>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Over 1,5 by Muntar test

muntar 506

muntar

Użytkownik
W trakcie pracy nad systemem over 1,5 HT zauważyłem, że bardzo dużo meczy kończyło się wynikami dwubramkowymi, w okolicy 80%. Drugą sprawą jest to, że wyników dwubramkowych tak jak ktoś gdzieś kiedyś przytaczał jest ok 75% z ogólnego rozpisu dnia. Więc sobie tak krótko policzyłem, że to co grałem można by wygrać wszystko grając małą progresją. Ktoś na pewno powie, że małe kursy nie nadają się na progresję i przyznałbym mu rację. Jednak nie trafić over 1,5 3 razy z całego 75%-towego rozpisu meczy to już konkretny pech by musiał być. Czemu 3 razy?? Bo stawki w progresji rosną kolosalnie szybko przy kursie 1,20-1,30 i często aby odzyskać straconą jednostkę musimy zainwestować 4 j na zakład po kursie 1,25. Głównym założeniem jest aby tylko zarabiać za pierwszym podejściem, jeżeli straciliśmy 1j to gramy już tylko na odzyskanie. Budżet wyjściowy 1000j. Let&#39;s go to play! Maksymalnie będę na daną chwilę grać dwa równoległe ciągi oznaczone adekwatnie nr. 1 i nr. 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
muntar 506

muntar

Użytkownik
Pierwszy typ:
1. Mineros - Zamora over 1,5 FT @ 1,22 ✅
Stawka: 1j
Budżet: 999j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Ale pomysł na progresję masz nie powiem, ciekawy. Zarabiać tylko na 1 progu, resztę grać na odzyskanie stawki grając kursy rzędu 1,2 - 1,3. Załóżmy średni kurs na poziomie 1,25. Grasz za 1j, wygrywasz na czysto 0,25. Szybka kalkulacja i wychodzi, że żeby podwoić budżet musisz zakończyć... 4000 progresji.
Bezpieczeństwo spore, choć to zrozumiałe przy takich zyskach. Ciekaw jestem dokąd dobrniesz i czy Ci się to nie znudzi. No nic, powodzenia życzę, będę obserwować z czystej ciekawości ????
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Szybka kalkulacja i wychodzi, że żeby podwoić budżet musisz zakończyć... 4000 progresji.
Myślę, że mniej. Bo jeżeli będzie skuteczność bóg da na poziomie 75%. To będzie można wraz z przyrostem budżetu podnosić stawkę startową o 1j po jakimś czasie.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Nie lepiej sobie skleić ako z kursem 1.60?
Zawsze się zdarzy jakiś farfocel, który kupon może wtopić. Dobry przykład to ostatni mecz Lecha Poznań, miał być grad bramek wyszło jak co roku ???? Zresztą wystarczy spojrzeć na statystyki tego meczu by stwierdzić prawdopodobieństwo 70% wtopy, chłopaków interesują tylko rzuty rożne w tym meczu, więc wiadomo kto co pograł.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Wrzucam teraz. W przypadku wejścia jednego z wcześniejszych typów ten mecz dostanie numerek tego ciągu, czyli 1 lub 2. Jeżeli nic nie wejdzie to ląduje w kolejce do odzyskania kapitału. Zgodnie z tym co pisałem mecz otrzymuje nr. 2 czyli drugiego ciągu.
2. Angelholms - Husqvarna over 1,5 FT @ 1,20 ✅
Stawka: 1j
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
1. Malmo - AIK Stockholm over 1,5 HT @ 1,28 ✅
Stawka: 4j
Budżet: 1002,05
Wkradł się mały kurs podczas pisania, oczywiście chodziło o kurs FT na ten mecz.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Ostatnie dwa mecze warte uwagi w dzisiejszym rozpisie moim zdaniem.
1. Shamrock - Cork City over 1,5 FT @ 1,25 Mecz przełożony - zwrot
Stawka: 1j
2. Serbia - Jamajka over 1,5 FT @ 1,33 ✅
Stawka: 1j
Budżet: 1002,38j
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Już myślę nad postawieniem minusa przy meczu Serbii po 10 minutach meczu, jak widać ze statystyk mamy podobną sytuację jak w meczu Mariehamnn - Lahtii. Piłkarzy bardziej interesują rzuty rożne niż jakiekolwiek strzelanie goli.
Edit: No i proszę, wystarczyło napisać i szmata ???? Serbowie pozamiatali i na dzisiaj koniec grania. Może poszukam jeszcze na jutro ciekawych spotkań.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Good luck and good night.
1.Uzbekistan - Oman over 1,5 FT @ 1,45 ⛔
Stawka: 1j
2.Goztepe - Hatayspor over 1,5 FT @ 1,33 ✅
Stawka: 1j
Budżet: 1000,38j
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Wrzucam do kolejki jeszcze jeden mecz i analogicznie jak w poprzednim przypadku po wejściu jednego z typów trwających otrzyma on numerację tego ciągu.
2. Mołdawia - Kanada over 1,5 FT @ 1,60 ✅
Stawka: 1j
Budżet: 1002,31
 
bartooo 16

bartooo

Użytkownik
Selekcjonujesz te mecze jakoś wcześniej czy wybierasz jak leci ???? ??
Over 1,5 to ciekawa opcja bo faktycznie w sporej ilości meczy wpadają dwa gole.
Sam dzisiaj tak sobie zagrałem 4 mecze. 3 trafione, a co ciekawe ten pograłem zaraz po rozpoczęciu nie wszedł. Pozostałe 3 pograłem w okolicy 30 min i kurs był większy (max złapałem 1,85)
Często gram live na gole i zaobserwowałem że jak pogram o 0,5 ht zdarza się remis a po przerwie wpadają te dwie bramki.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Selekcjonujesz te mecze jakoś wcześniej czy wybierasz jak leci ???? ??
Over 1,5 to ciekawa opcja bo faktycznie w sporej ilości meczy wpadają dwa gole.
Sam dzisiaj tak sobie zagrałem 4 mecze. 3 trafione, a co ciekawe ten pograłem zaraz po rozpoczęciu nie wszedł. Pozostałe 3 pograłem w okolicy 30 min i kurs był większy (max złapałem 1,85)
Często gram live na gole i zaobserwowałem że jak pogram o 0,5 ht zdarza się remis a po przerwie wpadają te dwie bramki.
Zawsze przed postawieniem typu rzucę przynajmniej okiem na H2H, tabelę. Jeżeli to do mnie przemawia to gram. Jednak przestrzegam, że nie należy się zbyt podpalać i grać tym sposobem na zbyt wysokie stawki. Dla przykładu zailustruję system stawkowania przy uśrednieniu kursu do 1,25, pierwsza liczba to stawka początkowa.
1-4-20-100-500-2500
2-8-40-200-1000-5000
To jest tylko stawkowanie gdzie stawkujemy tylko aby wyjść na 0 i odzyskać włożony kapitał i to tylko grając stawkami początkowymi 1j i 2j.
 
Do góry Bottom