(są bot-programy, które robią 40tys losowań na 8h ???? , nie trzeba grać 100dni)


 
Do góry Bottom