>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Otobet - Bonus 100 % do 200 zł

Status
Zamknięty.
otobet 115

otobet

Użytkownik
No proszę jakie szybkie załatwienie sprawy. Jak już coś wychodzi na publiczne fora to sprawę można załatwić bardzo szybko, inaczej klienta ma się w poważaniu i czeka się tygodniami. Szkoda, tym bardziej że chodziło o niską wypłatę.
Witamy, publicznie czy nie publicznie wszystkie sprawy staramy się załatwiać jak najszybciej jest to możliwe. Przepraszamy za zwłokę. Natomiast na przyszłość lepiej spróbować także napisać na PW Login dużo szybciej będzie można załatwić sprawę.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
witam jak dlugo trwa weryfikacja konta wczoraj wyslalem scan dowodu i ciagle czekam, czy jakies jeszcze dokumenty przeslac?
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Witam
Jestem graczem przegrywającym, w związku z tym w Otobecie przegrałem ten bonus 200%. Byłaby szansa na jakiś dodatkowy bonus? Chciałbym u Was pograć, z bonusem byłoby to lepsze, przyjemniejsze itp. Sami możecie sprawdzić moje konto, przegrane 200 PLN.
Może jakieś 100 % do 100 PLN? W ramach dobrej woli ????
 
B 7

bestandriu

Użytkownik
Witam
Jestem graczem przegrywającym, w związku z tym w Otobecie przegrałem ten bonus 200%. Byłaby szansa na jakiś dodatkowy bonus? Chciałbym u Was pograć, z bonusem byłoby to lepsze, przyjemniejsze itp. Sami możecie sprawdzić moje konto, przegrane 200 PLN.
Może jakieś 100 % do 100 PLN? W ramach dobrej woli ????
witaj w klubie , ja tez wszystko przegrywam , bo gram surebety zeby przegrac w otobet.
dajcie nam jakiegos bonusa do 500zl obiecuje wszystko przegrac , tylko nie dajcie limitu , bo zawsze gram za max stawke
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy. Niestety nie mamy na dzień dzisiejszy takiego bonusu. Zglosze Panstawa sugestie do odpowiedniego działu.
Pozdrawiamy zespół otobet
 
P 0

pancerz21

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnosnie bonusu, jezeli zaloze konto wplace depozyt 200zl otrzymam bonus 200zl to czy zaklad ktory chce zalozyc musze na niego postawic 400zl? czy mozna mniejsze kwoty postawic?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy,
Jest pełna dowolność w dobieraniu stawki. Należy pamiętać o zachowaniu kursu.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam, mam pytanie odnosnie bonusu, jezeli zaloze konto wplace depozyt 200zl otrzymam bonus 200zl to czy zaklad ktory chce zalozyc musze na niego postawic 400zl? czy mozna mniejsze kwoty postawic?
Można obstawiać mniejsze kwoty. Po prostu łączny obrót musi wynosić tam te 2400PLN w tym przypadku. Możesz grać nawet po 10PLN, byle dokonać obrotu przed wypłatą.
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Witamy, Tak jak określiłem Panu na PW. Do końca roku pojawia się u nas zakłady Live. Jednak dokładnego terminu na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie potwierdzić.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
Witam, a na dzień dziesiejszy na temat zakładów live co może firma powiedzieć, dopóki ich nie będzie, konta nie założę.:zoltakartka:
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam, a na dzień dziesiejszy na temat zakładów live co może firma powiedzieć, dopóki ich nie będzie, konta nie założę.:zoltakartka:
Witamy, Ciąglę pracujemy nad tym by zostały wprowadzone liczymy ze w pierwszym kwartale tego roku uda się tego dokonać. Prosimy o cierpliwość.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
M 2

manolo99

Użytkownik
Witam,
Ile się czeka na weryfikacje dokumentów, wczoraj wysłałem, póki co odpowiedzi brak, czy drugim dokumentem ze zdjęciem może być karta wędkarska ?
Prawka nie posiadam, paszportu też.
Ile czeka się na dopisanie bonusu.
Wysyłałem pytania z Państwa strony formularzem zgłoszeniowym, od dwóch dni odpowiedzi brak.
Pozdrawiam
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam,
Ile się czeka na weryfikacje dokumentów, wczoraj wysłałem, póki co odpowiedzi brak, czy drugim dokumentem ze zdjęciem może być karta wędkarska ?
Prawka nie posiadam, paszportu też.
Ile czeka się na dopisanie bonusu.
Wysyłałem pytania z Państwa strony formularzem zgłoszeniowym, od dwóch dni odpowiedzi brak.
Pozdrawiam
Weryfikacja trwa 48h (dni robocze). Karta wędkarska jest uwzględniana do weryfikacji. Bonus powinien zostać dodany przy pierwszej wpłacie. Jeśli tak się nie stało zalecam napisać na czat, a na pewno wszystko się wyjaśni ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom