>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

OUTLET

B 6

brecht

Użytkownik
Ciekawe i nowatorskie podejście ;) Zaczynam testować z tą różnicą, że na razie używam 5 koszy, a rozrzut spotkań po koszach zostawiam funkcji losowej w excelu ;) Ciekawą wariacją byłoby stawianie na niefaworyta po passie 5 spotkań, które w koszu ułożą się na trafione ;) Sport jest nieobliczalny więc może i trzeba do niego podchodzić z systemem losowym tak jak zaproponował Zdzisiu ;) Potestujemy - zobaczymy.
Jeszcze takie pytanie do Autora tematu - pulę meczy zapewne kompletujesz do koszy przynajmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem -czy w razie zmiany kursów przez Buki na nie kwalifikujące się do kryteriów Twojego wyboru wyrzucasz takie spotkanie z puli lub nie grasz takiego? Np. jeżeli na godzinę przed meczem kursy polecą na łeb, a według kosza wychodzi, że masz na te spotkanie postawić?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
jesli wrzucam losowo mecze do koszykow i wypada na kosz nr 5 gdzie trzeba zagrac za kase to stawiam np 30 GBP nie zastanawiajac sie czy kurs spadnie czy nie. ryzyko zawodowe.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Rozgryźliście już jak podejść bezpiecznie do typowania under/over? Jakoś brakuje zdarzeń do zapełnienia koszyków ;)
wczoraj mialem sytuacje, ze w zadnym koszu nie bylo wiecej niz 1 nietrafiony z rzedu. wchodze wtedy wieczorem na livesports.pl / zakonczone mecze/ kursy bet365 i wrzucam do koszykow mecze juz zakonczone wiedzac jakie byly kursy przed spotkaniem. wczoraj (liczac hokej i futbol) znalazlem ok 30 spotkan. b dobry wynik.

jak sie uda ustalic metode doboru under/over to bedzie przelom i mozna wtedy grac masówe.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Sprawdź sobie na sucho jak wyglądałyby zawyżane/zaniżane linie U/O w koszykówce tak aby kurs wynosił powyżej 2. Myślę, że skuteczność powyżej 40% jest możliwa. Często grywam i wychodzi przyzwoicie, ale ja staram się grać możliwie najmniej i możliwie pieścić się z typami.
 
M 2

marbach

Użytkownik
Jeśli chodzi over 2,5 w piłe to robię test. DObieram mecze o kursach na over 2,5 między 2-2,3. Na teraz sytuacja w koszach wygląda następująco:
2
2
1
0
3
2
0
3
1
1


Co do kosza to też może być dobry pomysł. Dzisiaj przetestuje over w meczu.
Oczywiście każdy mecz ma inną punktacje. Wybrałem over ileś tam gdzie stawka wynosi 2,1. Oczywiście można wybrać inną stawkę z przedziału 2-2,3.
Zobaczymy jak pójdzie ????

Robię też test tak jak autor tematu gra, czyli 1x2 w 10.ciu koszach.
Mam już dwa zapelnione.Kosz 8 i 9.
Podczas losowania wypadły mi mecze:
kosz 8: Dynamo minsk- Salavat Ulaev (typ:2)
kosz 9: Poprad - Naftehimik ( typ:2)
Zobaczymy jak będzie.
Przepraszam autora,że wbijam tu swoje typy. Jeśli przeszkają Tobie to niebędę podawał. Dzisiaj podałem wyjątkowo przy okazji tego posta.
Aha i mam jeszcze jedno pytanie do autora tematu.
Jeśli masz tak, że w jednym koszu (np. koszu nr.4) masz wieczorem po wynikach 5 nietrafionych, a w pozostałych mniej. To na następny dzień rano jak już masz grać za kase to dobierasz mecze do wszystkich koszy zaczynając od 1 czy wtedy bierzesz tylko pierwszy lepszy do kosza w którym jest 5 nietrafionych? Czyli w tym przypadku do kosza nr.4?Reszty nieruszasz do zakończenia progresji w koszu 4.
Pozdro.

Pozdro.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
staram sie wrzucac do wszystkich zaczynajac od kosza nr 1, a konczac na 10. niestety czesto jest tak, ze dobierajac mecz do tego kosza nr 4, w ktorym trzeba bedzie zagrac za kase ( czasami za 240 GBP) nie kazdy mecz sie nadaje. bo wypadnie na niepopularne zdarzenie, na ktore nie mozna na bf postawic takiej kwoty. wtedy szukam pierwszego z brzegu zdarzenia, ktory daje mozliwosc postawienia tych 240 GBP. ale i tak istotą sysetmu jest to, ze w zadnym koszu nie ma prawa ulozyc sie passa 15 nietrafionych, a co za tym idzie nie przekroczynmy 10 poziomu stawkowania za kase, bo wchodzimy po 5. sposob doboru meczy nie ma tak naprawde zadnego zdarzenia. czy to sa owery, andery, typy przemyslanie, przeanalizowane, kupione lub zlozone kupony z nizszych kursow dajace w sumie 2,0-2,2. chodzi tylko o maksymalna passe przy kursie 2,0-2,2 ktora nie wyniesie 15. a nas na to stac bo wchodzimy po 5.
wrzucaj swoje typy prosze, testuj tu overy/undery. wszystko co pozwoli usprawnic system. tylko po to jest ten temat. za stary jestem, zeby sie przechwalac. jestem tu, zeby sie czegos nauczyc. dzieki temu tematowi i paru zyczliwym osobom zainspirowal mnie hokej i kursy w nim 2,0-2,2. i oby tak dalej. dzieki za zaiteresownaie. pozdro.
 
M 2

marbach

Użytkownik
Dynamo minsk- Salavat Ulaev
Mój faworyt już wygrywa 6:2 ????
To tylko test, ale widze, że jak coś to już bym był praktycznie bogatszy o 1j ????
Potem jeszcze drugi mecz, zobaczymy jak pójdzie.
Pozdro
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Moglby mi ktos doradzic dobra stronke z ktorej moglbym spokojnie spisac wszystkie kursy z pilki i hokeja na dany dzien bez zbednego skakania ze stronki na stronke?Z gory dzieki.Pozdro.
 
Do góry Bottom