>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ORLEN Liga 2015/2016

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
ORLEN Liga 2015/16

Oficjalna strona ligi:
www.orlenliga.pl


Oficjalne strony wszystkich klubów:
Chemik Police ---&gt; www.chemik-police.com
PGE Atom Trefl Sopot ---&gt; www.atomtrefl.pl
Polski Cukier Muszynianka ---&gt; www.mksmuszynianka.com
Impel Wrocław ---&gt; www.impelwroclaw.pl
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza ---&gt; www.mks.dabrowa.pl
SK Bank Legionovia Legionowo ---&gt; www.legionovia.pl/legionoviasa
Budowlani Łódź ---&gt; www.budowlanilodz.pl
BKS Aluprof Bielsko-Biała ---&gt; www.siatkowka.bks.bielsko.pl
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ---&gt; kszo.info/siatkowka
PGNiG Nafta Piła ---&gt; www.ptps.pila.pl
Developres SkyRes Rzeszów ---&gt; www.developres.rzeszow.pl
KS Pałac Bydgoszcz ---&gt; www.kspalac.bydgoszcz.pl

Kursy na Mistrzostwo Polski (z Bet-at-Home):

Zapraszam do dyskusji!
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Superpuchar Polski kobiet
Tak jak w poprzednim roku, tak i w tym - sezon ligowy rozpoczynamy od potyczki w Superpucharze Polski. W tym roku nastąpiła zmiana organizatora i mecz o to trofeum nie zostanie rozegrany w Szamotułach, a w Zawierciu.





Zachęcam do dyskusji na temat meczu!
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Chemik Police - PGE Atom Trefl Sopot​

Krótko, bo forma zespołów to niewiadoma i poziom może być naprawdę różny.
Spore zmiany w obu drużynach.
Chemik już bez Glinki-Mogentale, Ognjenovic czy Bjelicy, które były podstawowymi zawodniczkami. W ich miejsce pojawiły się Havelkova, Bełcik/Wołosz i Montano.
Atom bez Bełcik i Leys. Bełcik nigdy swoją grą na kolana nie rzucała, ale jednak zespół z nią w składzie osiągał mniejsze lub większe sukcesy. Czy Radenkovic będzie zmianą na plus? Nie ma też Leys, ale jest Grothues-Balkestein, która miała fajny sezon reprezentacyjny i może być mocnym punktem. Na pozostałych pozycjach znaczących zmian w Atomie nie ma.
Chemik na pewno faworytem, ale zespoły w optymalnych składach trenują krótko. I to może być szansa dla Atomówek. Nie zdziwi mnie 3:0, ale jednak wydaje mi się, że trochę dziewczyny pograją.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.57 Pinnacle ⛔
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Chemik Police - Atom Trefl Sopot 2 4.45 1/10 marathonbet ⛔
1 set 2 2.80 2/10 ⛔Parimatch
+12 pkt 1.96 2/10 marathonbet ⛔
dokładny wynik 0-3 16.00 0.5/10 ⛔Parimatch
3-0 (25-19, 25-20, 25-15). Sopot tragedia. Nawet z 15-11 potrafiły przegrać 2-ego seta do 20. Brak słow.

Za calą analizę powinien tu wystarczyć cytat artykułu ze Sportowych Faktów:
Zdecydowanie z gorszą sytuacją musiał sobie radzić Giuseppe Cuccarini, który nie mógł skorzystać z usług aż ośmiu swoich zawodniczek. Anna Werblińska, Agnieszka Bednarek-Kasza, Paulina Maj-Erwardt, Joanna Wołosz, Izabela Bełcik i Izabela Kowalińska dołączyły do treningów mistrza Polski dopiero po czempionacie Starego Kontynentu, podobnie jak Czeszka Helena Havelkova i Serbka Stefana Veljković (Isabel Yonkaira Paola Pena, ostatnia z zakontraktowanych przez Chemika zawodniczek, przyleci do Polski tuż po Superpucharze). Na czas wspólnych treningów z SC Potsdam, Impelem Wrocław i Schweriner SC do ekipy mistrzyń Polski została dołączyła rozgrywająca Agnieszka Rabka, mało tego, we wspomnianych zajęciach czynny udział brał... asystent trenera Cuccarinego, Giacomo Mescheri. Od 8 października wielkie nieobecnie w składzie polickiego zespołu zdążyły odbyć kilka treningów i wziąć udział w... sesji zdjęciowej drużyny na nowy sezon.

