>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszukani przez bwin

spindoktor 7

spindoktor

Użytkownik
Zbyt poważny bukmacher aby oszukiwał na takie małe kwoty. Jak dla mnie te &quot;oszustwa&quot; to po prostu ich przypadkowe błędy i tyle.
 
M 0

maximus852

Użytkownik
Witam,
Napiszę o swoim problemie, bo wydaje mi się, że to potwierdza fakt iż Bwin jest serwisem delikatnie mówiąc nie uczciwym.
Mam u nich konto od ponad pół roku.
15.07 zleciłem wypłatę 980 zł 16.07 654 zł ponieważ są to dni piątek i sobota liczyłem że pieniądze będę miał w poniedziałek (bo zawsze tak było, dopóki wypłacałem sumy sporo niższe). W poniedziałek kasy niema, we wtorek też więc napisałem 1-szego maila co z moją kasą, o to odpowiedź która przyszła do mnie po 3h :

&quot;Szanowny Panie Smulewicz,

Dziękujemy za e-mail.


Uprzejmie informujemy, iż polecenie wypłat z dnia 15-16.07.2011 w wysokości 980 PLN i 654,95 PLN jest w trakcie realizacji.

Jak tylko wypłata zostanie zrealizowana, otrzyma Pan potwierdzenie z Działu Finansowego.

Wszystkie polecenia wypłat są przesyłane do instytucji finansowych w dni robocze. Czas oczekiwania na przelew zależy od wybranej przez Pana metody. Z reguły od momentu potwierdzenia realizacji wypłaty przelew bankowy zajmuje od 2-5 dni roboczych.

Prosimy mieć na uwadze, że czas realizacji wypłaty może się nieznacznie wydłużyć.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Z poważaniem

Team z bwin
b&#39;inside White Members

bwin wspiera ideę Responsible gaming&quot;

Myśle sobie ok, poczekam, nie wytrzymałem długo bo pieniądze były mi potrzebne na wyjazd na wakacje. W czwartek wieczorem nie miałem więc napisałem kolejnego maila i tego samego dnia otrzymałem odpowiedź:
&quot;Szanowny Panie S...,

Dziękujemy za e-mail.

Ponownie informujemy, iż polecenia wypłat z dni 15-16.07.2011 na kwoty 980,00 PLN i 654,95 PLN są w trakcie realizacji.

Jak tylko wypłaty zostaną zealizowane, otrzyma Pan potwierdzenie z Działu Finansowego.

Wszystkie polecenia wypłat są przesyłane do instytucji finansowych w dni robocze. Czas oczekiwania na przelew zależy od wybranej przez Pana metody. Z reguły od momentu potwierdzenia realizacji wypłaty przelew bankowy zajmuje od 2-5 dni roboczych.

Z dodatkowych informacji wynika, iż ze względów technicznych księgowanie wypłat może sie nieznacznie wydłużyć, za co przepraszamy.

Przepraszamy za wynikłe niedogodności, chcemy zauważyć, pracujemy nad rozwiązaniem powstałego problemu.

Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Z poważaniem ble ble&quot;

W następny dzień czyli piątek de facto 5 dzień roboczy nie otrzymałem kasy - rozczarowanie totalne ale się uspokoiłem i pomyślałem że w poniedziałek 25.07 na pewno dostanę kasę. Lecz nie dostałem heh więc kolejny mail z zapytaniem co z moimi pieniędzmi odpowiedzi brak. Wczoraj czyli wtorek 26.07 pieniedzy brak wiec mail do nich i odpowiedzi również brak ! Dzisiaj środa 27 czyli 8 dzień roboczy i NIC !!!
A więc czytając wasze posty zamierzam skorzystać z ECOGRA z tym że na ich stronie pisze aby poczekać 2 tyg i wtedy się zgłosić - więc czekam do piątku 29.07.

Będę informował na bierząco co i jak. Jedno jest pewne Bwin to banda oszustów !!!
 
B 0

bodziobanan

Użytkownik
Witam,
Napiszę o swoim problemie, bo wydaje mi się, że to potwierdza fakt iż Bwin jest serwisem delikatnie mówiąc nie uczciwym.
Mam u nich konto od ponad pół roku.
15.07 zleciłem wypłatę 980 zł 16.07 654 zł ponieważ są to dni piątek i sobota liczyłem że pieniądze będę miał w poniedziałek (bo zawsze tak było, dopóki wypłacałem sumy sporo niższe). W poniedziałek kasy niema, we wtorek też więc napisałem 1-szego maila co z moją kasą, o to odpowiedź która przyszła do mnie po 3h :

&quot;Szanowny Panie Smulewicz,

Dziękujemy za e-mail.


