>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ORLEN Liga 2015/2016

Status
Zamknięty.
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Developres Rzeszów - KSZO Ostrowiec 2 4.33 2/10 b e t 365 ⛔
2 +1.5 seta 2.64 2/10 p i n n a c l e ✅
+12.5 pkt 2/10 b e t 365 ✅
3-2, szkoda tie breaka. Czegoś zabrakło. Choć fakt, że równie dobrze mogło polecieć łatwe 3-1.
Znów muszę wykonać większą inwestycję, bo obok takich przeszacowań przechodzić obojętnie nie mogę.
2 tragiczne ekipy. Poziom siatkówki szkolnej. Mecz będzie z tych, których lepiej nie oglądać nawet. Spodziewam się całej masy zepsutych zagrywek, błędów technicznych i ataków po autach.
Tylko dlaczego znów w meczu na papierze bliskim 50/50 mamy rozkład prawdopodobieństwa 78-22%?
Jest mi ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć jak oddsmakerzy wystawili te kursy?
Dobra. Rzeszowianki wygrały 3-2 w Legionowie. Ostrowiec niby tam przegrał 0-3, ale 2 pierwsze sety do 24 i 23. Oglądałem to spotkanie i decydowały niuanse. Równie dobrze mogło tam być 0-2 i dziś byśmy mieli 2.20 na Ostrowiec.
Bo chyba tylko na porównaniu z Legionovią opierali swoje wyliczenia bukmacherzy.
Rzeszów ugrał jeszcze seta z Dąbrową, Ostrowiec seta z Aluprofem i 2 w Bydgoszczy.
I to by było na tyle, resztę przegrywały obie ekipy gładziutko.
Patrząc na statystyki, wnioski pewne też się pojawiają:
http://stats.orlenliga.pl/Statistics.aspx?ID=1035
Poziom zagrywki fatalny w obu drużynach (1.0 asa/set Rzeszów, 0.8 Ostrowiec).
Blok lepszy Rzeszów (2.7-1.8), atak dokładnie na remis.
Różnicę mamy w poziomie przyjęcia, tutaj na korzyść Ostrowca (26-19 perfekcyjne, 19-9 skuteczność).
Zastanawiałem sie jak oszacowac tu szanse. 55-45% na neutralnym terenie? 65-35% ze względu na własny parkiet Rzeszowa? Niech i tak będzie. Zatem 2.85 to fair odds dla 35% szans i wszystko powyżej to value. Nawet jakby założyć 70/30, to nadal mamy fair odds 3.33 i 30% przeszacowania kursu!
Granie takich pozycji musi w długim okresie przynieść spory profit i tego sie mam zamiar trzymać bezwzględnie.

Powodzenia życzy
HH
 
macio106 138,9K

macio106

Znawca - MMA
KS Developres Rzeszow - AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski⛔ 3-2 Hehe 4 set to kwintesencja kobiecej siatkówki.:grin:
Typ: 1 - 1,5 seta @ 1.55 Unibet
Mam trochę odmiennie zdanie co kolega powyżej. Jednak jedno jest pewne są to dwie najsłabsze drużyny, które nic nie grają, ale KSZO to skład oparty na małolatach co maja pewnie pstro w głowie. Przewaliły z Bydgoszczą przewaliły z Legionową, może jak by się ogarnęły to i by wygrały, ale no właśnie nie zrobiły tego. Ok Rzeszów też słaby, ale co by nie mówić to w ostatnim meczu Bielsko w 2 secie postraszyły, czy Łódź, która to nie tak dawno stawiała opór Chemikowi czy ATOM-ie. To Rzeszów Łódź w 3 secie ładnie sprawdził. Znowu w 4 kolejce to Joanna Kapturska zagrała naprawdę dobrze, kto wie może i dzisiaj znowu odpali. Po paru słabych meczach? Jak dla mnie doświadczenie zawodniczek Rzeszowa powinno tutaj wziąć górę.
KS Palac Bydgoszcz - PTPS Pila✅ 1-3 KS Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła 1:3 (20:25, 25:21, 11:25, 21:25)
Typ: 2 - 1,5 seta @ 1.48 Unibet
O Pilankach pisałem już w tym sezonie klik. Ładnie grają nie ma większych zastrzeżeń. Natomiast Bydgoszcz gra lipę, ok ktoś powie że urwały seta Impelowi, no ale bez przesady Impel to naburmuszone gwiazdeczki a nie drużyna. Wymęczyły to 3-2 z KSZO, gdzie spokojnie mogły to szybciej wygrać. Jak dla mnie Piła gładko się przejedzie po Bydgoszczy.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
KS Palac Bydgoszcz - PTPS Pila
Typ: 2 - 1,5 seta @ 1.48 Unibet

O Piliczanka pisałem już w tym sezonie klik. Ładnie grają nie ma większych zastrzeżeń. Natomiast Bydgoszcz gra lipę, ok ktoś powie że urwały seta Impelowi, no ale bez przesady Impel to naburmuszone gwiazdeczki a nie drużyna. Wymęczyły to 3-2 z KSZO, gdzie spokojnie mogły to szybciej wygrać. Jak dla mnie Piła gładko się przejedzie po Bydgoszczy.
Po 1 co to za odmiana? :grin: Powinieneś napisać &quot;o Pilankach&quot;. ???? Po 2 pewnie nie wiesz, ale do drużyny z Bydgoszczy wraca Czyżnielewska zatem siła ofensywna gospodyń wzrasta. Hala w Bydgoszczy jest specyficzna a i Pilanki nie mają takiego składu żeby wszystko gładko wygrywać i to jeszcze na wyjeździe. Dla mnie kurs na Piłę jest śmieszny i odradzam granie w tą stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 128

konju1

Użytkownik
Po 1 co to za odmiana? :grin: Powinieneś napisać &quot;o Pilankach&quot;. ???? Po 2 pewnie nie wiesz, ale do drużyny z Bydgoszczy wraca Czyżnielewska zatem siła ofensywna gospodyń wzrasta. Hala w Bydgoszczy jest specyficzna a i Pilanki nie mają takiego składu żeby wszystko gładko wygrywać i to jeszcze na wyjeździe. Dla mnie kurs na Piłę jest śmieszny i odradzam granie w tą stronę.
Do tego także wracają nieobecne we Wrocławiu - MVP ostatniego domowego meczu + podstawowa libero.
 
macio106 138,9K

macio106

Znawca - MMA
Do tego także wracają nieobecne we Wrocławiu - MVP ostatniego domowego meczu + podstawowa libero.
Podstawowa libero rocznik 1996 lat 19, może i utalentowana w juniorkach, ale jak na razie w Orlen lidze lipa. Błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Co do Czyżnielewskiej to fakt na pewno jest wzmocnieniem dla Pałacu, ale czy po kontuzji odpali od razu na 100%? Śmiem wątpić.
 
macio106 138,9K

macio106

Znawca - MMA
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Atom Trefl Sopot✅ 0:3 (18:25, 14:25, 17:25)
Typ: ATOM - 1,5 seta @ 1.50 Unibet

Mecz co prawda za 3 dni i wiele się może zdarzyć, jednak nie oszukujmy się do meczu ten kurs spadnie. ATOM przepracował solidnie ten wolny czas i widać efekty. Chociażby dzisiejsze zwycięstwo. Mecz z Aluprofem zacznie szaleńczy maraton . Atomówki będą grały praktycznie co 3 dni. W dzisiejszym meczu Efimienko niby tak skreślana a jej bloki? Zaroślinka i jej dobre ataki? Radenković walcząca o każdą piłkę. Widać że to nie ta sama drużyna co łapała bęcki od Dąbrowy czy Vakifbanku. Bielsko w ostatnim meczu przegrało z chemikiem. Postraszyły na początku i potem nic, klapa. Aluprof zmienną drużyną jest gdyż trudno przewidzieć wyjściową szóstkę rywalek, w zasadzie w każdym meczu wychodzą w innym ustawieniu. Trener lubi rotować składem. I ma to negatywne efekty, to Bielsko potrafiło tracić seta z Legionowem czy KSZO. Już nie wspominając o meczu z Piłą.
Podsumowując wypadało by poczekać na składy oby dwu ekip i wtedy zagrać, jednak do tego czasu moim zdaniem kursy polecą w dół. Niemniej ATOM obecnie jest półkę wyżej niż Aluprof i bez problemu powinien je pyknąć.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dajesz super picka na Atom w LM po 2.80, żeby jeszcze tego samego dnia uraczyć forum takim czymś po 1.50? Dziwne.
Kursy meczowe w/g bukmacherów dają 76% Atomowi. To na ile Ty to szacujesz, żeby tu było jakieś value w -1.5 po 1.50?
I tylko przypomnę, że żeby zarabiać na graniu kursów 1.50 trzeba trafiać więcej niż dwa na 3 takie zagrania, bo to odpowiednik 66% prawdopodobieństwa.
Może część forumowiczów czytuje to co piszę od jakiegoś czasu, bo na szczęscie coraz mniej tu &#39;pewek&#39; typu over 3.5 seta po 1.40-1.45...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macio106 138,9K