Liczę na braki w zgraniu Chemika, zwłaszcza mogą one być widoczne na początku spotkania, stąd zakład na 1 seta z większą jak dla mnie stawką niż na cały mecz.
Za drobne gram też 0-3, po kosmicznym kursie 16.00 (po 2.52 średnio na każdego seta).

Powodzenia życzy
Harry Hole

P.S. Redwitz, jak wychodzisz na tych zagraniach na over 3.5 seta? Regularnie widziałem to grywasz w róznych imprezach. Dają zyski w długim okresie? Masz policzony yield z tego? Na oko wyglądają na kompletnie pozbawione value, ale może się mylę.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Legionovia - KSZO Ostrowiec 2 7.00 2/10 marathonbet ⛔
KSZO +2.5 seta 1.84 3/10 marathonbet ⛔
3-0 (26-24 25-23 25-18). Ech kto oglądał, ten wie. W 2 pierwszych setach decydowały detale. W 3 KSZO już pękło, zrezygnowane. Nie podany typ na +16.5 pkt musial wejść łatwo jak na złość. :-(
Co my tu mamy proszę państwa? Żarty jakieś? Mecz drużym skazanych na walkę o utrzymanie (Piła i Bydgoszcz wyglądają na tą chwilę znacznie lepiej) i kurs na gości 7.00?
Ktoś oszalał?
W pinnacle już spadek na 5.50, to może się udać.
Obie ekipy stawiają na młodość. Będzie to paskudny mecz, pełen błędów z obu stron. Legionovia z Łodzią nie pokazała absolutnie niczego pozytywnego, co by miało z niej robić jutro takiego faworyta. Sety przegrane do 13, 15 i 18 mówią wszystko.
To nie jest absolutnie zakład na KSZO, a przeciwko Legionovii, bo obie ekipy są raczej żałosne.

Powodzenia życzy
Harry Hole
 
R 0

richardson

Użytkownik
czy w dzisiejszym meczu bydgoszcz- łódź kursy nie są mocno przesadzone? tutaj spokojnie bydgoszcz może powalczyć i wygrać ten mecz, 9? świetny mecz z Sopotem odrobina szczęścia i tiebreak. Coś ktoś wie o czym ja nie wiem?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
czy w dzisiejszym meczu bydgoszcz- łódź kursy nie są mocno przesadzone? tutaj spokojnie bydgoszcz może powalczyć i wygrać ten mecz, 9? świetny mecz z Sopotem odrobina szczęścia i tiebreak. Coś ktoś wie o czym ja nie wiem?
Bydgoszcz zagrała nieźle z Sopotem, ale ogólnie ten zespół nie ma potencjału, który pozwoliłby walczyć o coś więcej.

Łódź w tym sezonie wygląda bardzo solidnie. Fajne transfery, które na razie wyglądają na trafione. Wzmocnione rozegranie, dobrze wygląda linia przyjęcia, bardzo solidny środek (zwłaszcza w bloku), na razie tylko Muresan trochę niewyraźna, ale jeszcze zaskoczy.

