>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher OtoBet - Wpłaty/Wypłaty

A 861

amigo007

Użytkownik
Nie nie da się anulować bonusa, i wątpię że o tym nie wiedziałeś. Jakbyś nie chciał bonusa, to byś wpłacił najpierw kwotę minimalną. A drugi depozyt grubiej. Zresztą co to za pomysł, wpłacać do buka w którym się nigdy nie grało odrazu 2000zł? Bez bonusa, to takie kwoty wpłaca się do znanych/ sprawdzonych bukmacherów. Powiedz jeszcze, jakby ci ten 1-szy kupon za 2000zł nie wszedł, to także żądałbyś usunięcia pozostałych 555zł bonusowych??
Powiem ci tyle, że w tej chwili możesz zażądać usunięcia bonusa. Ale po tym zostanie ci sam depozyt (ale to też musisz sprawdzić, np. w redbet po anulacji kasują wszystko).
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
misieqk89
w sumie masz rację, ale tak tam mają.pamiętam jak wygrałem coś z nodepo za rejestracje w kasynie (5oe)przelałem hajs na zaklady i też mi ten bonus dodali i nie dało się go chyba nawet cofnąć.
 
M 5

misieqk89

Użytkownik
Dzięki emarco - czekam na odpowiedź póki co.
Hehe, wpłaciłem do nich.. bo mieli po prostu najwyższe AKO na combo które mnie interesowało, i wpłacałem jeszcze specjalnie po 500, a później po 100, bo nie wiedziałem do jakiej stawki będę mógł dobić, no ale ***** mać, pierwszy raz z takim czymś się spotykam w mojej długiej karierze bukmacherskiej.
 
M 5

misieqk89

Użytkownik
Nie nie da się anulować bonusa, i wątpię że o tym nie wiedziałeś. Jakbyś nie chciał bonusa, to byś wpłacił najpierw kwotę minimalną. A drugi depozyt grubiej. Zresztą co to za pomysł, wpłacać do buka w którym się nigdy nie grało odrazu 2000zł? Bez bonusa, to takie kwoty wpłaca się do znanych/ sprawdzonych bukmacherów. Powiedz jeszcze, jakby ci ten 1-szy kupon za 2000zł nie wszedł, to także żądałbyś usunięcia pozostałych 555zł bonusowych??
Powiem ci tyle, że w tej chwili możesz zażądać usunięcia bonusa. Ale po tym zostanie ci sam depozyt (ale to też musisz sprawdzić, np. w redbet po anulacji kasują wszystko).
---
&quot; Witamy,
Wygrane zostały uzyskane przy wykorzystaniu środków bonusowych zatem do czasu wykonania wymaganego obrotu bonusu powitalnego bonus nie moze zostać anulowany ani zamknięty. &quot;
To jak skomentujesz ich odpowiedź ? Zostawiłem specjalnie tego ich bonusa, bo nie miałem ochoty obracać na chorych warunkach, przecież mają to jak byk w transakcjach na moim koncie gracza.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Niby z czym takim? Jak masz długą &quot;karierę&quot; bukmacherską, powinieneś wiedzieć mniej/więcej jak takie bonusy działają. Jeszcze jakbyś nic nie zagrał, to w wielu bukach anulował byś bonus. ALE NIE W WYPADKU jak już zacząłeś robić obrót. W takiej sytuacji nigdzie byś nie anulował bonusa. W tej chwili masz bonus na koncie, i według ich zasad chyba go nawet nie anulujesz. Pozostaje ci grać.
 
M 5

misieqk89

Użytkownik
No ale jak nie ruszałem, to znak tego chyba, że nie jest mi on potrzebny do szczęścia?
To jakbym chciał go ruszyć , to bym zagrał za 2500, a nie za 2000 ???? , albo tak jak pisałem za 1500 + 500 to co mi dodali.
No bądźmy poważni. NIE RUSZAŁEM, to proszę anulować, GDYBYM... go ruszył tak jak już powyżej napisałem, no to wiedziałbym, że spaliłem i muszę wykonać obrót
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak bądźmy poważni. Niestety &quot;ruszałeś&quot;, w każdym buku po aktywacji bonusów całość środków jest bonusem do chwili wykonania obrotu. Wiesz możesz się tu spierać, ale bukmacher na 1000% nie anuluje ci teraz tej promocji. Do czasu zakończenia obrotu, masz na koncie bonus. Późniejsze depozyty niestety nic nie zmieniają. Tak już jest. To tak jak z bonusami w kasynie. Jak jest obrót 35x, to póki go nie wykonamy, nic nie wypłacimy. I kolejny depozyt/depozyty nic nie zmienia. Bo na koncie jest bonus, który trzeba dokończyć.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Tak bądźmy poważni. Niestety &quot;ruszałeś&quot;, w każdym buku po aktywacji bonusów całość środków jest bonusem do chwili wykonania obrotu.
Rozmawiałem na czacie w betssonie i w w/w sytuacji nie byłoby problemu anulowanie bonusa. Przypuszczam, że w wielu innych podobnie.
To tylko zła wola Otobetu, ale skoro pozwalają sobie na takie praktyki a także zwiększają bonus maksymalnie to wiadomo z czym mają problem.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
grając już tyle lat powinniście doskonale wiedzieć że te nowe firmy są dosyć restrykcyjne pod każdym względem, swoich zapisków itd. jednak, ale są wypłacalni.nauczka na przyszłość i tyle.
 
M 5

misieqk89

Użytkownik
No to fakt, mój błąd, szczerze mówiąc zachowałem się laik, no ale liczę, że nowy buk który chce zrobić jakąś tam karierę na naszym rynku.. zachowa się jakoś?
@otobet - jeszcze tu zagląda? ????
edit:
emarco - nie mogę Ci odpisać, bo nie mam min 10 postów
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Emarco tak w betssonie anulowali by bonus, ale tak czy inaczej na koncie pozostałby jedynie depozyt. Żaden bukmacher nie wypłacił by środków, wygenerowanych podczas obrotu bonusem po anulacji i przed spełnieniem obrotu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
No to fakt, mój błąd, szczerze mówiąc zachowałem się laik, no ale liczę, że nowy buk który chce zrobić jakąś tam karierę na naszym rynku.. zachowa się jakoś?
@otobet - jeszcze tu zagląda? ????
edit:
emarco - nie mogę Ci odpisać, bo nie mam min 10 postów
Nie dziwie się że nie chcą Odp. ponieważ Poziom jaki prezentujesz nie jest chyba godny &#39;&#39;profesjonalisty&#39;&#39; jakim się określiłeś wcześniej, a widać nie potrafisz doczytać warunków obrotu. Gdybyś przegrał zapewne nie byłoby tej dyskusji. Problem pojawił się gdy przyznali bonus.
 
jedrula 25,7K

jedrula

Użytkownik
myślisz że buki będą się tak dawały naciągać? że ktoś sobie wpłaca wali za depo i jak wejdzie to wypłaci, jak nie to ma jeszcze bonus w zabezpieczeniu?jak nie chcesz bonusa to do nich podbijasz od razu i po temacie.

ps: podejrzewam że po tym czasie stracisz wszystko i zostanie ci tylko depo.
i tu jestes w błedzie ,nie ma mozliwosci rezygnacji z bonusa
 
E 293

emarco

Użytkownik
No to skoro Otobet.com przyznaje na siłę bonusa to traci de facto wielu klientów, którzy chcieliby pograć rekreacyjnie, bez szarpaniny z bonusem, którego warunki są i tak nieciekawe. Czyli firma nastawiona na trzepanie bonus hunterów i w miarę możliwości szukania dziury w całym regulaminie. Tak to widzę ;-) Ale poczekamy, jak tam zarządzi cały szeryf, może temu Miśkowi bonusa zwolni...
 
M 5

misieqk89

Użytkownik
Dostaliście może od nich e-mail może :
&quot;
Please find attached the statement (S#455038) that matches back to your invoices. Can you please sign and return. Best regards, Kara Blankenship Distributor Sales Manager EMEA &quot;
? Nie mam pojęcia o co chodzi.
Wracając ...
---
&quot; Nie dziwie się że nie chcą Odp. ponieważ Poziom jaki prezentujesz nie jest chyba godny &#39;&#39;profesjonalisty&#39;&#39; jakim się określiłeś wcześniej, a widać nie potrafisz doczytać warunków obrotu. Gdybyś przegrał zapewne nie byłoby tej dyskusji. Problem pojawił się gdy przyznali bonus. &quot;
Jeżeli po 90 dniach mogą mi usunąć bonus, to dlaczego nie mogą tego zrobić, jak go NIE RUSZAŁEM, a zagrałem tylko za swój depozyt. Pech chciał, że pierwszą wpłatę jaką zrobiłem było 500 zł, a nie jak później wpłacalem po 100 zł, bo to by mnie ratowało. Udało się wypłacić 3653, czyli nie udało się wypłacić 500 zł - które niby są &#39;zatrzymane&#39; przez buka, bo wpłaciłem na bonus, i na koncie mam 1000 zł. Dziwne trochę ;] - ale uważam, że to rozwiązanie jest powiedzmy FAIR. Śmieszny buk. Przed zleceniem wypłaty (sam próbowałem wypłacić coś, bo zero odp póki co ze strony buka) , próbowałem już coś uderzyć z tym kursem min @1.9 za vabank, ale wczoraj akceptowało mi chyba z 20 min, po czym po odświeżeniu strony kurs na zawodnika którego chciałem zagrać spadł na 1.8, a zakład nie został przyjęty. Czyli chcą najlepiej, żeby człowiek grał kursy &gt;1.9 po 100 zł i grał, grał, grał... No nic, mam nauczkę z jednej strony, ale z drugiej zostaję przy swoim, że grając za depozyt powinni wypłacić bez wahania mi wygraną wraz z depozytem.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Czyli co wypłacili ci już 3653zł, a zostawili na koncie 1000zł (500 depo + 100% bonus)? Jeśli tak, to to świetna wiadomość dla ciebie. Masz już fizycznie kasę na skrill?
 
Do góry Bottom