macio106

Znawca - MMA
Ostrowiec Swietokrzyski - Chemik Police KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Chemik Police 0:3 (14:25, 15:25, 11:25)
Typ: 1 (+23,5 pkt) @ 1.90 bet365 ⛔lub 1 (+25 pkt) @ 1.67 1xbet⛔

Faworyt jest tylko jeden, ale ten faworyt miał długą podróż do Stambułu, a KSZO siedziało w domu i trenowało, po porażce 3-2 z Rzeszowem. Zdania nie zmienię i mówię że KSZO to małolaty co mają pstro w głowie, ale pokazały ostatnio że coś tam może ugrają. Dwa libero KSZO Bulbak Angelika wcale nie ma tym sezonie tak złego wyniku 43% skuteczności przyjęcia. Wątpię, aby trener Chemika męczył zawodniczki i wystawiał te co grały w Stambule, szanse dostaną inne. Już nie mówiąc o tym że tego trzeciego seta z Eczacibasi to tak przegrały jak przegrały... KSZO nie ma nic do stracenie więc czemu miały by jakoś wysoko przegrywać sety? Chemik jest zmęczony, a zarazem wie że Ostrowiec pyknie bez problemu. Moim zdaniem handi do pokrycia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka​


Ciekawie zapowiadający się mecz. Obie drużyny z takim samym bilansem i obie tak naprawdę o podobnym potencjale.

Łodzianki mają fajnie zbilansowany zespół. Dobrze grają środkowe Pycia z Polańską. Brzezińska w całkiem niezłej dyspozycji i wyraźnie odżyła też doświadczona Beier. Muresan jak na razie mocno przeciętnie na ataku.

Muszynianka oczywiście znacznie słabsza w porównaniu do sezonów, w których walczyła o MP. Bardzo ciekawa para przyjmujących Grejman-Kurnikowska, to są zawodniczki, które mają naprawdę spory potencjał i to może być przełomowy sezon. Naprawdę niezła rozgrywająca Milovits.

Muszynianke kilka razy widziałem i ten zespół może się podobać. Nie mają szans na walkę z najlepszymi na dłuższym dystansie, ale czasami coś tam urwą. Mają fajnie poukładaną siatkówkę i wykorzystują po prostu to co mają.
Budowlani cały czas bardzo solidnie, tylko z Piłą trafił im się taki znacznie słabszy mecz.

Faworytem Łodzianki, ale trochę nie rozumiem kursów, bo jak Muszyna zagra na dobrym poziomie to spokojnie o zwycięstwo może powalczyć.

Typy:
Polski Cukier Muszynianka +1.5 seta @ 2.02 Betsafe
Over 3.5 seta @ 1.47 Pinnacle
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Budowlani Łódź - Gwardia Wrocław 1 2.33 2/10 marathonbet ⛔
1 +1.5 seta 1.81 2/10 p i n n a c l e ✅
2-3

Na szybko, bo mecz za 20 minut.
Widze dużo więcej jakości w grze Łodzianek. Do tego własna hala.
Wrocław cieniuje i w lidz ei w LM, jak na nazwiska, które mają. Dopóki nie wygrają przekonująco z kimś mocnym, to trzeba grać przeciwko nim.
Ponad 50% szans spokojnie daję dziś Budowlanym i po 2.33 mamy kilkanaście procent value i trzeba grać.
Statystyki też wszystkie na korzyść Łodzi:
http://stats.orlenliga.pl/Statistics.aspx?ID=1035

Powodzenia życzy
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Niezły cyrk.
Chemik wyszedł rezerwami i w 1 secie z 22-16 na 22-22 i set wtopiony ostatecznie 24-26.
Nic ta druga szóstka nie gra, ciekawe kim wyjdą na 2 seta.
 
macio106 138,9K

macio106

Znawca - MMA
Legionowo - Bydgoszcz 2:3 (25:14, 22:25, 25:22, 22:25, 11:15)
Typy: 1@ 1.80 bet365⛔/ 1 (-1,5 seta)@ 2.62 bet365⛔

