>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher OtoBet - Wpłaty/Wypłaty

vat 1,2K

vat

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie odnośnie weryfikacji konta.
&quot;Do weryfikacji konta Dział Bezpieczeństwa będzie potrzebował:
- Dwa dokumenty ze zdjęciem (zdjęcia dobrej jakości / rozdzielczości)
oraz do wyboru
:
- Screen konta bankowego (zakładka z danymi właściciela konta)
- Screen zweryfikowanego konta Skrill (zakładka z danymi właściciela konta)
- Rachunek za media&quot;

Co jeśli posiadam tylko dowód osobisty?
 
B 0

bboonnoo

Użytkownik
1 czerwca zleciłem wypłatę, pieiedzy nie ma do dzisiaj. Suport nie odpowiada na meile, brak konsultantow na zywo, telefonu nikt nie odbiera. Czy ktos wkoncu sie odezwie i powie mi co jest grane? Czy odzyskam moje pieniadze??
 
B 0

bboonnoo

Użytkownik
Mamy godzine 12.45 i narazie nikt sie nie kontaktował ze mna w sprawie tego przelewu. Tak ciezko jest wyplacic uczciwe pieniadze. Nie rozumiem tego.Tyle czasu minęlo już. Ja naprawdę proszę.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Ja czekałem jakies 7 dni ale konto mialem zweryfikowane dużo wczesniej - to była moja pierwsza wypłata wiec nie narzekam
 
M 0

macromatic

Użytkownik
ten bukmacher to jest jakiś żart!!
od dwóch tygodni próbuję przejść weryfikacje, przesłałem wszelkie papiery (zdjęcia bo skany odrzucili) - dowód osobisty, paszport, rachunki, skan konta, skan skrilla i BEZ PODANIA POWODU DZIAŁ WERYFIKACJI odpisał, że blokuje mi konto BO TAK!!!
takiej amatorki w życiu jak gram NIE WIDZIAŁEM!!!
SZCZYT CHAMSTWA! NIE MÓWIĄĆ JUŻ, ŻE POLSKI SUPPORT W ZASADZIE NIE ISTNIEJE - NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW, NA MAILE ODPISUJĄ PO TYGODNIU!
ŻENADA!! ODRADZAM GRANIE, JEŻELI MACIE ZAMIAR COŚ WYGRAĆ.
 
M 0

macromatic

Użytkownik
Witamy. Poprosze o Pana login na pw. sprawdzimy dlaczego.

Pozdrawiam zespół otobet
Nie mogę wysyłać PW bo nie mam 10 postów, więc podaję tutaj:

[email protected]

ktoś z waszego supportu pisze mi, że niby jest jakieś inne konto o podobnych danych!

NIGDY W ŻYCIU NIE REJESTROWAŁEM więcej niż JEDNEGO konta!

Przesłałem wszystkie papiery i mogę dosłać KOLEJNE i w jakiej formie chcecie, żeby udowodnić ŻE JA TO JA (jak głupio by to nie brzmiało)! ALE TO JEST NIEDORZECZNE ZACHOWANIE!

Brak podania przyczyny, brak rozmowy z waszej strony jest mało profesjonalny. Problemu też nie chcecie rozwiązać tylko BLOKUJECIE W PEŁNI LEGALNIE I ZGODNIE Z ZASADAMI DZIAŁAJĄCE KONTO.

Nigdy w życiu nie miałem problemów z weryfikacją a gram już trochę czasu na WIELU bukmacherach.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam ponownie.

Z informacji otrzymanych z Działu Bezpieczeństwa (odpowiedzialnego za weryfikację kont użytkowników) jasno wynika, iż na przesłane lub zbliżone dane zostało zarejestrowane w naszym systemie więcej jak jedno konto. Według regulaminu multiaccounting jest surowo zabroniony i jest traktowany jako próba wyłudzenia środków z bonusu. Decyzja o zablokowaniu wszystkich kont jest ostateczna i pozostaje w mocy.

Pozdrawiam zespół otobet
 
M 0

macromatic

Użytkownik
A nie ma to czasem nic wspólnego z tym że udało mi się wygrać 2000 zł???
Co to znaczy zbliżone dane?????
Jak dane mogą być zbliżone??? Ktoś mógł wpisać takie samo imię i nazwisko i już dane są dla was zbliżone???
Dostaliście wszystkie dokumenty i powinniście wypłacić pieniądze w zębach, a nie zarzucać ludzią oszustwo.
Dajcie dowody na moją winę, bo w innym wypadku jesteście kompletnymi amatorami, którzy mogą KAŻDEMU kto wygra pieniądze wmówić takie rzeczy.
 
M 0

macromatic

Użytkownik
Panowie doradźcie co można w takiej sytuacji zrobić, bo widzicie że wmawiają ci że rejstrowałem więcej niż jedno konto, co jest nieprawdą. Nie jestem idiotą, nie gram od wczoraj, tyle że nigdy mnie taka sytuacja absurdalna nie spotkała.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Ze względu na ochronę danych osobowych nie możemy publikować szczegółowych informacji na łamach forum. Dostęp do plików nadsyłanych przez użytkowników ma tylko i wyłącznie Dział Bezpieczeństwa.
Nieprofesjonalny z naszej strony byłby fakt tolerowania złamania regulaminu, który to w takiej samej mierze dotyczy każdego zarejestrowanego użytkownika. Zawsze staramy się wychodzić na wprost oczekiwaniom Klientów i nie raz udowadnialiśmy, iż do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, jednak nie może być mowy o żadnych odstępstwach od zapisów w regulaminie w tej kwestii.
Stali użytkownicy Forum Bukmacherskiego doskonale wiedzą, iż za około 500 euro bukmacher nie ryzykowałby (nie ma w tym najmniejszego interesu) wdawania się w niepotrzebną dyskusję.
Decyzja o zablokowaniu wszystkich powiązanych kont nie ulega zmianie i jest ostateczna.
Temat uważamy za zamknięty i nie będziemy komentować ewentualnych dalszych wpisów użytkownika ``€žmacromatic``
Pozdrawiamy zespół otobet
 
Do góry Bottom