>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

OUTLET

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
padlo na:
Cheltenham - Rotherham za 120 funtow na gospodarzy
obecnie jest kurs 2,08 ale wystawilem oferte kupna za 2,1. nie powinno byc problemow.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
:razz: :zoltakartka:
Czerwona się należy ????
Oczywiście zaspany ???? 5910 ????
Nie zainwestowane- puki co to je straciłeś. Jak już hccesz operować takim słownictwem, to każda firma robiąc bilans wydatków i dochodów zainwestowane pieniądze bierze jako wydatek! Gry się zwróci i będzie czerpana z tego korzyść leci to do zysków, ale już w innym bilansie. Więc straciłeś 90 funtów
 
leooo90 5

leooo90

Użytkownik
mam jedno pytanko, czy podciągasz kursy jak jest mało typów na dany dzień? Przykładowo 1,95 dasz do losowania czy nie? albo na przeciwnika gdy jest 2,95. Stosuje system od kilku dni i czasami jest mało typów w danym dniu wiec chciałbym wiedzieć jak Ty sobie z tym radzisz ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
nie no staram sie nie zawyzac zabardzo, bo srednia spadnie wtedy. a jesli srednia spadnie ponizej 42% do 40% np to uwiez mi, ze przy 10 tysiacach zdarzen poukladaja sie takie passy, ze bankrut gwarantowany. trzeba byc czujnym. staram sie 2,3 na betfair to maks. a co za tym idzie na bet365 maks 2,2.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
az z ciekawosci sprawdzilem. kiedys bwin mial zanizone ale widze, ze sie poprawili. wzialem piewsze 3 z brzegu o kursach dwa i sa mocno konkurencyjne. ja to korzystam z betfair, bo to nie bukmacher i nie ma szans, zeby mi limit nalozyl.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
mam jedno pytanko, czy podciągasz kursy jak jest mało typów na dany dzień? Przykładowo 1,95 dasz do losowania czy nie? albo na przeciwnika gdy jest 2,95. Stosuje system od kilku dni i czasami jest mało typów w danym dniu wiec chciałbym wiedzieć jak Ty sobie z tym radzisz ????
czesto jest tak, ze kurs 1,95 na bet365 to 2,1 na betfeir wiec luzik. ogolnie teraz jet zastoj. mozna tez robic kupony. kiedys testowalem skutecznosc kuponow - dabli zlozonych ze stawek 1,44x1,4. wypadlo przyzwoicie. kurs rzadzi sie swoim prawem wiec i skutecznosc jest przyblizona.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
odnosnie stawkowania. na 4 poziomie mozna grac za 8j nie za 7j. roznicy to w budzecie nie robi wielkiej a trafienie za 8j powoduje zysk. natomiast w przypadku gry za 7j i trafienia na tym poziomie wychodzimy na zero i trzeba zagrac za 1j wiec bez sensu.
mecze od dzisiaj dobieram tylko i wylacznie z betfair. zauwazylem niepokojaca tendencje spadkowa w ostatnim tygodniu, a to z tego wzgledu, ze gram mecze z bet365, w ktorym dominuja ligi egzotyczne. na codzien to sie zaciera ale w okresie gdzie wiekszosc lig ma przerwy zimowe bazowanie na ligach egipskich i jemenu moze skonczyc sie zle.
na dzisiaj typ do 9 kosza za 30 funtow:
Lisburn Distillery v Carrick Rangers 1 (zwyciestwo gospodarza)
kosz nr 10 rowniez zaliczyl passe 5 nietrafionych ale ze wzgledu na ograniczony budzet musi poczekac w kolejce, az skonczy sie progresja w koszu nr 9.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
na dzisiaj typ do 9 kosza za 30 funtow:
Lisburn Distillery v Carrick Rangers 1 (zwyciestwo gospodarza)
po kursie 2,1 - 5%,
wynik 3:1
wlozone 30GBP
wyjete 60GBP
zysk z progresji nr 2 +30GBP
w sumie +60GBP
jutro za 30GBP mecz mecz w koszyku nr 10
Szczesliwego Nowego Roku. Pozdrawiam
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
kosz nr 10 rowniez zaliczyl passe 5 nietrafionych ale ze wzgledu na ograniczony budzet musi poczekac w kolejce, az skonczy sie progresja w koszu nr 9.
Witam
Bardzo ciekawy sposób gry. Mam pytanie w związku z zaistniałą sytuacją.Czy w momencie gdy masz serię 5 wtop w kilku koszykach, a grasz tylko jedną progresję to do koszyków, które &quot;oczekują&quot; na swoją kolej też wrzucasz typy?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
nie rozmieniaj mnie na drobne Sikorrrrrrrrrr. zycz mi, zebym srednia utrzymywal na poziome 43%, a nie w pojedyncze typy sie bawil. ja nie jestem typerem heh.
na dzisiaj za 30GBP:
Colwyn Bay v Vauxhall Motors typ:1
powinno zaraz przyjac kase po kursie 2,16. glowa mnie dzisiaj cos boli hehe. ciekawe dlaczego.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Witam
Bardzo ciekawy sposób gry. Mam pytanie w związku z zaistniałą sytuacją.Czy w momencie gdy masz serię 5 wtop w kilku koszykach, a grasz tylko jedną progresję to do koszyków, które &quot;oczekują&quot; na swoją kolej też wrzucasz typy?
nie wrzucam. czekaja na swoja kolej. jestem ograniczony budzetem. mam zabezpieczenie tylko na 1 progresje w tym samym czasie. ten spsob jest ciekawy. ale teraz juz wiem napewno, ze stawkowanie musi sie zmienic. poziom 4 to 8j nie 7. popatrzylem na serie z ostatnich prawie 60 tys spotkan ???? i 8j na 4 poziomie daje lepszy zarobek,a ryzyko nie idzie do gory. wrecz odwrotnie, bo grajac za 210 funtow i wygrywajac 420 zwraca mi sie dopiero to co wlozylem do tej pory (30+60+120+210=420) i znowu musze grac za 30,b o celem kazdej rozpoczetej progresji jest uzyskanie minimum 30 funtow. a gdy zaczynam nowa serie od 1 poziomu znowu istnieje ryzyko napotkania kolejnej czarnej passy. wiec stawkowanie FK zmienione na 4 pozimie do 8j. polecam.
 
Do góry Bottom