>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Over 1,5 by Muntar test

bartooo 16

bartooo

Użytkownik
Pogram sobie tak tylko zastanawiam się nad jakimś sensownym stawkowaniem przy moim dość skromnym budżecie.
A Ty grasz za kasy czy tylko tutaj test?
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Pogram sobie tak tylko zastanawiam się nad jakimś sensownym stawkowaniem przy moim dość skromnym budżecie.
A Ty grasz za kasy czy tylko tutaj test?
Patrz poprzedni post zeedytowałem, na razie ruszam tylko próg wyjściowy 1j startowa i gram maksymalnie do 4 progu. Na razie jeszcze mi się nie zdarzyło wejść na wyżej niż 2 próg. Po ok 100 typach licząc z tymi co grałem wcześniej na boku zanim postanowiłem tu założyć temat. A jeżeli już myślisz nad taką grą to pomyśl o sensownym budżecie. Dlaczego?? Bo jak wejdziesz na trzeci, czwarty próg i przyjdzie postawić więcej to siądzie ci psychika gracza. Dlatego ja na start wybrałem budżet 1000j co daje komfort psychiczny przy doborze meczów. Ja mam nadzieję, że uda mi się dotrwać do tysiąca typów w tym temacie i wyjść na plus, jak zresztą każdy na tym forum. A jeżeli masz skromny budżet to możesz spróbować się sprawdzić w graniu all inów, ale nie całym budżetem tylko np. 1 j i tą jednostkę pomnażasz. WARUNEK!! Po 3 trafionych typach pod rząd za All in z tej jednostki kończ i zaczynaj od początku. Jest to dobry trening dla wyćwiczenia doboru meczów, jednak założenie takie że 1j w takiej grze to 0,5 % twojego budżetu. Masz 200 na grę to zacznij od 1. Widziałem, że kiedyś przez forum przewijał się taki temat, jednak skończył śmiercią naturalną spowodu zachłanności. Trafiając ciąg 3 zdarzeń pod rząd przy uśrednieniu kursu, 1,25 masz prawie podwojenie budżetu. Następny strzał już grasz za hajs buka, jednak musisz mieć skuteczność conajmniej 75% w typowaniu.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
1. Jagiellonia Białystok - Korona Kielce over 1,5 FT @ 1,33 ✅
Stawka: 1j
2. Widzew Łódź - Piast Gliwice over 1,5 FT @ 1,30 :spotkanie anulowane - zwrot:
Stawka: 1j
Budżet: 1003.77j
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Muntar - swoją drogą wartałoby co jakiś czas wrzucić yield. Bo już abstrahując od jednostek,złotówek, wysokości budżetu - yield zawsze prawdę ci powie. ZAWSZE
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Wczoraj na wieczór liczyłem i wyszedł Yield po całym wczorajszym dniu 15,47% coś koło tego nie pamiętam teraz dokładnie. A Yield zawsze będzie malał przy klasycznym podejściu progresją w razie wtopy, bo gram tylko aby odzyskać kapitał. Czasem różnica na kursie zrobi minimalny zysk ale nic ponad to. Ale chyba specjalnie na twoją prośbę zrobię sobie w execlu arkusz i będę podliczał ten Yield na bieżąco jeżeli tak bardzo ci na tym zależy. W meczu Jagielloni szybkie 2-0, mecz Widzewa przerwany bo spora pompa przeszedła nad Łodzią.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Wczoraj na wieczór liczyłem i wyszedł Yield po całym wczorajszym dniu 15,47% coś koło tego nie pamiętam teraz dokładnie. A Yield zawsze będzie malał przy klasycznym podejściu progresją w razie wtopy, bo gram tylko aby odzyskać kapitał. Czasem różnica na kursie zrobi minimalny zysk ale nic ponad to. Ale chyba specjalnie na twoją prośbę zrobię sobie w execlu arkusz i będę podliczał ten Yield na bieżąco jeżeli tak bardzo ci na tym zależy. W meczu Jagielloni szybkie 2-0, mecz Widzewa przerwany bo spora pompa przeszedła nad Łodzią.
no ale w przypadku graniu płaską stawką, jak masz wtopy, to też yield leci na łeb na szyje. Ja właśnie tak mam w moich arkuszach - że po rozliczeniu każdego typu od razu się wszystko liczy. Prościzna.
Yield ma to do siebie, ze mówi prawdę - nie znam lepszej metody oceny jakiegokolwiek systemu gry jak yield - oczywiście dla odpowiednio reprezentatywnej próby
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Typ w zamian za widzę widzew w trzeciej lidze.
2. Derry City - Dundalk over 1,5 FT @ 1,66 (20 minuta spotkania wynik 0:0 w momencie dodawania typu)
Stawka: 1j ✅
Budżet: 1004,43j
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
no ale w przypadku graniu płaską stawką, jak masz wtopy, to też yield leci na łeb na szyje. Ja właśnie tak mam w moich arkuszach - że po rozliczeniu każdego typu od razu się wszystko liczy. Prościzna.
Yield ma to do siebie, ze mówi prawdę - nie znam lepszej metody oceny jakiegokolwiek systemu gry jak yield - oczywiście dla odpowiednio reprezentatywnej próby
A widzisz, grasz płaską stawką. Ja w razie wtopy uruchamiam progresję.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
No na dzisiaj mam niestety tylko jeden typ przygotowany, miałem grać mecz w Poznaniu ale przy tej pogodzie chyba grać nie będą.
Specjalnie dla kolegi Adiqq podliczenie:
18 typów
postawiono: 22,5 , zysk: 4,42 ✅
yield: 19,67%
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
2. Milano United - Black Leopards (6 minuta 0:0) over 1,5 FT 1,66 ⛔
Stawka: 1j
Budżet: 1003,93j
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Good night and good luck ;)
1. Internacional - Chapecoense-SC over 1,5 FT @ 1,40 ✅
Stawka: 1j
2. Atletico-PR - Sao Paulo over 1,5 FT @ 1,33 ✅
Stawka: 1j
3. Goias - Vitoria over 1,5 FT @ 1,36 ⛔
Stawka: 1j
4. Palmeiras - Botafogo RJ over 1,5 FT @ 1,40 ✅
Stawka: 1j
Budżet: 1006,13j
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Dzisiaj nie widzę o tej godzinie nic wartego gry, więc będę próbował łapać w norwegii coś na live bo kursy przedmeczowe trochę śmieszne. Także kto gra razem ze mną musi zachować czujność bo na pewno coś wrzucę.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Ranheim - Tromsdalen over 1,5 FT @ 1,30 (23 minuta meczu) ⛔
Stawka: 4j
W tym meczu chyba nic już nie padnie, dopiero teraz zauważyłem że buk wystawił na te spotkanie zakłady 10 minutowe, nie bez powodu chyba.
Puszczam kontrę w przerwie bo widzę, że mecz podobny jak przedostatni mecz lecha, dużo strzałów z jednej strony a goli nie ma. Więc maksymalnie będę stratny 3j na tym meczu.
Ranheim - Tromsdalen under 1,5 FT @ 2,00 (W przerwie) ✅
Stawka: 3j
 
Do góry Bottom