>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Otobet - Bonus 100 % do 200 zł

Status
Zamknięty.
otobet 115

otobet

Użytkownik
Można grać zza granicy?
Niektóre buki robią problemy.
Witamy. Mówi Pan o wyjeździe na wczasy czy na stałe ? Jeśli przejdzie Pan weryfikację z danymi na które jest rejestracja to nie będzie problemów.

Pozdrawiamy zespół otobet
 
D 0

daroo18

Użytkownik
Na stałe. Głównie chodzi o logowanie z niemiekiego IP.
Mieszkam w Niemczech, ale w Polsce jestem dalej zameldowany i mogę potwierdzić adres.
Rozumiem, że z bonusu też można skorzystać?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Jeśli udokuntuje Pan podczas weryfikacji dane na które się zarejestrował niema żadnego problemu skąd Pan gra z bonusu także można korzystać.
 
D 0

daroo18

Użytkownik
Ok. Dziękuje za informację.
Konto założone, i depozyt złożony.
U jednego bukmachera powiedziano mi, że nie można stąd te pytania.
Pozdrawiam.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
No żenada trochę tyle dokumentów im wysyłać...
Dział bezpieczeństwa do weryfikacji konta użytkownika będzie potrzebował:
- Dwa dokumenty ze zdjęciem
oraz do wyboru
- Screen konta bankowego (zakładka z danymi właściciela konta)
- Screen zweryfikowanego konta Skrill (zakładka z danymi właściciela konta)
- Rachunek za media
Taki zestaw plików proszę przesłać na [email protected] W tytule proszę wpisać WERYFIKACJA
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
No żenada trochę tyle dokumentów im wysyłać...
Dział bezpieczeństwa do weryfikacji konta użytkownika będzie potrzebował:
- Dwa dokumenty ze zdjęciem
oraz do wyboru
- Screen konta bankowego (zakładka z danymi właściciela konta)
- Screen zweryfikowanego konta Skrill (zakładka z danymi właściciela konta)
- Rachunek za media
Taki zestaw plików proszę przesłać na [email protected] W tytule proszę wpisać WERYFIKACJA
Witam, Userzy nie mają problemów z przejściem weryfikacji. W czym tkwi problem ?.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
S 0

snake.rat

Użytkownik
- Dwa dokumenty ze zdjęciem
oraz do wyboru
- Screen konta bankowego (zakładka z danymi właściciela konta)
- Screen zweryfikowanego konta Skrill (zakładka z danymi właściciela konta)
- Rachunek za media
Takie warunki weryfikacji stają się powoli standardem, zwłaszcza w &#39;świeższych&#39; bukmacherach. Skan dowodu i rachunek potrzebny jest wszędzie praktycznie, a zrobienie screenów trwa kilka sekund więc cóż to za sztuka?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Takie warunki weryfikacji stają się powoli standardem, zwłaszcza w &#39;świeższych&#39; bukmacherach. Skan dowodu i rachunek potrzebny jest wszędzie praktycznie, a zrobienie screenów trwa kilka sekund więc cóż to za sztuka?
Niestety zakończył się etap braku weryfikacji czy zwykły dowód wystarczy, kolega widać dawno nie przechodził takiej weryfikacji. Możemy podziękować między innymi tymi osobom które zakładają po 5 kont i liczą że wszystko się uda.....
 
player1 5

player1

Użytkownik
Konto założyłem tylko dla obrotu bonusem.Weryfikacja bez problemu,skan dowodu i konta bankowego.Po obrocie wypłata na konto.Limitów nie było,chociaż grałem za max 200pln.
 
L 5

lampardd

Użytkownik
Pytanie niby oczywiste, ale wole się upewnić. Z depozytu i bonusu startowego zostało mi 20 gr, dopłaciłem 100zł , żeby obstawić pewne zdarzenie. Rozumiem , że kolejne wpłaty nie podlegają obrotowi , mogę wypłacić w dowolnym momencie ?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Pytanie niby oczywiste, ale wole się upewnić. Z depozytu i bonusu startowego zostało mi 20 gr, dopłaciłem 100zł , żeby obstawić pewne zdarzenie. Rozumiem , że kolejne wpłaty nie podlegają obrotowi , mogę wypłacić w dowolnym momencie ?
Witamy,
Jeśli na Pana koncie znajdowały się środki bonusowe (z pierwszej wpłaty) i zostały wpłacone kolejne środki, to nadal realizuje Pan warunki obrotu bonusu.
Bonus powitalny zostanie zamknięty w przypadku:
1 - spełnienia warunków obrotu
2 - po upływie czasu 90 dni
3 - po utracie wszystkich środków na koncie.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
L 5

lampardd

Użytkownik
Witamy,
Jeśli na Pana koncie znajdowały się środki bonusowe (z pierwszej wpłaty) i zostały wpłacone kolejne środki, to nadal realizuje Pan warunki obrotu bonusu.
Bonus powitalny zostanie zamknięty w przypadku:
1 - spełnienia warunków obrotu
2 - po upływie czasu 90 dni
3 - po utracie wszystkich środków na koncie.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
Witam,
czy jest to ujęte gdzieś w warunkach bonusu, że kolejne depozyty stają się środkami bonusowymi. Na logikę dopłacone środki nie powinny być bonusowymi, tylko te które zostały na koncie(wspomniane 20gr). W przypadku wygranej mam na koncie nie wielką kwotę, do obrotu ponad 4 tyś i nie wiele czasu. Widzi Pan jakieś rozwiązanie ?
 
L 5

lampardd

Użytkownik
W odniesieniu do powyższego tematu chciałbym zauważyć , że bukmacher naprawdę zorientowany na gracza. Szybkie odpowiedzi od suportu, pomocni w każdej sprawie. Szybka weryfikacja dokumentów. Dla porównania bet fair weryfikuje mi konto 2 tygodnie i nie odpisują na każdego emaila.
 
K 15

kapec123

Użytkownik
Witam,
czy jest to ujęte gdzieś w warunkach bonusu, że kolejne depozyty stają się środkami bonusowymi. Na logikę dopłacone środki nie powinny być bonusowymi, tylko te które zostały na koncie(wspomniane 20gr). W przypadku wygranej mam na koncie nie wielką kwotę, do obrotu ponad 4 tyś i nie wiele czasu. Widzi Pan jakieś rozwiązanie ?

Mam taką samą sytuacje i moja sprawa rozwiązuje się już od poniedziałku, wciąż tylko słyszę ze moim problemem zajmuje się dział techniczny...
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Mam taką samą sytuacje i moja sprawa rozwiązuje się już od poniedziałku, wciąż tylko słyszę ze moim problemem zajmuje się dział techniczny...
Witam, Proszę podać na PW Login zajmę się sprawą.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
S 0

skarzyski

Użytkownik
Przeszedłem weryfikację i nie mogę wypłacić pieniędzy. Rozmawiam drugi raz czacie, sprawa ma być ponaglona i dalej to samo. Niedługo dwa tygodnie minie. Kpina jakaś.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Przeszedłem weryfikację i nie mogę wypłacić pieniędzy. Rozmawiam drugi raz czacie, sprawa ma być ponaglona i dalej to samo. Niedługo dwa tygodnie minie. Kpina jakaś.
Witam, Sprawa jest w toku więcej informacji na Pana skrzynce PW
 
S 0

skarzyski

Użytkownik
No proszę jakie szybkie załatwienie sprawy. Jak już coś wychodzi na publiczne fora to sprawę można załatwić bardzo szybko, inaczej klienta ma się w poważaniu i czeka się tygodniami. Szkoda, tym bardziej że chodziło o niską wypłatę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom