>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher OtoBet - Wpłaty/Wypłaty

otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy. Przeważnie do 48h jest już na koncie gracza
Pozdrawiamy zespół otobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 66

brokers

Użytkownik
A od czego to zależy, że w niektórych bukach jest prawie od razu a np. u was 48 h. Przecież to jest masakrycznie długo i wątpię aby ktoś poważny tu grał
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Jaki jest mail do polskiego supportu ?
Witamy, najlepiej kontaktować się poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie.
Drogi Panie Brokesr :
Niestety nie wydaje nam się że jeżeli zleci Pan wypłatę o 19:00 to następnego dnia o poranku znajdzie się na Pana koncie, wiele czynników składa się na proces wypłaty dwa główne czynniki :
-Kiedy jest zlecona
-W jaki dzień

Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
A od czego to zależy, że w niektórych bukach jest prawie od razu a np. u was 48 h. Przecież to jest masakrycznie długo i wątpię aby ktoś poważny tu grał
a kto to jest gracz poważny?ktoś kto wpłaca swój cały dobytek a potem przebiera nóżkami bo nie ma kasy na skrillu po 5 minutach?
przecież to jest do 48h, w innych bukach masz do 24h tam w praktyce czasami masz kasę od razu jak zlecisz wypłatę.zapewne wypłaty w części buków idą systemem, więc jak trafisz przed kolejną sesją i są na utargu to masz ją od razu.
 
B 66

brokers

Użytkownik
W Pinku zlecam i mam od razu, w Unibecie średnio po godzinie i to wystarczy a nie czekać po dwa dni ???? jak się wplaca to wszędzie jest w sekundę a wypłacić to już trzeba czekać Bóg wie ile.
 
M 5

misieqk89

Użytkownik
@Otobet - mógłbyś zająć się moją sprawą?
Nie mogę się dogadać z tym Twoim pracodawcą.
Krótko i na temat:
Wpłaciłem 2000 zł, automatycznie dopisali bonus, no ok.
Zagrałem TYLKO ZA SWÓJ depozyt kuponik, wygrałem. Chcę wypłacić pieniądze (depozyt + wygraną) , tak więc poprosiłem o wycofanie bonusa - którego nie ruszałem, a teraz niby dostaję od Was e-mail, że:
&quot; Witamy,
Wygrane zostały uzyskane przy wykorzystaniu środków bonusowych zatem do czasu wykonania wymaganego obrotu bonusu powitalnego bonus nie moze zostać anulowany ani zamknięty. &quot;
Bez jaj.
Jeszcze raz powtórzę. WPŁACIŁEM SWÓJ DEPOZYT, wygrałem za SWÓJ DEPOZYT. BONUSA WASZEGO NIE RUSZAŁEM.
i tyle.
Proszę o reakcję, bo ten czat i telefon - to po prostu jakaś parodia. CIĄGLE WYŁĄCZONY.
 
M 5

misieqk89

Użytkownik
Chyba sobie jaja robią, mam nadzieję, że @Otobet jakoś na to zareaguje.
Wszędzie da się zrezygnować z promocji, a tutaj niby się nie da ?!
Czekam na odzew.
---
Czas na dokonanie obrotu bonusem wynosi 90 dni. Jeżeli warunek obrotu nie zostanie spełniony w wymaganym czasie, kwota z bonusu zostaje odjęta z konta.
---
To mam czekać 90 dni ? ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
myślisz że buki będą się tak dawały naciągać? że ktoś sobie wpłaca wali za depo i jak wejdzie to wypłaci, jak nie to ma jeszcze bonus w zabezpieczeniu?jak nie chcesz bonusa to do nich podbijasz od razu i po temacie.
ps: podejrzewam że po tym czasie stracisz wszystko i zostanie ci tylko depo.
 
M 5

misieqk89

Użytkownik
Ale co mnie to interesuje? Zawsze jest tak, że trzeba wpisywać różne kody, albo rejestrować się poprzez jakieś specjalne linki. Ja nie chciałem bonusa, no fakt.. mój błąd, ale przecież mogłem nie wpłacać 2000 zł moich, tylko od razu pyknąć 1500 + 500 bonus i mniejsze ryzyko z mojej strony, więc nie rozumiem w czym problem.. żeby teraz mi odjęli bonusa - którego nie ruszałem.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Moim zdaniem dopóki bonus nie został ruszony to gracz powinien mieć możliwość anulowania bonusa bez problemu. Tak jest niemal we wszystkich firmach bukmacherskich.
ps: podejrzewam że po tym czasie stracisz wszystko i zostanie ci tylko depo.
A ja podejrzewam, że za dużo wygra i pod byle pretekstem zabiorą wygrane.
Wciskanie na siłę bonusa to bukmacherskie wyłudzenie i zła praktyka. Walcz i nie poddawaj, chętnie pomogę sprecyzować odpowiednie pismo do organizacji nadzorującej jak będzie trzeba.
 
Do góry Bottom