>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oddsmaker 10$ no deposit

K 1

krasnalts

Użytkownik
Z tego co pamiętam, to w temacie admin napisał, ze promocja się skończyła i temat poszedł do działu &quot;zakończone promocje&quot;...
 
geneeric 0

geneeric

Użytkownik
Nigdzie nie napisał że jest koniec promocji, wręcz przeciwnie napisał że będzie miał więcej kodów. Temat nie jest w &quot;zakończonych promocjach&quot;, więc coś Ci się chyba pomieszało.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
AF10ND171093
AF10ND173F73
Kody na 10$ do oddsmaker.com
Enjoy.
edit: jeszcze jeden.
AF10ND176E55
powinny działać, kody podał mi admin Danny, sam skorzystałem z jednego z nich (którego już oczywiście tutaj nie podawałem) i działał.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Sorry ,że bez edycji , ale chcę żeby temat wskoczył na początek.

Czyli tak jak widzę nie ma chętnych na kody do tego bukmachera?
Ok to nie ma sensu trzymać otwarty temat, można go zamknąć.
 
J 0

johny-walker

Użytkownik
A co, Ty bodi rozdajesz te kody??
Ja mam tylko jedno pytanie. Sprawdził już ktoś tego buka?? Warto bawić się w tą promocję, bo szkoda czasu jak potem ma się okazać, że zablokują konto przy próbie wypłaty.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie wiem czy oni są wypłacalni -ktos kiedyś napisał ,że wypłacił cos od nich -wic nie wiem co o nich sądzić.
Ich support podał mi stronkę gdzie samemu generuje się kody na 10$.Nie rzucam jej tu , bo dzieci neo po 15 kodów będą od razu brali:razz:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Widzę że mam sporo wiadomości na PW dziś naprawde nie miałem czasu być tu na Forum , a za 5 min wychodzę na Sylwka -jutro wam odpisze i podam link do kodu &gt;SZczęsliwego Nowego Roku !!!!!!;)
 
Do góry Bottom