Uprzejmie informujemy, iż polecenie wypłat z dnia 15-16.07.2011 w wysokości 980 PLN i 654,95 PLN jest w trakcie realizacji.

Jak tylko wypłata zostanie zrealizowana, otrzyma Pan potwierdzenie z Działu Finansowego.

Wszystkie polecenia wypłat są przesyłane do instytucji finansowych w dni robocze. Czas oczekiwania na przelew zależy od wybranej przez Pana metody. Z reguły od momentu potwierdzenia realizacji wypłaty przelew bankowy zajmuje od 2-5 dni roboczych.

Prosimy mieć na uwadze, że czas realizacji wypłaty może się nieznacznie wydłużyć.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Z poważaniem

Team z bwin
b&#39;inside White Members

bwin wspiera ideę Responsible gaming&quot;

Myśle sobie ok, poczekam, nie wytrzymałem długo bo pieniądze były mi potrzebne na wyjazd na wakacje. W czwartek wieczorem nie miałem więc napisałem kolejnego maila i tego samego dnia otrzymałem odpowiedź:
&quot;Szanowny Panie S...,

Dziękujemy za e-mail.

Ponownie informujemy, iż polecenia wypłat z dni 15-16.07.2011 na kwoty 980,00 PLN i 654,95 PLN są w trakcie realizacji.

Jak tylko wypłaty zostaną zealizowane, otrzyma Pan potwierdzenie z Działu Finansowego.

Wszystkie polecenia wypłat są przesyłane do instytucji finansowych w dni robocze. Czas oczekiwania na przelew zależy od wybranej przez Pana metody. Z reguły od momentu potwierdzenia realizacji wypłaty przelew bankowy zajmuje od 2-5 dni roboczych.

Z dodatkowych informacji wynika, iż ze względów technicznych księgowanie wypłat może sie nieznacznie wydłużyć, za co przepraszamy.

Przepraszamy za wynikłe niedogodności, chcemy zauważyć, pracujemy nad rozwiązaniem powstałego problemu.

Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Z poważaniem ble ble&quot;

W następny dzień czyli piątek de facto 5 dzień roboczy nie otrzymałem kasy - rozczarowanie totalne ale się uspokoiłem i pomyślałem że w poniedziałek 25.07 na pewno dostanę kasę. Lecz nie dostałem heh więc kolejny mail z zapytaniem co z moimi pieniędzmi odpowiedzi brak. Wczoraj czyli wtorek 26.07 pieniedzy brak wiec mail do nich i odpowiedzi również brak ! Dzisiaj środa 27 czyli 8 dzień roboczy i NIC !!!
A więc czytając wasze posty zamierzam skorzystać z ECOGRA z tym że na ich stronie pisze aby poczekać 2 tyg i wtedy się zgłosić - więc czekam do piątku 29.07.

Będę informował na bierząco co i jak. Jedno jest pewne Bwin to banda oszustów !!!
a kolega nie wie ,ze Bwin ma czasowe problemy technicznne z wyplatami? i ,ze pracuja nad rozwiazaniem problemu ????
 
M 0

maximus852

Użytkownik
racja
a kolega nie wie ,ze Bwin ma czasowe problemy technicznne z wyplatami? i ,ze pracuja nad rozwiazaniem problemu ????
Przepraszam trochę się wygłupiłem, wczoraj otrzymałem pieniążki.
Wybaczcie ale przez Bwin nie pojechałem na wakacje plus przeczytałem tutaj kilka postów i myślałem że chcą mnie zrobić w konia.
A jednak nie, wypłaty są z tym że trwało to 9 dni roboczych !!!!
Mogliby w zamian dać jakiegoś bonusa chociaż ....

Pozdrawiam i jeszcze raz sorki za zamieszanie :cool:
 
S 17

sisqo

Użytkownik
wie ktoś dlaczego bwin anulowalo mecz superpucharu bulgari Litex-CSKA Sofia? postawilem sporo kasy na CSKA, wygrali 3-1 a w zakladach napisali ze usunieto i zwrocili wlozona kwote.
 
S 17

sisqo

Użytkownik
po napisaniu do nich zaklad zostal skorygowany i dostalem wygrana kase. Wiec Shawn o ile jeszcze tego nie zrobiles to pisz do nich.
 
B 0

baniacz

Użytkownik
Mecz zużlowy Tarnów - Wrocław został przerwany po 11 biegach, czyli według zasad szczególnych dla żużla wniesiony zakład powinien byc anulowany tymczasem nie jest.....
Czy ktoś ma podobny problem??
 
K 0

karol28

Użytkownik
Osobiście gram u naziemnych, ale ciekawi mnie czy komuś grającemu w necie zdarzyły się w ostatnich miesiącach problemy z wypłatą wygranej? Z tego co wyczytałem - to nie, bo gdyby były problemy - to zaraz ludzie by napisali.
 
eman 1

eman

Użytkownik
Mi się przed momentem to zdarzyło! Zakład live który postawiłem wszedł.. postawiłem w kombi razem z innym typem i nie został &quot;obsłużony&quot; pomimo tego że wszedł!
Rosja U21 - Łotwa U 21... kurde nie zaakceptowali mi wygranej i nie mam za co teraz postawić..
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Przy próbie logowania dzisiaj w bwin pojawił się komunikat, że moje konto zostało zablokowane. Żadnego emaila, wyjaśnienia, nic - po prostu blokada konta. Nie oszukiwałem buka, nie logowałem innej osoby na tym samym ip ani nic z tych rzeczy. Faktem jest, że sporo u nich zarobiłem, i zleciłem kilka dni temu kilkutysięczną wypłatę. Podobna kwota została mi zresztą na ich koncie... Czy ktoś miał podobną sytuację? Wiem o tym, że buk zakłada limit w pewnym momencie - było to i moim udziałem, ale wydawało mi się ( z tego co tu czytałem ), że na blokadę to trzeba sobie jakimiś przekrętami zasłużyć. A ja nic takiego nie zrobiłem. Miał ktoś podobną sytuację? Proszę o odpowiedzi od osób, które miały podobną sytuację w bwin. Dzięki.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Moja sprawa ciągnie się już ponad tydzień. Konto zablokowane, kasy nie oddali. Sytuacja wygląda podobnie jak w opisanych już przypadkach. Bwin początkowo odpisywał na maile, ale bardzo nieprecyzyjnie, prosząc o wyrozumiałość, tłumacząc że weryfikacja danych, że analiza operacji itd. itp. wszystko w dodatku dla zapewnienia bezpieczeństwa...
A teraz to już mnie olewają i przestali nawet odpisywać.
Na ecogra.org piszą, żeby zwracać się do nich, gdy nie uda się załatwić sprawy standardową drogą przez minimum 2 tygodnie. Tak więc jeszcze chwilę muszę poczekać i w przyszłym tygodniu zwrócę się do nich o mediację.
Wygląda jednak na to, że jak się wygrywa, to jest to standardowe zachowanie bwin.
Zdaję sobie sprawę, że już wiele osób przede mną o tym pisało, ale może takich przestróg nigdy dość - w każdym razie - niech wszyscy u nich grający biorą pod uwagę ryzyko takiego scenariusza ????
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Pogrzebałem w sieci anglojęzycznej i wygląda na to, że przywłaszczanie salda graczy to w ostatnim czasie wręcz specjalność bwin.
Ku przestrodze - sprawa dosłownie sprzed paru tygodni, po której jeden z portali zajmująch się tą tematyką zdegradował ocenę bwin do D-:
wpiszcie w google: &quot;belosers bwin player theft&quot;
Ależ bagno...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Chciałem skorzystać z promocji 100% do 80zł, ale po tym co tu poczytałem sam już nie wiem. Coś bwin chyba się trochę popsuł...
 
B 0

bestvil

Użytkownik
Witam
Niestety firma Bwin okrada swoich klientów
W maju założyłem swoje pierwsze konto na Bwin. w pierwszy dzień ugrałem kilkaset zł po weryfikacji danych wypłaciłem 180 zł na konto - nie byo problemu . Potem przegrałem reszte kasy . później mi nie szło co wpłaciłem to przegrałem i w sumie utopiem kilka tysięcy złotych aż karta się odwróciła i na lajfie w tenisa przez dwa miechy nie dość , że odrobiem to co wcześniej przegrałem to jeszcze zarobiłem kilka razy więcej. W lipcu chciałem wypłacić kilka tys.i zaczęły się schody a to , ze mają problemy techniczne i kasa dojdzie do mnie z opóźnieniem a to że mój moneybookers nie przyjmuje wypłat z mojego bwina a za kilka dni zablokowali mi konto (bo maja takie prawo)Po kilunastu mailach z mojej strony łaskawcy zdecydowali się oddac mi depozyt a reszta kasy- czyli wygrana według nich mi się nie należy.
Nie piszcie więc , że Bwin to taka świetna firma. Dopóki przegrywasz jesteś najlepszym klientem pod słońcem ale jak juz zaczniesz wygrywać to blokada konta i zapomnij o wygranej
pozdro
 
Do góry Bottom