Może coś powalczy Bydgoszcz, ale według mnie szans na zwycięstwo raczej być nie powinno.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
PTPS Piła - SK bank Legionovia Legionowo
Zapowiada się ciekawe starcie, w którym na pewno nie ma wyraźnego faworyta.
Pilanki na razie bez zwycięstwa. Urwały 2 sety Muszyniance, set Impelowi i przegrały 0:3 z Dąbrową Górniczą. Kilka zawodniczek, które już trochę pograły w Orlen Lidze jak siostry Dorota Wilk i Agata Babicz czy atakująca Anita Kwiatkowska. Zespół przyzwoity, ale pewnego poziomu zwyczajnie nie jest w stanie przeskoczyć. Brakuje trochę regularności na skrzydłach i w przyjęciu.
Legionowo ciężko ocenić. Fatalna inauguracja przeciwko Łodziankom i porażka 0:3. Mecz 2 kolejki rozegrają w późniejszym terminie, a ostatnio pokonały w trzech setach KSZO Ostrowiec, ale gra była daleka od ideału. Legionovia stworzyła bardzo ciekawy zespół. Mnóstwo młodych, bardzo utalentowanych zawodniczek, którym jednak trochę brakuje obok siebie bardziej doświadczonych koleżanek.
Potencjał czysto sportowy chyba jednak po stronie Legionovii. Doświadczenie u Pilanek oczywiście większe, ale takie zawodniczki jak Kwiatkowska czy Wilk to obecnie zawodniczki przeciętne. Legionowia ma to &quot;coś&quot;. Jak na razie tego nie pokazała, ale w pewnym momencie na pewno ich gra &quot;zaskoczy&quot;.
Mniejszą stawką.
Typ:
SK bank Legionovia Legionowo @ 1.85 MarathonBet ⛔
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot✅1-3
Typ: Atom Trefl Sopot
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet 365
Dziś mecz na szczycie Orlen Ligi. Spotykają się dwie drużyny mające walczyć o najwyższe cele. Według mnie na dzień dzisiejszy lepiej prezentuje się drużyna z Sopotu która przegrała dwa mecze o Superpuchar oraz w lidze z Chemikiem jednak prezentowała się o niebo lepiej niż drużyna Impelu z Chemikiem w sobotę. W Atomie wraca do formy po kontuzji Zaroślińska coraz lepiej radzi sobie Holenderka Grothues - Balkenstein na środku świetna Tokarska. Moim zdaniem największy problem to rozegranie bo Radenkovic nie zawsze jest w stanie udźwignąć rolę rozgrywającej po odejściu Bełcik. Jednak moim zdaniem z czasem może być tylko lepiej. Impel natomiast na razie to zlepek indywidualności z gwiazdą powoli kończącą karierę Skowrońską - Dolatą, Kaczor, Costagrande jednak w większości zawodniczki przyszły w tym sezonie rownież rozegranie to Radecka. Na tę chwilę moim zdaniem drużyna Atomu wyraźnie lepiej się prezentuje Impel może być groźny , ale raczej potrzeba jeszcze trochę czasu na dotarcie się zawodniczek. Polecam grać grubo na Atom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
macio106 135,9K

macio106

Znawca - MMA
Dabrowa Gornicza - Chemik Police ✅ 0:3 (19:25,20:25,20:25)
Typ: Chemik - 1,5 seta @1.35 Unibet

Chemik się wzmocnił przed sezonem. W trakcie pokonał gładko swoje największe rywalki ostatnio Impel, a nie tak dawno ATOM. W lidze mistrzów Prostejov zgodnie z przewidywaniami, został rozbity. Tauron się wzmocnił zawodniczkami z Ameryki, no i jak na razie ładnie grają bo 4 zwycięstwa, ale z przeciętnymi zespołami. Nie ma co, wiadomo Chemik naszpikowany gwiazdami. Z największymi rywalami sobie poradził, to i bez problemu pokona Dąbrowę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 44

