>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher OtoBet - Opinie

Status
Zamknięty.
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
nie wyolbrzymiamy tylko szukamy co może się stać w przyszłości jak buk zabierze kasę niewinnej osobie która nie będzie miała jednego z powyższych dokumentów, bo jest to możliwe a nawet sam znam kilka takich osób, które na szczęście od bukmacherki trzymają się z daleka. Wiadomo że 99 % osób spełnia kryteria a co z 1 %? Który oczywiście jest czysty i nie ma nic na sumieniu
 
B 66

brokers

Użytkownik
Dokładnie. Powiedzmy, że książeczkę wojskową gdzieś zapodziałem przy dajmy na to, przeprowadzce - zdarza się. Paszportu i prawka nie mam, studentem nie jestem a na karcie miejskiej nie ma zdjęcia. I co, hajs przepada ? Dramat a nie bukmacher.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
świadectwo ze zdjęciem chyba macie:] z ukończenia szkoły...ocen nie musicie wysyłać, albo kartę kibica hehe
myślę że jak zapodziałeś książeczkę to ci wydadzą duplikat, jak kasa warta zachodu to się każdy postara, k...a na basen pójdzie kartę pływacką zrobić:]nie przesadzajcie, tak mają i tyle...
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam, oferowane kursy są pobierane od innego buka czy autorskie?
Witamy, Kursy są nasze Autorskie proponuje zapoznać się z naszą SUPER OFERTĄ. gdzie kursy są dużo wyższe.
Tommy - Dokładnie my również wychodzimy z podobnego założenia, a w niedługim czasie pewnie jeszcze inne firmy.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Witamy, Kursy są nasze Autorskie proponuje zapoznać się z naszą SUPER OFERTĄ. gdzie kursy są dużo wyższe.
Tommy - Dokładnie my również wychodzimy z podobnego założenia, a w niedługim czasie pewnie jeszcze inne firmy.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
Ta akurat jakaś inna firma wymyśli coś tak głupiego :zoltakartka:, już to widzę, ani to w żaden znaczący sposób nie ograniczy wyłudzeń, a o tym że jest to głupie to nawet nie ma co wspominać, jeśli bym chciał to hipotetycznie mogę założyć sobie i 100 kont, tylko po co ? ominąć limity ? bo chyba nie dla jakiegoś głupiego bonusu, skoro można zeskanować dowód innej osoby i się pod nią podszyć to nie wiem co to za problem zrobić to samo z drugim dokumentem, więc żadne to zabezpieczenie.
Jeśli są jakieś wątpliwości to bukmacher weryfikuje w inny sposób i większość osób wie o tym, a na pewno nie wysyłanie dwóch dokumentów bo to jest i tak bez sensu, więc wątpie w to żeby jakakolwiek inna firma była w stanie wymyślić coś tak bez sensownego, jak narazie żadna tego nie żąda to chyba najlepszy dowód że jest do po prostu idiotyczne.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wiadomo OTOBET że to nie od Ciebie zależy bo masz tam tyle do powiedzenia co żyd za okupacji ale nie bredź że Ty również wychodzisz z założenia że to dobra metoda bo nie wierze że można być tak głupim, taka jest polityka firmy i Ty musisz ją wszędzie gloryfikować i wciskać że jest OK.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam. Dokładnie taką jest polityką firmy jednak w ostatnim czasie odnotowaliśmy wiele prób oszustwa przy dokumentach i nasz dział bezpieczeństwa wprowadzil dodatkowe zabezpieczenia.
Pozdrawiam zespół otobet
 
oldgolddigger 0

oldgolddigger

Użytkownik
Jak przeczytałem co tu piszecie to aż się przestraszyłem, no ale ok, dokumenty (dowód i prawko) do skanera i do wysyłki poszły w czwartek, w piątek już zweryfikowane.Grunt, że zdążyłem przed urodzinami :cool:
 
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
&quot;bukmacher&quot; jedynie do zabawy dla osób grających taśmy albo małe kombinacje za niskie stawki.
Postawienie zakładu za 500 zł graniczy z cudem.
Wszystko idzie do akceptacji, której zazwyczaj nie przechodzi.
Ogólnie nie polecam, słaba firma.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
&quot;bukmacher&quot; jedynie do zabawy dla osób grających taśmy albo małe kombinacje za niskie stawki.
Postawienie zakładu za 500 zł graniczy z cudem.
Wszystko idzie do akceptacji, której zazwyczaj nie przechodzi.
Ogólnie nie polecam, słaba firma.
Witam, Poproszę o login na PW w naszej firmie.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
A 0

alcosoc

Użytkownik
Witam

Chciałem sie dowiedzieć na jakiej zasadzie jest rozliczany bonus w tym bukmacherze, czy jesli postawie 100zł na dany kupon po kursie minmum 1.90 i przegram ten kupon to wliczają mi sie te postawione pieniądze do obrotu bonusem czy nie? Proszę o odpowiedz.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tak.
Jedynie STS ma tak chory zapis, że tylko wygrane kupony liczą się do obrotu bonusem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wyślij na zaś swój login do ich Supportu na naszym forum. To przyśpieszy wyjaśnienie sprawy.

Pewnie jakiś błąd techniczny się przytrafił.
 
A 0

alcosoc

Użytkownik
Widocznie ;) Właśnie zdziwiło mnie to bardzo że tyle już postawiłem a taki mały obrót mi się wyświetla na statusie realizacji bonusu . Dzięki za pomoc ????
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Widocznie ;) Właśnie zdziwiło mnie to bardzo że tyle już postawiłem a taki mały obrót mi się wyświetla na statusie realizacji bonusu . Dzięki za pomoc ????
Witamy, Dzisiaj wyjaśnimy Pana sprawę widocznie system w tym wypadku źle to rozlicza.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam odsyłam Pana do regulaminu
Reg.
2. Aby zakład został zaliczony do obrotu musi zawierać minimum jedno zdarzenie z kursem 1,9 lub wyższym. Przy czym, aby kupon został zaliczony do obrotu zdarzenie z kursem minimalnym 1,9 musi zostać rozstrzygnięte (jeżeli na takie zdarzenie jest zwrot, to kupon nie zostanie zaliczony do obrotu).

Łączny kurs na kuponie nie jest istotny

Pozdrawiam zespół otobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom