>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Over 1,5 by Muntar test

muntar 506

muntar

Użytkownik
Podoba mi się model i konsekwencja. Sceptycznie jednak podchodzę do zaangażowanych i rezerwowych środków. Nie myślałeś o jakiejś alternatywie by w oparciu o założenia i obserwacje z niczego urobić coś, a nie z czegoś ciułać coś?

Np. Lommel (już weszło), ale ryzyko ponad 33% kapitału wejściowego to szaleństwo gdy zasoby rosną to wolno, a i zysk ma pokryć poprzednie progi...
Statystyki nie kłamią i ufam im, 75% mi wystarczy aby to grać. Może trochę za szybko podniosłem próg z 1j do 10j startowo bo planowo miało być podnoszenie o 1j co 100j zysku przy kapitale 1000j ale chciałem tylko pokazać, że można na niskich kursach opartych na statystykach ugrać coś.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Podliczenie bez powyższego meczu który jest w trakcie.

Podliczenie:
Typów: 250
Postawiono: 1982,5j
Zysk: ✅ 179,9j

Co do typów dzisiaj to postaram się coś wyczarować, ale taka nędzna oferta, że tylko siąść i płakać.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Co do typów dzisiaj to postaram się coś wyczarować, ale taka nędzna oferta, że tylko siąść i płakać.
Nie typuj pod presją tłumu, tym bardziej, że nikt niczego nie wymaga. Nie interpretuj tak komentarzy. Nie masz żadnej misji. Nie ważne, czy inni chcą czy nie - ty TYLKO możesz.
 
Do góry Bottom