>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Paddy Power

daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Korzysta ktoś z tego buczyny po fuzji z betfair ? Zmieniło się coś w związku z limitami, lub wielkością limitów ?
nie sądzę by się coś zmieniło. Mają więcej kapitału, ale jedna i druga marka będzie chciała zachować klientów.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
limituja - przewaznie wlasnie wyscigi konne, a jak jeszcze korzystasz z ofert typu &#39;money back stake, money back 2nd itp&#39; to limit przyjdzie szybko.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
te wieksze ligi pilkarskie pograsz pewnie za pare stowek euro/funtow, ale przy wyscigach konnych/tenisie (czesto rozni typerzy podaja tenisa z pp) limity sa rzedu 5-25 funtow.
bedac na wyspach chyba bardziej oplaca sie smigac po ich shopach, jesli celuje sie w jakies oferty promocyjne.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Robią to co inni. Może nie jest to rewelacyjny buk, bo na dyscypliny, które mnie interesują miał jakieś śmieszne limity zazwyczaj, ale niszczyli innych ofertą np. na darta, gdzie potrafili wystawić ją tak szeroką, że inni nie mieli czegoś podobnego nawet w połowie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mieli dużą ofertę na sporty niszowe (nawet kwale itf), typu h2h przedsezonowe na Moto GP i spokojnie można było zagrać za &gt; 1k euro, dawno w sumie u nich nie grałem, ale jeden z lepszych buków, szkoda.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Ktoś jeszcze walczy z padim?
Zleciłem wypłatę przed końcem marca, ale zanim mnie zweryfikowali nastąpił kwiecień i nowa ustawa. Konto zablokowane bez możliwości dostępu do niego, na koncie ładne pieniążki a support upiera się że wypłata tylko na konto bankowe, co odpada z wiadomych względów.
Takie fajny buk był i tak się zeszmacił na pożegnanie. Jakiś rozsądny pomysł co z tym mogę zrobić?
 
Do góry Bottom