Ja jutro przewiduje zwycięstwo Legionowa. Legionowskie siatkarki straciły sponsora i od tego czasu przegrywają wszystko jak leci, domniemam że nastroje w szatni też nie są fajne, ale kiedy się odbić jak nie teraz? O tym że Legionowo stać na więcej świadczy chociaż fakt że potrafiły w setach walczyć z Dąbrową, Impelem czy Muszyną. Skład też maja nawet średni bo na rozgrywce jest Natalia Gajewska pamiętam ją z Sopotu ma dziewczyna chęć do gry potrafi się odnaleźć. W meczu z Impelem dwa asy serwisowe. Iga Chojnacka też czasami zrobi głupi błąd, ale w większości potrafi grać. Libero Katarzyna Wysocka może i nie jest niesamowita, ale bije na głowę libero Bydgoszczy Pole Nowakowską. Katarzyna Połeć w ostatnim meczu też zagrała przywozicie, zero poważnych błędów. Tylko ten atak i ta Smarzek, żeby ta dziewczyna nie robiła tyle durnych błędów to by coś z niej było, a tak to średnio bym powiedział. Jednak co by nie mówić widać że Legionowo ma momenty że chcą wygrać, ale coś nie idzie.
Bydgoszcz to idealny rywal do pokonania, co z tego skoro wygrali ostatni mecz 3-1. Jak tak naprawdę ten mecz wygrała im Natalia Misiuna jej zagrywka i bloki swoje zrobiły, ale reszta drużyny wypadła przeciętnie ok wygrały są drużyną, ale 3 set uwalić do 11? No way. Bydgoszcz ma młody skład, młode zawodniczki maja pstro w głowie, raz im się udało i od razu ma być drugi? Zuzanna Czyżnielewska też wróciła po kontuzji, ale nadal brak tej dobrej formy. Jak dla mnie Legionowo jutro wygra. Jak wiadomo ściany pomagają gospodyniom, więc oczekuje wygranej Legionowa. Co jak co, ale ile można przegrywać? Kiedyś przecież muszą wygrać, a Pałac z małolatami to idealny rywal.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Legionowo - Bydgoszcz
Typy: 1@ 1.80 bet365/ 1 (-1,5 seta)@ 2.62 bet365
Ja jutro przewiduje zwycięstwo Legionowa. Legionowskie siatkarki straciły sponsora i od tego czasu przegrywają wszystko jak leci, domniemam że nastroje w szatni też nie są fajne, ale kiedy się odbić jak nie teraz? O tym że Legionowo stać na więcej świadczy chociaż fakt że potrafiły w setach walczyć z Dąbrową, Impelem czy Muszyną. Skład też maja nawet średni bo na rozgrywce jest Natalia Gajewska pamiętam ją z Sopotu ma dziewczyna chęć do gry potrafi się odnaleźć. W meczu z Impelem dwa asy serwisowe. Iga Chojnacka też czasami zrobi głupi błąd, ale w większości potrafi grać. Libero Katarzyna Wysocka może i nie jest niesamowita, ale bije na głowę libero Bydgoszczy Pole Nowakowską. Katarzyna Połeć w ostatnim meczu też zagrała przywozicie, zero poważnych błędów. Tylko ten atak i ta Smarzek, żeby ta dziewczyna nie robiła tyle durnych błędów to by coś z niej było, a tak to średnio bym powiedział. Jednak co by nie mówić widać że Legionowo ma momenty że chcą wygrać, ale coś nie idzie.
Bydgoszcz to idealny rywal do pokonania, co z tego skoro wygrali ostatni mecz 3-1. Jak tak naprawdę ten mecz wygrała im Natalia Misiuna jej zagrywka i bloki swoje zrobiły, ale reszta drużyny wypadła przeciętnie ok wygrały są drużyną, ale 3 set uwalić do 11? No way. Bydgoszcz ma młody skład, młode zawodniczki maja pstro w głowie, raz im się udało i od razu ma być drugi? Zuzanna Czyżnielewska też wróciła po kontuzji, ale nadal brak tej dobrej formy. Jak dla mnie Legionowo jutro wygra. Jak wiadomo ściany pomagają gospodyniom, więc oczekuje wygranej Legionowa. Co jak co, ale ile można przegrywać? Kiedyś przecież muszą wygrać, a Pałac z małolatami to idealny rywal.
Małolaty z Bydgoszczy, a Legionowo to ma weteranki w swoim zespole ???? Nie podkreślaj tak tego wieku Bydgoszczanek, bo Legionovia to zbieranina młodych, perspektywicznych, polskich zawodniczek i jakby wyciągnąć średnie wieku wyjściowych szóstek obydwu zespołów to podejrzewam, że Legionowo byłoby &quot;młodsze&quot;... Tak czy inaczej różnicy dużej nie ma, podobnie w poziomie, obydwa zespoły grają na razie słabo, na papierze Legionowo ma większy potencjał, ale gra totalną padlinę. Wydaje mi się, że jednak trochę lepiej prezentowała się ekipa z Bydgoszczy w przeciągu całego dotychczasowego sezonu. Dla mnie mecz nie do grania na pre, trzeba czekać na odpowiedni moment i wciskać na live, bo jakaś linia overowa jest niegrywalna. Spodziewam się 5-setów, ale tak jak pisałem - trzeba śledzić i trochę czucia wykazać w takim meczu.
Co do reszty analizy, to mógłbym wytknąć jeszcze parę błędów (np. stwierdzenie, że Chojnacka &quot;w większości potrafi grać&quot; - nie, w większości nie potrafi grać, była bardzo słaba jako przyjmująca, teraz jest tylko słaba jako środkowa), ale czas goni...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ted 9,5K

ted

Forum VIP
legionowa z dabrowa była po @9 a bydzia z dabrowa były po @11
z Rzeszowem @ 1,5 tamte @ 1,7

i nagle Pałac faworytem na wyjezdzie

rano jak zobaczyłem te kursy pierwsza mysl ze Smarzek czy Paszek nie graja, buki cos wiedziały , Pałac miał to wygrać taka prawda, nawet kobiety wałkuja
 
macio106 138,9K

macio106

Znawca - MMA
Bielsko-Biała - Dąbrowa Górnicza ✅ BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0-3 (17-25, 18-25, 15-25)
Typ: 2 (- 1,5 seta) @1.65 Unibet

Ja dla mnie Dąbrowa ma tutaj przewagę praktycznie na każdej pozycji. Środkowa Kamila Ganszczyk w każdym meczu zrobi te 2-3 błędy, ale odpłaci się dobrymi blokami i zdobytymi punktami. Na rozegraniu jest Hancock która też robi te błędy, i tutaj Bielsko ma przewagę bo Yael Castiglione jest nieco lepsza. Do Dąbrowy przyszła Sanja Popović automatyczni siła w ataku wzrasta. Karolina Różycka przeżywa drugą młodość i gra dobre mecze. No i libero w Bielsku jest Mariola Wojtowicz która gra lipę w porównaniu do Krystyny Strasz. Bielsko miało teraz mecze z trudnymi rywalkami i wszystkie przegrały, więc morale są zapewne niskie. Bielsko natomiast wygrało trudny mecz z trudnym rywalem Łodzią. Ja nie widzę żadnego aspektu w którym Bielsko było by w stanie zagrozić Dąbrowie.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Bielsko-Biała - Dąbrowa Górnicza
Typ: 2 (- 1,5 seta) @1.65 Unibet

Ja dla mnie Dąbrowa ma tutaj przewagę praktycznie na każdej pozycji. Środkowa Kamila Ganszczyk w każdym meczu zrobi te 2-3 błędy, ale odpłaci się dobrymi blokami i zdobytymi punktami. Na rozegraniu jest Hancock która też robi te błędy, i tutaj Bielsko ma przewagę bo Yael Castiglione[/b] jest nieco lepsza. Do Bielska przyszła Sanja Popović automatyczni siła w ataku wzrasta. Karolina Różycka przeżywa drugą młodość i gra dobre mecze. No i libero w Bielsku jest Mariola Wojtowicz która gra lipę w porównaniu do Krystyny Strasz. Bielsko miało teraz mecze z trudnymi rywalkami i wszystkie przegrały, więc morale są zapewne niskie. Bielsko natomiast wygrało trudny mecz z trudnym rywalem Łodzią. Ja nie widzę żadnego aspektu w którym Bielsko było by w stanie zagrozić Dąbrowie.
Od czego by tu zacząć ...

O ile mi wiadomo to do Dąbrowy przyszła Sanja Popovic.

Bzdurą jest to, że Castiglione jest lepsza. Poza tym, że lepiej rozgrywa Hancock to ma jeszcze super zagrywkę.

Resztę to naprawdę szkoda komentować. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Typu nie neguje ale takich bzdur jakie wypisujesz nie da się czytać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom