>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszukani przez bwin

D 0

darecki44

Użytkownik
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze bwin czuje się zupełnie bezkarny próbując wyłudzić (bo inaczej tego nazwać chyba nie można) pieniądze od graczy. Trzeba uciekać się do pomocy firm zewnętrznych jak ecorga zeby odzyskać to co się nam należy a za stracone nerwy i czas już nikt pieniędzy nie zwraca....
 
S 0

stawar01

Użytkownik
Witam! Tez mam problem z wypłatą, identycznie jak to pare osób tu wczesniej przedstwiło.Mam zamiar napisac do tego Ecorgu i stąd moje pytanie jakiej tresci wysyłaliscie do nich meile? Co tam trzeba podac żeby zajeli sie moja sprawą. Z góry dzieki za odpowiedź
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
darecki44 mam podobny problem, mialem na koncie jakies 2400 i zablokowali mi konto. Moglbys napisac co dokladnie napisalem do tej organizacji albo podac do siebie gg?
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Co sie dzieje z BWIN?? Zalozylem konto 28 lutego, ja i moja dziewczyna drugie , ja juz zrobilem obrot 1200 zl , a dzis wchodzimy i oba konta zablokowane. Dziewczyna ze mna nie mieszka, dwa rozne konta, O CO CHODZI?ktos wie?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Pewnie obaj korzystaliście z promocji, a w każdej jest napisane, że 1 bonus na IP, gopodarstwo osobowe, osobe.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Zarejestrowaliście się o tej samej porze i obstawialiście te same mecze? żadnych nie ma powiązań??
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Zarejestrowaliście się o tej samej porze i obstawialiście te same mecze? żadnych nie ma powiązań??
zadnych powiazan, dwa rozne internety ;p
ja zalozylem konto rano, ona wieczorem tego samego dnia
ja zagralem dwa mecze po kursie 1,01 na live po 600 zł , a ona jeszcze nic nie stawiała - zadnego powiazania .
Napisalismy maila, odpisali ze przyjeli maila i skierowali go gdzie trzeba i ze odpowiedza jak najszybciej, caly dzien brak odpowiedzi... troche szkoda by bylo 8 stów
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Okej, odpiszą nie martw się, przekazali sprawę do działu bezpieczeństwa, który pracuje do godziny 15, także po tej godzinie już nie dostaniesz żadnej sensownej odpowiedzi... wg mnie po prostu przyślą Ci maila że chodzi o weryfikację tożsamości, poproszą o kilka papierów, zatrują Ci życie na kilka dni ale później z reguły wypłacają ;) jak poproszą o dokumenty to zrób im zdjęcia tych dokumentów aparatem o dużej rozdzielczości i luz ????
Ale że jej zablokowali konto, na którym nie zrobiłeś jeszcze żadnych operacji jest dziwne... musieli się czegoś dopatrzeć. Poczekaj co odpiszą i zobaczymy co można z tym zrobić ;)
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Kpina, odpisali w koncu ,ze zablokowali konto bez podania przyczyny, bo maja takie prawo. i dodali ,ze wyplata srodkow w wysokosci 12,00zł jest w trakcie realizzacji .... A CO Z MOIM DEPOZYTEM 400ZŁ?
na konto dziewczyny nic nie odpisali jeszcze
 
cathos 58

cathos

Użytkownik
Ja nie rozumiem jak oni mogą pozwolić sobie na takie akcje. Poszłaby jedna sprawa do sądu oni są skonczeni...
 
J 0

javore

Użytkownik
Ludzie co Wy tu wypisujecie!! czytajcie regulamin!! Gram od 3 lat na Bwin nie miałem nigdy żadnego problemu z wypłatą kasy, czy było to 40 zł czy 4000zł.. zapewne to wasze niedopatrzenie lub po prostu błąd systemu gdzie zawsze może się to zdarzyć! Pozdro!
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
witam moze ktoś wie o co chodzi grałem w bwin jakieś 3 lata temu srodki które tam miałem przegrałem i wczoraj logouje sie i patrze mam -200 zł nie mam pojęcia skad to sie wzięło bo nie moge sprawdzić historii zakładów miał ktoś z was podobny przypadek
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zerknij jeszcze raz do historii transakcji lub do historii zakładów.
Możliwe, że po jakimś czas zweryfikowali Tobie jakiś zakład jako przegrany.
Jeśli nadal nie będziesz wiedział to po prostu napisz do supportu ;)
 
kamilczesio4 0

kamilczesio4

Użytkownik
witam moze ktoś wie o co chodzi grałem w bwin jakieś 3 lata temu srodki które tam miałem przegrałem i wczoraj logouje sie i patrze mam -200 zł nie mam pojęcia skad to sie wzięło bo nie moge sprawdzić historii zakładów miał ktoś z was podobny przypadek
A może jakiś prezent za urodziny lub inna przyczyna.Może być także jak napisał Vader
 
T 0

tomek2000

Użytkownik
eCorga
Witam Wszystkich,
mam podobny problem z Bwin co wiekszosc. Najlepsze jest to, ze ja wcale nie chcialem wyplacac kasy.poprostu ot tak zablokowali konto. Wyslalem skany z dowodem i potwierdzeniem zameldowania i inic!Tylko te oglupiajace maile!
Mam pytanie do bardziej doswiadczonych: jak najlepiej kontaktowac sie z eCorga? W jakim jezyku, przez ich strone itp?
Pozdrawiam
 
D 0

darecki44

Użytkownik
Ludzie co Wy tu wypisujecie!! czytajcie regulamin!! Gram od 3 lat na Bwin nie miałem nigdy żadnego problemu z wypłatą kasy, czy było to 40 zł czy 4000zł.. zapewne to wasze niedopatrzenie lub po prostu błąd systemu gdzie zawsze może się to zdarzyć! Pozdro!
Błąd systemu :grin: czytajcie regulamin :razz:... chyba się koleś z choinki urwałeś...
tomek 2000 z ecorga najlepiej kontaktowac sie przez ich stronke oczywiscie po angielsku... bwin ma prawo zablokować konto bez przyczyny ale muszą wypłacić wtedy zgromadzone tam środki...
 
A 0

alvarok

Użytkownik
tez zostalem tak potraktowany jak wygralm wieksze pieniadze. wiec cos w tym jest. niestety ale chyba bede musial skozystac z ecogra.
 
Do góry Bottom