>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

OUTLET

P 18

pablozur

Użytkownik
Sorry, że tak zaśmiecam, ale czy testowałeś dla mniejszych kursów? Bo z ciekawości zacząłem przeprowadzać testy dla kursów 1,7-1,85 dla faworyta. I ciekawi mnie jak by to wyglądało jak wyznaczyć moment wejścia w czarną serie itp itd. Zamieszczam plik z testu serii dla skuteczności wynikającej z kursów, która powinna oscylować ok. poziomu 0,56.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Sorry, że tak zaśmiecam, ale czy testowałeś dla mniejszych kursów? Bo z ciekawości zacząłem przeprowadzać testy dla kursów 1,7-1,85 dla faworyta. I ciekawi mnie jak by to wyglądało jak wyznaczyć moment wejścia w czarną serie itp itd. Zamieszczam plik z testu serii dla skuteczności wynikającej z kursów, która powinna oscylować ok. poziomu 0,56.
nie testwoalem. napewno dluzej musisz czekac na &quot;wejscie&quot; i bardziej agresywne stawkowanie dobierac.
odnosnie twoich symulacji, ktore wrzuciles wczoraj to jest jeszcze jedna kwestia. zamiesciles zalacznik z ilosciami czarnych serii. niestety trzeba jeszcze wziasc pod uwage, ze moze zdarzyc sie sytuacja gdy wchodzi np za 13 razem, a potem odrazu jest passa np 6 nietrafionych. sposob stawkowania FK nie konczy progresji trafiajac za 13 razem lecz cofa ja o 2 poziomy w dol. ciezko jednak przesledzic 3 miliony zdarzen. dlatego ja zrobilem 50 tysiecy ale poziom po poziomie, a nastepnie testowalem to w rzeczywistosci (30 tys) juz na meczach pilki noznej, a nie w excelu. sportowe kursy 2,0-2,2 ukladaja sie duzo lepiej niz w arkuszach kalkulacyjnych.
 
Do góry Bottom