>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher OtoBet - Wpłaty/Wypłaty

kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
u mnie rownież nie ma wypłaty , czekam juz 2 dni , ktos cos dostał ?
Może masz to samo co Manolo - klik

Mogli Ci na ten przykład dać status: Tego bierzemy na przetrzymanie. Zirytuje się i przegra/&quot;przetransferuje&quot; do innego ????
 
E 293

emarco

Użytkownik
Przy regularnym graniu: pinnaclesports (maks. 20 minut), betsson (sekunda może dwie (!) na Skrill), bet-at-home (sekunda, może dwie na Skrill) itd itp...
Wtedy się często wpłaca i wypłaca, często się wraca i bez bonusa, bo wiadomo, że wypłatę dostaniemy instant. Bardzo często bez weryfikacji na początek.
A Otobet zupełnie odwrotnie. Jeżeli zgarniasz dużo typowo bonusowych graczy - to w pewnym momencie traci się płynność finansową, matematyka jest nieubłagana. Dlatego te wszystkie buczki 700+700, 1000+1000 euro bonusów, po szybkim czasie wypłacania mają zatory po 30 dni nawet.
Kasę się robi na graczach wracających regularnie - ale do czego tu mają gracze wracać?
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
U mnie właśnie minął tydzień. Pieniędzy jak nie było tak nie ma na koncie. Istna kpina. Nawet się od nich nikt nie kłopocze żeby wydać jakieś oświadczenie co się dzieje i kiedy będą przelewy. Ktoś wczoraj od nich w poście powyżej zapowiadał że zaraz bierze się do wyjaśniania sprawy i coś mi się zdaje że to zaraz potrwa wieki tak jak wcześniej pisał mi na priw że wkrótce będą pieniądze i to było już jakieś dwa dni temu. Buk niewypłacalny jak widać na załączonym obrazku...
Ktoś się orientuje jaki buki mają deadline na wypłatę środków po którym okresie można interweniować wyżej do jakiejś komisji i zgłaszać takie nadużycia ???
 
L 11

lukepl

Użytkownik
Ja czekalem tez ok. tygodnia, ale kasa doszla na konto. Ja ich jeszcze nie skreslam. Dopiero zaczynaja zobaczymy jak bedzie dalej...
 
S 0

sracz88

Użytkownik
5 dni temu zleciłem wypłatę w otobet, mamy wtorek i nadal czekam na pieniądze. Dwa razy napisałem do obsługi, niestety bez odpowiedzi. Próbowałem zadzwonić ale podany tel. Dla Polski nie odbiera albo po odebraniu automatycznie odrzuca. Nie wiem ile jeszcze będę musiał czekać.
[email protected]
 
S 0

sracz88

Użytkownik
Spoko 9 dzień i jak wypłaty nie było tak wypłaty nie ma. Otobet widzę też już przestał zwracać uwagę na to forum
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Jesteśmy ???? , Zwracamy uwagę. Szanowni Państwo w związku w wprowadzaniem nowego systemu finansowego, nowych kanałów płatności oraz nowych unikalnych funkcjonalności wynikły pewne opóźnienia w płatnościach dla naszych Klientów. Wprowadzenie nowego systemu finansowego w Otobet.com było konieczne aby móc wprowadzić innowacyjną usługę &quot;Automatycznych Wypłat &quot; dzięki którym każdy Klient Otobet.com przez 24h na dobe 7 dni w tygodniu będzie własnoręcznie dokonać wypłat online. Zapewniamy iż ostateczne testy systemu finansowego dobiegają końca i wszystkie zaległości r Otobet.com zostaną uregulowane maksymalnie do dnia 20/05/2016.
Koleją unikalną na rynku funkcjonalnością będzie wdrożenie systemu gwarancji terminowości wypłat polegającym na powiększaniu o określony procent wartości wypłaty Klientów za każdy dzień zwłoki.
Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy wysokich wygranych.

Z poważaniem
Zespół Otobet http://forum.bukmacherskie.com/OtoBet
 
L 11

lukepl

Użytkownik
Od paru dni probuje wyplacic i wyskakuje mi ciagle blad An error occured (SK011oto)? Mial ktos taki problem?
 
koso 0

koso

Użytkownik
Otobet czy wy sobie żarty robicie ? wyplata zlecona 22/05/2016
do dzisiaj nie otrzymałem pieniedzy , wysłany mail jeden 0 odp po kilkunastu probach w rozne dni w koncu ktos odebral telefon mial sprawe popchnac do przodu a tu dalej nic, wyslany 2gi mail znowu 0 odp ! No ja sie pytam czy tak wygląda poważna firma ? ???? wstyd !
 
Do góry Bottom