>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

OUTLET

J 14

jan1051

Użytkownik
ale nie fart, gol w 90+4&#39; min na 1:1 i jeszcze goście grali z czerwoną
szkoda, w sumie dobrze, że mnie nie było w domu bo bym też postwił ten typ
PS. Gospodarze cisneli niemiłosiernie ale i tak im nic to nie dało jak widać
pzdr.
 
P 0

pabianiczanin

Użytkownik
No to teraz zostało Ci tylko 30 funtów... na noc masz 4 hokeje NHL, teraz musisz typ bardzo przemyśleć... Za sam Arsenal powinieneś mieć prawie 5 tys funtów z dwóch meczy. System wymaga naprawy, o ile się wcześniej nie rozleci ????
 
P 0

pabianiczanin

Użytkownik
ale nie fart, gol w 90+4&#39; min na 1:1 i jeszcze goście grali z czerwoną
szkoda, w sumie dobrze, że mnie nie było w domu bo bym też postwił ten typ
PS. Gospodarze cisneli niemiłosiernie ale i tak im nic to nie dało jak widać
pzdr.
Tu się liczy wynik z boiska, na kuponie, jakby było odwrotnie nikt nie dochodziłby do tego w jaki sposób.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
No to teraz zostało Ci tylko 30 funtów... na noc masz 4 hokeje NHL, teraz musisz typ bardzo przemyśleć... Za sam Arsenal powinieneś mieć prawie 5 tys funtów z dwóch meczy. System wymaga naprawy, o ile się wcześniej nie rozleci ????

teraz juz jestem pewny. nie kumasz zasad systemu za grosz. chcialbys zarobic na dwumeczu arsenalu z milanem duzo wiecej nie wiedzac, ze takim sposobem zbankrutowalbys juz dawno. a do dzisiaj pewnie z 7 razy. a ja ciagle w grze.
 
J 14

jan1051

Użytkownik
no oczywiście że liczy się końcowy wynik, tylko dla ludzi, którzy obstawiają typy Zdzisia dodając do tego troche analizy (przynajmniej statystyki ostatnich 5 meczy) byłby to troche niefart, ponieważ drużyna gospodarzy miała ogromną przewagę nad gośćmi. W sytuacji gdy gospodarze prowadzą 1:0 do 75 min w innym meczu już dawno bym skontrował, ale w tym nie było mowy by goście strzelili, szczególnie w 10, a jednak. Mówi się trudno
Szacunek dla Zdzisia za wykonanie takiej pracy i prowadzenie tego systemu na forum. Myśle, że nie tylko ja z tego korzystam z zyskiem
Pozdrawiam
 
P 0

pabianiczanin

Użytkownik
teraz juz jestem pewny. nie kumasz zasad systemu za grosz. chcialbys zarobic na dwumeczu arsenalu z milanem duzo wiecej nie wiedzac, ze takim sposobem zbankrutowalbys juz dawno. a do dzisiaj pewnie z 7 razy. a ja ciagle w grze.
Widzisz z całym szacunkiem do Ciebie, ale powtarzam jeżeli chodzi o Arsenal zaryzykowałeś, opłacało się. Min. Arsenal dwa razy Cię uratował, dziś aby odzyskać wcześniejsze wygranę musiałbyś zagrać również taki Arsenal.
Pytanie czy jakby Ci tak dwa razy jeszcze nie weszło, a nawet trzy, czy wtedy Ty byś rozumiał system? Czy już byś go nie rozumiał?
Tu nie trzeba duzo rozumieć, zakłady Bukmacherskie to często 5 wiedzy, 95 szczęscia, którego to Ci szczęścia brakło w 94 minucie.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
licze (moze sie przelicze) ze zapelni sie rynek dolarami w meczu MONTREAL @ BUFFALO. jesli nie to trzeba bedzie poczekac do jutra na zwyciestwo interu, ktore jest oczywiste ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Widzisz z całym szacunkiem do Ciebie, ale powtarzam jeżeli chodzi o Arsenal zaryzykowałeś, opłacało się. Min. Arsenal dwa razy Cię uratował, dziś aby odzyskać wcześniejsze wygranę musiałbyś zagrać również taki Arsenal.
Pytanie czy jakby Ci tak dwa razy jeszcze nie weszło, a nawet trzy, czy wtedy Ty byś rozumiał system? Czy już byś go nie rozumiał?
Tu nie trzeba duzo rozumieć, zakłady Bukmacherskie to często 5 wiedzy, 95 szczęscia, którego to Ci szczęścia brakło w 94 minucie.
nic kolezko nie kumam z tego co chcesz mi przekazac. rozne zasady sa naginane w tym temacie ale co do stawkowania trzymam sie scisle. a ty zdaje sie uwazasz za najlepsze podwajanie stawki. rozumiem doskonale ten system i wiem jakie niesie za soba zagrozenie. wg mnie jakies 15% szansy na bankructwo.
 
Do góry Bottom