bjerne

Użytkownik
Trefl Sopot - Dąbrowa Górnicza
Atomówki jak do tej pory grają bardzo dobrze, ostatnie zwycięstwo z Wrocławiankami w stosunku 3:1 pokazało, że w tym sezonie będą się liczyły w walce o końcowy sukces. Fajnie gra Maja Tokarska która robi różnice na środku, Efimienko może nie tak skuteczna w ataku, ale też wydaje się być mocnym punktem, a przecież jest jeszcze Cooper która jest lepsza od Efimienko. Na przyjęciu wrażliwa Kaczorowska która nigdy mnie nie przekonywała i chyba nie przekona, agresywna zagrywka w jej kierunku to często kilka punktów dla drużyny przeciwnej, w ataku również mocno przeciętna. Maret, czyli druga z przyjmujących dużo pewniejsza i stabilna na przyjęciu jak i w ataku, jest to wyraźne wzmocnienie dla Trefla. Zaroślińska swoje robi zawsze, zdarzają jej się przestoje, ale w razie co jest, Anna Podolec, przepraszam, Miros, ciężko się przestawić do nowych nazwisk naszych złotek mimo, że już trochę czasu minęło. Radenkovic ciekawa rozgrywająca, która ładnie dzieli piłki. Libero Durajczyk, czyli jedna z lepszych w kraju. Plus trener który stworzył monolit, drużynę która na chwilę obecną prezentuje się bardzo solidnie. Dąbrowianki personalnie wyglądają o klasę lub dwie gorzej. Nie widzę dla nich większych szans w tym spotkaniu, nie ma pozycji na boisku na której miały by przewagę. Wiekowa Dziękiewicz, wiekowa Różycka, siłą ognia powinna być Perry tylko to z pewnością nie wystarczy.
Trefl Sopot -1,5 @ 1,31 ⛔ mega sensacja



Polski Cukier Muszynianka - Impel Wrocław
Tutaj krótko i na temat. Radecka, czyli top 3 najlepszych rozgrywających w naszym kraju, Skowrońska, czyli najlepsza nasza atakująca, w obwodzie zawodniczka którą bardzo ceni Kaczor, potrafi czasami przechylić wynik spotkania. Przyzwoity środek, Costagrande, Kossanyiova na przyjęciu czyli przynajmniej przyzwoicie, po Argentynce widać upływający czas, ale mimo wszystko to dobry transfer drużyny z Wrocławia. Muszynianka ma młody skład, oparty na utalentowanych czy to Grejman czy Kurnikowskiej na pozycji atakującej Helić która spisuje się bardzo dobrze, ale zobaczmy kogo będzie miała teraz naprzeciwko siebie. Stawiam na bardziej doświadczoną ekipę, na drużynę która w ostatnim spotkaniu nie zachwyciła, ale posiada w swoich szeregach zawodniczki które robią różnice, a gospodynią w mojej ocenie brakuje siły ognia.
Impel Wrocław @ 1,30 ✅
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam zamieszcze swój post tutaj... Przepraszam że tak późno piszę ale dopiero z pracy wróciłem..
Zagrałem przed południem w fortunie oto taki kupon

Liga kobiet:
Rzeszów- Łódź -6,5 handi 2 kurs 1,56✅✅ izzi korzystam z tej linii bo uważam że jest bardzo korzystna chociażby że marathonbet wystawił -9,5 po kursie 1,66
Lodzianki ogarną słabe rzeszowianki 3-0 ew 3-1 co powinno spokojnie pokryć handi
wynik: 16:25 ; 12:25 ; 27:29 +24 małe pkt

Następny mecz to plus liga
Warszawska-Czarni Radom -4,5 handi 2 kurs 1,54 ✅✅też korzystam z tej linii bo dla przykładu marathon daje -6,5 po kursie 1,66 koledzy w odpowiednim dziale wszystko napisali o czarnych i myślę tak jak Philips że spokojnie powinni wygrać mecz za 3pkt..Wynik: 19:25 ; 25:19 ; 22:25 ; 15:25 małe pkt +13 od połowy trzeciego seta istniała tylko jedna drużyna

Ostatni mecz to liga brazylijska mężczyzn
Canoas-Sesi -6,5 handi 2 kurs 1,49✅✅ izzi pobieram tę linię z pocalowaniem ręki goście o klasę lepsi i w ostatnich 5 spotkaniach wygrywali za 3pkt linia wystawiona np w maratonie -11,5 po kursie 1,9 ja gram po mniejszym kursie bezpiecznie który proponuje fortuna.. Wynik 22:25; 15:25; 11:25 +27pkt szok:)
Po odjeciu podatku kurs wynosi 3,15 zagrany za 230zł ✅✅✅

Ps. W sobotę w temacie pozostałe ligi podałem 4 spotkania które zaplusowały:)
Pozdro;-)
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
macio106 135,9K

macio106

Znawca - MMA
Ostrowiec Swietokrzyski - Pila ✅ 0-3
Typ: Piła - 1,5 seta @1.60 Unibet

KSZO w tym sezonie kompletne dno, ale nie ma co się dziwić jak skład zbudowany jest na młodych zawodniczkach. Nawet w ostatnim meczu przegrali z równie słabą Bydgoszczą. PTPS Piła ostatniego sezonu nie miała udanego, ale sprowadzili przyzwoite zawodniczki, i po trzech przegranych meczach na początku z Piłą, Dąbrowa i Wrocławiem, nastąpiły trzy zwycięstwa. Trener Nicola Vettori jako tako poskładał drużynę i widać efekty. Agata Babicz po powrocie radzi sobie coraz lepiej. Do macierzystego klubu powróciła także Anita Kwiatkowska i radzi sobie bardzo dobrze. Libero Wolha Paulukouska to też w tym sezonie dobre wyniki. Piła walki z najlepszymi nie podejmie, ale tak słabe drużyny jak KSZO będzie ogrywać na lajcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 44

bjerne

Użytkownik
Wrocław - Bydgoszcz
Wrocław w meczu z Muszyną mnie mocno zawiódł mimo tego, że wygrały ( na fuksie, jak ktoś oglądał tamto spotkanie) Skowrońska robi swoje, zdobywa punkty, ale daleka jest od swojej optymalnej dyspozycji. Przyjęcie dziewczyn reprezentujących ekipę z Wrocławia, krótko mówiąc nie było najlepsze. Tylko Costagrande trzymała, ale jej atak wolę przemilczeć. Pałac to oczywiście drużyna która jest słabsza, to widać nawet na pierwszy rzut oka patrząc personalnie. Krótko mówiąc nie ta półka, ale to też nie jest drużyna z ubiegłego sezonu której siatkówka była mega mega tragiczna. Krawulska czy też Kuligowska (mimo upływających lat) trochę punktów ekipie Impelu zabiorą i spowodują, że te sety będą w jakiś stopniu wyrównane. Chce zaznaczyć, że na każdej pozycji gospodynie wyglądają lepiej, ale nie uważam, by było to lanie w którym ekipa gości będzie stała w miejscu i nie zdobywała punktów. Ważnym czynnikiem okazać się może 5 setówka którą rozegrały ostatnio dziewczyny z Wrocławia, na domiar złego przegrały ją .
Bydgoszcz +23,5 @ 1,80 ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Muszynianka​

Tauron jak na razie wygląda bardzo fajnie i zajmuje 3 miejsce. Jak do tej pory pięć zwycięstw i tylko jedna porażka z Policami.
Muszynianka na 8 miejscu. 3 zwycięstwa i 3 porażki (Police, Sopot i Wrocław).
Dąbrowianki sporo zmieniły w swoim składzie i szczerze mówiąc to są dobre zmiany. Rozgrywająca Hancock bardzo solidna (do tego dobra zagrywka). W meczu z Atomem brakowało Perry, ale bardzo dobrze spisała się Pavan. Przyzwoicie wygląda przyjęcie z McClendon i Różycką. Ganszczyk na środku cały czas robi naprawdę spore postępy.
Co do Muszynianki to może nie odnoszą spektakularnych wyników, ale prezentują naprawdę solidną, poukładaną siatkówkę. Ciekawa para na przyjęciu, czyli Kurnikowska i Grejman, dla obu może to być przełomowy sezon. Całkiem nieźle prezentuje się Milovits na rozegraniu. Atakująca Helić ma trochę problemów z utrzymaniem regularności.
Tauron jest faworytem, ale Muszynianka może powalczyć. Podopieczne trenera Serwińskiego mają bardzo trudną zagrywkę i tutaj mogą zaskoczyć.
Tauron jak na razie prezentował się lepiej, ale Muszynianka w takim składzie jaki ma (średni) i tak gra naprawdę solidną siatkówkę.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.61 Uni ✅
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Wroclaw - Dabrowa Gornicza 2 3.40 2/10 b e t 365 ⛔
2 +1.5 seta 2.20 2/10 b e t 365 ✅
Wrocław 3-2. Pozwole sobie użyć sformułowania Tadzina. Grupowa kontuzja mózgu Dąbrowy w tie breaku. Bo jak inaczej nazwać wyjście z 5-9 na 14-11, żeby wtopić 14-16?

Niezwykle ważne spotkanie w lidze kobiet. Walka o top 4 robi się zacięta. Poza pewniakiem Chemikiem mamy 5 drużyn, które między sobą rozstrzygną kwestię awansu do PO.
Buki ustawiły dziś kursy dając szanse w proporcjach 70-30%.
Patrząc przez pryzmat tabeli, ostatnich wyników i formy, dla mnie ten mecz to blisko 50/50. Oczywiscie dochodzi przewaga własnej hali, ale czy to robi z Wrocławianek 70-cio procentowego faworyta?
Dla mnie ciekawą wykładnią formy obu ekip były niedawne pojedynki z Atomem.
4 listopada Wrocław przegrał 1-3 w domu, zaś 8 listopada Dąbrowa wygrała 3-1 na wyjeździe (wiem, wiem Atom grał ten mecz w obcej hali, w Elblągu, więc powiedzmy był to mecz na neutralnym terenie).
Później obie ekipy grały z Muszyną i tutaj niby wyniki zgoła odmienne. Wrocław 3-2 wyjazd, Dąbrowa 2-3 porażka w domu.
Moim zdaniem zadziałała tu trochę zwykła psychologia sportowa. Wrocław po porażce z Atomem mocno zmobilizowany wygrał z Muszyną, a Dąbrowa po wygranej z Sopotem, chyba myślała, ze z Muszyną łatwo się &quot;samo wygra&quot; i wpadła w pułapkę zakończoną porażką i utratą cennych punktów.
Ze statystycznych obserwacji po 7 kolejkach Dąbrowianki wyglądaja lepiej:
http://stats.orlenliga.pl/Statistics.aspx?ID=1035

Podsumowując spodziewam się bardziej wyrównanego spotkania niż to widzą bukmacherzy. Wszystko powyżej 2.50 (40%) to dla mnie value na Dąbrowę.

Powodzenia życzy
HH

P.S. Zanim ktoś poda idiotyczny typ na over 3.5 seta po 1.45, nie zdziwi mnie tu nawet 0-3 przy jakimś gorszym dniu Skowrońskiej w ataku. Za drobne @14 w parimatchu ⛔ to nawet zagrałem, bo po 2.41 na każdego seta wygląda obiecująco (pierwszy set płaci 2.50, kolejny po wygranej Dąbrowy będzie zapewne po 2.20 i trzeci przy 0-2 juz prawie na równo).
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Moim zdaniem zadziałała tu trochę zwykła psychologia sportowa. Wrocław po porażce z Atomem mocno zmobilizowany wygrał z Muszyną
to pieprzenie o mobilizacji chyban nigdy sie nie skonczy, meczu chyba nie ogladales wiec powiem tak:
impel mial 1-0 i prowadzeniu 12-7 miala miejsce grupowa kontuzja mozgu zawodniczek pimpela, ktora zaowocowala prowadzeniem muszyny w setach 2-1 i 20-15 23-20 24-22 na 24-26 w 4th secie. W tym momencie rowniez druzyne muszyny dotknela kontuzja mozgu (o wymiarach jeszcze wiekszych niz ta ktora miala miejsce w pimpelu) i z takiego wyniku impel wygral mecz. Tak wiec o jakiejkolwiek wiekszej &quot;motywacji&quot; nie ma tu w ogole mowy, wygrala druzyna ktora miala mniejsza kontuzje mozgu.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
to pieprzenie o mobilizacji chyban nigdy sie nie skonczy, meczu chyba nie ogladales wiec powiem tak:
impel mial 1-0 i prowadzeniu 12-7 miala miejsce grupowa kontuzja mozgu zawodniczek pimpela, ktora zaowocowala prowadzeniem muszyny w setach 2-1 i 20-15 23-20 w 4th secie. W tym momencie rowniez druzyne muszyny dotknela kontuzja mozgu (o wymiarach jeszcze wiekszych niz ta ktora miala miejsce w pimpelu) i z takiego wyniku impel wygral mecz. Tak wiec o jakiejkolwiek wiekszej &quot;motywacji&quot; nie ma tu w ogole mowy, wygrala druzyna ktora miala mniejsza kontuzje mozgu.
To tym bardziej działa na korzyśc grania przeciwko Gwardii.
Zresztą nie chodziło mi tu dokładnie o analizę przyczynowo skutkową wyników spotkań z Muszyną. Bardziej chciałem pokazać, ze &quot;tough schedule&quot; (patrz mecz z Sopotem), a po nim teoretycznie łatwiejsze spotkanie z Muszyną działa w taki sposób, a nie inny. Po przegranym meczu z Sopotem, Wrocław teoretycznie był mocno zmobilizowany na Muszynę, a Dąbrowa po wygranej z Sopotem niekoniecznie bała sie potencjalnie słabszego rywala i porażka mogła wynikać z podejścia. Dlatego wyników z Mineralnymi tak mocno do bani nie biorę. Wymierniejsze są po prostu dla mnie wyniki z Sopotem, na który obie ekipy musiały byc zmobilizowane równie mocno jak na dzisiejsze spotkanie.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
To tym bardziej działa na korzyśc grania przeciwko Gwardii.
Zresztą nie chodziło mi tu dokładnie o analizę przyczynowo skutkową wyników spotkań z Muszyną. Bardziej chciałem pokazać, ze &quot;tough schedule&quot; (patrz mecz z Sopotem), a po nim teoretycznie łatwiejsze spotkanie z Muszyną działa w taki sposób, a nie inny. Po przegranym meczu z Sopotem, Wrocław teoretycznie był mocno zmobilizowany na Muszynę, a Dąbrowa po wygranej z Sopotem niekoniecznie bała sie potencjalnie słabszego rywala i porażka mogła wynikać z podejścia. Dlatego wyników z Mineralnymi tak mocno do bani nie biorę. Wymierniejsze są po prostu dla mnie wyniki z Sopotem, na który obie ekipy musiały byc zmobilizowane równie mocno jak na dzisiejsze spotkanie.
ja bym powiedzial tak: pimpel osmiesza sie niesamowicie zaczynajac od pogromu jaki dostal od chemika, poprzez atom u siebie, muszyne i dresnder u siebie, druzyna totalnie przereklamowana grajaca beznadziejnie, ktora non stop drecza straszne kontzuje mozgowe. jakbym mia wskazac najbardziej zmarnowwany potencjal w orlen ldize to pierwszy bylby pimpel, zal ogladac te ich popisy cyrkowe, do tego wytrwany geniusz negro na trenerze i mamy do czynienia z genialnym martnotrawieniem kasy.
 
P 0

pavlinho

Gość
Miałem nieprzyjemność oglądać mecze Impelu czy to w tv czy na żywo i to co napisał Tadzin to 100% racji. Skład gwiazdeczek z trenerem który nie ma jaj i chyba sam nie wie jak ogarnąć tą ekipę. A już szczytem było wstawienie Skowrońskiej na przyjęcie w 4 secie w meczu z Muszyną (który powinny przejebać 3-1) za Costagrande. Costagrande kolejna lama która jedyne co potrafi to wyjebać piłkę w aut i przyjęcie w bandy reklamowe. Rasowa, stuprocentowa strzelnica. I jeszcze jej głupkowaty uśmieszek po każdej zyebaney akcji. Nie ma w tej druzynie ładu, składu, team spirit nie ma niczego. Póki forma jest jaka jest, trzeba grać przeciwko nim. Tylko, że w końcu odpalą z formą pewnego dnia. Może w maju?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom